Побудова племені навколо вашого мистецтва; Одна прекрасна людина за раз

Погляд у величезний океан можливих взаємодій із соціальними медіа може залишити художника загубленим, розгубленим та паралізованим. Варіантів нескінченна, і коливання інструментів соціальних медіа швидко змінюються завдяки новим IPO, придбанням та капітальному ремонту сайтів.


Мільйони та мільйони розмов відбуваються щомиті на незліченних платформах – так як ви навіть подряпаєте поверхню розміщення свого голосу в цій нескінченній ехо-камері?

У своїй книзі «Племена» Сет Годін створив концепцію побудови руху, з’єднавши як розум, так і провідних людей через зв’язок, культуру та відданість..

Знайдіть хвилину, щоб подивитися його TED, який розмовляє про племена, і ви побачите, як ця концепція може зв’язати вас з рухом навколо вашого мистецтва.

Перш ніж розібратися з тим, як будувати своє плем’я відданих любителів мистецтва, нам потрібно звернутися до ЧОМУ.

Ваша історія та чому це важливо

Побудова власного племеніХудожникам потрібно підняти свою аудиторію до більшої висоти, особисто взаємодіючи та торкаючись їх на глибокому рівні. Побудова спільноти навколо художнього твору, який є особистим та значущим, допоможе створити сильне та цікаве Плем’я.

Давайте припустимо очевидне, що веде вас до цієї статті. У вас є присутність в Інтернеті для вашого мистецького бізнесу чи мистецької кар’єри, але ви не відчуваєте зв’язку між веб-сайтом, блогом та різними соціальними мережами. Ви знаєте, що художники та любителі мистецтва існують у цьому великому величезному океані взаємодії в Інтернеті – але ви не впевнені, як залучити їх у свій інтернет-світ.

У вас є історія? Звичайно, у вас є історія – у кожного є така!

Краще питання – чи чітко ви визначили свою історію для своєї аудиторії таким чином, що показує, хто ви як художник, що рухає вашою роботою і чому це стосується їх? Ваша історія – це те, що пов’язує людину з вашою роботою та зближує їх з тим, щоб стати чемпіоном у вашому мистецтві, вашій пристрасті та вашому русі.

Знайдіть хвилинку і подумайте про свій улюблений бренд або онлайн-особистість. Ви можете бачити їхню історію в голові прямо зараз? Чи виявляєте ви захоплення брендом чи продуктом і розповідаєте їхню історію в розмові, рекомендуючи їх другові чи колезі? Подумайте про Apple, ми всі знаємо їх історію.

Гері Вайнерчук взяв виноробну промисловість і включив її на голову – і створив лояльне плем’я в процесі.

Миттєве розпізнавання бренду та асоціація історії цього бренду зробили вас частиною їх руху. Щойно ви захоплено поділилися історією іншої марки як схвалення своїм друзям або колегам, ви стали членом їх племені.

Дивовижним ресурсом для художників, які будують кар’єру в Інтернет-просторі, є електронна книга Кріса Гільоабо Art + Money. У цій книзі він описує ваше Плем’я наступними термінами,

Це люди, які хочуть бути пов’язаними з вами, один з одним, з вашою роботою і з тим, на чому вашої роботи виступає. Це ваші шанувальники.

Побудова власного племеніКріс Гілле, творець масивного племені, що оточує його роботу на його сайті “Мистецтво невідповідності”, зробив сміливий крок, коли випустив свою першу книгу для друку на базі свого веб-сайту. Він відвідав кожен штат і кожну канадську провінцію, щоб він міг особисто зустріти своє плем’я. Він розповідав про свою книгу, підписував копії, змішувався і потім збирався в місцевій кав’ярні або барі після кожної події, щоб він і ті, хто пов’язаний з його роботою, могли зустрічатися і рости як громада

Знайдіть трохи часу, щоб скласти свою історію за межі очікуваного біографічного виконавця або сторінки «Про мене». Подивіться на наступних художників в Інтернеті та помітьте, як вони створювали свої історії та переплітали їх протягом своїх онлайн-присутніх.

Кеша Брюс є художником та консультантом з арт-маркетингу, який активно присутній у Twitter. Вона присвячує свої пристрасті своїм мистецтвом протягом всієї своєї присутності в Інтернеті, і її історія допомагає лідирувати в світі мистецтва.

Джон Т. Унгер це скульптор з металу, який створює ці великі інсталяції і абсолютно нетрадиційний як художник. Його особиста присутність ідеально відповідає його онлайновій історії, а його взаємодії у Twitter допомагають підкріпити його історію та з’єднати його Плем’я.

