9 stratégií na získanie prvých 1 000 zobrazení stránky

Spustenie blogu pred desiatimi rokmi malo svoje výhody: nebola veľká konkurencia a ak by ste našli správny priestor, mohli by ste pristáť na sladkom mieste, ktoré by vydržalo.


Spôsob, ako vybudovať čitateľov, bol jednoduchý – jednoducho komentujte ďalšie blogy. Pretože ich nebolo toľko, bolo to jednoduché, ako zhromaždiť nasledovníkov.

V súčasnosti nie je plachtenie také hladké. Len v USA existuje vyše 4 milióny blogy pre mamičky. Dnešní blogeri musia byť dôvtipní a kompetentní. Dobrou správou je, že ak si urobíte prvých 1 000 zobrazení stránky mesačne, máte pred sebou balíček. Tu je zoznam zdrojov, ktoré vám pomôžu vziať váš blog od 1 do 1 000 zobrazení stránky.

1. Zdieľať, zdieľať, zdieľať!

podiel sociálnych médií

„Zdieľané a vykonané“ už nie je názvom hry.

Svoje príspevky musíte neustále zdieľať. Ak ste pozvaní, aby ste sa pripojili ku skupine nástenky Pinterest, ktorá zodpovedá vášmu výklenku, zaregistrujte sa, zdieľajte a často komentujte. Ak sa pripojíte k zoznamu rovnako zmýšľajúcich blogerov, je pravdepodobné, že budú pravidelne zdieľať obsah druhej strany – týždenne alebo denne. To skutočne pomôže rozšíriť vašu čitateľskú a angažovanosť. Preto venujte pozornosť svojim štatistikám sociálnych médií. Nestrácajte čas, keď sa vaše úsilie nevypláca. Namiesto toho ich investujte tam, kde vidíte zapojenie.

Ak chcete získať vynikajúci kontrolný zoznam o tom, ako zdieľať každý deň, stiahnite si „Pestovanie vášho blogu ako firmy“ na webovej stránke SITS Girls.

2. Výskum!

výskum

Musíte poznať najnovšie trendy a tipy pre zapojenie do sociálnych médií, SEO, oprávnenie domény a hodnotenie stránok. Napríklad, je čoraz ťažšie dostať sa do fanúšikských stránok na Facebooku, ale tento výstup na sociálne médiá ešte nie je mŕtvy. A ak sa chcete zúčastňovať kampaní, musíte byť v tejto oblasti aktívni. „Zvýšenie angažovanosti na Facebookovej stránke – One-Two Punch“ od autora a vývojára webu S.J. Pajonas, vysvetľuje, ako môžete prinútiť Facebook pracovať pre vás a zároveň chrániť svoju stránku pred budúcimi zmenami algoritmov. Každá predajňa sociálnych médií má okrem toho nástroje na sledovanie zapojenia a pomocou nástroja Google Analytics môžete zistiť, ako rastie váš blog. Je dôležité nielen im porozumieť, ale vyskúšať aj najnovšie trendy.

Napríklad, zatiaľ čo hodnotenie stránok Google nie je mŕtve, autorita domény od MOZ.com sa stáva rýchlo rastúcou náhradou. Viac informácií o autorite domény nájdete na Moz.com.

3. Nastavte obsah tak, aby bol ľahko čitateľný.

formát

Som naozaj frustrovaný, keď nájdem blog s názvom, ktorý som úplne nadšený, keď nájdem iba 1000 slov, s niekoľkými odsekmi, bez nadpisov alebo odrážok a drobných písiem. To odvedie čitateľov preč. Nezaťažujte ľudí opakovanými kliknutiami a odkazujte priamo na svoj článok. Hoci je populárny pre články z časopisov, môže stratiť čas čitateľa. Oboznámte sa s časovými obmedzeniami vašich čitateľov a s tým, čo ich vedie k tomu, aby zostali na vašom webe.

Nastavte svoj obsah tak, aby sa zaoberal nasledujúcimi spôsobmi: kúsky stráviteľných informácií oddelených obrázkami, guľkami a nadpismi.

4. Nezabudnite na dizajn.

formát a webdizajn

Toto ide ruka v ruke s poslednou guľkou. Dizajn nie je najdôležitejším prvkom, ale je dôležité ho prispôsobiť tak, aby si publikum mohlo ľahko prečítať váš obsah, rýchlo nájsť skvelé odkazy alebo odkazy na príjmy a ľahko zdieľať váš obsah. Tiež by ste chceli, aby vaše stránky boli prispôsobené pre mobilné zariadenia, preto vám odporúčam hľadať responzívne témy.

Udržujte svoje stránky čisté, čitateľné a prístupné.

To znamená, že aj časy načítania sú rýchle. Nástroj Google Page Speed ​​vám môže pomôcť opraviť chyby. Ak vás váš hostiteľ spomaľuje, je čas na zmenu.

Noví návštevníci by okrem toho mali okamžite pochopiť, aký je motív vašej stránky, a rýchlo nájsť najzaujímavejší obsah a ako sa prihlásiť na odber. Uistite sa, že máte e-mailové aj RSS kanály, ako aj služby, ako je BlogLovin ‘. Dajte odkazom na všetky svoje sociálne médiá na popredné miesto, aby z čitateľov neviedlo, aby vás sledovali.

