Як заробити більше грошей на блогів: нішеві ідеї та стратегії

Contents

“Ей, Джеррі, як я можу заробляти гроші, ведучи блоги, як ти?”

Раз у раз я отримую від друзів та родини запитання «заробляти гроші в Інтернеті».


Деякі бажають завести блог і заробити побічний дохід в Інтернеті. Інші, щоб уникнути звичайних пробок на роботу, або розширити свій бізнес в Інтернеті, або покинути роботу від 9 до 5 тощо..

Я щиро бажаю допомогти тим, кого знаю, досягти цього. Але я можу так поділитися лише під час особистих зустрічей або Whatsapp або Facebook Messenger.

Отже, я пишу цю довгу статтю, щоб поділитися уроками, які я засвоїв як проблог за останні 15 років.

Приклади реального життя

Ось кілька моїх гість-повідомлень у минулому.

 • 3 речі, які ви можете зробити зараз, щоб покращити свій блог
 • Звички до ведення блогів збільшують ваші шанси на успіх
 • Стрибки в партнерський маркетинг: Посібник для початківців

2. Краудсорсинг-пост

Публікації краудсорсингу – це хороший спосіб налагодити мережу з іншими блогерами у вашій ніші та ділитися увагою послідовників соціальних мереж один одного.

Я отримав (і бачив, що багато інших отримують) хороші результати завдяки цій стратегії. Цей краудсорсинг на маркетингу Triberr, який я нещодавно натрапив на понад 1000 твітів за дуже короткий період.

Приклади реального життя

оголошення у facebookОсь кілька зразків оголошень, які я нещодавно робив у Facebook.

Також прочитайте – 20 ідей націлювання на основі інтересів для наступної рекламної кампанії FB.

4. Синдикуйте публікації блогу на інших популярних сайтах

Популяризуйте свій блог на сайтах, які об’єднують вміст інших; саморекламувати, благати, хабарити чи шантажувати (добре, я жартую) редактор, щоб прийняти канали вашого блогу до їх синдикації.

Переконайтеся, що ваші нові публікації посилаються на ваш старий вміст, щоб залучити трафік. Блог WHSR розміщений на ряді популярних сайтів, серед яких Social Media Today та Business 2.

5. Відвідуйте конференції

websummit

Створюйте нових друзів-блогерів та просувайте блоги один одного в Інтернеті. Мені не подобається спілкуватися з незнайомими людьми (якщо чесно мені дуже погано).

Однак мій попередній візит до WebSummit 2014 у Дубліні приніс мені новий досвід, і я повинен погодитися, що це ефективний спосіб просувати блог.

6. Коментарі в блозі

Залишайте конструктивні коментарі до чужих блогів (не спам!). Пишіть так, щоб люди хотіли дізнатися більше про вас.

Ось чудовий приклад того, хто зробив це правильно.

коментар мельникаДля початку містер Міллер розглядає деякі деталі, пропонуючи унікальну перспективу, що стосується оригіналу публікації, а також повідомляє читачам про нього та його актуальність до теми. Ділячись власним досвідом, він показує свою власну експертизу в галузі пошуку, заробляючи мою увагу і залучаючи мене, щоб дізнатися більше про нього … настільки, що я натиснув на його профіль Моца і тепер слідкую за ним у Twitter.

7. Розміщення форуму

Знайдіть відповідні форуми у своїй ніші (пошукове слово “ключове слово” + inurl: форум), публікуйте корисний вміст / відповіді, рекламуйте свій веб-сайт за посиланнями на підписи або опускайте посилання у публікаціях форуму, але лише тоді, коли це доречно..

8. Спільнота Google+

Спільнота Google+ працює майже так само, як форум – запорука успіху полягає в наданні членам спільноти багато цінної інформації в обмін на наступні публікації в соціальних мережах та блог.

9. Видача безкоштовних інструментів та халяв

Усі люблять халяви. Зрештою, хто не любить отримати щось безкоштовно?

