[Тематичне дослідження] Як я розробив і продав BloggingTips.com за 60 000 доларів


Я завжди кажу, що ведення блогів – це легка річ, але освоєння складна.

Потрібен час, щоб починаючий блогер виправити певні шкідливі звички. Навіть люди, які забирають блоги, швидко роблять багато помилок. Хтось, хто не веде блогів, міг прочитати десяток книг про те, як створити, просувати та монетизувати блог. І все ж, немає сумнівів, що вони пішли б і зробили багато помилок, проти яких радили ці книги. Це не погано, адже виявлення своїх помилок та навчання їх – один з найкращих способів вдосконалитись.

Одним з найкращих доступних методів навчання є тематичне дослідження. Спостерігаючи за подіями в реальному житті, ви можете навчитися робити, а що не робити. Сьогодні я хотів би представити вам ретроспективне тематичне дослідження BloggingTips.com; блог, який я заснував у 2007 році та пізніше продав у 2010 році. Він залишається одним із найпопулярніших блогів із порадами щодо блогу в Інтернеті.

Перш ніж запустити блог, я в основному заробляв гроші в Інтернеті за допомогою дискусійних форумів та невеликих веб-сайтів. Запуск BloggingTips повністю змінив напрямок моєї роботи в Інтернеті. З цього дня більшість мого доходу надходила від блогів. BloggingTips був моїм першим серйозним блогом, і я з’явився у продажу блогу, маючи великий досвід роботи в блогах.

Певним чином BloggingTips – це моя дорога від новачка до досвідченого блогера.

Тому для мене це ідеальний блог, щоб використати тематичне дослідження для всіх вас. Сподіваюся, вам сподобається стаття 🙂

Моє знайомство з блогів

Блог має коріння в кінці 90-х, однак лише в середині 2000-х ми почали бачити комерційні веб-сайти, що використовують платформи для публікації вмісту. Я наче потрапив до блогів випадково. Коли я вперше поїхав з рюкзаками в Азію та Австралію в 2003 році, я створив веб-сайт галереї для своїх друзів та родин. Я використовував веб-сайт, щоб завантажити фотографії з наших подорожей.

Я подорожував у 2004 році і трохи у 2005 році, проте лише в 2006 році я знову вирушив у довгу подорож. Ця 9-місячна поїздка знову відбулася в Азії, перед тим як повернутися до Австралії на місяць, а потім на Нову Зеландію на 6 місяців (направляючись до Великобританії через Японію та Німеччину).

Я помічав роки до цього, я говорив одне і те ж саме друзям та родинам в електронних листах. Коли ви подорожуєте, у вас не так багато часу, щоб цілий день сидіти в Інтернет-кафе, писати електронні листи. Тому я перемістив галерею в підпапку, а потім завантажив сценарій ведення блогів до кореня домену. Це дозволило мені публікувати оновлення для всіх. Це врятувало мені величезну кількість часу.

Я перевірив багато різних платформ для ведення блогів, перш ніж остаточно влаштуватися на Serendipity. На малюнку нижче показано, наскільки основним був блог. У той час, коли я володів веб-сайтами професійного вигляду, однак я не бачив сенсу витрачати гроші або змінювати дизайн, якщо на це дивилися лише мої друзі та родина..

Один із моїх перших блогівМій блог подорожей, як мінімум, був основним, проте він слугував цілі.

Через кількість платформ для ведення блогів, які я випробував для свого особистого блогу, я почав використовувати платформи для блогів для деяких контентних веб-сайтів, якими я володів. Я додав блог на свої форуми для обговорення покеру, а також додав доповнення, яке дозволило членам додати власні блоги. Деякі з моїх старих веб-сайтів використовували статичні файли (тобто не використовували базу даних), тому я також оновив ці веб-сайти, щоб легше керувати вмістом.

Чому блог про блоги?

