Recenzia Hostmonster

HostMonster je ďalšia spoločnosť ponúkajúca webhostingové služby v cenovo dostupnej kategórii. Existuje niečo, čo odlíši HostMonster od všetkého ostatného? Naozaj ponúkajú hostingové plány s funkciami VPS za dostupnejšiu cenu, ako tvrdí ich domovská stránka? Zistíte to prečítaním tejto recenzie.


Je HostMonster rovnaké ako Bluehost?

Z väčšej časti je HostMonster BlueHost s inou značkou (v skutočnosti, ak hľadáte HostMonster na Wikipedia.org, budete presmerovaný na záznam na BlueHost). Tieto sesterské spoločnosti sú súčasťou obrovského hostingového konglomerátu Endurance International Group, ktorý zahŕňa mnoho ďalších značiek, ako sú iPage, HostGator, JustHost, FatCow a mnoho ďalších. Medzi HostMonsterom, Bluehostom a treťou „sestrou“ FastDomain predstavujú jednu z najväčších hostingových služieb na svete a hosťujú viac ako 1,9 milióna domén na celom svete.

BlueHost aj HostMonster majú centrálu v Prove v Utahu a zdieľajú viac podobností ako rozdielov vrátane rovnakej fyzickej adresy..

HostMonster si však udržuje svoje vlastné sociálne médiá na Twitteri a Facebooku. Aktualizácie sú sporadické, ale aspoň sa zdá, že sa niekto snaží udržiavať stránky, aby poskytoval informácie o prestojoch, útokoch a zmenách atď. BlueHost robí omnoho lepšie zapojenie používateľov prostredníctvom sociálnych médií a má oveľa väčšiu základňu fanúšikov a aktívne stránky..

Hostingové balíčky

balíček hostmonster

Značky BlueHost aj HostMonster ponúkajú skoro rovnaký produkt (služba zdieľaného hostingu) za inú cenu (BlueHost začína na 2,95 dolárov vs Hostmonster 4,95 dolárov mesačne).

HostMonster hosting plány

FeaturesBasicPlusPrimePro
webové stránky110neobmedzenýneobmedzený
E-mailové účty5100neobmedzenýneobmedzený
skladovanie50 GBneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Inode50.00050.00050.000300.000
Prenos dátneobmedzenýneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Doména zadarmoÁnoÁnoÁnoÁno
Subdomény2550neobmedzenýneobmedzený
Dedikovaná IP zadarmožiadnyžiadnyžiadnyÁno
Certifikát SSL zadarmožiadnyžiadnyžiadnyÁno
MySQL databázy20neobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Databázové tabuľky1000100010003000
CloudFlare CDNzákladnézákladnézákladnézákladné
Obnovovacie sadzby (12-mesačné)$ 10,99 / mo$ 14,99 / mo$ 16,99 / mo$ 27,99 / mo
Obnovovacie sadzby (24-mesačné)$ 9,99 / mo$ 13,49 / mo$ 15.99 / mo$ 26,49 / mo

Podobne ako mnoho iných spoločností v oblasti hostingu v týchto dňoch získate neobmedzený počet domén, prenosy miesta, šírky pásma a súborov stránok. Spoločnosť tiež nedávno ponúkla špecializovaný hosting a VPS hosting.

Vďaka inovácii na VPS (cena začína na 29,99 dolárov / mesiac) a špecializovanému hosťovaniu (cena začína na 149,99 dolárov / mesiac) bude váš web hostovaný na rýchlejšom serveri, bude mať prístup k niekoľkým ďalším funkciám a bude môcť využívať viac CPU a pamäte..

HostMonster škrtí vaše stránky?

Škrtenie CPU hostmonsterov

Ak ste už niekedy počuli pojem „obmedzovanie CPU“, je to v spojení s webhostingom Bluehost. Rovnako ako HostMonster zdieľa balíčky, ceny a funkcie s BlueHost, tiež zdieľa tendenciu druhej spoločnosti znižovať množstvo zdrojov na konkrétny web, ak zistí, že používa príliš veľa zdrojov na zdieľanom serveri..

Môže sa tiež stať, že ste nahrali príliš veľa súborov; limit na počet „neobmedzených“ súborov je v skutočnosti 200 000. Prekročenie tohto limitu by mohlo mať za následok aj zníženie počtu CPU na vašom webe.

Pravdepodobne si ani neuvedomíte, že vaše webové stránky boli skrátené, pokiaľ nezačnete dostávať sťažnosti od návštevníkov týkajúce sa času načítania stránky alebo prestojov.