Кен Камінський є фотографом з подорожей, який чітко слідкує за своїм блогом та своїм каналом у Twitter. Помітьте його використання графіки та дизайну, щоб краще розповісти свою історію та зв’язати людей візуально – зі своїм мистецтвом.

Проста правда для створення відповідної аудиторії полягає в тому, що коли ваша історія перегукується з потрібними людьми, ваше плем’я почало формуватися. Якщо ваша історія є автентичною і безпосередньо відображає те, що спонукає вас і ваше мистецтво, вас зацікавить людей ваша історія. Ці люди стануть вашою аудиторією, і вони повернуться, щоб дізнатися більше про вас і вашу подорож цим світом. Ваша історія надихне їх і створить зв’язок, який живить усіх причетних.

І тоді ви ведете цей рух людей – це плем’я – до чогось глибокого, використовуючи своє мистецтво та свою пристрасть.

Представляючи свою історію та будуючи своє плем’я

Побудова власного племеніПлемена художника бувають різного розміру і знаходять їх безліччю способів. Живі виконавці будують свої племена, використовуючи свої твори мистецтва та складну мережу каналів зв’язку – як онлайн, так і мережі віч-на-віч.

Ми раніше займалися темою побудови племені для художників і взяли більш теоретичний підхід до створення руху навколо вашої художньої роботи. Рух вірних та заангажованих шанувальників, які на глибокому та змістовному рівні зв’язують вас із вашою історією. Створення племені – це не просто пошук підписників у Twitter та фанів у Facebook – це про те, щоб бути лідером групи людей, які шукають вашого зв’язку, культури та змін.

Після того, як ви попрацювали над вдосконаленням своєї історії, настав час переплітати її протягом усієї своєї присутності в Інтернеті. Переконайтеся, що ваша історія розміщена на видатних місцях на вашому веб-сайті, в блозі та на сайтах соціальних мереж. Якщо у вас є час та ресурси, працюйте з дизайнером чи спеціалістом з бренду, щоб допомогти вдосконалити свою історію та переплести її із графікою вашого сайту, логотипами та іншими візуальними зображеннями вашого бізнесу. Цей крок не є необхідністю, але допомагає створити згуртовану історію про вас і вашу роботу, яка протікає протягом вашої онлайн-присутності.

Якщо ваш мистецький бізнес існує вже деякий час, або ви перебуваєте в середній точці вашої кар’єри, наймайте когось із досвідченим брендом або сильним копірайтером, можна додати зовнішню перспективу, необхідну для твердої розповіді про бренд. Відступити назад і дивитися на свою роботу об’єктивно, без емоцій, щоб зосередити свою історію і правильно розповісти її важко зробити, коли ви багато років створювали мистецтво самостійно.

Ще одна важлива увага при розповсюдженні вашої історії – це впевненість, що ваші взаємодії в соціальних медіа, написання в Інтернеті та подкасти чи відеокліпи також підтримують історію, яка стоїть за вашою роботою. Дотримуючись загальної стратегії залучення однодумців до свого племені, будьте впевнені, що голос, який ви використовуєте для представлення себе в Інтернеті, відображає вашу історію.

Наприклад, якщо ваша історія говорить про багаторічні барменські дії, а ваше мистецтво відображає грубі краї, які ви набули в попередньому житті як майстра мартіні, говоріть тим же тоном, як ви могли б за цим баром. Ентоні Бурдейн побудував велике плем’я і величезну роботу, грунтуючись сильно на грубому і сирому голосі, який він набув, працюючи на кухнях протягом багатьох десятиліть. Для нього, коли б він не мав приємного хлопця, ця форма його ідентичності намагатиметься розширити свою аудиторію, будучи приємним хлопцем, і справді відверне його справжніх шанувальників.

Зробіть свою історію наочною та доступною на різних платформах. Наприклад, розкажіть свою історію за допомогою відеопродукції або створивши візуальне резюме або резюме на основі інфо-графіки та розмістивши їх на своєму веб-сайті та в блозі. Або ви можете скористатись сторінкою About.Me, щоб дати короткий підсумок своєї історії, а потім зв’язати свій блог, веб-сайт, візуальне резюме, сторінку Pinterest або акаунт Twitter.

Можливості безмежні, якщо мова йде про презентацію вашої історії в Інтернеті, просто будьте впевнені, що вміст, який ви створюєте, щоб розповісти свою історію, зрозумілий, професійний та переконливий, і що обрана вами платформа підтримує ваші сильні сторони.

