Як заробити гроші в блогах: стати рецензентом продукту

Підсумок (TL; DR)


Дізнайтеся про компоненти хорошого огляду та про те, як скласти свої перші концерти для безкоштовних продуктів, поїздок чи послуг в обмін на ваші чесні відгуки.

Contents

Розкриття інформації про FTC: у цій статті використовуються партнерські посилання. WHSR отримує плату за реферали від деяких компаній, перелічених на цьому веб-сайті.

Одне з найбільших задоволень бути блогером – писати огляди продуктів. Хвилювання від отримання пакунків поштою, хвилювання від пошуку нового продукту, який допомагає моїй родині, і радість заробляти гроші від затишку в моєму домі призвели до моєї кар’єри в професійному блогуванні.

Тож як можна почати? Цей буквар покаже вам, як розпочати роботу як рецензент продукту.

керівництво подарунком для святаПодарунковий путівник з відгуками & партнерські посилання

Вибір елементів для перегляду

Перше, що вам потрібно врахувати – це ваша аудиторія. Це щось корисне тільки для вас, або ви, природно, рекомендуєте цей продукт другові, який відповідає вашій цільовій аудиторії? Ви, звичайно, можете переглянути кожен продукт, який вам подобається, але переконайтеся, що ваші продукти проходять усі три наступні моменти:

 • Вони – те, що ви хочете і можете використовувати;
 • Представляють інтерес / користь для ваших читачів чи бажаної аудиторії; і
 • Підходить до теми вашого блогу.

Якщо ні, то ваш відгук здається занадто корисним.

Ви – вплив

Почніть думати про себе як про вплив: ви можете впливати на поведінку та звички покупців своєї аудиторії.

Коли ваші читачі виростуть довіряти вам, ви, природно, захочете порекомендувати речі, які їм корисні. Якщо є продукти, послуги або навіть пункти призначення, які вам уже сподобалися, які відповідають фокусу вашого блогу, продовжуйте і напишіть деталь про них. Як тільки ви це зробите, ви стаєте впливовим – це все так просто.

Спочатку ви не будете отримувати гроші або отримувати безкоштовні продукти, але ви можете легко монетизувати свої відгуки.

Створіть допис у блозі, який рекомендує товари та розмістіть у своїх партнерських посиланнях такі програми, як Партнерська програма Amazon, Комісія Junction або Share a Sale. Ідеї ​​включають в себе посібники для подарункових свят, рецепти з інгредієнтами афілійованих посилань, туристичні тури, інструменти веб-видавництва, хостинг, плагіни для блогу або публікації “must have”, що містять такі речі, як найвища технологія, сезонні моди або назад до шкільних предметів.

Приклад – подарунковий посібник, який я створив для своїх читачів минулого Різдва (див. Правильне зображення). Подарункові путівники чудові тим, що коли ви росте, ви можете доручити компаніям брати участь у вашому довіднику.

Пошук та вибір предметів для перегляду

У блозі про загальне батьківство буде широкий вибір продуктів на вибір. Однак у блозі про “зелене життя з дітьми” буде менший вибір відповідних товарів та послуг – лише екологічно чисті дитячі товари. Публікація на найновішому технічному гаджеті там не пролетить із цією аудиторією.

Іншим продуктом, який досить добре переглядати та просувати, є послуги веб-хостингу. Чому? Оскільки це “м’який” продукт, який користується великим попитом – кожен, хто хоче присутності в Інтернеті, потребує веб-хостингу. Вам це потрібно і користуйтеся одним. То чому б не переглянути власний веб-хост?

Сімейні товари, доступні для просування на ShareASale. Я бачу мене, персоналізований продавець дитячих книжок, сплачує 10% за кожний звернення до філії продажу. На даний момент в ShareASale (реєстрація) перераховано 152 сімейних компаній.

Компоненти чудового огляду

Існує кілька частин написання рецензії, яка є привабливою для вашої аудиторії та корисною для потенційних клієнтів, які приходять на ваш шлях.

1. Очі ловляча фотографія

Бренди ЛЮБИТИ це, коли ви робите їхній товар добре, тому робіть багато фотографій і робіть усе можливе, щоб зображення виглядало добре.