Незважаючи на використання програмного забезпечення для ведення блогів на моїх форумах, у моєму блозі подорожей та як CMS; Я досі не вела автономний блог. Тому я почав думати про те, про що можу вести блог. Моя початкова ідея полягала в тому, щоб запустити щоденний блог про покер. У той час я сам читав багато блогів з покеру, тому знав, що це може бути популярним. Врешті-решт я вирішив додати блог покеру до своєї існуючої спільноти, щоб скористатися трафіком там. Озираючись назад, покерний блог мав би більший успіх, якби я запустив його самостійно, так як я не зміг показувати оновлення учасникам форуму на форумі (тобто це була лише посилання в меню, не було активних оновлення на форумі).

Сьогодні існує мільйон блогів про блоги. Ще в 2006 році їх було не так багато, хоча відчувалося, що він трохи перенасичений. ProBlogger був запущений у 2005 році і по праву був найпопулярнішим блогом про ведення блогів у той час (це досі є).

ProBloggerProBlogger у 2006 році

Дуже мало блогів було такого ж стандарту, як і блог Даррена Роуза.

Більшість давали, що я вважав, погані поради.

На початку 2000-х я запустив близько десятка веб-сайтів, які маю фірмову імперію для веб-майстрів. Ці веб-сайти були зосереджені на пошукових системах, партнерських мережах, інструментах для веб-майстрів і т. Д. Тож, хоча я щодня був новинкою в середовищі ведення блогів, я витрачав роки на написання статей про створення трафіку на веб-сайті, SEO та афілійованість.

Тому я вирішив запустити блог про блоги. З багатьох питань я вважав себе дуже досвідченим, тому відчував, що маю перевагу у багатьох інших блогерів, які зосереджувались на простих темах. Я був, мабуть, трохи обманутий. Хоча до цього моменту я працював в Інтернеті кілька років, моє написання було жахливим (бентежно).

Ясна річ, що мені довелося працювати над самим актом ведення блогів.

Запуск блогу

Я зареєстрував ім’я домену BloggingTips.org 11 лютого 2007 року. Незабаром після реєстрації домену я почав робити кроки для захисту BloggingTips.com. З самого початку я мав погляд на версію імені .com. Я знав, що розширення COM набагато простіше в бренді. Я також знав, що чим більше я розробляю блог щодо розширення ORG, тим більше буде розширенням COM. Тож був ризик, що запустивши блог занадто рано, я підштовхнув би ціну домену, який мені потрібен.

З іншого боку монети я не хотів стримувати запуск блогу. У мене було багато ідей, що я хочу зробити з блогом, і я не хотів стримувати запуск місяцями через проблему домену. Тому я запустив блог на BloggingTips.org через місяць 12 березня 2007 р. На щастя, мені не довелося довго чекати, щоб перенести блог на BloggingTips.com, оскільки я забезпечив розширення COM через місяць за 1250 доларів..

Початковий дизайн BloggingTipsПервісна конструкція мала мітку «Підніміть свій блог на наступний рівень!». На ньому також було показано мультфільм самого себе в костюмі супермена.

Коли я запустив блог, я жив у Окленді, Нова Зеландія. Моя рутина була кожного дня однаковою. Я прокинувся б о 9, схопив би щось швидке, а потім попрямував до тренажерного залу на дві години. Потім я повернувся б і працював над BloggingTips близько п’яти або шести годин. Пізніше я би займався з муай-тай тренуваннями вночі протягом години або близько того. Тоді після їжі вночі я працював би ще кілька годин.

З самого початку BloggingTips завжди мав високий показник публікацій. Деякі дні я публікував би три статті за день. У період з травня по червень я та мої друзі їхали автобусом по всій Новій Зеландії, і мені не вдалося так часто писати, коли я подорожував. Тому я запланував усі свої статті заздалегідь, а потім спробував написати більше, якщо і коли, міг.

Більшу частину контенту, який був опублікований у блозі протягом перших чотирьох-п’яти місяців, написав сам (збережіть кілька статей). Моя норма роботи була невблаганною. Швидкий огляд архівів BloggingTips показує, що я публікував не раз на день протягом березня 2007 року. У квітні я опублікував 60 статей, а в травні опублікував 71.

