Recenzia SkyToaster

Poznámka: Toto je zoznam platených kontrol. Dostali sme zaplatené za testovanie a hodnotenie služieb hosťovania služby Sky Toaster.


SkyToaster sústreďuje svoju hostingovú platformu okolo svojich dátových centier. S presvedčením, že vynikajúci hosting začína vynikajúcimi dátovými strediskami, dátové centrá spoločnosti zahŕňajú viac vrstiev zabezpečenia, záložné generátory s palivom na mieste a systémy na potlačenie požiaru, aby sa zabezpečilo, že sú neustále v prevádzke..

O spoločnosti SkyToaster

SkyToaster prevádzkuje samostatné dátové centrá v Dallase, Londýne, Rotterdame a West Palm Beach. Každé dátové centrum prechádza prísnym testovaním, aby sa ubezpečilo, že vždy spĺňa vysoké štandardy spoločnosti.

Obraciam sa na viceprezidenta SkyToaster Kyle Bellingar, aby som pochopil viac o spoločnosti.

Tu je odpoveď, ktorú som dostal od Kyle,

„SkyToaster má jednu úlohu, aby bol hosting jednoduchý pre každého. Zameriavame sa na poskytovanie najvyššieho stupňa služieb zákazníkom a úplnej správy serverov s podporou 24/7, najlepšou prevádzkou vo svojej triede, podporou cPanel, Softaculous pre inštaláciu softvéru jedným kliknutím, KernelCare a celou radou ďalších funkcií. “

Kyle mi tiež poskytol testovací účet, ktorý používam určitý čas, aby som získal cit pre ponuky SkyToaster..

Hostingový plán SkyToaster

SkyToaster ponúka dva hlavné plány hostenia. Môžete získať zdieľaný web hosting alebo spravovať VPS.

Oba tieto hostingové plány používajú cPanel a podporujú CloudLinux. Tieto plány tiež podporujú populárne nákupné vozíky s elektronickým obchodom, vrátane programov PrestaShop, osCommerce a openCart. Okrem toho môžete nainštalovať platformu CMS, ako sú Joomla, MODX a WordPress, ak používate niektorý z týchto hostingových plánov..

Ak sa vám nepáči ponúkané plány, môžete vždy požiadať o vlastný plán. Spoločnosť s vami bude spolupracovať na vytvorení hostingu, ktorý chcete a potrebujete. Bez ohľadu na plán, ktorý ste si vybrali, SkyToaster ponúka 99,9% záruku dostupnosti.

Pozrime sa bližšie na dva hlavné plány hostenia.

Spoločný plán hostenia

Všetky zdieľané hostingové servery SkyToaster majú minimálne 8 jadier CPU, 32 GB pamäte RAM a rýchlosť portov 100 Mb / s. Zahŕňajú tiež úložisko Raid.

Zdieľané plány hostenia podporujú PHP, Perl, Python, čo programátorom uľahčuje výber jazyka, ktorý chcú. Plány tiež podporujú SSI (Server Side Includes), čo používateľom umožňuje umiestňovať smernice do HTML stránok

Zdieľaný hosting prichádza s neobmedzeným počtom e-mailových účtov a databáz. Podrobnosti o podrobnostiach plánu sú uvedené nižšie:

Zdieľané plány hostenia
základné
Plus
poistné
Miesto na disku10 GB25 GB40 GB
Bandwidth500 GB750 GB1 TB
Domény sa objavujú5050100
Addon Domains5510

Ak potrebujete viac miesta na disku, väčšiu šírku pásma alebo viac účtov cPanel, môžete upgradovať na hostingový plán predajcu..

Zdieľané plány hosťovania zahŕňajú aj Správcu obnovenia. Namiesto zálohovania celej databázy môžete zálohovať a obnovovať jednotlivé súbory a databázy priamo z programu cPanel.

Okrem toho hostiteľská spoločnosť poskytuje automatické denné zálohy a zároveň si zachováva sedem dní nepretržitých záloh pre zákazníkov zdieľaného hostingu. Tieto zálohy sa nachádzajú mimo siete SkyToaster a je možné ich získať pomocou nástroja Restore Manager.

Napriek tomu spoločnosť odporúča, aby ste si ponechali aj kópie svojich vlastných záloh. Ak potrebujete ďalšiu kontrolu, môžete zvážiť získanie spravovaného plánu VPS.

Spravované VPS

Všetky plány spoločnosti VPS spoločnosti fungujú na systéme CentOS. VPS beží v izolovanom virtuálnom prostredí s vyhradenými zdrojmi. Keď sa zaregistrujete pre jeden z týchto plánov, získate všetky funkcie, ktoré sa dodávajú s dedikovaným serverom, znížené o náklady.

