Де блогери розміщують свої блоги? Опитування веб-хостингу WHSR 2015 року

У січні 2015 року я звернувся до кількох блогерів і зробив швидке опитування хостингу.


Мета цього опитування проста, я хочу знати –

 1. Де є блогери, що розміщують свій блог,
 2. Чи задоволені вони своїм поточним веб-хостом та
 3. Чи планують вони переключити хоста протягом наступних 6 місяців.

Не слухайте, що кажуть люди, дивіться, що вони роблять

Якщо ви зараз купуєте веб-хостингу, ось вам підказка з інсайдерської справи – Найкращий спосіб знайти хорошого веб-хостингу – перевірити, де професіонали розміщують свої сайти (звичайно, це справедливо лише в тому випадку, якщо ви розумієте, що таке ваші потреби в хостингу). Як казали мудрі: “Не слухайте, що кажуть люди, дивіться, що вони роблять”.

У цій публікації я покажу вам результати цього опитування та кілька швидких статистичних даних у першій частині; і пізнати деталі, а також мої особисті зауваження зауважити пізніше.

Кредити – особлива подяка:

Але перш за все – я маю сказати подяку всім блогерам, які взяли участь у цьому опитуванні. Вони давали дуже корисні поради та відгуки у цьому опитуванні – всі, будь ласка, підтримайте їх та відвідайте їхні блоги.

Брайан Джексон, Девеш Шарма, Енстін Мукі, Абрар Мохі Шафі, Адам Коннелл, Девід Різлі, Харш Агарвал, Ешлі Фолкес, КеріЛін Енгель, Кульвант Нагі, Тім, Піт, Кевін Малдун, Джина Бадалаті, Рон Села, С. Прадепі Кумар. Соард, Хізер Еш, Сью Ен, Мейкел Нойгебауер, Едвард Росаріо, Хамза Абдельхак, Джейсон Чоу та ті, хто хотів залишитися анонімним (ви знаєте, хто ви, дякую!).

Фон

Я зв’язався особисто з 50 блогерами електронною поштою та неодноразово ділився своєю формою опитування Google у Twitter та Google+. Я намагався охопити більше блогерів про HARO, але прикро, що мій запит не був опублікований.

Загалом у нас є 36 учасників цього опитування – не велика кількість, але все ж, я б сказав, що є багато.

Питання, які ми задавали:

 • Хто зараз розміщує ваш блог?
 • Що вам найбільше подобається у вашому веб-хості?
 • Чи плануєте ви перейти на веб-хостинг протягом наступних 6 місяців?
 • Додаткові зауваження та відгуки.

Статистика & Результати опитування

Де блогери розміщують свої блоги?

Таблиця опитування розміщення 1Швидкий погляд, ось де блоги, з якими я брав інтерв’ю, розміщують свої блоги.

36 блогерів, з якими я брав інтерв’ю, було 43 голоси та 21 ім’я. Ці хостингові компанії – це в алфавітному порядку – Маленький помаранчевий, A2 хостинг, All Inkl, BlueHost, Cloudways, Dream Host, Fat Cow,, Hostgator, Idologic, InMotion хостинг, IX Веб-хостинг, Kinsta, Відомий хост, Маленький дуб, Медіа Temple, Site 5, SiteGround, Планета руху, Weebly та WP Engine. Один блогер сказав мені, що він орендує власний сервер безпосередньо у дата-центрі – це для мене дуже несподівано.

Примітка: Веб-хости з лише однією згадкою згруповані у розділі “Інші”.

Що вам найбільше подобається у вашому веб-хості?

діаграма опитування розміщення 3

Чи плануєте ви перейти на наступні 6 місяців?

Коротше кажучи, 34 Ні, 4 Так, і 5 Можливо.Коротше кажучи, 34 Ні, 4 Так, і 5 Можливо.

Відгуки блогерів, мої особисті зауваження та додаткові відомості

Багато хто з блогерів, з якими я брав інтерв’ю, дав більше деталей, ніж я запитав, – що їх так люблять (ще раз дякую!). Ось детальніше та мої зауваження щодо результатів опитування.

Багато блогерів досі тримаються за допомогою Hostgator

Враховуючи проблему з їхньою системою чату, я не очікував, що так багато блогерів все ще тримаються на хостингу Hostgator. Gator виділяється як “чемпіон” у цьому опитуванні (7 із 43 блогерів розміщують свої блоги в Hostgator), – хоча більшість із них помітили довгий час очікування в режимі чату Hostgator в реальному часі (читайте відгуки нижче).

