Recenzia témy WordPress X: Je to skutočne všetko, čo je potrebné prelomiť?

Kde kúpiť WordPress Themes


Pravdepodobne ste ich už videli všade – transparenty a výroky, ktoré hovoria napríklad:

X – Posledné tému WordPress, ktoré budete kedy potrebovať“A„X – Najrýchlejšie predávaná téma na tému ThemeForest!

To sú odvážne tvrdenia, ktoré si kladú nárok, a podobne ako mnoho iných ľudí, tento druh humbuk okolo produktov vzbudzuje môj záujem a zároveň ma trochu trochu vypína..

O čom je téma X? Prečo to tak veľa ľudí zbožňuje? V skutočnosti to nemôže byť také veľké, ako všetci hovoria, že je … Môže to?

Je ťažké uveriť tomu druhu humbuk, ktorý v súčasnosti počúvate okolo akéhokoľvek množstva produktov – pretože v minulosti sme ho nejakým spôsobom spálili. Preto predtým, ako sa ponorím do tohto príspevku, dovoľte mi ubezpečiť vás o niečom:

Táto recenzia je úplne nezaujatá.

Toto nie je platená recenzia od Theme.co. Nebude to iba ďalšia žiarivá recenzia napísaná jednoducho s nádejou, že sa vám ju predá – nie.

Táto recenzia prichádza z perspektívy skutočného používateľa WordPress / webdizajnéra, ktorý je pravdepodobne ešte skeptickejší ako vy.

Chcete vedieť, či je téma X všetko, čo je popraskané? Pozrime sa…

X Recenzia témy: Pozeranie za humbuk

Tak som urobil toto: Kúpil som si tému X za svoje vlastné ťažko zarobené peniaze – pretože som sa skutočne zaujímal o jeho použitie na niektorých svojich vlastných projektoch už dosť dlho.

Screenshot témy WordPress X

Jednu vec, ktorú môžem povedať, bez toho, aby som sa toho príliš vzdal, je, že X má veľa funkcií. Tu je niekoľko z hlavných (ďalšie informácie nájdete na oficiálnom webe X Theme):

 • Štyri „tematické súbory“ (viac o nich nižšie)
 • Viaceré bezplatné rozšírenia, ktoré pomôžu posunúť váš motív, dizajn a stránku ďalej a vytvoriť niečo jedinečné
 • Prispôsobenia front-end vo všetkých hlavných prvkoch témy pomocou prispôsobovača WordPress
 • WooCommerce pripravené so 4 rozloženiami obchodu, ktoré môžete použiť vo svojich návrhoch

Predtým, ako sa budeme zaoberať tým, ako sa téma vytratí z krabice, je v zozname vyššie niekoľko položiek, ktoré si vyžadujú úplné rozpracovanie, napríklad „Zásobníky tém“:

Čo sú to X komíny?

Termín „komíny“ nie je niečo, čo v komunite WordPress počujete veľmi často (alebo nikdy). Pretože tento termín je niečo nové, je ľahké naňho zovrieť nos a pomyslieť si: „Čo to má byť, sakra?“.

Stohy tém pre tému X

Myšlienka Stacks je pomerne jednoduchá: Stacks sú v podstate šablóny zabudované do témy, ktorú si ľudia môžu zvoliť ako východiskové body, z ktorých si môžu vytvárať svoje vlastné návrhy (namiesto toho, aby museli začať od nuly). Aby ste túto myšlienku ešte viac prelomili, môžete povedať, že každý z týchto zväzkov je samostatnou témou.