Якщо це кулінарний продукт, покажіть продукт та отриману страву, яку ви створили. Якщо ви не можете зробити хорошу фотографію, попросіть зображення у клієнта – краще мати щось, що виглядає добре, ніж взагалі нічого, але ви повинні навчитися робити досить хороші фотографії. Огляди подорожей піддаються чудовим фото, але вам може знадобитися щоб стати творчим за послугу.

Наприклад, якщо ви переглядали службу прибирання, ви можете зняти логотип на вантажівку, команду та їх обладнання та перед / після фотографій очищених ділянок.

Скріншот нижче – це огляд книг із “Замороженого”. Зауважте, що у мене є декілька зображень, які можна розширювати, тому я можу час від часу переробляти та змінювати дошку та теми, щоразу робити.

Огляд товару - дитячі книгиСтворення зображень, які можна закріпити

Ще один приклад – якщо ви подивитесь на огляд Джеррі в InMotion Hosting – він використовує тонни фотографій та графіків, що додають вартість, щоб доповнити написання.

Анімаційні зображення GIF та високої роздільної здатності використовуються для опису деталей.образ зарбіЗображення, надане клієнтом (Zarbee)

2. Переваги цього товару або послуги

Напишіть все, що вам подобається в цьому продукті, але зверніть увагу на те, що бренд просуває і зараз.

Наприклад, якщо це алергічний продукт і настає весна, ви можете розмістити вміст про те, наскільки складною є ця пора року для вас та інших людей, які страждають на алергію..

Слово обережності: будьте чесними! Не складайте речі; підкресліть позитиви, які вам сподобалися, що відповідають кампанії бренду, якщо і коли це можливо, або ж просто дотримуйтесь фактів. Виставте якомога більше позитивів та підкресліть усе, що вам сподобалось.

У своїй сезонній рекламній кампанії від Zarbee’s – я використав їх фото, оскільки ще не отримав товар.

3. Вади

На конференції один рік я відвідував Q&А з панеллю марок. Найважливішим фактором, який я дізнався від представника бренду, було те, що нічого не є ідеальним. Якщо ви напишете 100% позитивний відгук, ніхто вам не повірить, і ви втратите авторитет.

Пишіть про вади, але будьте лагідні.

Пам’ятайте, що ви намагаєтеся спонукати людей купувати цей товар. Однак якщо товар є дурдом або недоліки занадто великі, щоб насправді його рекомендувати, і ви отримали товар за оплату, негайно зверніться до продавця і запитайте, що їм робити. Вони можуть захотіти, щоб ви припинили роботу над оглядом, вони можуть виправити недолік або вони можуть не знати про проблему і попросити вас затримати публікацію. Розмова з ними завжди є відповіддю, і це дає їм позитивний погляд на вас.

Огляд SiteGroundНе бійтеся вказати на недоліки товару / послуги – навіть якщо вам платять гроші від компанії. Ось знімок екрана з огляду Jerry’s SiteGround – зверніть увагу на недоліки, які він зазначив в огляді.

4. Ваша загальна думка та інформація про товар

Після того, як ви перерахуєте позитивні та недоліки, ви можете дати свою загальну думку – будьте настільки креативними, як вам подобається. Створіть систему оцінювання, піднявши великий палець, покажіть усміхнену дитину – все, що найкраще підходить для вас.

Нарешті, дайте деталі про товар, особливо посилання, де його отримати.

Огляд шовкового молокаРозкажіть переконливу історію, щоб представити бренди у своєму блозі.

5. Переконлива історія, щоб обговорити їх все

Сьогодні оповідання – найкращий спосіб написати гарну копію. Це ще одна річ брендів LOVE.

Якщо це досить добре, вони можуть навіть поділитися вашим оглядом зі своєю аудиторією – і це чудова виставка для вашого блогу. Якщо ви почнете з переконливої ​​особистої історії та того, як продукт сприяв вашому життю, ви також отримаєте кращу реакцію читача. Якщо це досить добре, вони можуть навіть поділитися вашим оглядом зі своєю аудиторією – і це чудова виставка для вашого блогу.