Енстін Мукі, EnstineMuki.com

«Був з ними [Hostgator] з 2008 року і не мав жодних серйозних проблем. Підтримка в прямому ефірі стала найгіршим для Hostgator. Все важче отримати допомогу або поштою, або в чаті. Схоже, це найгірше в цій галузі на даний момент ».

Абрар Мохі Шафі, заклинання в блогах

«Люди, можливо, помітили, що HostGator дуже повільно підтримує живу підтримку. Раніше це було 2-3 хвилини, але зараз це займає 30 хвилин або довше. Просто для уточнення, я думаю, що це наслідок передачі центру обробки даних, оскільки власник змінився. Хоча я повинен вас повідомити, HostGator була компанією, яка забезпечила найшвидшу підтримку в прямому ефірі. Існуючі клієнти думають перейти звідти, куди нові клієнти думають, що потраплять у пастку, потрапляючи. Але я думаю, ми повинні дати їм шанс, оскільки вони поступово долають. Компанія була перлом хостингу в останні кілька років. У всіх цих труднощів повинна бути вагома причина. Але це ніколи не означає, що вони поганий господар ».

SiteGround – Нові діти в блоці

Всього п’ять блогерів розміщують свої блоги на SiteGround.

Хізер Еш, Щастя мама

«Однією з причин, що я обрав їх [SiteGround], є те, що вони пропонують підтримку WordPress. Я також отримав від них хорошу вступну угоду ».

Ешлі Фолкес, Божевільний Леммінгс

«Пропозиція Siteground пропонує спільний хостинг за дуже доступною ціною, як і HostGator з Bluehost. Але на відміну від цих двох, вони також пропонують ряд локацій (США, Європа чи Азія, а це означає, що ви можете зосередитись на тому, де перебуваєте ваші користувачі. Крім того, вони мають вбудований механізм кешування, який також допомагає швидше завантажувати ваш сайт (часто краще, ніж багато з плагінів WordPress багато використовують). Там сервіс та знання WordPress також дивовижні! “

Дилема WP Engine

Якщо ви стежите за мною в Google+ або читаєте мою рецензію WP Engine, ви знали, що я розвинув почуття ненависті до любові в WP Engine. З одного боку, WP Engine пропонує чудові швидкі сервери та велику надійність (за словами чотирьох блогерів, які розміщують свої блоги на WP Engine); з іншого боку, веб-хост здається вкрай завищеним (на думку двох блогерів, які їх скинули).

Я здогадуюсь, що WP Engine одночасно чудово і паршиво (вибачте мою дивну логіку).

Ось кілька позитивних відгуків WP Engine, які я отримав –

Девеш Шарма, WP Kube

“Мені подобається WP Engine завдяки якісній підтримці клієнтів та збільшенню швидкості сайту, хоча це не дозволяє користувачам створювати професійні фірмові електронні листи”.

Девід Ріслі, Блог маркетингової академії

«Тож це основна причина, чому я перейшов на WP Engine. Тому що він повністю керований, присвячений WordPress, який я майже використовую. І замість того, щоб найняти хлопця, який займається лише їхньою роботою, – це підтримувати мій сайт, якщо що-небудь колись зламали, це їхня робота – це виправити; WP Engine робить все це. Це було дешевше зробити це так ».

А критики –

Різкий Агарвал, кричи мені голосно

“Я перейшов з WPEngine на Cloudways і не рекомендую WPEngine тим, хто має великий трафік. Їх плата за оверсайз є божевільною, і те, що мені дуже зачепило минулого року.

Брайан Джексон, BrianJackson.io

«Я переїхав до Kinsta приблизно 3 місяці тому з WP Engine після того, як мені надоїли збори за надмірне обслуговування, виходячи з підрахунків відвідувачів. Kinsta не стягує плату на основі відвідувачів. Kinsta час від часу перемагає швидкості WP Engine і дешевше. Вони також включають безкоштовний 14 локальний CDN з кожним планом. “

Про перемикання веб-хоста

Кілька блогерів, які пояснили, чому вони є чи не планують перемикати хост протягом наступних 6 місяців. Ось кілька жувати –

С. Прадіп Кумар, блоггери з пекло

“Я дуже в захваті від Цифрового океану та того, як вони функціонують, тому я, можливо, спробую скоріше спробувати його і побачити, як вони працюють у благах із великим трафіком”.