X má v súčasnosti 4 stohy, z ktorých každý má jedinečný predpoklad rozloženia a dizajnu, na ktorom sa zakladá váš web:

 • integrita | Tento súbor tém je navrhnutý ako viacúčelová téma. Má čisté, ale výrazné rozloženie domovskej stránky a celkovo elegantný dizajn, ktorý pomáha vášmu webu vyniknúť správnym spôsobom. Ponúka tiež svetlé a tmavé verzie, ktoré vám pomôžu vytvoriť si vlastný jedinečný štýl (zobraziť ukážku).
 • obnoviť | Renew Stack je šablóna založená na stále populárnych princípoch plochého dizajnu, ktoré si mnohí zamilovali. Stack kombinuje plochý dizajn s čistými a prehľadnými čiarami a rozloženiami, aby váš obsah vynikol – a pritom vám stále dáva niečo skutočne jedinečného a atraktívneho na prezeranie (pozrite si živé ukážky).
 • ikona | Tento balík je pravdepodobne najzaujímavejšou a jedinečnou vlastnosťou, ktorú X ponúka. Vzory v ňom sú ostrejšie a modernejšie ako priemerné rozloženie šablón blogu (pozrite si ukážku naživo).
 • Ethos | Ethos Stack bol vytvorený ako online časopis Stack of the group. Či už hľadáte nové rozloženie alebo jedinečné rozloženie online časopisov, Ethos je balík, ktorý by ste pravdepodobne chceli použiť (zobraziť ukážku).

Každý zo stohov ponúka množstvo rôznych funkcií a štýlov, z ktorých sa dá pracovať.

X Rozšírenia motívu

Rozšírenia X Theme sú podobné doplnkom WordPress.

15 rozšírení motívov

Hoci téma obsahuje niekoľko rozšírení, ktoré sú v zásade doplnkami tretích strán, väčšina z nich je vytvorená samotným serverom Theme.co – konkrétne na pomoc používateľom pri vytváraní stránok s X Theme.

Tu je zoznam rozšírení / doplnkov, ktoré sa dodávajú s témou:

 • Posuvná revolúcia
 • Vizuálny skladateľ
 • Soliloquy (recenzované)
 • Video zámok
 • Dok pre obsah
 • Komentáre (ako sa používajú na tomto webe)
 • Vlastné 404
 • Google Analytics
 • Komentáre na Facebooku
 • Olark
 • Hladké posúvanie
 • Podmienky používania
 • Vo výstavbe
 • Biely štítok
 • X – skrátené kódy (40+ skokové kódy, z ktorých si môžete vybrať)

Tam musí byť zoznam tých, o ktorých ste nikdy predtým nepočuli; na to by však bolo potrebné viac si prečítať, ako by ste si asi práve teraz mysleli …

Môj návrh? Stačí sa pozrieť na ukážky týchto doplnkov, aby ste získali predstavu o tom, čo sú a čo robia.

Zobraziť ukážky rozšírení tu

Jednou z vynikajúcich vecí týkajúcich sa týchto rozšírení / doplnkov (ako aj tematických balíkov) je to, že sú zahrnuté na použitie s témou a každá z nich bude naďalej dostávať bezplatné aktualizácie týkajúce sa životnosti vašej licencie..

Oplatí sa tieto doplnky používať na webe? To záleží na tom, čo chcete stavať, ale skutočnosť, že sú súčasťou možnosti, je vynikajúca!

Viac funkcií X témy

X Funkcie témy

Úprimne povedané, X má niektoré skutočne pôsobivé vlastnosti, ktoré siahajú ďaleko za to, že jednoducho prinášajú citlivosť a hľadajú časť. Tu je niekoľko ďalších funkcií, ktoré téma ponúka:

 • Pripravené pre WooCommerce, bbPress a BuddyPress
 • Sietnica pripravená
 • Viacero možností obsahu a navigácie
 • Viac ako 600 písiem Google na výber a použitie
 • Priateľské pre vývojárov (t. J. Dodáva sa so súbormi PSD Photoshopu)
 • Vyčistite kód a postavený na značke HTML5, aby bol optimalizovaný pre SEO

Navyše, keď kopáte trochu hlbšie, začnete hľadať nejaké skutočné drahokamy, napríklad: X obsahuje doplnok (uvedený vyššie) na použitie svojich preddefinovaných krátkych kódov v téme. Mať možnosť Shortcode ako doplnok namiesto toho, aby bola zabudovaná do témy, je obrovským plusom. Prečo? Pretože uľahčuje prepínanie tém po ceste bez problémov a problémov s čistením stránok a stránok chaotického zvyšku krátkeho kódu, ktoré by zostali..

