Recenzia rozšírenej témy – bližší pohľad na jednu z najpredávanejších tém WordPress 2015

WordPress ponuky


V súčasnosti sa Enfold pýši takmer 75 000 predajmi na ThemeForest a takmer dokonalým 5-hviezdičkovým hodnotením. Enfold je jednou z najpopulárnejších tém WordPress na trhu..

Vytvoril Kriesi (poskytovateľ témy, ktorý už je nahromadený nad absolútne neuveriteľných 140 000 celkových predajov na ThemeForest), Enfold má o tom veľa rád: je plne citlivý, plne kompatibilný s WooCommerce, má obrovské množstvo pôsobivých ukážok tém – to všetko s mimoriadne ľahko sa inštaluje preddefinovaný obsah – a dobre: ​​o niečo viac …

Pozrime sa podrobne na to, čo presne ponúka táto najpredávanejšia téma:

Preddefinované vzory a rozloženia

Enfold v súčasnosti prichádza so šestnástimi pripravenými ukážkami / rozloženiami, z ktorých každá môže slúžiť ako východisková základňa pre váš vlastný dizajn a nainštalovaná iba niekoľkými kliknutiami.

Enfold Theme - Screenshot

Ak chcete nainštalovať ukážku, stačí prejsť do sekcie Import ukážky témy (nachádza sa na paneli Možnosti motívu) a kliknúť na ukážku, ktorú chcete importovať. Po pár minútach bude demo nainštalované a budete môcť prejsť a upravovať rôzne stránky, ktoré obsahuje, ako budete chcieť – čím ušetríte veľa času v oboch) a) príchode s vlastným dizajnom, ab) uvedenie do prevádzky úplne nového webu!

Niekoľko príkladov …

Tu je niekoľko základných príkladov hotových ukážok / rozložení, ktoré sú dodávané s témou:

Príklad 1.

Enfold Default Demo - Screenshot

Príklad 2.

Skryť ukážku obchodu - Screenshot

Príklad 3.

Ukázať portfólio fotografií - snímka obrazovky

Nie zlé! Toto sú samozrejme iba východiskové body a po nainštalovaní jedného budete čoskoro chcieť začať prispôsobovať veci prostredníctvom rôznych nastavení …

Kľúčové vlastnosti

Pekné vzory však nemusia ponúkať všetky tieto témy – pretože Enfold je nabitý funkciami:

vnímavý

Pravdepodobne už viete o spoločnosti Mobilegeddon spoločnosti Google. Ak nie, základným obmedzením je to, že spoločnosť Google efektívne do určitej miery potrestá vaše stránky (pokiaľ neupraví svoje rozloženie tak, aby vyzeralo dobre na mobilných zariadeniach)..

Preto je nevyhnutné, aby vaše stránky upravovali svoje rozloženie a veľkosť textu, atď., V závislosti od veľkosti obrazovky – niečo, čo sa umožní tým, že budete mať responzívnu tému WordPress.

Našťastie tím za Enfoldom zabezpečil, že ich téma bude reagovať, a ako bonus navyše tiež pripravený na sietnicu (čím sa zabezpečí, že obrázky atď budú vyzerať ostré a ostré na obrazovkách s nízkym aj vysokým rozlíšením)..

Tvorca rozloženia Avia

Jednou z najzaujímavejších funkcií Enfoldu je tvorca stránok s názvom Avia.

Enfold Avia Layout Builder

Aj keď možno nie je tak užívateľsky prívetivý ako niektoré iné doplnky na tvorbu stránok, Avia Layout Builder je viac než schopný vám pomôcť s vytvorením vlastného jedinečného dizajnu – to všetko po malej krivke učenia..

Napríklad: celá predná strana ukážky Enfold One Page Restaurant (zobrazené nižšie) je v skutočnosti vytvorená pomocou tohto nástroja na tvorbu samotných stránok..

Enfold Classic Restaurant Demo - Screenshot

Zoznam prvkov, ktoré tu môžete použiť, je tiež dosť ohromujúci. Tu je niekoľko príkladov, z ktorých si môžete vybrať:

 • Stĺpce rôznej šírky.
 • Tlačidlá Galéria
 • záložky
 • prepína
 • harmoniky
 • Cenové a dátové tabuľky
 • Tlačidlá na výzvu na akciu
 • Ohlasy
 • Animované odpočítavania
 • video
 • Google Mapy

Používatelia nástroja na tvorbu stránok sa relatívne ľahko používajú, ale na získanie nátlaku trvá trochu času. Vaša najlepšia stávka tu je pravdepodobne začať inštaláciou jedného z ukážok, aby ste pomohli zistiť, ako každý z prvkov funguje, skôr ako sa pokúsite vytvoriť svoj vlastný návrh od nuly..

Ak chcete získať rýchly úvodný prehľad videa o Enfold Advanced Layout Builder (a tiež o niekoľkých ďalších užitočných videách), kliknite sem.

Pôsobivý posuvník vrstvy

Posúvače vrstiev sú skvelým spôsobom, ako na web pridať nejakú osobnosť.

