Ako spustiť úspešné prezradenie služby Blogger

prezradie o tombolePrístrojová doska Rafflecopter pripravuje výnimočný darček.


Spustenie reklamných predmetov je skvelý spôsob, ako upútať pozornosť na značku, priniesť uznanie skvelému produktu a získať na vašom webe nejaké informácie o návštevnosti. Existujú však pravidlá a etiketa, ktorú treba dodržiavať, a stratégie, ktoré sa majú použiť, aby bola úspešnejšia..

Tu je niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť pred spustením ďalšieho prezradenia.

Nasledujúce položky sa stratia

Tradične blogeri používajú prezradené príspevky ako spôsob, ako vybudovať stúpencov na sociálnych médiách. Dňa 5. novembra 2014 však Facebook nepovolí, aby ste na stránke použili „páči sa mi“ ako vstup do darčekov. Sledovateľ Google+ už nemôžete používať ako záznam. Špendlíky sú trochu pochybnejšie ako etická vstupná taktika. V skutočnosti som nedávno počul zvesť, že toto môže byť prvý z mnohých predajní, ktoré túto prax zakážu.

Je budúcnosť blogových darčekov mŕtva? Dvere boli vždy úspešnou reklamnou taktikou, ale blogeri musia premýšľať o nových spôsoboch, ako ich spustiť tak, aby priniesli úžitok našim blogom a značkám, ktoré zastupujeme, a nespoliehali sa na tieto súťaže, aby priviedli sledovateľov sociálnych médií. Tu je niekoľko spôsobov, ako spustiť reklamnú kampaň s cieľom vytvoriť vzrušenie a získať sledovateľov bez toho, aby ste si to vyžadovali ako vstup.

Vytvorte zmysluplný príspevok okolo svojho prezradenia

veľkonočný kôšPôvodne darček, tento vždyzelený príspevok nadväzuje na všetky druhy skvelých nápadov na Veľkú noc a stále poskytuje rekvizity značkám, ktoré sponzorovali pôvodný príspevok..

Nevykonávajte štandardnú kontrolu a potom danú položku nevydávajte.

Vytvorte zaujímavý, prehľadný príspevok, ktorý má šancu stať sa vírusovým. V časti „Musí mať techniku ​​pre cestovanie s deťmi“ som vytvoril príspevok o téme, ktorú má väčšina rodičov: ako cestovať s deťmi a nestratiť svoju myseľ. Moja prezradená položka bola súčasťou riešenia. V budúcnosti môžem odobrať prezradenú časť príspevku, pričom sponzorovi značky poskytnem kredit „bez možnosti sledovania“ a každú cestovnú sezónu ho znova zdieľam. To poteší značku, vytvorí pre nich dobrú vôľu a premávku dlho po skončení súťaže. Návštevníci, ktorí sa prihlásia na cenu, ktorá je na mojom cieľovom trhu, navyše uvidia, že mám užitočný a kvalitný obsah, ktorý môžem zdieľať, a môžu sa rozhodnúť nasledovať ma..

Skupina s kapelou blogerov okolo témy

Začiatkom tohto roka sme sa so skupinou blogerov spojili, aby sme rozdali veľkonočné tematické prezradenie. Bolo to také úspešné, že sme sa teraz spojili každých pár mesiacov, aby sme urobili ďalšie. To nám tiež umožňuje zapojiť sa a spojiť sa s viacerými sponzormi, ktoré môžeme prezentovať, čo nám umožňuje ponúkať cennejšiu cenu s viacerými víťazmi.

V časti „Všetky veci na Veľkú noc“ som písal o téme „Vytvorenie netoxického veľkonočného koša pre alergikov priateľských k alergiám“. Príspevky odkazujú na príspevky ostatných blogerov pre každú tému, o ktorej si myslíte, že sa týka Veľkej noci, od zdobenia po jedlo až po darčeky. Usporiadané podľa kategórie dáva čitateľom zálohovateľnú stránku, na ktorú je možné odkazovať na každú Veľkú noc.

Starostlivo vyberte darcovské produkty a majte plán zálohovania

Pre jednu z mojich darčekov značka neposkytla cenu, ktorú ponúkli.

Predajca na moje e-maily nikdy neodpovedal. O niekoľko týždňov neskôr som získal cieľovú kartu za hodnotu ceny, a tak som ju poslal svojmu víťazovi. Radšej by som mal byť 30 dolárov, než mať nahnevaného čitateľa! Môžete tiež uzavrieť zmluvu, aby ste sa uistili, že ste dostali cenu. Vyberte si svoje značky starostlivo a ak je to potrebné, vždy si vytvorte plán zálohovania, aby výherca nešiel bez ceny.

Opatrne vyberte svoje ceny za prezradenie

Môže to z vašej strany experimentovať.

Dozvedel som sa, že disky CD a knihy sa na mojom blogu jednoducho nepohybujú, zatiaľ čo výrobky na starostlivosť o pleť a hračky áno.