Однак майте на увазі, що не всі халяви корисні самостійно. Вам потрібно запропонувати щось затребуване, щоб ви дали громадськості привід поговорити та поділитися своїм блогом у соціальних мережах. Пам’ятайте, весь сенс цього полягає в отриманні трафіку.

Моя основна справа в Web Hosting Secret Revealed (WHSR) – це просування хостингових послуг. Замість того, щоб втиснутись у переповнений Google SERP, я знайшов кращі шанси націлитись на веб-дизайнерів, які, ймовірно, використовують мої поради щодо хостингу. Щоб розмістити місце з цією аудиторією, я створив безліч халяв.

Ці вантажі безкоштовних іконок? Так – халяви, орієнтовані на мою основну аудиторію.

Безкоштовні іконки фактично заслужили значну увагу з боку блогосфери, залучивши нових відвідувачів та соціальних послідовників. Якщо ви зацікавлені, це лише декілька блогів, на яких представлені наші безкоштовні товари.

 • http://psdreview.com/free-icon-sets-free-flat-social-media-icons-sets/
 • https://www.buildthis.io/free-logos/

10. Twitter

Соціальні послідовники безпосередньо співвідносяться з доходом.

Дохід проти послідовників TwitterДохід проти послідовників Twitter

Багато блогерів задаються питанням, якій метриці слід довіряти, коли справа доходить до зростання своїх доходів. Хлопці з “Організаційного хакера” співвідносили доходи з купою показників і нічим не зблизилися, ніж підписники соціального Twitter.

Якщо ви хочете збільшити свій дохід, зосередьтеся на тому, щоб зв’язуватися з людьми в соціальних мережах та залучати їх до свого вмісту. Це найкращий результат для покращення вашої суми!

Вирощування ваших підписників у Twitter & трафік 

Кілька швидких порад щодо вирощування своїх підписників та спрямування трафіку з Twitter:

 • Твітніть часто. Щоб ваші підписники ретвітували та натискали на твітте посилання, вам потрібно спершу з’явитися на їхній стіні Twitter. Для цього я використовую плагін під назвою Revive Old Post і витрачаю 20 – 25 хвилин через день на Commun.it, щоб взаємодіяти зі своїми підписниками Twitter.
 • По-справжньому спілкуйтеся зі своїми підписниками. Просте особисте повідомлення в 100 разів краще, ніж вибух сотень консервованих повідомлень.
 • Будьте гіперактивними – відповідайте на твіти інших людей, приєднуйтесь до популярних бесід і тюнд-хештегів.

Ідеї ​​монетизації: 3 розумні способи монетизації свого блогу

Ми ще не зробили.

До цього моменту ви дізналися –

 1. Як знайти вигідну нішу і
 2. Як знайти цільовий трафік до свого блогу.

Настав час для останнього фрагменту нашої головоломки – як монетизувати відвідувачів вашого блогу.

У цьому розділі я зупинюся на трьох конкретних способах монетизації трафіку вашого блогу в довгостроковій перспективі.

Однак, майте на увазі, що існує безліч способів заробити гроші в Інтернеті. Якщо ви подивитесь на статтю Ешлі Фолкеса, в якій він висвітлив понад 100 бізнес-ідей в Інтернеті; ви побачите, що ведення блогів – лише частина великої картини. Питання, які слід задати собі, відповідно до пропозицій Ешлі:

 • що ви можете зробити, щоб швидко заробити гроші (замінити роботу)
 • що ти хочеш робити довгостроково
 • які вміння, знання ти маєш запропонувати світові
 • які ваші пристрасті

Ідея №1 – Написати та продати електронну книгу

Продаж електронної книги – це класична техніка монетизації блогу.

Електронні книги пропонують безліч переваг:

 • Для їх створення все, що вам потрібно, – це знання, які ви вже маєте
 • Платні електронні книги створюють ваш авторитет як експерта
 • Ви можете продати їх на різних платформах (наприклад, Amazon та Payhip)
 • Вони можуть стати чудовими джерелами пасивного доходу
 • Вони можуть вносити ефективні доповнення до вашої торгової лійки як пропозиції нижчої вартості

Багато експертів почали робити собі ім’я за допомогою електронної книги. Реміт Сетхі, засновник компанії I Will Teach You Be Rich і один із головних експертів в Інтернет-бізнесі, продав свою першу книгу за $ 4,95.

