Recenzia WPExplorer: Pohľad na tému „Celkom“ WordPress od WPExplorer – a ďalšie ponuky …

WordPress ponuky


Ak ste strávili nejaký čas čítaním alebo používaním WordPress, WPExplorer je meno, s ktorým by ste mali byť oboznámení. Okrem spustenia jedného z najväčších blogov o programe WordPress vytvorili aj jednu z najpopulárnejších viacúčelových tém WordPress na trhu..

Táto téma je celkom a v tejto recenzii programu WPExplorer túto tému pokryjeme a pozrieme sa na príbeh programu WPExplorer. Taktiež sa pozrieme na to, čo ešte môžu ponúknuť, vrátane ich ďalších tém a šablón na vytváranie blogov a elektronického obchodu s WordPress..

Začnime…

Pôvod WPExplorer

Blog WPExplorer založil kapitán AJ Clarke, späť, keď bol ešte na vysokej škole a práve začal vytvárať webové stránky s programom WordPress. Po zverejnení rôznych tipov, noviniek a recenzií v službe WordPress na blogu tohto webu si AJ rozšíril svoje zručnosti v oblasti kódovania a začal vyrábať a predávať svoje vlastné témy WordPress na stránkach ako Mojo Marketplace a neskôr na ThemeForest. (Poznámka: Viac informácií nájdete v našom Sprievodcovi nákupom motívov na ThemeForest.)

WPExplorer na ThemeForest

Autorský profil WPExplorer na trhu ThemeForest.

Po niekoľkých skorých vydaniach tém spustila AJ v roku 2013 viacúčelovú tému Total WordPress, ktorá sa odvtedy stala najpredávanejším odvetvím. WPExplorer odvtedy zverejňoval okrem pravidelných aktualizácií programu Total – vrátane pridávania nových funkcií a ukážok webových stránok – aj ďalšie účelové témy, ako sú napríklad blogovanie, časopisy a možnosti elektronického obchodu..

Celkový motív na ThemeForest

Populárna celková viacúčelová téma WordPress od WPExplorer bola spustená v roku 2013.

V priebehu rokov sa blog WPExplorer stal jedným z najväčších a najobľúbenejších webov o WordPress v okolí. AJ a jeho manželka Kyla v spolupráci s viacerými spisovateľmi (vrátane mňa) vybudovali jednu z najznámejších značiek v ekosystéme WordPress..

Podľa tímu existuje „pár skvelých projektov“, ktoré má WPExplorer v dielach, vďaka čomu ich môžu sledovať v roku 2018.

Podrobnosti kľúča WPExplorer

 • ThemeForest člen od roku 2009.
 • Autor autorstva ThemeForest 4,5 z 5 hviezdičiek na základe 3 736 hodnotení.
 • Na predaj je 21 tém WordPress.
 • K dnešnému dňu bolo na trhu ThemeForest predaných 56 040 tém.

Keďže veľká časť týchto predajov bola vytvorená spoločnosťou Total, pozrime sa na túto obľúbenú tému, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či je pre váš web tou pravou voľbou..

Celkový prehľad viacúčelových tém WordPress

Ako už bolo spomenuté, Total je najpopulárnejšia téma WordPress od tímu WPExplorer. V skutočnosti je to téma, ktorú sme predtým podrobne preskúmali na blogu. V tomto hodnotení Kevin Muldoon zistil, že je Total „používateľsky prívetivý a dobre navrhnutý“. Aj keď v jeho recenzii nájdete všetko, čo sa týka súčtu, ak chcete získať rýchly prehľad o tom, čo môže táto téma urobiť, tu je stručné zhrnutie.

Celková obľúbenosť témy a hodnotenie používateľov

S viac ako 31 000 predajmi a 4,85 z 5-hviezdičkovým priemerným hodnotením používateľov je Total jednoznačne osvedčenou témou WordPress s pozitívnou povesťou. Pravidelne sa aktualizuje aj od svojho prvého vydania v roku 2013 a naďalej je hlavným zameraním tímu WPExplorer. Na tento rok sa plánujú ďalšie nové funkcie a vylepšenia..