5. Ponúknite svojim čitateľom niečo hodnotné.

Začínam nový program na zdieľanie pravidelných kupónov a ďalších zdrojov, ktoré hovoria o ich životnom štýle, so svojimi čitateľmi: zľavy na bezlepkové, organické a netoxické potraviny a výrobky. Keďže už tieto lovy hľadám pre seba, pre moju komunitu to nie je nič netušiace. Pracujem tiež na elektronickej knihe, ktorá koordinuje všetky moje zdroje a spája ich, aby ich zdieľali so svojimi čitateľmi, len ako bonus za prečítanie mojej stránky. A robím pravidelné darčeky vo svojom výklenku.

6. Nepripájajte sa ku komunite; skutočne pripojiť.

To môže znamenať, že budete musieť byť pozvaní na súkromný Facebook alebo do iných skupín alebo iba na pozvanie. Kľúčom nie je len dôsledné vyhľadávanie kmeňa, ale aj odmeňovanie ostatných členov a spojiť sa s nimi.

Pomoc na Twitteri. Komentovať ďalšie blogy. Zdieľajte články vo svojich spravodajcoch. Zaokrúhlite nahor a odmeňte blogy, ktoré sa vám páčia, každý týždeň alebo mesiac ich predstavte.

Spýtajte sa, ako môžete niekomu pomôcť s príspevkom pre hostí alebo ponúkaním miest pre hostí. Predávajte svoje výrobky, používajte odkazy ich pridružených spoločností, propagujte ich odkazy na sociálnych sieťach a zároveň ich označujte. Keď sa objavia príležitosti na nábor blogerov, títo blogeri si zapamätajú vašu pomoc a pozvú vás na účasť.

[Komentovanie ďalších blogov] postupne vedie k tomu, že vás ľudia (a váš blog) objavia prirodzene a výsledkom bude budovanie lojálnych následkov. Toto je dosť prirodzený a efektívny spôsob propagácie vášho blogu. – Tipy na blogovú prevádzku služby BloggingPro.

7. Nerobte si toľko starostí o komentáre.

Píšem blog o rodičovstve detí so špeciálnymi potrebami. Zatiaľ čo moje čísla sú dobré a mám stabilné, značné publikum, mám veľmi málo komentárov, s výnimkou mojich komentárov.

Je to preto, že rodičia, ktorí čítajú moje stránky, jednoducho nemajú čas sa zapojiť. Potrebujú užitočný obsah v sústave a potom sa pohybujú ďalej. V skutočnosti, na mojom blogu, tí, ktorí sa chcú osloviť, majú väčšiu pravdepodobnosť, že mi osobne pošlú e-mail a budú si ich informácie dôverovať. Navyše, menej ľudí v skutočnosti komentuje stránky všeobecne, pretože s väčšou pravdepodobnosťou zdieľajú na sociálnych sieťach.

Sú komentáre blogu úplne mŕtve? Nemyslím si to, ale objavujú sa menej často (okrem spamu). Ak sa uchádzate o blogové kampane, musíte si ponechať aktívne komentáre, pretože ak máte aktívne komentáre, je pravdepodobnejšie, že vás vyberú. Preto je dôležité pripojiť sa k skupine, ktorá sa zameriava na vzájomnú podporu svojich pripomienok.

8. Nezabudnite na optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja.

Nedávno som počul, že SEO môže byť mŕtvy – neverte mu!

To sa však zmenilo a písanie kvalitného obsahu s kľúčovými slovami a ich integrácia je nevyhnutnosťou pre váš marketing v sociálnych médiách. V časti „5 trendov v oblasti SEO, ktoré musí každý podnikateľ vedieť na rok 2014“, prispieva prispievateľ spoločnosti Entrepreneur.com Jayson DeMers na otázku „Je SEO mŕtvy?“ s niektorými veľmi konkrétnymi tipmi, ako dosiahnuť úspech vášho vyhľadávača stránok v dnešnej dobe.

9. Trocha kontroverzie prechádza dlhú cestu.

Blogerka v jednej z mojich sietí dnes ráno viac ako strojnásobila svoje pravidelné zobrazenia stránky v jednu noc tým, že píše o veľmi horúcej téme, ktorá je dnes v tlači..

Teraz je v poriadku, ak kontroverzia nie je vaša vec. Osobne sa o to nestarám o svoj vlastný blog, jednoducho to nie je môj štýl. Ak však píšete niečo, čo zahŕňa jednu stranu kontroverzného problému, ktorý je v správach, nakreslíte komentáre – a možno aj plamene! Je to jeden z najrýchlejších spôsobov, ako ísť na vírusovú, tak to zvážte.

Spodná čiara

Ty to dokážeš!

Ak ste nový blogger, máte pre vás pripravenú prácu! Angažovanosť v sociálnych médiách, účasť na živých udalostiach, členstvo v skupinách s komentármi / zdieľaním, optimalizácia vyhľadávacích nástrojov: Neexistuje žiadna ospravedlnenie, aby ste už nič nevynechali. Blogovanie už nie je rýchlym koníčkom, je to pokračujúce úsilie. Ak vám to znie drvivo, zapojte sa do hry prostredníctvom blogov raz týždenne alebo niekoľkokrát mesačne. Na týchto príspevkoch pracujte naozaj tvrdo a potom urobte ďalšiu vec: Tweet, pin, Facebook, instagram, G +. V roku 2014 si nemôžete dovoliť stagnovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map