Navrhujem, aby ste vybrali ceny, ktoré nejakým spôsobom dopĺňajú váš blog. Napríklad ekologický a ekologický blogger by pravdepodobne nemal robiť darčeky s chemickými čistiacimi prostriedkami, ale ekologické produkty sú dokonale vhodné. Blogeri zaoberajúci sa životným štýlom a blogeri bez výklenku sa môžu šíriť viac, ale zostať bližšie k trendovému výklenku pomôže zacieliť vaše propagačné akcie aj vtedy, ak sa jedná o tému, ktorej sa venujete..

rafflecopterAktívne prezradenie o tombole

Poznať zákony, ktoré ovplyvňujú vaše prezradenie

Značky môžu alebo nemusia poznať príslušné zákonnosti, takže buďte zodpovední a udržujte svoj blog v bezpečí. Osobne odporúčam používať Rafflecopter, ktorí sa zdržiavajú zmien na Facebooku, aby si mohli prezradiť darček. Spravujem len prezradenia pre obyvateľov USA, iba rozdávam stávky (náhodný výber) a iba pre víťazov nad 18 rokov. To ma udržuje v zákone a bez daňových bolesti hlavy tu v USA..

Zistite, aké daňové predpisy sú tam, kde bývate, a vyhnite sa rozdávaniu maloletých.

Pripravte svoju darčekovú stránku, aby ste prilákali premávku

Prepojte svoj príspevok s blogmi, ktoré ste napísali na podobnú tému.

Ak robíte darčeky, ktoré sú kompatibilné s vaším výklenkom, pravdepodobne zozbierate sledovateľov – najmä ak je to výhodný príspevok. Ak ide o peňažné darčeky, prirodzene získate viac príspevkov (ak budete správne propagovať) a potom čitatelia vo vašom výklenku budú percentom. Odporúčam vám prispôsobiť si bočný panel tak, aby prezentoval svoje najlepšie príspevky s atraktívnym obrázkom. (Mali by ste používať vlastný doplnok bočného panela.)

Pod „najlepšími príspevkami“ mám na mysli buď tie, ktoré čerpajú návštevnosť pre vás, alebo tie, ktoré chcete byť prevádzkovateľom čerpania (musíte urobiť, ak premiestnite svoj blog.) Uistite sa, že máte spôsob, ako sa im môže páčiť Facebook alebo sledujte G + bez toho, aby ste nechali svoje stránky viditeľne zobrazené, ako aj predplatné RSS a e-mailov. Nakoniec si vytvorte nápadný odkaz alebo stránku na prezradenie darčekov (odporúčam nastaviť ho ako kategóriu), aby ste na darček dostali ďalších návštevníkov..

Uveďte zoznam na reklamných stránkach s dolárovou hodnotou alebo prínosom

Existuje niekoľko miest, ktoré by ste mali uviesť v zozname svojich darčekov – od blogových liniek po odovzdávacie stránky. Zoznam najlepších nápadov je uvedený tu.

Keby som sa rozhodol pracovať s bloggerom, vybral by som si Contest Girl.

Váš čas bude dobre investovaný, ak sa denne podrobujete aspoň niektorým z najaktívnejších. Túto prvú vec musíte urobiť ráno v EASTERN štandardnom čase – ak nie skôr. Takto získate pozíciu na vrchu stránky, takže je pravdepodobnejšie, že na ňu klikne. Nielen to, ale keď má linka veľa odkazov (50 alebo viac), pravdepodobne sa nestane, že by ste mali čas a úsilie na to, aby ste ich uviedli, pokiaľ dolárová hodnota darčekov nie je veľmi vysoká – a pokiaľ možno hotovosť alebo populárny darčekový certifikát. Väčšina liniek a stránok na odosielanie vám poskytne kdekoľvek od 25 do 300 znakov na vysvetlenie vášho rozdania, vrátane príslušnej krajiny a dátumu ukončenia. Naučte sa byť stručné: Aké kľúčové slová spôsobia, že ľudia na ne kliknú? Čo je na tejto cene lákavé alebo pozoruhodné? Použite slová „NÍZKY VSTUP“ pre súťaže s menej ako 100 alebo 200 príspevkami a doplňte, keď vyprší platnosť a v ktorých krajinách sa musia uchádzači zdržiavať. Nakoniec si prečítajte pokyny na linkách a postupujte podľa týchto pokynov..

Propagujte, propagujte, propagujte!

Zdieľajte ho vo všetkých svojich skupinách bloggerov. Mnohí budú mať prezradené vlákno, takže nezabudnite zúčastniť sa aj na reklamných darčekoch. Niektorí blogeri v skupine budú hostiť reklamné linky, takže sa zaregistrujte. Pri propagácii na sociálnych sieťach nezabudnite použiť značky hashtag „#giveaway“ a „#win“ a často ich tweetovať. Používajte aj značky hashtag pre vhodné cieľové publikum, napríklad #organické pre prezradenie ekologicky šetrného produktu. Nakoniec nezabudnite označiť značku, ktorá cenu poskytla, a označte ľudí, ktorí by sa o túto cenu mohli zaujímať.

Ďalším spôsobom, ako vzbudiť vzrušenie, je zvýšenie propagácie za posledných niekoľko dní zdieľaním posledného týždňa: 2 dni, 1 deň, až po poslednú hodinu a 15 minút. Toto funguje najlepšie na Twitteri.

Medzitým…

Stále môžete generovať blogový prenos tak, že sa čitatelia prihlásia alebo sa prihlásia na odber vášho blogu alebo bulletinu ako vstup – to sa nijako nezmení. Medzitým je ešte stále čas na vstup do Facebooku, ale poponáhľajte sa skôr, ako to všetko zmizne!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map