Celková recenzia témy – Viacúčelová téma WordPress od WPExplorer

WordPress ponuky


Vytvorené veteránmi WordPress WPExplorer na konci roku 2013, Total je vysoko univerzálna viacúčelová téma WordPress, ktorá sa v súčasnosti môže pochváliť viac ako 11 000 predajmi na ThemeForest..

Od obchodných webových stránok, portfólií a blogov až po zábavné weby a internetové obchody je možné viacúčelové motívy WordPress použiť na vytvorenie takmer akéhokoľvek typu webových stránok, a v dôsledku toho sa trh s univerzálnymi témami WordPress stal veľmi konkurenčným posledné dva roky. Celkom však robí viac ako dosť, aby vynikli z davu.

Pozrime sa, čo môže ponúknuť najnovšia verzia …

Dizajn a funkcie

Total je krásna téma WordPress s moderným responzívnym dizajnom, ktorá používateľom ponúka mimoriadnu kontrolu nad ich webovými stránkami. Môžete si zvoliť vlastné pozadie záhlavia, dizajnu webových stránok a stránok. K dispozícii je tiež výber pevných alebo tekutých rozložení a možnosť vytvorenia viacerých štýlov hlavičky..

Celková hlavička

Ako bonus má Total podporu mega menu, ktoré po povolení vám umožní pridať viac stĺpcov a ikon do hlavnej navigačnej ponuky na vašom webe..

Jedna z vecí, ktoré sa mi na Total celkom páči, je to, že takmer všetko je tak prispôsobiteľné. Napríklad vlastné typy príspevkov obsahujú desiatky nastavení, ktoré môžete nakonfigurovať. To vám umožní zmeniť spôsob zobrazovania obsahu pridaním stĺpcov, stránkovania, rôznych štýlov atď.

Portfólio

Celkovo sú k dispozícii tri šablóny indexov blogu: jedna s veľkým odporúčaným obrázkom; jeden s odporúčanými miniatúrami obrázkov; a jeden s vybranými obrázkami zobrazenými v mriežke.

Index blogu

Zahŕňa tiež jeden z najobľúbenejších doplnkov na tvorbu stránok drag-and-drop na trhu – Visual Composer – čím výrazne pomáha pri vytváraní širokej škály stránok..

Cenové tabuľky

Téma sa môže pochváliť natívnou podporou širokej škály doplnkov WordPress, ako je napríklad stále populárny doplnok diskusného fóra bbPress, vedúci doplnok elektronického obchodu WooCommerce, viacjazyčný doplnok WordPress, kalendár udalostí, kontaktný formulár 7, o najlepšom dostupnom doplnku SEO Yoast SEO, populárny riešenie vyrovnávacej pamäte W3 Total Cache a ďalšie.

Stránka produktu WooCommerce celkom

Total je tiež hodnou voľbou pre blogerov, pretože podporuje všetky formáty príspevkov WordPress. Je pripravené pre deti, podporuje zvuk a video a obsahuje viac ako 430 ikon s úžasnými písmami a viac ako 640 písiem Google. K dispozícii je dokonca aj nedokončená možnosť, čo je užitočné najmä v prípade, že nemáte všetko pripravené, ale stále musíte ukázať návštevníkom niečo, čo je reprezentatívne..

Téma je dodávaná so štyrmi prémiovými doplnkami: Visual Composer; Templatera; Posuvná revolúcia; a posuvník vrstvy.

Vizuálny skladateľ drag-and-drop stránky Visual Composer (v hodnote 34 dolárov) je jedným z najdôležitejších inklúzií, pretože vám umožňuje vytvárať profesionálne stránky pomocou tvorcu drag-and-drop stránky na prednom alebo zadnom konci vášho webu..

