Divi alebo Avada: Najobľúbenejšie viacúčelové témy WordPress v porovnaní!

WordPress ponuky


Ak hľadáte novú tému pre svoje stránky, sú už pravdepodobne dve možnosti, o ktorých ste pravdepodobne už počuli: nesmierne populárne Divi od spoločnosti Elegant Themes a Avada, najpredávanejšia jednotka číslo jedna na ThemeForest.

Obe tieto témy WordPress sú plne univerzálne. To znamená, že bez ohľadu na to, aký typ webovej stránky vytvárate, či už ide o základný blog, plne vybavený internetový obchod alebo čokoľvek medzi tým, použitie Avada alebo Divi vám poskytne veľa funkcií a možností.

Aj keď sú to však vynikajúce témy WordPress, existujú určité kľúčové rozdiely. Aby ste sa uistili, že ste pre svoj projekt vybrali ten pravý, čítajte ďalej.

Predtým, ako sa pustíme do práce, preberieme prehľad s každou témou, aby sme porovnali ich vzhľad, kľúčové vlastnosti a celkovú hodnotu za peniaze. Začnime…

Divi Prehľad

Divi je hlavnou témou spoločnosti Elegant Themes – jednou z najpopulárnejších spoločností na tému WordPress v odbore.

Divi WordPress Téma

Divi je najpredávanejšia viacúčelová téma WordPress od spoločnosti Elegant Themes.

Vydanie v roku 2013 bolo Divi neustále vylepšované a aktualizované a pri každej novej verzii prešlo od sily k sile.

Kľúčové vlastnosti Divi

Vďaka neustále rastúcemu súboru funkcií, ako aj neustálym vylepšovaniam, je možné Divi teraz použiť na vytváranie takmer všetkých typov webových stránok. Nezáleží na tom, aký veľký alebo malý je váš projekt, použitie Divi nebude zbytočné, ani vás nenechá viac.

Tvorca vizuálnych stránok Divi Drag-and-Drop

Jadrom tejto témy je Divi Builder – nástroj na vytváranie a presúvanie stránok navrhnutý tak, aby používateľom uľahčoval ľahké vytváranie vlastných rozložení stránok..

Vizuálny editor Divi Builder

Divi Builder vám umožňuje prispôsobiť svoj obsah pomocou vizuálneho editora front-end.

Divi Builder bol spočiatku nástrojom na tvorbu stránok na pozadí. Po aktualizácii má však tento tvorca stránok predný WYSIWYG vizuálny editor – čo znamená, že počas práce na ňom získate živý náhľad na svoju stránku. Môžete jednoducho kliknúť na položku a začať s ňou pracovať, vrátane inline úpravy textu.

Vložený editor Divi Builder

Nový a vylepšený produkt Divi Builder obsahuje živé priame textové editovanie point-and-click.

Ak chcete rozloženie svojich stránok dosiahnuť správne, môžete myšou presúvať prvky na svoje miesto a rýchlo meniť veľkosť sekcií. Prepnutím na nové zobrazenie drôtového rámu sa zobrazí obrys rozloženia stránky a názvy modulov, ktoré obsahuje, čím sa ľahšie zistí, ktoré prvky sú na vašej stránke a ako je štruktúrovaná..

Drátový model Divi Builder

Prepnutím do režimu wireframe získate jasný prehľad o štruktúre stránky a moduloch, ktoré obsahuje.

Užitočné je tiež pridanie neobmedzenej funkcie histórie späť a opakovania, ako aj schopnosť kopírovať a vkladať prvky stránky. Celkovo táto aktualizácia výrazne vylepšila program Divi Builder a priniesla intuitívny zážitok z úprav obsahu.

História úprav Divi Builder

Aplikácia Divi Builder umožňuje ľahko vrátiť späť alebo znovu vykonať úpravy vašej stránky prostredníctvom panela histórie.

Divi Builder vám umožňuje vytvárať vlastné rozloženia pre príspevky aj stránky pomocou riadkov a stĺpcov. Tieto riadky a stĺpce sa potom môžu vyplniť ktorýmkoľvek zo 43 modulov obsahu.

Moduly Tvorca stránok Divi

S Divi Builderom môžete k svojmu obsahu pridať široký výber modulov.