Блог створив

Моя рекламна стратегія протягом перших трьох місяців була цілком прямою:

  • Опублікуйте багато статей
  • Отримуйте відгуки на подібних блогах, щоб привернути увагу мого блогу до більшої кількості людей
  • Будьте активні в чужих блогах і залишайте хороші коментарі
  • Повідомлення гостей
  • Перетворіть усіх, хто відвідав мій блог, в підписника

Я також влаштував кілька змагань, серед яких один у червні 2007 року, щоб виграти обліковий запис веб-хостингу, 100 доларів готівкою та блог, який я придбав на початку 2007 року, який зосередився на Microsoft Zune. Я також влаштував ще один конкурс, який дозволив блогерам виграти власний талісман.

Microsoft ZuneНезважаючи на те, що багато людей, Zune був фантастичним MP3-програвачем. Він мав чудовий користувальницький інтерфейс, який випереджав свій час.

Оплачені відгуки допомогли залучити до блогу чимало нових передплатників. За іронією долі, я отримав рецензію на блог Зака ​​Джонсона, блогера, який згодом придбав у мене блог.

На сьогодні найбільший прибуток отримав мій огляд у блозі Джона Чоу. Через кілька місяців я писав про цей досвід із платними відгуками, детально описуючи трафік, який я отримав від огляду Джона Чоу.

Джон Чау Трафік Спайк

На жаль, оскільки канал Feedburner був переданий новому власникові, коли я продав блог, я не можу показати вам жодних статистичних даних щодо зростання підписників за цей час.

Однак у мене все ще є доступ до деяких статистичних даних через Google Analytics. Як бачите, я отримав близько 1000 відвідувань від огляду Джона Чоу. У мене теж багато нових передплатників, однак мій щоденний трафік знизився до аналогічного рівня через кілька днів.

Джон Чау Трафік Спайк

Перехід на наступний рівень

Влітку 2007 року я залучив багатьох інших блогерів, які допомогли мені написати вміст для цього блогу. Оскільки я все ще часто писав сам, частота публікацій значно зросла. До вересня місячна норма пошти становила близько 90 статей на місяць (3 в день). Більшість інших блогів на той час публікували статті 3-4 статті на тиждень.

Чи було гарним рішенням опублікувати стільки контенту? В ретроспективі, мабуть, ні. Блоги, такі як Mashable, зарекомендували себе через велику кількість публікацій. Ця методика добре працює для веб-сайтів типу новин, однак це не було правильним для блогу із порадами щодо ведення блогів.

По-перше, великий обсяг публікацій статей переповнив деяких читачів. Я пригадую декількох людей, які казали, що їм було важко бути в курсі. По-друге, більшість статей були довжиною лише 500-1000 слів. Мої власні статті зазвичай були довші, іноді довжиною кілька тисяч слів.

На різних етапах життя сайту в мене регулярно писалося близько десятка або більше блогерів. Кожного блогера планували публікувати один чи два рази на тиждень. Я налаштував це так, щоб автори мали свободу самі планувати вміст у призначені для них дні. Іноді це відступає, оскільки автори публікують у той день або в інший час. Як правило, система працювала добре, і вона гарантувала, що щодня публікуються щонайменше дві статті, навіть якщо один автор був хворий.

Однією з проблем цього високого графіку публікацій було те, що художні статті, на які я витратив багато часу, пишучи себе, іноді загубляться в натовпі. Я гадаю, що це було до мого власного досвіду ведення ведення блогів у той час. У наступні роки я б більше намагався наголосити на найкращих статтях у блозі.

Якби мені довелося повернутися назад і запустити щоденник знову, якість публікацій – це те, на що я б зробив більше уваги. Важко зрозуміти лише 500 слів, тому багато публікацій торкнулися лише теми, а не пояснювали тему..

Тож якби мені довелося знову заводити такий блог, моя основна увага зосереджувалася б на публікації довгих поглиблених статей (майже так само, як це зараз робиться секрет веб-хостингу).