Celkový počet ukážok tematických webových stránok

Typicky oddeľuje viacúčelová téma od bežnej témy jej výber a rozmanitosť ukážok webových stránok – a Total nie je výnimkou. So 46 ukážkami z čoho vyberať, pokrývajúc všetko od webových stránok agentúr a firemných domovských stránok po fitness stránky a online portfóliá, sa Total dá skutočne použiť na rýchle vytvorenie takmer akéhokoľvek typu webových stránok pomocou WordPressu..

Celková ukážka hlavnej témy

Hlavné demo programu Total je vybavené užitočnými funkciami a šablónami stránok.

Hlavné demo Total robí skvelú prácu pri predvádzaní všetkého, čo táto téma ponúka. Hlavné demo programu Total, ktoré je ideálne pre webové stránky agentúr alebo firiem, obsahuje posúvač v celej šírke, ako aj výňatky z portfólia a elektronického obchodu na domovskej stránke. Obsahuje tiež šablóny pre všetky stránky, ktoré váš web pravdepodobne potrebuje, vrátane služieb, posudkov a kontaktných stránok..

Celková ukážka webovej stránky telocvične

Pri vytváraní webovej stránky telocvične alebo propagácii vašich osobných školiacich služieb vám demo Total gym určite pomôže.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku telocvične s programom WordPress, Total má pripravené demo, ktoré je pripravené. Toto demo Total, ktoré je vhodné pre telocvičňu, osobný tréner a iné webové stránky súvisiace s fitness, má užitočné funkcie, ako napríklad tabuľku porovnávania cenových balíkov, kontaktný formulár, profily členov tímu a jazdca na celej obrazovke na domovskej stránke..

Total Café Demo

Súčet vám pomôže spustiť webovú stránku kaviarne, baru alebo reštaurácie s programom WordPress.

Vďaka posuvníku na celej obrazovke, ktorý je ideálny na propagáciu vašich najlepších jedál alebo zvýraznenie atmosféry vášho miesta, vám demo Total café ponúka rýchly spôsob, ako vytvoriť webovú stránku pre váš bar, kaviareň alebo reštauráciu. Fotografie vašich podpisových misiek, ako aj podrobnosti o otváracích hodinách, je možné zobraziť v jazdci domovskej stránky, zatiaľ čo zvyšok predvoleného rozloženia domovskej stránky kaviarne obsahuje sekcie pre vaše menu, fotogalériu, umiestnenie a informácie o spoločnosti..

Celková ukážka cestovnej webovej stránky

Ukážka cestovného blogu je iba jedným z preddefinovaných návrhov blogov v balíku tém Total.

Total má niekoľko štýlových ukážok blogov, vrátane tohto dizajnu pre blogerov o cestovaní. Voliteľný posúvač domovskej stránky funguje dobre pri propagácii vašich najnovších blogových príspevkov, zatiaľ čo vlastné miniaplikácie sa dajú použiť na zobrazenie obsahu z vašich účtov sociálnych médií, odkazov na iný obsah z vášho blogu a vášho autorského profilu..

Celkom ukážka módnej webovej stránky s témou

Demo Total Fashion store bolo navrhnuté na predaj oblečenia a doplnkov online.

Ukážka módy obchodu uľahčuje spustenie určitého typu elektronického obchodu pomocou WordPress. Keďže však Total má úplnú podporu pre doplnok Builder pre online obchod WooCommerce, akékoľvek demá sa môžu použiť na predaj fyzických a digitálnych produktov, ako aj služieb..

Celkový demo nástroj pre dovozcov

Prezeranie a importovanie ukážok webových stránok je s programom Total jednoduché a pohodlné.

Našťastie je import ukážkového obsahu s programom Total veľmi jednoduchý. Či už ste pre WordPress nováčikom alebo hľadáte rýchly spôsob, ako spustiť web, Total a jeho preddefinované ukážky fungujú naozaj dobre. Pretože je Total veľmi flexibilnou témou WordPress, preddefinované ukážky sa dajú ľahko prispôsobiť tak, aby fungovali pre celý rad ďalších projektov..

Najlepšie vlastnosti témy Total

Spolu s vopred vytvoreným obsahom má Total aj množstvo pôsobivých funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku s WordPress.

Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou

WPBakery Page Builder

Celkom obsahuje doplnok WPBakery Page Builder.