Rovnako ako pomerne štandardné moduly obsahu, ako sú text, obrázky, tlačidlá a galérie, nájdete výkonný výber funkcií – tých, ktoré by si zvyčajne vyžadovali nainštalovanie ďalších doplnkov na použitie. Takéto moduly zahŕňajú cenové tabuľky, jazdce, referencie, portfóliá a oveľa viac.

Modul tabuľky cien

Toto je príklad modulu tabuľky cien, ktorý môžete vložiť do svojho obsahu a prispôsobiť ho s Divi.

Všetky moduly Divi Builder je možné prispôsobiť pomocou vizuálneho rozhrania – spolu so živým zobrazením vašich zmien pri ich vykonávaní. Z tohto dôvodu môžete zaistiť, aby každý prvok na vašej webovej stránke pracoval s celkovým dizajnom. Môžete tiež pridať svoj vlastný CSS, aby ste si prispôsobili rozloženie a prvky, ktoré obsahujú.

Upraviť predvolené hodnoty modulu

Prostredníctvom nástroja Divi Builder môžete upravovať vlastnosti jednotlivého modulu alebo prispôsobiť predvolené nastavenie pre všetky inštancie modulu.

S programom Divi Builder je tiež veľmi ľahké prispôsobiť globálne alebo predvolené nastavenia modulu. Pomocou nového editora globálnych predvolených nastavení môžete počas vytvárania stránky priamo upravovať predvolené vlastnosti modulu, napríklad písma alebo farby, prostredníctvom rozhrania Divi Builder. Všetky zmeny, ktoré vykonáte, sa potom použijú na všetky výskyty tohto modulu na vašej lokalite.

Stojí za zmienku, že Divi Builder je teraz k dispozícii aj ako samostatný doplnok WordPress, ktorý je možné používať spolu s ľubovoľnou témou. Ak chcete získať ďalšie informácie, prečítajte si rýchlo recenziu našej recenzie doplnku Divi Builder.

Divi Theme Builder

Po aktualizácii na štvrtú verziu má Divi teraz nástroj na tvorbu tém, ktorý vám umožňuje prispôsobiť webovú stránku nad rámec oblastí iba za príspevok a stránku..

Tvorca tém

Divi Theme Builder umožňuje vytvárať vlastné hlavičky, päty a ďalšie šablóny pre vaše webové stránky.

Vydanie Divi Theme Builder znamená, že teraz môžete vytvárať vlastné hlavičky, päty, šablóny príspevkov a rozloženia pre ďalšie časti svojej webovej stránky. Môžete tiež vytvoriť viacero hlavičiek alebo pätičiek a potom ich priradiť k rôznym typom obsahu na svojich stránkach. Môžete napríklad vytvoriť jeden štýl hlavičky pre svoju domovskú stránku a iný pre svoje blogové príspevky. Potom môžete pomocou nastavení nástroja Divi Theme Builder tieto šablóny automaticky priradiť ku konkrétnym častiam vašej lokality.

Nastavenia nástroja Divi Theme Builder

Nastavenia nástroja Divi Theme Builder uľahčujú priraďovanie šablón k špecifickým častiam vášho webu.

Elegant Themes, ako aj nové balíčky rozloženia webových stránok, tiež vyrábajú preddefinované balíčky pre Theme Builder, ktoré vám pomôžu začať s touto novou funkciou Divi..

Preddefinované rozloženia a šablóny

V čase písania textu mal Divi Builder 1 036 rozložení – vrátane 140 balíkov webových stránok – hoci nové rozloženia sa pridávajú pravidelne. Z tohto dôvodu môžete na vytvorenie vlastnej webovej stránky použiť jeden z preddefinovaných balíkov webových stránok alebo môžete kombinovať a rozmiestniť jednotlivé rozloženia stránok. Samozrejme je tiež možné použiť program Divi Builder na vytvorenie vlastného jedinečného dizajnu webových stránok.

Balíčky rozloženia webových stránok Divi

Divi obsahuje jednotlivé rozloženia stránok, ako aj kompletné balíčky rozloženia webových stránok, ktoré vám pomôžu začať.

Každé z týchto preddefinovaných rozložení je možné upravovať pomocou softvéru Divi Builder, čo vám poskytuje veľkú kontrolu nad tým, ako vyzerá váš web. Po dokončení prispôsobení si budete môcť svoje vlastné rozloženia uložiť na opakované použitie.