Дизайн підказок BloggingTips

Незважаючи на використання декількох різних платформ для блогів у минулому, BloggingTips був запущений за допомогою WordPress. Це була платформа, якою я користувався протягом життя блогу, і платформа, яку я продовжую використовувати для всіх моїх контентних веб-сайтів донині.

Що цікаво, це те, що блог був запущений, коли я був новаком у WordPress. Я постійно дізнавався нові речі про платформу і випробовував нові плагіни, тому BloggingTips завжди знаходився в еволюційному стані. В результаті цього в блозі було багато перероблень. Це забезпечило те, що блог завжди був в курсі останніх досягнень WordPress.

BloggingTips.com Дизайн №1

Всі проекти я створив сам протягом першого року. Після дизайну, який був використаний при запуску, я створив простий дизайн, використовуючи Тему революції, тему рамкового типу, яку розробив Брайан Гарднер. Багато в чому Революцію можна вважати попередником його флагманської структури Genesis Framework, що є основою, якою я зараз користуюся в своєму особистому блозі та на багатьох веб-сайтах з невеликим вмістом, якими я володію.

Логотип, який я використовував при запуску, розробив хлопець, який сконструював мій талісман. Я ніколи не був шанувальником цього логотипу (він сам сказав, що логотипи – це не його спеціальність), тому я звернувся до графічного дизайнера Девіда Ейрі за професійною заміною. Мені сподобався простий сміливий стиль, який він придумав. Я б продовжував використовувати логотип у своєму блозі, поки не продав його (що ілюструє, наскільки він мені сподобався, коли я змінив усе інше!).

BloggingTips DesignSporting абсолютно новий професійний логотип від David Airey.

BloggingTips.com Дизайн №2

У 2008 році я отримав редизайн від професійного дизайнера. Бічна панель була набагато охайнішою, а повні змістові повідомлення на домашній сторінці були замінені уривками. Він також мав покращену зону передплати у верхній частині бічної панелі.

BloggingTips DesignБілий фон залишається, проте тема трохи темніше

BloggingTips.com Дизайн №3

Наступного року (2009 р.) Блог отримав чергове перероблення. Цього разу Майк Сміт створив для мене дизайн на замовлення. До цього моменту я став досвідченим знати, що слід, а що не слід включати в розробку блогу. У заголовок було включено банер, щоб збільшити прибуток, а інформаційні посилання розміщувались у верхній частині сторінки (сторінка контактів, про тощо).

BloggingTips DesignПерший дизайн, який не використовував білий фон для основної області вмісту.

В цілому я був задоволений дизайном, який я використовував у блозі. Я не заощадив ті п’ятнадцять тисяч доларів, які мені потрібні, щоб отримати професійний дизайн, про який я мріяв, хоча проекти завжди були професійними.

Як я намагався монетизувати сайт

Монетизація BloggingTips – це не те, що я робив ефективно (задній огляд – чудова річ!). Протягом життя блогу він заробляв гідні гроші через партнерські посилання та банерну рекламу. Він також заробляв непогані гроші завдяки платним оглядам. Тому в цьому плані я добре монетизував блог.

Там, де я провалився, я приносив постійний дохід від продажу продукції. Найцікавіше, що я випускав продукти. Насправді я випустив багато продуктів, але переважну більшість продуктів я віддав безкоштовно тим, хто підписався на мою розсилку.

Книги, які я написав, були хорошим прикладом цього. Всі вони різнилися по довжині. Одна – 48 сторінок, інша – 63 сторінки, інша – значно коротша. Я, мабуть, мав би продати книги, довжиною понад 50 сторінок, навіть якщо це було лише за кілька доларів. У той час я думав більш довгостроково, намагаючись змусити людей підписатися на мій інформаційний бюлетень, щоб пізніше мені підштовхнути більше продуктів преміум-класу.