Visual Composer je ľahko použiteľné riešenie na vytváranie stránok, ktoré obsahuje viac ako 90 jedinečných prvkov obsahu. Zahrnuté sú vopred definované rozloženia, ktoré vám pomôžu rýchlo vytvárať stránky, a akékoľvek rozloženie, ktoré vytvoríte, môžete uložiť a znova použiť kdekoľvek na vašom webe..

Poznámka: Stručný prehľad toho, ako funguje front-end editácia, nájdete v tomto videu YouTube od vývojára témy.

Správca šablón Templatera (v hodnote 12 USD) je doplnok pre Visual Composer, ktorý vám umožňuje kontrolovať prístup na stránky na vašom webe na základe užívateľských rolí a typov príspevkov, a bol som rád, že som ho zaradil do balíka tém Total..

Posúvače sa v posledných rokoch stali veľkou časťou tém WordPress – prevažne sa používajú na domovských stránkach webových stránok a / alebo na zobrazovanie fotogalérií a portfólií v oblastiach s obmedzeným priestorom. Môžu sa tiež použiť na predstavenie ďalších vlastných typov príspevkov, ako sú produkty a referencie.

Zahrnutá revolúcia Slider Revolution (v hodnote 19 dolárov) vám pomáha vytvárať snímky pomocou vizuálneho editora a môžete vytvárať pravidelné snímky, kolotoč, bloky, galérie, titulné strany a ďalšie..

Naozaj sa mi páčia vlastnosti druhého doplnku pre posúvače, ktorý je súčasťou softvéru Total, Layer Slider (v hodnote 18 dolárov), ktorý vám pomáha vytvárať animované snímky pomocou systému vrstiev. Môže sa pochváliť viac ako 200 prechodmi snímok, 13 vzhľadmi a tromi typmi navigácie.

LayerSlider

Celkovo je k dispozícii celý rad vlastných typov príspevkov – ktorých názvy je možné označiť v administračnej oblasti. Je to veľmi užitočné, ak chcete premenovať typy príspevkov pre klientov a typ príspevku do portfólia podporuje obrázky, video a zvuk. Vlastné typy príspevkov v portfóliu sú zvyčajne celkom základné, ale celkovo existuje množstvo možností na konfiguráciu.

Nastavenia položiek portfólia

Typ príspevku pre zamestnancov je veľmi užitočný pri vytváraní štýlovej stránky pre zamestnancov alebo o stránke, zatiaľ čo typ príspevku pre referencie predstavuje vynikajúci spôsob, ako predviesť spätnú väzbu od zákazníkov..

Zamestnanci

Total tiež prichádza s nástrojom Footer Builder, ktorý zjednodušuje vytváranie vlastných pätičiek pre vaše webové stránky. Potrebujete vlastné päty s karuselom obchodu, mriežkou médií, posudkami klientov alebo dokonca s posuvníkom vrstvy? Jednoducho vytvorte a publikujte novú stránku pomocou Visual Composer na presúvanie prvkov na miesto. Na vytvorenie päty môžete použiť ktorýkoľvek z prvkov Visual Composer, Total a dokonca aj doplnkov (ako sú posuvníky vrstiev alebo kontaktné formuláre), potom na paneli s témou povoliť nástroj Footer Builder a nastaviť stránku, ktorú ste práve vytvorili, ako pätu. To je všetko! K ďalším skvelým možnostiam päty patrí sekcia volania, voliteľná animácia päty odhaľujúca animáciu, veľa možností štýlu a samozrejme veľa widgetov, z ktorých si môžete vybrať.

Dobré vizuálne znázornenie toho, ako Total vyzerá a cíti, nájdete na oficiálnej ukážkovej stránke témy.

Konfigurácia celkom

Štandard tém WordPress sa za posledných pár rokov výrazne zlepšil; Po pridaní ďalších funkcií sa stalo pre vývojárov dôležité, aby pomohli novým používateľom čo najlepšie využiť svoj dizajn.

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to dosiahnuť, je umožniť používateľom inštalovať ukážkový obsah. Inštalátor pridá príklady nastavení a vzorové príspevky, stránky a médiá.