Зображення 1 Електронна книга 1Перша книга Раміта – «Посібник 2007 по ногах».

Ця електронна книга призвела до кращого продавця New York Times та 14 різних преміум-продуктів, що зробило його дуже багатою людиною – усі цілком в Інтернеті і в першу чергу продавалися через його блог.

Ось процес, який ви можете дотримуватися, щоб написати електронну книгу:

 1. Виберіть тему. Пишіть про те, що ваша аудиторія хоче дізнатися, але не може бути викладена в одній публікації блогу. Багато хто готовий заплатити за цю інформацію на одному місці.
 2. Створіть контур. Це допоможе впорядкувати свої ідеї під час написання.
 3. Щодня блокуйте час для написання. Не будьте людиною, яка запускає електронну книгу і ніколи не закінчує її. Блокуйте годину щодня, дві години, 15 хвилин – не важливо, як довго. Просто напишіть це.
 4. Перенесіть його на добре виглядає шаблон електронної книги. Ось декілька з HubSpot.
 5. Створіть обкладинку (наприклад, Canva) або заплатіть фрілансеру для цього (дизайнер-фрілансер коштує в середньому ~ 26 доларів на годину відповідно до мого опиту витрат)
 6. Фотошоп обкладинки на зображення 3D-книги. Пат Флінн зібрав чудове відео про те, як це зробити.

Ви закінчили! Тепер просувайте його до змісту вашого серця.

Ідея №2: Просування рекламних товарів у різних сценаріях

Якщо ви вже обговорюєте та рекомендуєте продукти та послуги своїй аудиторії, то чому б не заробити гроші від людей, яких ви посилаєте?

Це не коштує вашим читачам нічого, і ви заробляєте комісію, коли хтось із них купує товар.

Партнерський маркетинг може стати чудовим джерелом доходу для невеликої додаткової роботи. Перегляньте ці ідеї щодо включення афілійованих продажів у свій дохід:

1- Знайдіть можливості у вашому поточному вмісті

Спочатку перегляньте статті, які ви вже опублікували, і шукайте товари чи послуги, які ви згадали. Як тільки ви знайдете їх, просто перейдіть на кожен веб-сайт і знайдіть сторінку “Партнери”.

Потім дотримуйтесь інструкцій, щоб стати партнером. Як тільки ви станете таким, ви отримаєте унікальний ідентифікатор відстеження, який потрібно розмістити в кінці кожної URL-адреси.

Коли відвідувач натисне на цю URL-адресу з вашим ідентифікатором і купить продукт, ви заробите гроші.

2- Знайдіть можливості в продуктах / послугах, які ви використовуєте

Складіть список кожного товару та послуги, який ви використовуєте. Я використовую багато програмного забезпечення в Інтернеті, яке стосується мого бізнесу. Це можуть бути великі можливості для отримання дохідних компаній.

Оскільки для них ще немає вмісту, вам потрібно буде створити його.

Ось що я пропоную:

 1. Запишіть, як ви використовуєте продукт чи послугу. Чи допомагає це впорядкувати вашу роботу? Чи допомагає вам SEO? Чи допомагає вам зв’язатися з впливовими блогерами?
 2. Створіть підручник для публікації щоденника, який навчає вашу аудиторію, як досягти однакових результатів за допомогою цього продукту чи послуги.
 3. Посилання на продукт або послугу та додайте свій унікальний ідентифікатор відстеження.
 4. Популяризуйте цю публікацію для своєї аудиторії, у соціальних мережах та будь-яких онлайн-центрах, наповнених людьми, які можуть бажати тих самих результатів.

Ви навчаєте людей корисної безкоштовної інформації та отримуєте гроші взамін.

3- Знайдіть можливості в товарі / послугах, які ви хочете використовувати

Хочете використовувати певний продукт, але не можете собі це дозволити? Що робити, якщо ви могли повернути свої гроші за відносно короткий проміжок часу?