Príklady rozloženia Divi

Balíky webových stránok Divi pokrývajú širokú škálu projektov.

Tím Elegant Themes pravidelne vydáva nové balíčky rozloženia Divi, pričom niektoré z nich sú ohlásené na blogu Elegant Themes. Okrem rozširovania tejto knižnice rozloženia stránok a ukážok webových stránok, namiesto použitia generických sériových fotografií a grafiky, patria pôvodné fotografie a ilustrácie vytvorené dizajnérmi Elegant Themes..

Môžete slobodne používať tieto fotografie, ilustrácie a iný obsah s otvoreným zdrojovým kódom bez akýchkoľvek licenčných obmedzení na webových stránkach, ktoré vytvoríte pomocou Divi – vrátane komerčných projektov..

Rozloženie agentúry Divi Creative Agency

Toto je ďalší balík webových stránok Divi, ktorý je možné importovať do hlavného panela WordPress.

Jednou platnou kritikou Divi v minulosti bolo to, že na rozdiel od Avady a niektorých ďalších populárnych viacúčelových tém WordPress Divi nezahrnula žiadne úplné ukážky webových stránok – namiesto toho poskytla iba jednotlivé šablóny stránok. Tím Elegant Themes tento problém úplne odstránil a používatelia Divi majú teraz prístup k niektorým z najkvalitnejších ukážok webových stránok, ktoré sú dnes k dispozícii – pričom ich stále viac pribúdajú.

Nástroj na testovanie rozdelenia Divi vedie

Nástroj na testovanie rozdelenia Divi Leads bol pridaný v ďalšej aktualizácii. Tento výkonný nástroj na optimalizáciu veľmi uľahčuje vytváranie viacerých variácií prvkov vašej stránky – napríklad tlačidiel, obrázkov alebo výziev na akciu – a potom ich zobrazuje v rôznych segmentoch publika, takže môžete zistiť, ktorá verzia prináša najlepšie výsledok.

Porovnanie potenciálov Divi

Cieľom testovacej funkcie Divi Leads A / B je odstrániť dohady z optimalizácie webových stránok.

Rozdelené testovanie je nevyhnutné pre všetky webové stránky, ktoré boli vytvorené s ohľadom na konkrétny cieľ. Vďaka spoločnosti Divi Leads je teraz celý proces optimalizácie vášho webu pre vyššiu mieru konverzie cieľov veľmi jednoduchý.

Kliknutím na prvok v rozložení Divi Builder získate možnosť vytvoriť jednu alebo viac variácií tohto prvku. Môžete definovať svoj cieľ, potom sa posaďte a počkajte, kým výsledky neprídu.

Možnosti témy

Prostredníctvom panela možností témy Divi môžete na svojom webe vykonávať veľké množstvo zmien. Zahŕňa to integráciu sociálnych médií, počet príspevkov, ktoré sa majú zobraziť naraz, ako ich prezentovať, nastavenia navigácie a ponuky a správu reklamy..

Panel možností Divi Theme

Globálne nastavenia svojho webu môžete prispôsobiť pomocou panela Možnosti témy Divi.

Pokiaľ však ide o skutočne prispôsobenie vzhľadu vašich webových stránok, väčšina relevantných tematických možností sa nachádza prostredníctvom intuitívneho nástroja Prispôsobovač WordPress..

Prostredníctvom tohto rozhrania môžete prispôsobiť nastavenia rozloženia, výber typografie, vlastnosti hlavičky, prvky päty, štýly tlačidiel, farebné schémy a mnoho ďalšieho..

Ovládače Divi WordPress Customizer

Prispôsobenie mnohých aspektov vzhľadu svojich webových stránok môžete prispôsobiť pomocou prispôsobovača WordPress.

Pretože sa to všetko deje prostredníctvom nástroja na prispôsobenie, získate živé ukážky vašich zmien počas ich vykonávania.

Prenosnosť medzi stránkami

Ďalšou oblasťou, kde Divi svieti, je jeho prenosnosť – t. J. Ľahkosť, s ktorou môžete presúvať svoju prácu, nastavenia, rozloženia a ďalšie aktíva medzi webovými stránkami s technológiou Divi..

