6 spôsobov, ako zvýšiť počet e-mailových registrácií na vašom blogu

Čo urobíš, keď sa prvýkrát dostaneš do kancelárie? Skontrolujte svoje e-maily, však? Napriek tomu, že e-mail je jedným z najstarších internetových výtvorov, je stále jediným nástrojom, ktorý používame každý deň. Vďaka tomu je najúčinnejším a najúčinnejším spôsobom, ako uviesť na trh svojich zákazníkov.


V skutočnosti podľa väčšiny popredných marketingových pracovníkov e-mail stále prevyšuje sociálne médiá a rôzne ďalšie kanály.

Prečo? Pretože je to osobné – dostávate sa priamo do doručenej pošty zákazníka.

Je to tiež veľmi konvertujúce. Napokon, predplatiteľmi sú ľudia, ktorí už prejavili záujem o váš produkt alebo službu. Minulý mesiac KeriLynn napísala o tom, ako zarobiť peniaze pasívne pomocou zoznamu e-mailov. Dnes idem o krok ďalej a vysvetlím, ako zvýšiť počet predplatiteľov. Čím viac odberateľov, tým viac konverzií a väčší predaj.

Na začiatok je 6 krokov: 6 spôsobov, ako zvýšiť počet e-mailových registrácií na vašom blogu

1. Vytvárajte úžasný obsah

Možno premýšľate … „No, duh“.

Ale to sa opakuje.

Váš zoznam e-mailov je iba taký dobrý ako obsah, ktorý produkujete. Nebudete presvedčiť predplatiteľov, aby im odovzdali svoju e-mailovú adresu bez toho, aby ste ich vyhodili skvelým obsahom. Ak ich nezabalíte do svojho informačného bulletinu, nebudete ich mať na svojom zozname. Prvým krokom je produkcia materiálu, ktorý ohromí, zaujme, učí a ohromí vašich návštevníkov. Keď potom požiadate o e-mail, radi to urobia.

2. Vyberte najúčinnejšie umiestnenie formulára registrácie

Viete, že príslovie „menej je viac“? Pokiaľ ide o formuláre na registráciu e-mailov, zabudnite na to. Ak chcete veľkú záplavu predplatiteľov, budete musieť maximalizovať počet registračných formulárov. Samozrejme je k dispozícii jemná linka – určite nechcete svojich návštevníkov dráždiť.

Experti z Bufferu experimentovali pridaním deviatich nových formulárov na zachytávanie e-mailov na svoje stránky. Výsledok? Za mesiac zdvojnásobili svoje registračné údaje.

Vyberte najefektívnejšie umiestnenie prihlasovacieho formulára

Ich najvýkonnejšími snímacími boxmi boli „HelloBar“ – prihlasovací formulár, ktorý sa nachádza na samom vrchole webovej stránky – a „Snímka“ – prihlasovacie políčko, ktoré sa objaví, keď návštevník prejde po stránke o viac ako 60%. Čím viac možností sa ľudia musia zaregistrovať, tým väčšia je pravdepodobnosť, že tak urobia.

3. Vyberte neodolateľný zvodový magnet a upgrady obsahu

Skvelý obsah a vysoká viditeľnosť by mali prinútiť vašich návštevníkov, aby sa zaregistrovali.

Teraz máte dohodu uzavretú šťavnatým stimulom. Registrácia na odber bulletinu je výmena. Vaši návštevníci chcú niečo na oplátku. Tak im ponúknite niečo, čomu nedokážu odolať! Niektoré osvedčené nápady zahŕňajú: elektronickú knihu, dokument s údajmi a výskumom, bezplatnú skúšobnú verziu, katalóg alebo brožúru. Existuje však jeden konkrétny olovený magnet, ktorý zvyšuje a zvyšuje konverzie: „aktualizácia obsahu“. Toto je vysoko špecifický a relevantný obsah, ktorý pridáva hodnotu vašim existujúcim blogom.

Ako to vyzerá vo voľnej prírode:

Inovácia obsahu

Aktualizácia obsahu je propagovaná ako „exkluzívny bonus“ a je veľmi špecifickým krátkym kontrolným zoznamom, ktorý čitateľom umožňuje okamžitý odber. Kontrolné zoznamy fungujú naozaj dobre, ale použite svoju fantáziu a vytvorte niečo, čo je relevantné a špecifické pre váš obsah. Potom ho vložte do svojich najpopulárnejších blogov.