BloggingTips Книги

Я випустив багато тем WordPress і для користувачів WordPress. У перший рік я випустив кілька базових конструкцій. Пізніше я б видалив їх із завантаження, оскільки WordPress просунувся до того моменту, коли вони більше не функціонують, і не варто було мого часу їх оновлювати. Деякі теми виявилися дуже популярними, зокрема проекти “Еволюція”, “Ураган” та “Принцип”.

Тема Еволюція була неймовірно популярною. Це була універсальна тема, яка була доступна у синьому, зеленому чи червоному кольорах. Усі ці теми мали посилання в нижньому колонтитулі назад до BloggingTips (популярна на той час техніка). Я порадив користувачам, що вони можуть видалити ці посилання, якщо захочуть, однак багато хто з них продовжував звертатись як спосіб подяки.

Що стосується тем WordPress, ідея полягала в тому, щоб заохотити більше користувачів WordPress відвідувати блог, так що коли я випускаю преміальну тему WordPress, я мав би багато користувачів WordPress на ринок. Якщо пам’ять слугує мені правильно, я спочатку продавав преміальний дизайн через BloggingTips сам.

Незабаром я почав би продавати конструкції через веб-сайт Blog Themes Club. Запущена з партнером (Сара), ми запропонували чотири дизайни в клубі (заплановано більше). Він коштував 49 доларів за доступ до всіх конструкцій і отримав преміальну підтримку. Клієнти можуть придбати теми окремо за 19 доларів, однак вони не отримають жодної підтримки. Конструкції не визріли, хоча вони не виглядали поза місцем чотири роки тому.

Блог тематичного клубуЧотири унікальні теми WordPress були випущені в клубі Blog Themes.

Тематичний клуб продав деякі членства, проте ми швидко зрозуміли, що надання хорошої підтримки займає багато часу. Більшу стурбованість викликала розробка нових тем. Я був блогером / маркетологом, а Сара – кодером. Дизайнера в нашій команді не було. Ми купували проекти разом, і тоді Сара переконалася, що вони правильно зашифровані для WordPress (вона була чудовим розробником WordPress). Я займався маркетинговою стороною речей, і ми обоє працювали над підтримкою.

Наш план полягав у тому, щоб реінвестувати весь прибуток у розробку нових конструкцій, проте через кілька місяців ми вирішили перейти до чогось іншого. Тож ми продали блог і розділили прибуток. Ми не втратили грошей через сайт, але це виявилося великим зливом у часі. З позитивної уваги, це було гарним досвідом навчання у розробці запуск веб-сайту, керованого членами.

Я повинен був би зробити щось трохи інакше і випустив більше інформаційних продуктів, або, можливо, запустив курс лише для членів. Це було поганим рішенням запустити магазин тем WordPress. У мене був великий досвід роботи з WordPress, хоча я не був дизайнером, тому не мав повного контролю над чим-небудь. Можливо, це було б успішніше, якби BloggingTips в той час заробляв більше грошей, так як я міг найняти кращих дизайнерів для проекту.

Отже, підводячи підсумок: BloggingTips справді заробляв гроші, але це могло зробити набагато більше.

Дискусійні форуми

BloggingTips розпочався з дискусійного форуму з першого дня. Форуми були досить популярними в один момент, але з бізнес-точки зору це була повна марна трата часу. Це приносило нульовий дохід і виснажувало величезну кількість мого часу.

У спільноті було кілька чудових блогерів. На жаль, також було багато лінивих блогерів. Люди надсилали б проблеми і просили допомоги. Я тоді або інший член опублікував би довгу детальну відповідь, у якій пояснив, що потрібно зробити. Часто люди запитували: “Ви можете не просто зробити це для мене?”. Цей ледачий напівавтоматичний підхід до роботи в Інтернеті був дуже неприємним. Ситуацію можна було б вирішити, стягуючи з членів плату за участь та отримуючи підтримку (задні затримки знову!).

Зак вирішив видалити форуми з BloggingTips, коли купив веб-сайт. У той час я думав, що це було поганим рішенням, але зараз я вважаю, що це був правильний крок на той час. Протягом останнього року він сприйнятливий до спамерів через те, що програмне забезпечення форуму не оновлювалось, проте нещодавно Зак говорив зі мною про свої плани відновити форуми.