Ak ste webový dizajnér vytvárajúci webové stránky pre klientov alebo vlastníte viac vlastných webových stránok WordPress, pravdepodobne to bude veľká remíza – potenciálne vám ušetrí spravodlivé množstvo času a úsilia tým, že vám umožní rýchlo importovať a exportovať obsah medzi projekty.

Informácie o cenách Divi

Ak chcete získať prístup k Divi, musíte sa pripojiť k klubu Elegant Themes a zaplatiť 89 dolárov za jeden rok prístupu ku všetkým svojim produktom, vrátane pôsobivej témy Extra – ktorá sa oplatí vyskúšať, ak s ňou ešte nie ste oboznámení – a rad doplnkov.

Máte tiež možnosť zaplatiť jednorazový poplatok 249 dolárov za celoživotný prístup ku všetkým doplnkom a témam Elegant Themes vrátane aktuálnych a budúcich vydaní, ako aj celoživotný prístup k aktualizáciám a podpore produktov..

K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám umožní vyskúšať Divi a ďalšie produkty spoločnosti Elegant Themes bez rizika..

Zhrnutie divi

Divi má veľa čo ponúknuť. Ak nie ste kódátor, ale napriek tomu by ste chceli mať úplnú kontrolu nad tým, ako vyzerá a funguje váš web, Divi je vynikajúcou voľbou témy.

Prehľad Avada

Stať sa najpredávanejšou témou WordPress číslo jedna na mega populárnom trhu ThemeForest nie je ľahké.

Avada WordPress Téma

Avada je najpredávanejšou jednotkou na trhu ThemeForest.

Avada sa však môže pochváliť viac ako ohromujúcimi 550 000 predajmi (dvojnásobok predaja svojich najbližších konkurentov na ThemeForest).!

Kľúčové vlastnosti Avada

Rovnako ako Divi, aj Avada je skutočnou viacúčelovou témou, ktorú je možné použiť na vytvorenie takmer všetkých typov webových stránok. Či už potrebujete online portfólio, web pre svoju offline firmu alebo rušnú spravodajskú stránku bohatú na obsah, Avada si kladie za cieľ poskytnúť vám všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Preddefinované ukážkové webové stránky

Jedným z hlavných dôvodov, prečo je Avada vhodná pre takmer akýkoľvek typ webovej stránky WordPress, je to, že získate prístup k veľkému výberu preddefinovaných demonštračných webových stránok, ktoré je možné použiť na vaše webové stránky WordPress za pár kliknutí.

Ukážky webových stránok Avada

Ukážky webových stránok Avada sú rozmanité a veľmi dobre navrhnuté.

Podobne ako Divi a jeho knižnica balíkov rozloženia webových stránok vám Avada umožňuje rýchlo importovať celú demo webovú stránku. Potom už stačí len pridať svoj vlastný obsah. Ak sa jedna z demo verzií zhoduje s vaším projektom, potom bude rýchlosť, s akou sa vaše webové stránky dostanú online, pravdepodobne veľmi príťažlivá.

S vydaním verzie Avada šiestej je teraz na výber 55 demo webových stránok. Patrí medzi ne agentúra, fotografie, telocvičňa, kaviareň, hotel, architektúra, cestovanie, životný štýl, móda a viacnásobné ukážky webových stránok internetového obchodu.

Demo prístup na informačný panel Avada

Môžete si zobraziť ukážky ukážky Avada z hlavného panela WordPress a potom pomocou niekoľkých kliknutí importovať svoj obľúbený dizajn.

Proces importu funguje veľmi dobre a skutočne môžete získať základ pre nový web a spustiť ho hneď, ako to bude možné.

Fusion Builder

Na pomoc s úpravou ľubovoľných zahrnutých ukážok a rozložení – alebo vytvorením vlastného od nuly – ponúka Avada program Fusion Builder, vlastný nástroj na vytváranie a presúvanie stránok pre WordPress..

Fusion Builder Live

Avada Fusion Builder má teraz moderné vizuálne rozhranie front-end.