4. Vytvorte magnetickú výzvu na akciu

Vaša výzva na akciu môže spôsobiť alebo prerušiť vašu predplatenú kampaň. Toto je vaše tlačidlo „Prihlásiť sa na odber“. Je to posledný krok. Musíte prinútiť svojich čitateľov, aby sa cítili povinní na ne kliknúť. Sú tu tri faktory: farba, umiestnenie a kópia. Na farby fungujú obzvlášť dobre zelené, žlté a pomaranče. Sú odvážni, pútaví a priťahujú vašu pozornosť. Môžete ísť ešte o krok ďalej a urobiť ho interaktívnym. Toto -, samozrejme, stará škola – CTA je dobrým príkladom. Keď sa vznáša nadol, zmení sa z červenej na zelenú – vyzve používateľa, aby šiel!

Vytvorte magnetickú výzvu na akciu

Pokiaľ ide o kópiu, urobte ju krátkou, ostrou a do tej miery. Niektorí obchodníci zistili, že použitie kópie „prvej osoby“ tu funguje lepšie. GIF uvedený vyššie je ďalším skvelým príkladom: „Dajte mi teraz svoju bezplatnú správu!“ a nie „stiahnuť bezplatnú správu“. Je to naliehavejšie a hovorí priamo s vašimi návštevníkmi.

5. Zabite strach

Dokonca aj so všetkými týmito úžasnými tipmi je niečo, čo vašich návštevníkov brzdí: strach.

Obávajú sa, že sa už prihlásili k príliš veľkému počtu e-mailových zoznamov. Bojí sa, že by ste im mohli poslať veľa spamu a obchodných listov. Ak sú novým návštevníkom, majú obavy, pretože o vás nikdy nepočuli. Zabíjanie tejto inštinktívnej váhavosti nie je ľahké, ale dá sa to urobiť. Najprv im povedzte, čo presne dostanú, keď sa prihlásia na odber. Buďte transparentní a otvorení. Ďalším trikom je použitie „sociálneho dôkazu“, aby ste im ukázali, že vám iní dôverujú. Tu je jednoduchý príklad, ktorý kombinuje obe tieto techniky: Použite sociálny dôkaz na zabitie strachuNa vrchole je sociálny dôkaz („pripojte sa k 31 012 ďalším úžasným ľuďom!“). A potom je tu prehľadný zoznam presne toho, čo získate z prihlásenia na odber. Ďalším jednoduchým zabijakom strachu je pripomenutie potenciálnym odberateľom, že nenávidíte spam a že nikdy nebudete zdieľať ich podrobnosti s nikým iným..

6. Zaregistrujte sa rýchlo a ľahko

Poslednou prekážkou predplatného je komplikovaná a zdĺhavá forma registrácie. Formulár snímania nemusí vyžadovať rodné priezvisko mačiek vašej čitateľky. Nepotrebujete ani miesto ani dátum narodenia. Nechaj to jednoduché. Drž to rýchlo. Nedajte im šancu zmeniť názor.

U niektorých webových stránok je užitočné požiadať o krstné meno. Znamená to, že svojich čitateľov môžete osloviť osobne v samotnom e-maile – čo vo všeobecnosti zlepšuje otvorenú sadzbu. Nie sú však potrebné žiadne ďalšie informácie! Nielenže to pridáva čas na proces, ale môže sa cítiť rušivo, čo môže odradiť niektorých čitateľov, ktorí si cenia svoje súkromie. Ďalším tipom je zaistiť, aby sa vaši návštevníci nemuseli prihlasovať na inú stránku. Malo by byť také jednoduché ako:

 1. názov
 2. Emailová adresa
 3. One-click-confirm

Správne hotovo, mali by ste byť schopní presvedčiť a konvertovať za pár sekúnd. Je to všetko o zachytení e-mailu publika, keď sú nadšení z vášho obsahu – skôr, ako budú mať možnosť zmeniť názor. Pamätajte, že čím viac odberateľov máte, tým väčšia je šanca na speňaženie. Peniaze sú v zozname! Aké triky a techniky ste považovali za účinné na zvýšenie počtu predplatiteľov?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map