Tvorca rozloženia rozloženia

Pokiaľ ide o Enfold, ten, ktorý sa dodáva s ním (LayerSlider WP), je jedným z tých lepších (tj menej závratných), ktoré som osobne testoval – a umožňuje vám vytvárať pekne ohromujúce 2D a 3D animácie, ktoré je možné použiť v ľubovoľných stránku vášho webu.

Podobne ako v prípade programu Layout Builder je tu aj kúsok krivky učenia – hoci úprimne povedané, to isté možno povedať o takmer všetkých takýchto zásuvných moduloch na trhu …

Veľké plus: je tu široká škála rôznych tlačidiel a veľa prvkov, z ktorých si môžete vybrať – všetky by mali ísť dlhou cestou k tomu, aby vám pomohli vytvoriť skvelo vyzerajúce posúvače: hneď ako sa dostanete na koniec, ako postupovať pri aplikácii všetky samozrejme.

Pripravené pre WooCommerce

Nikdy neviete, kedy budete chcieť alebo potrebujete urobiť krok na spustenie internetového obchodu. Aj keď to teraz neplánujete, často je najlepšie zvoliť tému, ktorá takéto možnosti podporuje.

Enfold je našťastie pripravený pre WooCommerce, takže možnosť spustiť obchod je tu vždy, keď ju potrebujete.

Možnosti témy

Či už to viete alebo nie, skvelé možnosti tém sú skutočne základmi, na ktorých sú postavené ľahko použiteľné témy.

Enfold Theme Options - Screenshot

Ak nie ste skúseným dizajnérom alebo vývojárom, nastavenie možností, ktoré vám uľahčia vylepšenie vzhľadu a pocitu vašej stránky, uľahčí nastavenie stránky..

Enfold tiež nezodpovedá a v skutočnosti sa môže pochváliť množstvom atraktívnych tematických možností, ktoré môžu pomôcť pri riešení problému, ako napríklad:

 • Vyberte si z viac ako 20 preddefinovaných farebných schém
 • Vyberte si z radu atraktívnych rôznych typov písma
 • Upravte prvky ako písmo nadpisu, veľkosť a farbu atď.
 • Pridajte jednu až päť rôznych oblastí miniaplikácií päty

Zoznam pokračuje a ďalej…

Skvelá dokumentácia a podpora

Jednou z dôležitých vecí, ktoré treba zvážiť pred zakúpením témy, je často druh podpory a dokumentácie, ktorá sa dodáva.

Ak nie ste oboznámení s témou, ktorú sa chystáte kúpiť, je pravdepodobné, že narazíte na niečo, čo si vyžaduje trochu pomoci. Preto je nevyhnutné mať kedykoľvek prístup k užitočným informáciám.

Enfold ponúka nielen videopríchody, ktoré vám pomôžu ísť, ale aj obrovské fórum podpory plné ľudových otázok (a odpovedí) presne tých druhov otázok, ktoré pravdepodobne budete mať.

Nedávno pridané nové funkcie

Je to už dávno, čo Enfold prešiel významnou aktualizáciou, ale od 5. novembra 2015 došlo k pomerne veľkej zmene, ktorá priniesla niekoľko nových funkcií vrátane štyroch úplne nových vopred vyrobených ukážok / rozložení:

 • Demonštrujte ukážku stavby
 • Demonštrujte ukážku životného štýlu blogu
 • Vyzdvihnite ukážku minimálneho portfólia
 • Ukážka vstupnej stránky skrytej

Ďalšou veľkou funkciou vydanou s touto konkrétnou aktualizáciou je schopnosť spoločnosti Enfold sa teraz spojiť s programom MailChimp bez použitia akýchkoľvek doplnkov..

Úplný zoznam nových funkcií nájdete tu.

…a viac!

Úplný zoznam funkcií nájdete na stránke s funkciami na oficiálnej webovej stránke Enfold.

Zabalenie

Takže: je Enfold téma pre vás?

Samozrejme, nemôžem sa rozhodnúť pre vás, ale po otestovaní pre seba môžem povedať, že Enfold má na to určite veľa. Jednu vec je však potrebné vziať do úvahy, pretože pretože program na tvorbu tém vytvára stránky pomocou krátkych kódov, môže byť o niečo ťažšie ako obvykle meniť témy neskôr v riadku – pretože keď ju deaktivujete, tieto krátke kódy vytvoria trochu neporiadok. na určitých stránkach, ktoré je potrebné pred presunom ručne upraviť.

Skutočne to však nie je problém Enfoldu. Mnoho ďalších populárnych viacúčelových tém (napríklad Divi by Elegant Themes a X Theme by Theme.co sa vytvára rovnakým spôsobom).

Celkovo je téma samotná robustná, výkonná a ľahko sa s ňou pracuje – a tie predbalené návrhy a rozloženia vyzerajú celkom dobre.!

Jo, a ako ďalší bonus: ak máte záujem vidieť, čo môže Enfold skutočne urobiť, prečítajte si predchádzajúci príspevok z našej prezentácie presne o tom: „50+ ohromujúcich príkladov Enfoldu – Kriesiho najpredávanejšia téma WordPress – v akcii“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me