Вибір правильного для свого племені

Отже, з усіма існуючими соціальними платформами, як ви виберете правильну для поширення своєї історії та пошуку свого племені? Чесно кажучи, ця відповідь могла б заповнити цілу бібліотеку.

Отже, давайте просто розглянемо деякі основні теорії пошуку свого племені.

Покрокове керівництво про те, як знайти цільову аудиторію

1. Визначте свою ідеальну аудиторію

По-перше, ви повинні визначити свою ідеальну аудиторію.

Ознайомтесь із конкретними тут, хто найбільше з’єднається з вашими творами мистецтва?

Ви романіст, який спеціалізується на коханих історіях про вампірських підлітків? Просто перейдіть до останнього показ фільму “Сутінки” або блогу, присвяченого цьому підлітковому явищу, і ви побачите, як і де спілкується ваша аудиторія. Ти мама вдень і в’язальний приятель вночі? Потрапте в блоги мам і знайдіть жінок із подібними щоденними жонглюючими діями, як і ви самі. У вас буде не тільки більше жінок, з якими можна поділитися своїми історіями, ви будете мати пряме слухання того, чого хоче ваш цільовий ринок від в’язаних товарів ручної роботи.

Складіть список основних демографічних даних, які, на вашу думку, будуть пов’язані з вашою історією. Перелічіть їхній вік, середній дохід, стать (якщо це доречно), типи місць, в яких вони будуть спілкуватися особисто та в Інтернеті, унікальні атрибути, характерні для мистецтва, яке ви створюєте тощо..

2. Створіть список ключових слів

Створіть список ключових слів, які відображають деякі риси, зазначені у вашому демографічному списку.

Пошукайте Google і почніть вводити створені вами ключові слова. Перейдіть за посиланнями на ці блоги та знайдіть декілька, які найкраще відображають вашу цільову аудиторію. Додайте ці блоги до своїх читачів RSS, підписуйтесь на їх розсилки або розміщуйте закладки на сайтах. Вивчіть найкращі блоги щодо типів бесід, які стосуються вашої роботи, і відскануйте розділ коментарів, щоб побачити, як люди взаємодіють навколо цієї теми. Почніть шукати проблеми, які ви можете допомогти вирішити своїми конкретними знаннями чи іншим способом, яким ви можете допомогти цій громаді.

3. Створіть список ключових слів за допомогою Twitter

4. Створіть список ключових слів за допомогою інших платформ соціальних медіа

Ви можете повторити ці кроки і з іншими платформами соціальних медіа. Просто знайдіть людей, які підпадають під вашу бажану демографічну групу і які виглядають так, ніби вони брали участь у вашому творі мистецтва та вашій історії. Шукайте людей, які мають щось цікаве сказати та які активно беруть участь у розмовах у межах обраної вами платформи соціальних медіа.

5. Слухайте ваші розмови з іншими

Почніть залучати людей до відповідних розмов за допомогою цих платформ. Шукайте людей, які задають справжні запитання, і надайте корисні відповіді на ваші твори мистецтва чи ні. Будьте тут справжньою людиною та занурюйтесь у розмову. Дайте відповіді, поради або просто зробіть чудовий коментар і почніть вибудовувати міцні стосунки з людьми з часом.

Слухайте свої розмови уважно і починайте надавати ресурси чи статті, які допоможуть цільовій аудиторії вирішити проблему або забезпечити розваги. Створюйте безкоштовні електронні книги чи маніфести, які певним чином надають цінну інформацію, пов’язану з вашою історією. Наша матуся з в’язання може створити електронну книгу з в’язання порад для в’язальниць-новачків. Одержимий вампіром романіст може безкоштовно пропонувати короткі історії як книгу Kindle та розміщувати щотижневі тизери про сюжет у своєму блозі.

Можливості нескінченні для підключення аудиторії до твору мистецтва. Будьте креативні та надайте щось цінне, до чого люди можуть залучатись на глибокому рівні. Створення спільноти та зв’язку створить міцне плем’я, яке вірить у вашу творчість та створить змістовний Інтернет для вас, щоб ви працювали в.

Автентичність та справжня турбота про інших справді є найкращим підходом до створення свого племені та підтримки вашої історії в онлайн-світі. Потрібно лише одній людині по-справжньому зв’язатись із вашими творами мистецтва, і ви створили шанувальника. Продовжуйте будувати ці стосунки, і ви матимете захоплюючу та змістовну інтернет-спільноту та плем’я відданих шанувальників.

Кредит: Стаття та зображення від Crystal Street.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map