Po nedávnej aktualizácii má Avada moderný vizuálny editor front-end, ktorý vám poskytuje živé ukážky vašej stránky, zatiaľ čo na nej pracujete podobným spôsobom ako Divi Builder. Vďaka tomu by malo byť prispôsobenie vopred vytvoreného obsahu a vytváranie vlastných návrhov stránok od začiatku rýchlejších a intuitívnejších. Vítaný je tiež panel histórie, ktorý vám umožňuje vrátiť späť posledné akcie.

Vložené úpravy nástroja Fusion Builder

Môžete kliknúť na prvok a začať s jeho úpravou priamo, priamo prostredníctvom rozhrania Fusion Builder.

Okrem toho, že dokážete drag and drop položky okolo stránky, aj schopnosť editovať text inline naozaj veci urýchliť. Ak však pre niektoré úlohy uprednostňujete prácu v editore typu back-end, môžete medzi nimi jednoducho prepínať.

Drôtový model Fusion Builder

Program Avada Fusion Builder vám umožňuje prepnúť do drôtového režimu a získať jasnejší pohľad na štruktúru rozloženia stránky.

Rovnako ako Divi Builder, rozloženie stránky v Avade pozostáva z riadkov a stĺpcov, ktoré je možné vyplniť užitočným výberom modulov.

Fusion Builder Elements

Avada a Divi obsahujú veľa rovnakých prvkov, ale Avada má o niečo viac ako Divi.

Avada a program Fusion Builder majú teraz viac ako 65 prvkov, pred hranicami Divi a 43 obsahových modulov. Tieto prvky vám umožňujú pridať tlačidlá, cenové tabuľky, posúvače, referencie a produkty z vášho internetového obchodu k vašim vlastným rozloženiam.

Príklad modulu tabuľky cien v Avade

Príklad prvku prispôsobiteľnej cenovej tabuľky Avada.

Vopred zostavené rozloženie stránky

Pri použití nástroja Fusion Builder môžete importovať ktorúkoľvek z jednotlivých šablón z ukážok Avada na príspevok alebo stránku, na ktorej pracujete. Z tohto dôvodu nezáleží na tom, či na svoje webové stránky importujete kompletné ukážku webovej stránky, aj keď pri vytváraní svojej webovej stránky môžete pristupovať k všetkému vopred vytvorenému obsahu Avada individuálne..

Importovať jednotlivé šablóny

S programom Avada môžete importovať úplné ukážky webových stránok, ako aj jednotlivé šablóny, ktoré tvoria ukážky.

S programom Fusion Builder si tiež môžete uložiť svoje vlastné rozloženia, ktoré môžete znova použiť na svojom webe.

Fusion Builder Elements

Mnoho prvkov, ktoré je možné vložiť do rozložení aplikácie Fusion Builder, je k dispozícii aj pri použití štandardného editora príspevkov a stránok WordPress. To znamená, že existujúci obsah môžete ľahko vylepšiť bez toho, aby ste ho museli upravovať pomocou nástroja Fusion Builder. Ak chcete na stránku jednoducho pridať tlačidlo alebo cenovú tabuľku, táto funkcia by sa mala hodiť.

Avada Builder Elements

Prvky nástroja Fusion Builder je možné vkladať do príspevkov a stránok pomocou predvoleného editora WordPress.

Či už vkladáte tieto prvky do svojho obsahu pomocou nástroja Fusion Builder alebo editora WordPress, môžete ich ľahko prispôsobiť pomocou intuitívnej sady ovládacích prvkov..

Možnosti témy

Avada umožňuje prispôsobiť takmer každý aspekt vašej webovej stránky, vrátane nastavení písiem, farieb a rozloženia, buď prostredníctvom ovládacieho panela možností motívu alebo rozhrania Prispôsobiteľ WordPress..

Ovládače Avada WordPress Customizer

Podpora nástroja WordPress Customizer vám umožňuje upraviť niektoré časti vášho webu pomocou živého náhľadu vašich zmien.

V porovnaní s Divi v intuitívnom WordPress Customizer nie je k dispozícii toľko nastavení a možností. Namiesto toho je pravdepodobnejšie, že nájdete ovládacie prvky zmien, ktoré chcete vykonať, na ovládacom paneli možností motívu, ktorý je umiestnený na hlavnom paneli WordPress. Nevýhodou je, že pri práci v Prispôsobiteľovi WordPress nedostanete živý náhľad toho, aký efekt majú vaše úpravy ako vy..