Брайан Джексон, BrianJackson.io

«Ні, я не скоро покидаю Кінсту. Вони роблять дивовижні речі, і я планую довго бути з ними ».

Ешлі Фолкес, Божевільний Леммінгс

«Mad Lemmings наближається до переростання цього плану, і я також зосереджений на досвіді користувачів та швидкості сайту. Тож найближчим часом я хочу перейти на хмарний або VPS хостинг ».

І ось коментар Кульванта Нагі – який, на мою думку, дає нам цінний урок щодо переключення веб-хостингу.

Кульвант Нагі, клітка для блогів

«За останні 2 роки я змінив 4-5 хостів, оскільки всі створювали певні проблеми. Я використовував HostGator, BlueHost, K PoznaHost, DigitalOcean та Linode відповідно.

 1. Я покинув HostGator, коли вони розміщували порно, сайти казино на тій же IP-адресі.
 2. Я покинув BlueHost, оскільки отримував занадто багато простоїв.
 3. Я покинув KknownHost, оскільки один з моїх веб-сайтів, розміщених на їх сервері, був зламаний, і вони відмовилися вирішити проблему.
 4. DigitalOcean і Linode – некеровані сервери, тому було проклято важко проводити з ними багато часу (я все розповів у згаданому вище посиланні).

Якщо я не буду задоволений нинішнім хостом, напевно переключусь ».

Я знаю занадто багато блогерів, які занадто ліниві або бояться змін і часто отримують такі виправдання – “У мене немає часу перенести свій блог до іншого хоста. Що робити, якщо зміна хоста поставить під загрозу мій рейтинг пошуку? Що робити, якщо новий хост смокче? Бла-бла-бла-бла … »Все, що я можу сказати цим блогерам, – це закриття. Якщо веб-хост не ставиться до вас правильно – переключіться.

Якщо вам потрібна допомога, ось покрокове керівництво для вас.

Інші – відомий хост, холодильник A2 та A2

Кевін Малдун, KevinMuldoon.com

«Я з відомим господарем вже близько 20 місяців. Вони мають фантастичні ціни, і у мене ніколи не було проблем з роботою. Звичайно, у мене були деякі перебої через атаки DDOS. Я не був радий тому, що відбувається, хоча це відбувається з кожною компанією, що займається хостингом. Найкращою їхньою особливістю є підтримка. 99% квитків на підтримку відповідають за 5 хвилин. Насправді у мене були кілька квитків, на які я отримав відповідь за хвилину. Їх підтримка теж 24 години на день. Кожного разу, коли щось трапляється з моїм веб-сайтом, будь то сплеск часу процесора чи фішинг-атака спамера, я хочу підтримати, щоб швидко, ефективно та ввічливо впоратися з ним. І за весь мій час роботи з компанією як замовником вони завжди є. Ось чому я не бачу, як скоро рухаюсь господарем ».

Майсель Нойгебауер, веб-хостинг Верглейч 24

«Звичайно, жоден господар не ідеальний. Тож я вирішив вибрати all-inkl.com, адже підтримка та продуктивність справді хороші і були дуже важливими для мене. Ціна виправдана близько 8 € (9,27 $) на місяць. Деякі приємні речі, такі як екологічний образ та прозорість, роблять моє рішення остаточним. Я також шукаю думки людей щодо цього веб-хостингу. Постійно хороші відгуки дали мені гарне відчуття щодо вибору правильного. “

Лорі Сорд, повстання з щурячої гонки

Що мені найбільше подобається в хостингу A2 – технічна підтримка швидко реагує. Якщо я надішлю їм електронний лист, вони відповідають менш ніж за годину.

A2 коштує трохи дорожче, ніж моя остання хостинг-компанія, Центр міста, але вони вирішили проблеми для мене протягом декількох хвилин і мають багато додаткових пільг. Дякую Джері Лоу за рекомендацію A2 мені, коли я готувався переключити хости. Його огляди завжди помітні для веб-хостингу.

Твоя черга! Розкажіть нам, де ви розміщуєте свій блог

Ну, це було б все, що я висвітлюю сьогодні. Тепер ваша черга поділитися інформацією з нами.

Хто зараз розміщує ваш блог? Що вам найбільше подобається у вашому веб-хості? Ви плануєте переїхати в найближчі півроку?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me