Хто найпопулярніший сервіс розміщення веб-сайтів?

Ми знаємо, що у нас доступні сотні служб хостингу. Деякі з них є більш популярними, ніж інші, і отримали цілий перелік наступних.


Але який з них є найпопулярнішим?

Що ж, у цій статті ми розглянемо два фактори, які, на нашу думку, визначають популярність хостингової компанії:

  1. Наступні соціальні медіа (Twitter та Facebook) та
  2. Google Trends

Для підписок у соціальних мережах ми створили та підготували список із 100 компаній, що займаються хостингом, і вмістили їх у цю величезну електронну таблицю. Потім ми порівняли хостингові компанії з найбільшою кількістю підписників з Google Trends, щоб побачити, як часто їх шукають в Google.

Але зачекайте … Популярність не дорівнює якості

Популярність завжди була скороченням людей, які допомагали приймати рішення.

Хочете придбати нове спортивне взуття? Ідіть за Nike або Adidas.

Купуєте новий телефон? Це або iPhone, або Samsung.

Хоча популярність може бути хорошим барометром у деяких випадках, це не обов’язково розповідає всю історію про якість продукції та послуг компанії..

З перших 5 найпопулярніших брендів хостингу в нашому списку – єдиний, який ми настійно рекомендуємо тут, на WHSR, це SiteGround – і вони були в милях від нашого 1-го GoDaddy.

Щоб прийняти обгрунтоване рішення під час реєстрації в хостинговому плані – вам потрібно спочатку зрозуміти ваші потреби в хостингу, подивитися та порівняти та вибрати хоста, який найкращий для ваших веб-сайтів.

Частина 1: Найпопулярніший веб-хостинг у соціальних мережах

1. GoDaddy

Twitter: 316 000 . Веб-сайт: https://www.hostgator.com

HostGator – ще одне ім’я, яке вже давно існує в індустрії хостингу. Хоча вони не такі великі, як GoDaddy, їм все ж вдалося назбирати цілком наступне.

Для початку вони мають більший Twitter після 732 000 підписників, а їх Facebook наразі складає приблизно 214,991 підписника.

Статистика соціальних мереж –  Facebook: 214,991

3. Блюхост

Twitter: 478 000 . Веб-сайт: https://www.siteground.com

SiteGround може не бути домашньою назвою, але вони постійно наповнюють свою репутацію якісного хостинг-провайдера. Джеррі Лоу використовує їхні послуги хостингу для свого особистого блогу, який говорить про те, наскільки вони хороші.

Але з точки зору використання соціальних медіа, SiteGround не обов’язково складається з близько 231 000 підписників у Twitter та 30 593 підписників у Facebook

Статистика соціальних мереж –  Facebook: 30 593

5. DreamHost

Twitter: 344,00  . Веб-сайт: https://www.name.com

Подібно до GoDaddy, Name.com може не бути компанією, про яку ви думаєте, коли справа стосується хостингових послуг. Але компанія реєстратора доменів пропонує ряд послуг хостингу на додаток до послуг доменних імен.

Що стосується соціальних медіа, Name.com залучає здорових 553 000 підписників на свій акаунт у Twitter. Однак їхній обліковий запис у Facebook не дуже хороший з 48.464 підписників.

Статистика соціальних мереж –  Facebook: 48 464

7. WPEngine

Twitter: 375 000  . Веб-сайт: https://www.a2hosting.com

A2Hosting розбиває основу у відділі швидкості, використовуючи такі технології, як Railgun Optimizer і попередньо налаштований кешування, щоб бути найшвидшим постачальником хостингу в галузі.

Незважаючи на те, що є лідером галузі за швидкістю завантаження, A2Hosting не обов’язково наказує однакову присутність у соціальних мережах. У Twitter їх всього лише близько 102 000, а на Facebook трохи краще – 49,233.

Статистика соціальних мереж –  Facebook: 49,233

9. Хостинг InMotion

Twitter: 124 000  . Веб-сайт: https://www.kinsta.com

Ще одна чудова хостингова компанія, яка летить нижче радіолокатора, Kinsta – це керована хостинг-компанія WordPress, яка пропонує найвищі виступи та виняткові хостингові послуги WordPress.

Як і InMotion хостинг, ми оцінили Kinsta досить високо в порівнянні з іншими керованими компаніями WordPress. Але чи допомогли їхні відмінні послуги їхній грі в соціальних мережах? Мабуть, ні, оскільки у них лише 126 000 підписників у Twitter і тарифи трохи кращі, ніж InMotion у Facebook із 1915 підписниками.

Статистика соціальних мереж –  Facebook: 19,153

Частина № 2: бути частиною тенденції (Google)

Що стосується популярності в Інтернеті, то соціальні медіа – це лише половина рівняння. Інша половина, яку ми повинні подивитися, – це через Google Trends.

Використовуючи графік “Процентний інтерес у часі”, ми можемо отримати уявлення про те, наскільки популярним і як часто певний термін (або компанія) використовується на платформі пошукової системи протягом певного періоду.

Хоча GoDaddy чітко володіє найбільшими соціальними медіа, які слідують серед тих, кого ми перерахували вище, чи вони також матимуть найбільшу частку ринку в Google Trends?

Попередження спойлера: вони абсолютно так.

хто найпопулярніший? GoDaddy легко лідирує за запитами пошуку в Google Trends.

Погляньте на порівняння інтересів у часі між GoDaddy, Hostgator, Bluehost, SiteGround та DreamHost. GoDaddy легко затьмарив їх усіх, стабільно залишаючись у 75-100 пунктах популярності з минулого листопада.

Hostgator, Bluehost, SiteGround та DreamHost – всі розміщені в межах 25 балів або нижче, а SiteGround – найнижчий серед усіх п’яти.

Популярні хостингові компанії: InMotion, Kinsta, WPEngine та A2Hosting, GoDaddy як і раніше значну роль.Завдяки InMotion, Kinsta, WPEngine та A2Hosting, GoDaddy як і раніше значну роль.

У порівнянні з кращими рейтинговими хостинг-провайдерами, такими як InMotion Hosting, Kinsta, A2Hosting і навіть WPEngine, GoDaddy все ще займає значну роль у популярності пошукових запитів Google..

Насправді InMotion Hosting, Kinsta, A2Hosting та WPEngine посіли ще нижчі показники порівняно з Hostgator, Bluehost, SiteGround та DreamHost.

Популярні веб-хости (у соціальних мережах) найкращі?

Що стосується якості хостинг-провайдера, то існує ряд факторів, які можуть на них впливати. Ви створюєте простий веб-сайт блогу? Чи працює якась спеціальна програма? Вам потрібен інтернет-магазин? Все це та багато іншого може вплинути на якість хостингової компанії.

За нашими тестами та відгуками, GoDaddy чудово підходить для людей, які просто хочуть мати простий блог або веб-сайт. Однак якщо ви думаєте створити складний веб-сайт WordPress або електронну комерцію, хостинг-провайдери, такі як Kinsta або InMotion Hosting, пропонують кращі функції сервера та хостинг.

Зрештою, все залежить від того, що ви хочете та потребуєте для свого веб-сайту, оскільки різні хостингові компанії задовольняють різні потреби веб-сайту. Якщо ви простий блог, то, можливо, GoDaddy більш ніж достатньо. Потрібно більше ресурсів сервера? Можливо, краще поїхати на Kinsta або InMotion хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me