Možnosti a nastavenia témy Avada

Takmer každý aspekt vášho webu je možné prispôsobiť pomocou panela možností témy Avada.

Cieľom je, rovnako ako v prípade Divi, aj naďalej nespravedlivé postavenie, aby mohli vytvárať webové stránky, ktoré vždy hľadali – to všetko prostredníctvom série nástrojov a nastavení vizuálneho prispôsobenia. Ak sú však vaše požiadavky náročnejšie, stále máte možnosť pridať svoj vlastný CSS cez panel možností témy.

Informácie o cenách v Avade

Avada je k dispozícii na trhu ThemeForest za 60 dolárov, čo zahŕňa šesťmesačnú podporu od vývojárov témy ThemeFusion. Toto obdobie podpory sa môže predĺžiť na 12 mesiacov zaplatením ďalších 18 EUR a čo viac, celoživotné aktualizácie tém sú súčasťou každého nákupu!

Poznámka: Pre podrobnejší pohľad na túto tému si pozrite našu praktickú recenziu témy Avada WordPress.

Divi vs Avada: Porovnanie základných funkcií

Ako vidíte, prinajmenšom na papieri zdieľajú Divi aj Avada podobnú sadu funkcií. Obe témy ponúkajú impozantný počet predpripravených rozložení stránky, obe sú vybavené vlastnými zostaviteľmi drag and drop drop-up-drop-drop a obe ponúkajú množstvo možností prispôsobenia pre non-coders.

Ako je však obvyklé, diabol je v detailoch, takže aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či sú Avada alebo Divi tou najlepšou voľbou pre váš web, pozrime sa, ako sa porovnávajú ich vlastnosti..

Celkový vzhľad

Obe témy vyzerajú skvele: preddefinované rozloženia a balíčky webových stránok Divi sú na veľmi vysokej úrovni, zatiaľ čo preddefinované demoverzné weby Avady majú tiež veľmi profesionálny vzhľad..

Ukážka webovej stránky digitálneho marketingu Divi

Ak chcete vytvoriť webovú stránku pre agentúru pre digitálny marketing, Divi má k dispozícii sadu šablón, ktoré sú pripravené na použitie.

Divi teraz obsahuje viac preddefinovaného obsahu ako Avada. Obsahuje 140 balíčkov webových stránok, ktoré pozostávajú z 1 036 jednotlivých šablón. Keďže však Avada má 55 ukážok webových stránok, z ktorých každá má svoju vlastnú sadu individuálnych šablón, nebudete mať dostatok možností, ak si vyberiete túto tému. S jedným z týchto motívov sa vďaka ľahko použiteľným tvorcom stránok typu drag and drop nemusíte obmedzovať iba na preddefinovaný obsah..

Ukážka blogu Avada Lifestyle

Avada má ukážky pre všetky typy webových stránok vrátane možnosti vytvorenia blogu o životnom štýle.

Pokiaľ ide o rozhodnutie, ktorá téma má najlepší dizajn, je skutočne na vás, aby ste preskúmali rozloženie a ukážky a zistili, ktoré z nich sú pre váš projekt najvhodnejšie..

Tvorcovia stránok

Obidve témy vám teraz umožňujú vytvárať vlastné rozloženia pre vaše príspevky a stránky prostredníctvom vizuálnych editorov typu drag-and-drop. Pomocou sekcií, riadkov a stĺpcov môžete vytvoriť vlastné rozloženia a vložiť dostupné moduly na pridanie prvkov do svojho obsahu.

Aktualizovaní tvorcovia stránok oboch tém sa priaznivo porovnávajú s najlepšími samostatnými doplnkami na tvorbu stránok WordPress, ktoré sú dnes k dispozícii. Či už si vyberiete Divi alebo Avada, nemusíte si robiť starosti s akoukoľvek funkčnosťou spojenou s nástrojom na tvorbu stránok.

Divi Builder má však niekoľko funkcií, ktoré ho zvyšujú nad Avada Fusion Builder. Jednou z nich je funkcia selektívnej synchronizácie, ktorá vám umožňuje vytvoriť vlastný modul, ktorý sa používa na celom vašom webe. Akékoľvek zmeny, ktoré v tomto module vykonáte, sa potom použijú na každú jeho inštanciu – aj keď si môžete vybrať, ktoré z týchto zmien sa synchronizujú s modulmi, napríklad iba nastavenia návrhu, ale nie nastavenia obsahu..