BloggingTips ФорумиФоруми колись були популярними. На жаль, як тільки його більше не підтримували, він став сприйнятливим до спамерів.

Швидкий огляд двох шипів руху

Перевіряючи статистику трафіку BloggingTips, я помітив два основних сплески трафіку. Один у понеділок 26 листопада 2007 року, а другий у неділю 19 липня 2009 року. Я пам’ятаю останнє дуже чітко, оскільки в ньому брали участь автор та комік Стівен Фрай. Він надіслав твіт своїм підписникам, в результаті якого протягом дня або близько того було відвідування статті в блозі понад дванадцять тисяч відвідувань. Це було химерне враження, щоб він твітнув про мій блог, оскільки він був однією з найвідоміших знаменитостей на той час у Twitter.

BloggingTips Колеси трафікуМені завжди цікаво бачити, що спричинило величезний сплеск руху.

Раніший сплеск був викликаний статтею BloggingTips, яка перелічена в популярній спільноті Fark.

Чомусь спільноті не сподобалася стаття під назвою «Етикет блогу: Правила Дебора Нг. Незалежно від причини, блог отримав понад двадцять тисяч відвідувачів завдяки посиланням на Fark. Божевільний. Шкода, що трафік не був орієнтованим 🙂

Чому я вирішив продавати BloggingTips

Багато блогерів закінчують продаж свого блогу в неправильний час. Вони або продають його занадто рано, і скорочують себе, або тримаються за нього занадто довго і бачать значення свого блогу, тому що більше не оновлюють його..

У мене завжди були довгострокові плани щодо BloggingTips, хоча я розглядав питання про продаж блогу в кінці 2008 року. У той час я їхав до Таїланду в поїздку на 3 місяці, щоб зайнятися Муай-Тай, і я знав, що це буде важко. робити п’ять-шість годин тренувань на день, а також вести щоденник щоденно. Я вирішив проти продажу, що було правильним рішенням на той час.

Через рік, наприкінці 2009 року, я знову задумався про продаж; проте мої причини цього були різні. Я не намагався продати блог через часові обмеження, думав про продаж, тому що хотів зробити щось нове. Блог отримував кілька тисяч відвідувань на день, і я заробляв багато грошей на блозі через спонсорські пости та огляди продуктів. Тож може здатися дивним навіть думати про продаж блогу, коли він явно швидко рос.

BloggingTips трафікуБлог набирав у середньому близько 2500 щоденних унікальних предметів, коли його продавали.

Правда в тому, що я згорів. Мені було нудно з сайтом. Я справді був. Коли я продав блог, він мав понад 2500 сторінок вмісту на сайті. Я написав понад тисячу цих статей. Завдяки цьому мені стало нудно писати про акт блогів.

Планування наперед

На цей раз я вже планував свій наступний блог (який зосередився б на WordPress). Я повинен був запустити свій наступний блог під час запуску BloggingTips, оскільки я міг продати свій новий блог на мою існуючу базу користувачів.

Звичайно, багато людей можуть сказати, що я повинен був тримати блог довго і просто найняв когось, щоб вести блог для мене. Думка перехрестила мені розум, проте в той час у мене було відчуття, що я взяв блог, наскільки я міг його прийняти. Я знав, що блог буде продовжувати розвиватися, але не був впевнений, що зможу розробити блог у потрібному часовому масштабі. Можливо, я відчув занепокоєння після досвіду запуску BlogThemesClub. Я вклав свої початкові інвестиції в той проект, але це було лише тому, що ми вирішили зменшити свої втрати та продати, перш ніж витратили більше часу на сайт. Весь досвід відчував, що я намагався і зазнав невдачі.

Крім того, продаж BloggingTips дав би мені дві речі: час і гроші. Дуже важко запустити новий блог, коли ти працюєш повний робочий день над іншим; і я знав, що продаж блогу дасть мені свободу реалізувати всі ідеї, які я мав для свого нового блогу.