У рамках платної оглядової кампанії, яку я робив для Silk – моє написання було натхнене моїм розчаруванням того, що робити із занадто великою кількістю бананів у моєму будинку!

6. Повне розкриття та належне зв’язування

Положення про FTC вимагають, щоб ви розголошували, коли ви ведете блоги з будь-яким видом відшкодування, включаючи готівку, безкоштовні або знижені товари, купони, подарункові сертифікати, вступ на конференцію чи подію чи будь-який вид оплати.

Зробіть це вгорі своєї публікації або перед будь-якими посиланнями. Якщо ви не отримали товар безкоштовно, але використовуєте власні партнерські посилання, ви ОБОВ’ЯЗКОВО також розкриєте.

Використовуйте належні хештеги, щоб оприлюднити їх у соціальних мережах. Я використовую “#ad” для публікацій та соціальних мереж, оскільки це швидко та легко підключити до будь-якої розетки. Ви можете розмістити свою публікацію: “Я отримав цей товар на рецензію, але всі думки є моїми”, для продуктів, які ви отримали без оплати.

Не забудьте розкрити, якщо ви отримали безкоштовний товар, навіть якщо ви просто захопилися ними іншим разом. Це заплутано, але найкраща порада, яку я коли-небудь чув, – “Коли сумніваєтесь, розкривайте”.

Нарешті, завжди вибирайте “не слідкуйте” за вашими посиланнями, партнером чи іншим способом. Якщо бренд відмовляється прийняти цю інструкцію, йдіть геть.

Це лише частина списку того, що вам потрібно зробити, щоб запобігти позову вашого блогу.

Для продуктів, які ви вже володієте і не отримали компенсації, ви можете пропустити це, якщо ви не хочете розголосити, що нічого не отримали в обмін на посаду.

Спонсорський багатослівний пост для вершини дописуПриклад спонсорства, згаданого раніше та поруч із посиланням на продукт. Включає “#ad” в назву для автоматизованого просування соціальних медіа.

Де взяти продукти, які вам подобаються?

1. Пітчінг Бренди

Цілком прийнятно розміщувати бренди, щоб переглянути продукти, які вам подобаються. Чим менше бізнес, тим більше шансів на те, що ви отримаєте деякі оглядові продукти.

Вам можуть запропонувати купони, а не товар для початку. Розташуйте свій крок, чому ваша аудиторія добре підходить для них, як вони відгукнуться на продукт і що ви зробите для них. Робіть вигляд, що ви пишете обкладинку для заявки на роботу!

Не забудьте включити статистику та медіа-набір.

2. Партнерські мережі

Партнерський маркетинг – це розвинена галузь, яка стала ключовим джерелом доходу в Інтернеті для багатьох мам (серед інших) блогерів. Партнерський маркетолог рекламує товар або послугу, яку можна відслідковувати за посиланнями, кодами, номерами телефонів тощо, що є унікальними для вас. Потім ви отримуєте частину доходу, коли продаж відбувається через ваше унікальне посилання.

Партнерська мережа часто є платформою, яка виступає посередником між афілійованою компанією та брендами (ака-продавцями). Це частина рівня афілійованого маркетингу, яка, як правило, залишається поза увагою, оскільки більшість філій займаються продуктами / послугами безпосередньо, але це все ще важлива інформація, яку потрібно знати.

Як правило, афілійована мережа часто використовується торговцями для управління їх партнерською програмою, а також виконує функції бази даних для своїх товарів. Потім видавці можуть вибрати продукт, який вони хочуть просувати, залежно від свого ринку.

Комісія та спільний продаж – це дві найпопулярніші партнерські мережі.

3. Сайти з огляду продукту

Для новачків я рекомендую Tomoson, який проводить безліч кампаній для блогерів з невеликою аудиторією. Особисто я почав з BlogPRWire та SheSpeaks. Ви також можете спробувати MomSelect, MomItForward та Bloggy Moms.

Після того, як ви почнете створювати аудиторію, ви можете зареєструватися на місцях, які потребують перегляду сторінок вищого рівня, наприклад, MomCentral, Clever Girls або Social Fabric.

Томосон - платні можливості переглядуПлатні можливості в Томосоні.