Preddefinované rozloženia a ukážky

Obe témy vám umožňujú prístup k veľkému množstvu vopred zostaveného obsahu vrátane úplných ukážok webových stránok a jednotlivých šablón stránok. Knižnicu balíkov webových stránok Divi pravidelne pridáva tím Elegant Themes a tieto šablóny boli navrhnuté tak, aby dosahovali mimoriadne vysoký štandard. To však neznamená, že ukážky webových stránok Avada postrádajú dizajnovú príťažlivosť alebo sa k nim v pravidelných intervaloch nepridávajú..

Skutočnosť, že obe témy zahŕňajú editory drag-and-drop na prispôsobenie vopred vytvoreného obsahu, znamená, že bez ohľadu na typ webových stránok, ktoré chcete vytvoriť, by ste mali byť schopní dokončiť prácu s Divi alebo Avada..

Pokiaľ ide o rozhodovanie, či má Avada alebo Divi najlepší vopred zostavený obsah, záleží to na vašom osobnom vkusu a požiadavkách vašich webových stránok..

Možnosti prispôsobenia

Vďaka možnosti upravovať knižnicu prvkov stránky pomocou intuitívneho nástroja Prispôsobovač WordPress (ako aj mnohých ďalších aspektov vášho webu) ponúka Divi bezkonkurenčné možnosti prispôsobenia.

To neznamená, že Avada chýba, ale keďže možnosti motívov Avada sú o niečo obmedzené, Divi vám dáva väčšiu kontrolu nad vzhľadu vašej stránky – a zároveň vám poskytuje živé ukážky vašich zmien, keď ich robíte.

Iné významné rozdiely

Ďalším hlavným rozdielom medzi Divi a Avada je nástroj na testovanie rozdelenia Divi Leads. Ak chcete svoj web optimalizovať tak, aby dosahoval lepšie výsledky, či už ide o vyšší predaj, vyšší počet zobrazení stránky alebo iný cieľ, nástroj Divi Leads vám poskytuje rýchly a ľahký spôsob vykonávania testov A / B na výbere vášho návrhu a obsahu. Aj keď Avada neobsahuje podobnú funkciu, môžete si na svoj web nainštalovať vlastný doplnok na optimalizáciu konverzií.

Avada obsahuje dva prémiové doplnky WordPress od tretích strán: Slider Revolution a LayerSlider. Divi obsahuje niekoľko rôznych posuvných modulov, ale nemôžu konkurovať sile týchto dvoch doplnkov pre prezentáciu. Ak vás teda napadne myšlienka publikovania pokročilých animovaných prezentácií na vašom webe, Avada má všetko, čo potrebujete.

Najlepšia hodnota

S Divi dostupným za 89 dolárov a Avada za 60 dolárov predstavujú obe možnosti veľkú hodnotu za peniaze. Avšak za 89 dolárov získate nielen prístup k Divi, ale aj k pôsobivej Extra téme od Elegant Themes, ako aj k ich doplnkom.

Záverečné myšlienky

Bohužiaľ nie je možné povedať, ktorá z týchto dvoch tém je v skutočnosti najlepšia – Ospravedlňujeme sa! Oba produkty sú vysoko kvalitné produkty, ktoré oslovia tých, ktorí chcú slobodu vytvárať akékoľvek webové stránky, ktoré sa im páčia..

Nástroj na testovanie rozdelenia Divi Leads je príťažlivou funkciou, pretože takmer všetky webové stránky boli vytvorené s určitým cieľom, či už ide o vyšší predaj, alebo jednoducho o viac zobrazení stránok. To znamená, že je tiež potrebné pamätať na to, že sú k dispozícii aj ďalšie doplnkové testovanie doplnkov WordPress, takže výber Avady nemusí znamenať odmietnutie optimalizácie konverzie.

Divi aj Avada sú solídne témy a rozhodnutie, ktoré je pre váš projekt najlepšie, pravdepodobne príde k tomu, ktoré z týchto dvoch neuveriteľných tém ponúka požadované funkcie a vopred zostavený obsah, ktorý potrebujete..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map