Якщо продукт має партнерську програму, це реальна можливість.

Спочатку складіть список товарів / послуг, які ви хочете використовувати. Потім перейдіть на їх веб-сайти і подивіться, чи є у них партнерська програма.

Якщо вони є, придбайте товар і підпишіться. Потім скористайтеся ним, створіть тематичний приклад / підручник та просувайте публікацію перед аудиторією, як ви робили раніше.

Ці публікації можуть залишатися активними протягом тривалого часу, приносячи вам пасивний дохід протягом життя кожної статті.

4- Рекламуйте партнерські продукти в автовідповіді електронної пошти

Електронна пошта – це потужний інструмент маркетингу. Це один з небагатьох каналів, який люди перевіряють щодня і готові продати.

Автоматичний відповідь електронної пошти – це автоматизована послідовність електронних листів, які надсилаються людям, коли вони підписуються на ваш список електронних листів.

Ось дві мої улюблені послуги:

 1. GetResponse
 2. MailChimp

Обидва вони дозволяють налаштувати автовідповідач.

Так само, як просування партнерських продуктів у вашому блозі, просування цих продуктів в електронному повідомленні електронної пошти може приносити вам пасивний дохід.

Ви можете або рекламувати їх безпосередньо в електронних листах, або створювати підручники для публікацій в блозі та рекламувати їх. У будь-якому випадку є можливість зарахувати гроші.

Ось що я пропоную з вашим автовідповідачем:

 • Почніть свої перші кілька листів з корисного вмісту, який нічого не продає. Це допоможе вам встановити довіру до нових передплатників.
 • Розсипайте електронні листи про створення стосунків, як-от запитання своїх підписників, чи можете ви допомогти їм у чомусь. Це також створить довіру та зменшить кількість підписок.
 • Просуваючи продукт, зосередьтеся на результатах, які вони можуть отримати, а не на самому продукті. Якщо ви отримали результати, використовуючи їх, обов’язково поясніть їх детально. Це зробить продажі за вас.

Ідея № 3: Розмістіть дошку

Дошки оголошень відповідають роботодавцям, які шукають роботу. Вони можуть запропонувати концерти на повний робочий день, неповний робочий день або контрактну роботу.

Наприклад, Problogger Board Board відповідає блогерам з компаніями, які прагнуть найняти когось, щоб створити вміст для них.

Якщо у вас є авторитет у вашому просторі і ви можете співставити шукачів роботи з роботодавцями, ви можете приймати дошку та заробляти гроші кожного разу, коли роботодавець захоче опублікувати відкриття вакансії.

Ви також можете стягнути плату за працевлаштування за доступ до ради.

Дошка проблоггерівДошка проблоггерів

TL; DR / Згортання

Якщо ви можете забрати лише три ключові моменти з цієї статті:

 1. Так, можна заробляти на життя за допомогою блогів. Деякі топ-блогери регулярно заробляють близько шести цифр на місяць.
 2. Найкращі способи монетизації вашого блогу: реклама, афілійований маркетинг, продаж власних товарів та послуг.
 3. Якість вмісту вашого блогу має вирішальне значення. Але для того, щоб почати заробляти гроші, ваш блог також повинен знаходитись у вигідній ніші та отримувати достатній цільовий трафік.

Вжити заходів!

У цій публікації я поділився більше десятка особистих тактик, підказок та ідей, що створюють гроші. Я був би дуже, дуже радий, якщо це надихне когось із вас зробити наступний крок і почати монетизувати свій блог за допомогою згаданих стратегій.

Ось одне останнє нагадування перед тим, як я закінчувати цю публікацію: Результати походять від дії.

Багато хто, хто приходив до мене в минулому, мав достатньо ресурсів (навичок, знань, часу), щоб завести блог та заробити гроші. Але вони не змогли – тому що вони також мали більше приправ затримати свої плани і чекати, коли зірки вирівняються.

Я можу лише показати вам шлях і усунути кілька перешкод на шляху. Щоб досягти успіху, вам потрібно буде самостійно пройти дорогу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map