Ďalšou vynikajúcou funkciou je oblasť Dashboard, ku ktorej majú používatelia prístup, keď si kúpia X Theme License.

Predtým som sa zmienil o tom, že som sa rozhodol kúpiť tému X, aby som si ju skutočne dal, ale až keď som si ju kúpil, uvedomil som si, že tento členský informačný panel je súčasťou balíka – a je to skutočne výhoda..

Po zakúpení témy získate na svojej stránke prístup do oblasti člena, ktorá je plná rôznych druhov dobrôt, vrátane:

 • 4 podriadené témy (?)
 • Obrovská vedomostná základňa plná článkov a videí, ktorá vás naučí, ako sa má téma naučiť
 • Fórum, kde môžete získať podporu a hovoriť s ostatnými používateľmi X Theme
 • Hodiny videoobsahu od odborníkov, ktorí ponúkajú tipy a školenia o marketingu
 • Ukážkový obsah

Moja obľúbená funkcia pre X je ukážkový obsah. Prečo je to tak??

Z môjho počtu, X ponúka viac ako 35 ukážok medzi 4 stohy. Kurzy sú, že niekto uvidí ukážku, ktorú absolútne miluje a na základe toho si kúpi tému.

Nájdite X Téma Demo Obsah na Dashboard WordPress

Funkcia Demo Content, ktorá je teraz integrovaná do témy po aktualizácii Theme Theme 3.0 X, znamená, že nájdete presné ukážku, ktorú chcete, a potom si stiahnete všetky stránky a rozloženia na svoj web, aby ste nemuseli prechádzať problémami s snaží sa to všetko postaviť na vlastnú päsť. Potom môžete ísť a upravovať veci, aby ste videli, ako chcete.

Aj keď sa jedná o obrovský šetrič času, je to bohužiaľ funkcia, ktorú mnohí autori tém ignorujú. Väčšina kupujúcich tém WordPress si kúpi tému na základe ukážky, ktorú si prezerajú, takže poskytnutie možnosti sťahovania a používania týchto ukážok je skutočne špičkové, pokiaľ ide o zákaznícky servis.!

Ďalšou otázkou, ktorú bude mať veľa kupujúcich v súvislosti s X, je to, či sa dá ľahko používať.

Ako sa téma X manipuluje v rukách užívateľa?

Dobre – teraz, pokiaľ ide o drobnozmyslovú časť vecí: „rozbalenie“ témy X.

Rovnako ako väčšina tém, aj po stiahnutí súboru .zip ho budete musieť rozbaliť (otvoriť), aby ste sa dostali k súborom tém. Potom ich jednoducho nahráte a aktivujete na svoje stránky – jednoduché veci.

Ale aké ľahké je vytvoriť a prispôsobiť webovú stránku s témou X?

Prispôsobiteľná časť vášho návrhu bude jednoduchšia ako väčšina, a to vďaka všetkým možnostiam zabudovaným do predného nástroja na prispôsobenie v WordPress (pozri príklad nižšie).

Prispôsobte si tému X pomocou ovládacích prvkov front-end

Po inštalácii a aktivácii témy si pravdepodobne budete chcieť vybrať, s ktorým tematickým balíkom chcete začať, a potom odtiaľ choďte. Po výbere zásobníka sa v ponuke Prispôsobovač zobrazia preddefinované možnosti štýlu a môžete začať meniť vzhľad prvkov.

Môžete upravovať farby, rozloženia, typografiu, vkladať svoje logo, meniť svoje navigačné umiestnenie (ktoré sa líši v každom zásobníku) a ďalšie – v závislosti od toho, na ktorom zásobníku sa rozhodnete stavať svoje stránky.