Ak získate program VPS od spoločnosti SkyToaster, vaše zdroje sú zaručené, spoločnosť si však zachová prístup root. Dostanete WHM na správu svojho účtu na serveri.

VPS SkyToaster obsahuje predinštalovaný a dobre nakonfigurovaný cPanel a sú k dispozícii možnosti prispôsobenia. Ak chcete prispôsobiť cPanel, musíte jednoducho kontaktovať SkyToaster.

Súčasťou hostingu VPS sú štandardné skripty Softaculous, s plánmi vrátane služby KernelCare. Táto služba automaticky aktualizuje bezpečnostné záplaty pre spustenie jadra, čo eliminuje potrebu reštartovania servera.

Podrobne sú uvedené funkcie plánov VPS:

Spravované VPS
1,5 GB VPS
2 GB VPS
4 GB VPS
6 GB VPS
Pamäť1536 MB2048 MB4096 MB6144 MB
Miesto na disku50 GB75 GB100 GB150 GB
Bandwidth1,5 TB2,0 TB3,0 TB4,0 TB
jadra2244

Môžete si vybrať zo štandardného a SSD VPS.

SkyDoaster SSD VPS je napájaný zo 100% SSD. Rýchlosť čítania disku pomocou SSD VPS je 4x rýchlejšia ako štandardná VPS. Štandardné aj SSD VPS sa dodávajú so štyrmi možnosťami balenia, čím vám dávajú príležitosť na zväčšenie, ak potrebujete ďalšiu rýchlosť a zdroje.

Highpoint: Čo sa mi na službe SkyToaster páči

Počas môjho skúšobného behu som zistil niekoľko vecí, ktoré sa vám páčili v súvislosti s plánmi hostenia SkyToaster.

Umiestnenie servera

Po prvé, spoločnosť vám umožní vybrať umiestnenie servera počas procesu objednávania.

Existuje niekoľko miest, ktoré si môžete zvoliť ako hosť svojich webových stránok. Cieľom je vybrať miesto hostenia, ktoré je najbližšie k cieľovému publiku, aby sa znížila latencia.

Bezplatná migrácia webových stránok

SkyToaster tiež ponúka bezplatné migrácie webových stránok pre nové a upgradované účty v priebehu prvých 60 dní.

Počas tejto doby môžete svoj zdieľaný účet alebo účet hostenia VPS migrovať na servery SkyToaster. Zdieľané účty dostanú jeden úplný prevod cPanel a jeden manuálny prevod, zatiaľ čo účty distribútora získajú neobmedzený plný prevod cPanel a 25 manuálnych prevodov.

Spravované účty VPS dostanú neobmedzený plný prevod cPanel a 15 manuálnych prevodov na úroveň VPS. Nakoniec vyhradené účty dostanú neobmedzené prevody cPanel a 100 manuálnych prevodov.

Jednoduchá štruktúra plánu

Páči sa mi tiež spôsob, akým táto hostiteľská spoločnosť udržuje veci jednoduché.

Nevrhajú na vás veľa zdrojov, ktoré nebudete používať. Namiesto toho platíte za to, čo používate. Ak potrebujete viac zdrojov na podporu svojich webových stránok, môžete prejsť na vyšší plán. Nemusíte sa však obávať, že budete platiť za veľa vecí, ktoré nepotrebujete.

Dôležité vedieť

Neobmedzené e-maily a databázy

Aj keď so službou SkyToaster získate neobmedzený počet e-mailových účtov a databáz, môžete pridať iba toľko miesta, koľko miesta na disku plánu umožňuje. Úložisko sa započítava do celkového limitu disku, takže pri pridávaní účtov a databáz to nezabudnite.

Garancia vrátenia peňazí

Musíte tiež pochopiť, ako funguje záruka vrátenia peňazí SkyToaster. Poskytuje 45-dňovú záruku vrátenia peňazí na hostovanie zdieľaných, maloobchodných a spravovaných serverov VPS, ale vzťahuje sa iba na prvý nákup kvalifikovaných produktov na subjekt. Na všetky ďalšie nákupy sa nevzťahuje táto záruka. 45-dňové odpočítavanie sa začne ihneď po zakúpení prvého kvalifikovaného produktu.

Obmedzenia hostenia zdieľaného / predajcu

Spoločnosť má tiež určité obmedzenia zdieľania a hostingu pre hostiteľov. Napríklad používatelia sú obmedzení na 15 * 25 súbežných pripojení MySQL a každá databáza nesmie prekročiť 2 GB * 5 GB voľného miesta na disku. Váš e-mailový zoznam nemôže obsahovať viac ako 1 500 * 2 000 členov a SkyToaster má pravidlá týkajúce sa nulovej tolerancie spamu. Spoločnosť tiež obmedzuje frekvenciu vykonávania cronov na jednu každých päť minút.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map