Medzi funkciami nájdete predný editor obsahu drag-and-drop, ktorý je poháňaný populárnym doplnkom WPBakery Page Builder WordPress. Vďaka tomuto pôsobivému nástroju môžete prispôsobiť všetok demo obsah Total pomocou intuitívneho rozhrania.

Celkový počet vlastných prvkov nástroja na tvorbu stránok

Spolu so štandardnými prvkami WPBakery Page Builder, Total má aj svoju vlastnú množinu blokov obsahu.

Môžete tiež použiť nástroj na tvorbu stránok a jeho knižnicu prvkov vrátane vlastných prvkov celkom, aby ste si mohli vytvoriť svoje vlastné jedinečné návrhy obsahu od nuly..

Výber prémiových doplnkov

Okrem doplnku WPBakery Page Builder sú súčasťou balíka Total aj prémiové doplnky Templatera, Slider Revolution a Layer Slider. Toto vám nielen ušetrí peniaze, ale tiež vám umožní vytvárať vlastné pokročilé prezentácie a upravovať vopred zostavené posúvače, ako aj efektívnejšie spravovať návrhy obsahu WPBakery Page Builder..

Produkt Total bol tiež vytvorený tak, aby spolupracoval so všetkými najlepšími doplnkami WordPress od tretích strán, čo vám umožňuje podľa potreby pridať na svoje stránky čo najviac ďalších funkcií..

Rozhranie prispôsobovača WordPress

Webové stránky používajúce celkom môžu byť pomocou Personalizátora WordPress vysoko personalizované.

Medzi ďalšie významné funkcie témy Total patria:

 • Podpora prispôsobovača WordPress.
 • Vo výstavnom režime.
 • Možnosti rozloženia v rámčeku a plnej šírke.
 • Viac štýlov hlavičky.
 • Vstavané sociálne zdieľanie.
 • Plne mobilný dizajn.
 • Knižnica útržkov kódu a filtrov tém vhodných pre vývojárov.
 • Plus mnoho ďalších.

Ak chcete vidieť, čo ešte môže táto téma urobiť, alebo získať inšpiráciu pre svoje vlastné projekty, nezabudnite sa pozrieť na túto zbierku živých príkladov programu Total v akcii..

Celková podpora tém

Na základe pozitívnej spätnej väzby od používateľov Celkovej je spravodlivé konštatovať, že program WPExplorer robí dobrú prácu pri podpore svojej hlavnej témy. Tím WPExplorer v skutočnosti uznal, že „mať solídny podporný tím“ je jednou z najdôležitejších skúseností získaných pri podnikaní. Tím udržiava kontakt so zákazníkmi a kontroluje, či si všimol nejaké chyby, alebo má návrhy na zlepšenie témy..

Dotazy na podporu pred predajom je možné zadať v sekcii Celkový počet komentárov, zatiaľ čo podpora zákazníkov sa poskytuje prostredníctvom ich systému technickej podpory.

Celková hodnota témy za peniaze

V čase písania správy bola položka Total k dispozícii na trhu ThemeForest len ​​za 29 dolárov. To je približne polovica ceny iných najpredávanejších viacúčelových tém, vďaka čomu je vynikajúcim produktom za výhodnú cenu.

Táto cena zahŕňa celoživotný prístup k budúcim aktualizáciám tém a šesťmesačnú podporu od WPExplorer. Za malý poplatok sa obdobie podpory môže predĺžiť na 12 mesiacov. Ďalšou možnosťou nákupu je zaregistrovať sa v službe Envato Hosted, prečítajte si našu recenziu spoločnosti Envato Hosted a získajte prístup k službe Total, službe nastavenia tém a prémiovému hosťovaniu WordPress za 19 dolárov mesačne. Ak ste si ešte nevybrali webového hostiteľa programu WordPress, mohlo by to byť pohodlným spôsobom, ako zabezpečiť čo najrýchlejšie spustenie stránok online..

Ďalšie odporúčané témy WPExplorer WordPress

Ako už bolo spomenuté, WPExplorer má vo svojom portfóliu 21 tém WordPress na ThemeForest. Tu sú niektoré z vrcholov.