Drvivá väčšina tém WordPress, ktoré som tento rok preskúmal, má zabudovaný vlastný inštalátor, ktorý importuje všetky demonštračné údaje jediným kliknutím. Celkovo to zvláda inak, namiesto toho používa natívny importér WordPress.

Na svojej dokumentačnej stránke WPExplorer vysvetľuje dôvod:

„Pre niektorých ľudí môže byť užitočné importovať vzorový súbor s údajmi o tom, ako téma funguje, ako aj zrýchliť vývoj vlastného webu alebo webovej stránky klienta jednoduchým nahradením obsahu a obrázkov vlastným. Súčet NEPoužíva zabudovanú metódu importu, pretože vo väčšine prípadov je to zlý nápad (nechcete svojim klientom poskytnúť prístup, pretože by mohli potenciálne narušiť ich stránku). Namiesto toho poskytujeme vzorové údaje, ktoré pracujú s natívnou funkciou importu / exportu WordPress. “

Vidím dôvody WPExplorer pre výber tejto metódy. Uvedomte si však, že vzorový súbor zip pre súbor Total má veľkosť 28,1 MB, ale predvolená maximálna veľkosť nahrávania pre webové stránky WordPress je zvyčajne menšia (zvyčajne je to okolo 8 MB, ale môže byť iba 2 MB)..

Ak ste obmedzení limitom nahrávania súborov WordPress, budete ho musieť zvýšiť. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť, ale najrýchlejším spôsobom je jednoducho požiadať svoju hostiteľskú spoločnosť o zvýšenie limitu pre vás.

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa mi na Total celkom páči, je to, že veľká väčšina možností prispôsobenia tém sa spracúva pomocou nástroja WordPress Theme Customizer – čím vám umožní zobraziť živý náhľad všetkých vykonaných zmien. Môžete zmeniť rozloženie, hlavičku, typografiu, sociálne médiá, farby a oveľa viac. K dispozícii sú aj rôzne možnosti štýlov pre doplnky, ako je WooCommerce a Visual Composer..

Spolu s WordPress Theme Customizer

Pod hlavným panelom s témami súčtu sa nachádza dvanásť ďalších stránok s nastaveniami.

Menu panela celkom Téma

Na stránke hlavných funkcií môžete povoliť alebo zakázať veľa dôležitých nastavení tém – čo je užitočné najmä vtedy, ak nechcete, aby klienti mali prístup k určitým funkciám. Napríklad môžete zakázať vlastné typy príspevkov, ako sú posudky, stavitelia päty alebo odporúčané upozornenia týkajúce sa doplnkov.

Celkový počet funkcií tém

V oblasti panela s témami nájdete aj ďalšie nastavenia pre stránku vo výstavbe, favicons, stránku 404, vlastné prihlasovacie pole, veľkosti obrázkov, stavač päty, vlastný CSS a Javascript, vlastné akcie, správcu prispôsobenia a import a export. K dispozícii je aj zoznam zmien.

Celková vlastná prihlasovacia stránka

Keby iba ďalší vývojári tém sledovali vedenie WPExplorer a umiestnili všetky možnosti štýlu do prispôsobovača tém WordPress a všetky všeobecné nastavenia na hlavnom ovládacom paneli témy!

Záverečné myšlienky

Vo všetkých som našiel Total ako užívateľsky prívetivý a dobre navrhnutý. Funkcie, ako je podpora populárnych doplnkov WordPress, zahrnutie prémiových doplnkov (napríklad Visual Composer) a podpora vlastných typov príspevkov, to všetko spolu ladí, aby sa Total stal skutočne veľmi univerzálnou témou..

Ak chcete získať predstavu o tom, čo môže Total urobiť, prečítajte si oficiálnu demonštračnú stránku WPExplorer.

Používate celkom? Postavili ste s tým niečo vzrušujúce? myšlienky?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me