Všetky tieto zmeny sa vykonávajú niekoľkými kliknutiami myši a dajú sa ľahko vyladiť bez toho, aby ste museli opustiť nástroj Customizer.

Ukážky pre X, ktoré sú k dispozícii na prezeranie, používajú veľa vyššie uvedených doplnkov / rozšírení.

Slider Revolution, Visual Composer, Soliloquy a X – Shortcodes sú rozšírenia / pluginy, ktoré návrhári tematických ukážok použili na vytvorenie pôsobivých a dynamických rozložení v živých ukážkach, ale každý z týchto doplnkov si vyžaduje určitý čas, aby sa naučil. ako použiť.

Ak ste tieto doplnky nikdy nepoužili a máte v úmysle s nimi sami vytvoriť dynamický web, môžete očakávať, že pred vytvorením svojho webu strávite pár hodín dobrým učením, ako používať každý z nich..

Použitie ukážkového obsahu môže pomôcť s rozložením stránok, ale skutočný aspekt navrhovania bude stále pomerne časovo náročný.

Nie je to však zlá vec, je to jednoducho vedľajší produkt zahrnutia toľkých funkcií do témy – a použitie týchto doplnkov na navrhovanie je v skutočnosti nekonečne jednoduchšie a rýchlejšie ako kódovanie od začiatku! Môj dôvod na to, aby som to vyniesol, je jednoducho preto, aby ste nešli do vecí s nereálnymi očakávaniami.

Téma sa v skutočnosti používa jednoduchšie ako väčšina ostatných – nejde však o typ témy, ktorá by blikala a vyzerá to, čo mimochodom vôbec neexistuje!

Záverečné myšlienky na tému X

Vyskúšal som niekoľko rôznych tém z témy ThemeForest a táto téma prináša prípady, keď iné zlyhávajú (tj veľká podpora, dokumentácia a školenie) – množstvo dokumentácie a školenia, ktoré prichádza s témou, je skutočne pôsobivé a podstatne viac ako ponúka mnoho iných tém s výrazne vyššími cenovými značkami!

Celkovo vyzerá téma skvele a prichádza s absolútnou kopou rôznych funkcií. Navyše je tiež relatívne užívateľsky prívetivý a poskytuje vám vynikajúcu úroveň kontroly nad tým, ako veci vyzerajú.

Pre priemerného používateľa s veľmi malými skúsenosťami s návrhom a WordPress bude táto téma pravdepodobne predstavovať niekoľko výziev – ale potom to bude aj väčšina ďalších tém. Trvá to čas, aby sme sa naučili, ako to všetko používať, ale aspoň vám nezostáva veľa dokumentácie, z ktorej sa môžete učiť.

Z pohľadu dizajnéra ponúka X Theme skvelý východiskový bod pre tvorbu dizajnu pre klientov – a poskytuje vám veľa rôznych funkcií, s ktorými môžete pracovať. Svojím spôsobom by ste dokonca mohli považovať tému za určitý rámec, na ktorom budete stavať a rozširovať.

Pokiaľ ide o cenu, zdá sa, že 63 dolárov (alebo 65 dolárov, ak platíte cez PayPal), sa považuje za celkom dobré vzhľadom na všetko, čo dostanete v balíku..

Aby som to všetko zhrnul, povedal by som, že téma X je skvelá téma, ktorá prináša viac, ako by ste očakávali – priniesla viac, ako som očakával! Páčilo sa mi, ako vyzerá a vyzerá téma, a teraz zvažujem, či ju použiť na svojej vlastnej obchodnej stránke. Ďalej vidím, že sa potenciálne vyskytujú aj na stránkach niektorých klientov.

Aktualizácia (29. januára 2015): ak hľadáte trochu inšpirácie „X Téma“ (a ako bonus navyše), pozrite si náš zoznam ‘25 + Ohromujúcich príkladov najpredávanejších X Tém v akcii ‘.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me