Najhoršia časť tohto postupu je, že HostMonster nie vždy identifikuje správny web. Vaše stránky môžu utrpieť, keď problém nespôsobia. Ďalšie informácie o obmedzovaní CPU nájdete znova v mojej recenzii BlueHost alebo v predchádzajúcom príspevku Jerryho: Alert Bluehost and Hostmonster Alert – Throttling CPU.

Podpora, ktorá nevytvára známku

Okrem škrtenia CPU je ďalšou nevýhodou, ktorú s HostMonsterom nájdete, zákaznícka podpora, ktorá skutočne nie je taká podporujúca. Hoci ponúkajú rozsiahle centrum pomoci online a rôzne spôsoby, ako kontaktovať svoj tím, súčasní zákazníci nemajú nič dobré na vyjadrenie odpovedí, ktoré dostali od zástupcov zákazníckeho servisu. Bežná sťažnosť? Škrty CPU alebo nepriaznivé opatrenia prijaté proti webovým stránkam, ktoré prekračujú limity „neobmedzeného“ priestoru a šírky pásma.

Ďalšie úvahy

Vráťme sa na chvíľu na webovú stránku HostMonster … Pamätáte si na tvrdenie o ponúkaní rovnakých funkcií ako VPS so zdieľaným hostingovým plánom? To sa týka inovácie vášho účtu na balík Pro, ktorý presunie váš súbor na menej preplnený server. Získate tiež „viac“ CPU, pamäte a zdrojov – ale HostMonster nedefinuje, koľko to je. Áno, to je to, čo získate za ďalších 15 dolárov mesačne.

A ak máte niečo iné ako malú osobnú webovú stránku so sídlom v Spojených štátoch, spoločnosť HostMonster sama pripúšťa, že ich hostiteľská služba nie je pre vás to pravé. Podľa ich Zmluvných podmienok je služba spoločnosti Hostmonster navrhnutá tak, aby vyhovovala typickým potrebám predplatiteľov webových stránok malých a domácich podnikateľov v Spojených štátoch. NIE JE určený na podporu trvalého dopytu veľkých podnikov, medzinárodne založených podnikov alebo netypických aplikácií, ktoré sú vhodnejšie pre dedikovaný server. “

To vynecháva veľa potenciálnych zákazníkov.

Aktualizácie (od Jerryho Lowa, zakladateľa WHSR)

Ceny za registráciu aj obnovenie v spoločnosti HostMonster sú vyššie ako priemyselné štandardy.

Nemá zmysel prihlásiť sa na server HostMonster, pretože rovnaké a lepšie služby môžete získať za oveľa lacnejšiu cenu s programami iPage, eHost a BlueHost. Ako spomenula spoločnosť Candance, týchto webových hostiteľov vlastní a riadi rovnaká materská spoločnosť s názvom Endurnace International Group (EIG). Za rovnakú službu nie je potrebné platiť navyše.

Podobné webové hostitelia / alternatívy

Web HostFeaturesCenaWHSR Rating
iPage hosting Hostujte neobmedzené webové stránky na jednom účte
Najlepšie rozpočet WHSR pre výber hostiteľa č. 1
$ 1,99 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu
eHost Hostujte neobmedzené webové stránky na jednom účte
Zadarmo Tvorca stránok s viac ako 1 000 témami
$ 2,75 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu
V pohybe Plná záruka vrátenia peňazí 90 dní
Špeciálna zľava, ušetrite 40% na prvý účet
$ 3,49 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu
Hosting A2 Cenovo dostupný + extrémne rýchly hosting SSD
Trvalá bezpečnosť pomocou bezplatného programu HackScan
$ 4,97 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu
Web Host Face Hosting Úložisko 20 GB + neobmedzený prenos dát
Cenovo dostupný + spoľahlivý zdieľaný server
$ 1,63 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguRecenzie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu
hostgator Bezplatné bezplatné čísla a SSL pre Biz Plan
Špeciálna zľava, kupón ‘WHSR30 ‘
$ 3.71 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHodnotenie hostiteľa pomocou prázdneho hviezdičky
Prečítajte si recenziu
Interserver Hosting Spoľahlivý + veľmi rýchly hosting
Miera registrácie na celý život (3,88 USD / mesiac @ 3 roky)
$ 3.88 / moHodnotenie webhostinguHodnotenie hostingovej spoločnostiRecenzie webhostinguHodnotenie webhostinguHosting Hodnotenie hviezdičkami
Prečítajte si recenziu

Porovnajte HostMonster s ostatnými

  • HostMonster vs HostGator
  • HostMonster vs A2 Hosting
  • HostMonster vs SiteGround
  • HostMonster vs GoDaddy
  • HostMonster vs Bluehost
  • HostMonster vs InMotion Hosting

Pre viac informácií alebo ak si chcete objednať HostMonster, navštívte (odkaz sa otvorí v novom okne): https://www.hostmonster.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me