4. Запрошення на подію

Ось тут корисні стосунки з блогерами та групи підтримки.

Цією весною я відвідав іграшку блогерів Timeger Play Magazine у ​​Нью-Йорку, де компанії презентували нові випуски іграшок та демонстрації демонстрацій, збираючи візитки від блогерів. Такі типи подій, як правило, є лише запрошеннями, тому платити за реєстрацію в локальній групі блогерів, подібно до вашої ніші. Дві групи, до яких я належу, включають мам Philly Social Media та Green Sisterhood. Ми ділимося подіями, акціями, можливостями, професійними порадами та просуваємо сайти один одного.

Недооцінюйте, перестарайтеся і захистіть себе

Після того, як бренд залучив вас, дотримуйтесь вказівок на запит на перевірку.

Якщо вони вимагають чогось неетичного, відключіть його перед початком. Авторитетні брендові брендів надсилатимуть вам посилання на їхній сайт, а не спам-текстові посилання. Пообіцяйте основи – наприклад, 500 слів у форматі, обмін у Facebook & Twitter – а потім надайте додаткові послуги, як-от додатковий обмін чи закріплення. Завжди маркуйте бренд, коли ви рекламуєте свої відгуки.

Нарешті, слідкуйте за значенням долара за всю продукцію та відшкодування, яке ви отримуєте. Вам потрібно буде повідомити про це як дохід від податків.

Часті запитання

Чи роблять блогери гроші?

Це залежить від того, що існує велика кількість блогів, і не всі вони приносять дохід. Запорукою комерціалізації є трафік, і сайти з низьким трафіком зазвичай не можуть заробити гроші. Ось кілька корисних порад для збільшення трафіку блогу.

Скільки грошей можна заробити на трафіку блогу?

Як правило, дохід підпорядковується правилу конверсії, тобто зазвичай є приблизний відсоток вашого трафіку, хто придбає товар. Сума, яку ви заробляєте за конверсію, залежить від продуктів, які ви рекламуєте.

Приклад: При коефіцієнті конверсії в 2,5% і заробітку в 100 доларів США за конверсію ви заробляєте 2500 доларів за кожні 1000 трафіку.

Як мені помітити мій блог?

Блогери мають доступ до великої кількості каналів для просування блогу. Один з найпопулярніших засобів – через соціальні медіа, де великий вміст може отримати користь від соціального обміну. Для початку ви можете посилатися на цю 5 базових стратегій, що дозволяють розширити читацьку аудиторію.

Хто більше заробляє – Blogger чи Youtuber?

Youtube в основному працює на рекламній системі, яка вимагає від користувачів багато переглядів, щоб бути комерційно життєздатними. Блогери, які працюють в партнерській системі, можуть мати потенціал значно більше заробляти від зменшення обсягу трафіку.

Якщо ви шукаєте альтернативні способи заробити більше в Інтернеті, у нас є 50 бізнес-ідей, які ви можете наслідувати.

Як блоги-початківці заробляють гроші?

Завзятість та наполегливість – ключові слова дня для початківців. Потрібен час для генерації трафіку веб-сайту з нуля, і протягом багатьох періодів багато блогів не приносять великого доходу. Побудова сильних s допоможе збільшити ваш трафік з часом – і саме тоді гроші почнуть надходити.

Настійно рекомендую ознайомитися з нашим докладним посібником, щоб почати блог, де ми висвітлювали все, починаючи від А до Я.

Що далі?

Тепер вам настав час заскочити і розпочати роботу. Попрактикуйтесь у своїх улюблених предметах і використовуйте соціальні мережі для просування своїх публікацій, позначаючи марку, про яку ви захоплюєтеся. Не зупиняйтесь на одному чи двох постах – наполегливість є ключовою. Продовжуйте вдосконалювати свій блог, якщо ви новачок – діліться своїм блогом з друзями та членами сім’ї, щоб розпочати, вивчити та впровадити хороший SEO та продовжувати публікувати хороший вміст.

Ви можете це зробити. Джеррі Лоу, власник цього сайту, запустив WHSR поодинці як блог огляду хостингу. Подивіться, як далеко він та його команда зайшли сьогодні – WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) став одним з найкращих сайтів путівників по хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map