Я продав багато веб-сайтів протягом багатьох років (сотні). Я озираюся на деякі веб-сайти, які я продав десять років тому, і думаю, “я б хотів, щоб я все ще мав цей веб-сайт сьогодні”. Обставини іноді диктують, що відбувається з веб-сайтами, якими ми володіємо, і я сильно відчуваю, що більшість веб-сайтів, які я продав, були продані в потрібний час, включаючи BloggingTips.com.

Продаж блогу

Як тільки я вирішив продати BloggingTips, я перерахував веб-сайт для продажу на Flippa. Мені не дуже було чого втрачати, як ніби я не отримав бажану ціну, я б просто продовжував блог і більше розвивав його (плюс, завжди був шанс, що продаж розкриє блог новій аудиторії).

Він був проданий у продажу наприкінці 2009 року. BloggingTips в цей час заробляв трохи менше двох тисяч доларів на місяць і мав понад 8 тисяч підписників. Багато хто з популярних блогерів подав заявки, зокрема Яро Старак. Аукціон все ще можна побачити на Flippa в повному обсязі, якщо вам цікаво, що я написав у списку аукціонів.

Аукціон FlippaАукціон виявився популярним у багатьох підприємців, які пропонували перемогу на аукціоні. Врешті-решт, афілійований маркетолог Зак Джонсон натиснув на $ 60 000 кнопку “Купити зараз”.

Мені справді пощастило, що сайт був проданий великому покупцеві.

Зак Джонсон був добре відомий тим, що був афілійованим маркетологом та блогером.

Він забезпечив безпечну та швидку транзакцію, а основна частина грошей від продажу блогу пішла на депозит для мого будинку. З моменту продажу сайту Zac, я залишився на зв’язку з ним. Ми регулярно спілкуємося в Google про наші веб-сайти та допомагаємо один одному, коли зможемо.

ЩоденникиЗак Джонсон продовжує вести BloggingTips і донині.

Зак все ще працює BloggingTips. Він поставив свій власний штамп у блозі, і він продовжує щодня оновлюватись Заком та низкою інших відомих блогерів. Я закликаю вас перевірити це, якщо ви ніколи раніше не читали блог.

Огляд

BloggingTips був моїм трирічним курсом краху в блогах. Я взяв участь у проекті як початківець із блогів і вийшов із чітким поглядом на те, що таке блогінг, а що ні.

Мені було цікаво озирнутися на проміжок часу. Я зробив багато помилок по дорозі. Наприклад, я міг би заощадити багато часу, не намагаючись створити громаду на дискусійних форумах. Вони були відволіканням. Одного разу через серйозні проблеми зі спамом я змусив усіх бажаючих залишити коментар, щоб зареєструватися в блозі. Цей коментар помітно зменшився, і я швидко змінив своє рішення. З мого боку це був такий поганий крок, що я змушений був зробити, тому що WordPress не впорався зі спамом в той час.

Я не оглядаюся на помилки, які я допустив із жалем. Успіх, який я мав після продажу BloggingTips, частково пов’язаний з помилками в цей період. Я навчився багато уроків за ті три роки, які залишилися зі мною донині. Це повертається до того, що я сказав на початку цієї статті. Ви можете прочитати всі книги, які хочете, але найкращий спосіб навчитися – кидати себе туди, робити помилки та вчитися на них.

Тому не варто хвилюватися, якщо ви робите багато помилок у блоги. Важливо – визнати, що ви зробили не так, і переконайтеся, що в майбутньому цього не зробите повторно. Як ви бачите з цього прикладу, кожен блогер там зробив багато помилок у своєму шляху до успіху. Тож не дозволяйте негараздам ​​стояти на вашому шляху.

Якщо вам сподобалася ця стаття, я рекомендую вам підписатися на цей блог (секрет веб-хостингу, розкритий) через Facebook або Twitter. У Джеррі є кілька великих планів щодо сайту, і я гарантую, що ви будете насолоджуватися статтями, які він має у вас для всіх.

Дякуємо за прочитане,

Кевін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me