Téma Blogovanie a elektronický obchod

Ukážka témy WPExplorer Fashionista

Téma Fashionista bola navrhnutá na vytváranie blogov, online obchodov alebo ich zmesi.

Spoločnosť Fashionista bola od svojho vydania v roku 2012 pravidelne aktualizovaná a v priebehu rokov generovala malý, ale stabilný tok predaja. Téma má klasický vzhľad, ktorý bol navrhnutý primárne na predaj blogov a produktov s produktovými informáciami. Funkcie elektronického obchodu sú poskytované prostredníctvom podpory popredného doplnku na tvorbu obchodov online obchodu WooCommerce, ktorý vám poskytuje úplnú kontrolu nad tým, ako funguje váš obchod..

Chic Blogovanie a WooCommerce WordPress Téma

Ukážka témy WPExplorer Chic

Chic funguje dobre pre blogerov aj pre majiteľov internetových obchodov.

Chic je popísaná ako elegantná a štýlová téma WordPress a je ďalšou možnosťou zameranou na blogerov a majiteľov internetových obchodov. Či už chcete jednoducho zdieľať svoje najnovšie myšlienky alebo predávať produkty online, Chic môže byť dobrou voľbou. Rovnako ako mnoho iných tém WPExplorer je Chic kompatibilný so službou Envato Hosted, ktorá zahŕňa hosťovanie webových stránok WordPress od materskej spoločnosti ThemeForest..

Noir Prispôsobiteľné Bloggers Elektronický obchod WordPress Téma

Noir Demo

Posuvník domovskej stránky je iba jednou z možných konfiguračných možností témy Noir.

Noir je ďalšou flexibilnou témou blogov s dobrou podporou elektronického obchodu. Reklamné spoty ponúkajú ďalší spôsob, ako generovať peniaze z vášho webu WordPress, zatiaľ čo možnosti prispôsobenia vám poskytujú dobrú kontrolu nad dizajnom vašich stránok. Integrácia sociálnych médií je štandardom a medzi možnosti patrí napríklad sociálne prihlásenie, komentovanie na Facebooku a vlastné widgety informačného kanála Instagram..

New York Minimálny blog a nakupujte WordPress Téma

New York Theme Demo

Newyorská téma bola nedávno aktualizovaná na rok 2018.

New York je najnovšia téma od WPExplorer. Bol vydaný na konci roka 2016, ale bol nedávno aktualizovaný. S minimálnym dizajnom zameraným na blogy a obchody s elektronickým obchodom má New York rozloženie v plnej šírke, ktoré je možné ľahko prispôsobiť pomocou ovládacieho panela možností témy. Vlastné widgety, rozloženie viacerých domovských stránok a plne responzívny dizajn sú na zozname funkcií v New Yorku.

Celkom je určite najobľúbenejší motív od WPExplorer a po vyskúšaní zoznamu funkcií a výbere preddefinovaných ukážok webových stránok je ľahké zistiť, prečo. Ak však hľadáte tému postavenú na konkrétny účel, a nie na viacúčelové riešenie s porovnateľným nedostatkom funkcií, ktoré pomáhajú zaistiť jednoduchšiu používateľskú skúsenosť, jedna z ďalších tém WPExplorer by mohla byť dobrou voľbou..

Záverečné myšlienky

WPExplorer odviedol pôsobivú prácu na vedení úspešného tematického podnikania spolu so správou rušného blogu pre viacerých autorov, ktorý je dobre prečítaný a vyhľadávaný pomocou vyhľadávačov..

WPExplorer si uvedomil potenciál trhu ThemeForest a vydal niekoľko jednoúčelových tém. Predtým, ako WPExplorer našiel obrovský úspech so silnou viacúčelovou témou Total, dokázal vzbudiť vlnu popularity, ktorú si užíval softvér WordPress a jeho ekosystém..

S ďalším projektom plánovaným na tento rok je program WPExplorer určite na dlhé vzdialenosti. Takže, ak hľadáte tému pre takmer akýkoľvek typ webovej stránky WordPress, určite nájdete to, čo potrebujete, spolu s ostatnými a v menšej miere aj ich ďalšie témy, zatiaľ čo obsah na blogu vám pomôže spustiť svoje stránky a posunúť ich na ďalšiu úroveň.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me