Ako mamičky môžu zarobiť peniaze predajom produktov na svojich blogoch

Rodičovstvo blogov môže byť veľké podnikanie, ale iba ak máte spoľahlivý zdroj príjmu. Najlepším zdrojom speňaženia pre každého vlastníka blogu je predaj produktu. Zatiaľ čo iné formy sú v poriadku, pochopme, prečo sú menej spoľahlivé.


Nespoľahlivé formy speňaženia

Sponzorované príspevky

Sponzorované príspevky sú skvelé na to, aby sa naučili, ako s nimi pracovať a reprezentovať značku, ale potenciálni klienti nechcú vidieť na svojom blogu príliš veľa z nich (20% sponzorovaných až 80% bez sponzorstva sa považuje za „dobré“), ani nechcú vidieť príspevky konkurentov. Sponzorované príspevky tiež nemusia priniesť veľkú návratnosť vašich časových investícií. Ak vám klient zaplatí 100 dolárov a na tomto projekte strávite päť hodín, od nákupu produktu po upraviteľný príspevok, ktorý zarábaš, zarobíš iba 20 dolárov za hodinu. Toto úsilie nemusí stáť za platbu.

Pridružené odkazy a reklamy

Vyzerá to ako jednoduchý pasívny príjem, ale pravidlá sa môžu zmeniť pre vyhľadávače, sociálne médiá / video, požiadavky na FTC, e-mailový marketing a vašu pridruženú organizáciu. Po uplynutí platnosti odkazov musíte mať na zreteli krok s nimi. Nezabudnite, že návštevníci a značky to považujú za sponzorstvo. Spravidla si vyžaduje veľmi veľké publikum (100 000 zobrazení stránky), aby na príspevok zarobilo viac ako niekoľko dolárov.

S reklamným priestorom je ťažké prilákať potenciálnych klientov na reklamu hneď po vybalení, najmä ak je pre väčšie značky k dispozícii pridružená reklama. Nakoniec nezabudnite, že váš blog je sám o sebe zraniteľný. Aj keď máte dobrý príjem z reklamy, neočakávaná katastrofa vám môže zabrániť zarábať.

Nezávislé blogovanie

Odporúčam vám to, ak chcete byť spisovateľom. Tieto projekty však môžu byť časovo náročné a môžu vás odčerpať. Osobne nemám rezervované viac ako 8 z nich za mesiac, pretože ak mám príliš veľa písacích projektov, je veľmi ťažké produkovať kvalitný obsah..

Prečo sú produkty horúcim novým trendom

Aj keď sa nemusíte vzdať podobných projektov, predaj vlastných výrobkov poskytne lepší zdroj príjmu. Tu sú výhody:

# 1: Produkty trvajú dlho

Akonáhle vytvoríte produkt, môžete ho predať navždy, ak ide o stálezelený obsah. Kurz venovaný blogovaniu alebo sociálnym médiám sa časom zmení, knihy o rodičovstve alebo kuchárkach však môžu trvať dlho s malými alebo žiadnymi aktualizáciami.

# 2: Máte úplnú kontrolu

Váš produkt môže byť taký dlhý alebo taký krátky, ako potrebujete, môže mať veľmi skryté podrobnosti, môže byť aktualizovaný podľa vášho uváženia alebo môžete vytvárať úplne nové verzie na základe spätnej väzby od publika. A v závislosti od toho, ako dodávate svoj produkt, budete mať kontrolu nad stanovovaním cien a budete mať väčšinu alebo celý zisk.

# 3: Výrobky sú prenosné a bezpečnejšie

Svoj produkt môžete predávať kdekoľvek a tak sa nemusíte báť, že váš blog zlyhá, nádrže vášho poskytovateľa e-mailu alebo vaša stránka Facebook záhadne zmiznú. Schopnosť predávať na rôznych miestach udržuje váš príjem neporušený.

# 4: Pasívny príjem

Každý chce zarábať, keď spí. Aj keď vám to reklamy môžu pomôcť, výrobky sú ziskovejšie, nevyprší platnosť a predaj je možné automatizovať, čo vám poskytuje jednoduchý spôsob predaja.

Výrobky, ktoré môžete predať

Vaša odbornosť vás môže veľmi dobre pripraviť na predaj určitých druhov tovaru. Budete sa musieť zamerať na oblasť, v ktorej máte skúsenosti a postaviť výrobok podľa svojich schopností a výklenkov: rodičovstvo, varenie, domáca škola atď..

Id produktu č. 1: Elektronické knihy / knihy

Elektronické knihy sú skvelé, pretože sú rýchle a ľahké a môžu viesť k uverejneniu vecí, ako je hovoriaca kariéra alebo možné ponuky. Od začiatku do konca ste však sami od seba, preto si nezabudnite požičať pomoc s návrhom, úpravami a korektúrami. Musíte sa tiež rozhodnúť, či chcete publikovať sami. Možno budete musieť udržať nízku cenu. Okrem toho môžete chcieť formát, ktorý sa nedá ľahko preniesť ostatným, napríklad PDF. Knižný obsah môžete použiť ako bezplatný olovený magnet na prilákanie odberateľov.

Idea produktu č. 2: Webináre / online kurzy

Kurzy a webové semináre vám umožňujú účtovať viac peňazí. Najjednoduchší spôsob nastavenia je ponúknuť e-mailový školiaci program poskytujúci moduly týždenne. Ak máte na svojom blogu dostatok obsahu, bude z neho možné získať väčšinu obsahu. Živé webové semináre sú skvelé, ale oveľa ťažšie a časovo náročné, ale môžete ponúknuť bezplatné školenie na predaj celého kurzu. Nezabudnite, že v prípade otázok alebo problémov budete musieť svojich študentov podporovať.

Id produktu č. 3: Koučing / poradenstvo

Je to skvelý nástroj pre niekoho, kto má veľmi špecifické, školiteľné zručnosti (napríklad varenie bezlepkových alebo stresových rodičovstva) a má k dispozícii veľa tréningov pre trénerov, do ktorých môžete investovať. Musíte byť tiež ľuďmi, a naplánujte relácie, ktoré dávajú zmysel pre vašu dostupnosť a to, čo účtujete. Spoznajte svoj predmet do hĺbky a očakávajte, že budete mať úplných začiatočníkov, ktorí budú zápasiť s tým, čo považujete za základné.

Idea produktu č. 4: Ručne vyrábané umenie & remeslá

Mám niekoľko priateľov, ktorí predávajú originálne ručné predmety prostredníctvom Etsy, od tašiek po nábytok. Budete musieť zvážiť náklady na doručenie, ako aj čas na výrobu a spôsob, akým budete svoje výrobky predávať.

Id produktu č. 5: Balíčková grafika & Položky webového dizajnu

Mnohí blogeri sa učia, že majú radi pohrávanie s kódom alebo navrhovaním grafiky. Môžete ponúkať balíčky, ako sú témy WordPress, sady ikon alebo údržba blogu. Ak ste dôvtipný, môžete zvážiť stavenisko od nuly alebo od loga. Tieto možnosti si vyžadujú vysokú úroveň zručnosti, takže akonáhle si to môžete dovoliť, trénujte čo najviac a používajte profesionálny softvér.

Id produktu č. 6: Fotografia

To je ďalšia oblasť, ktorú mnoho blogerov vstupuje za účelom zisku. Túto cestu by som nešiel, pokiaľ nemáte aspoň fotoaparát DSLR so samostatne zakúpenými objektívmi a nepoznáte základy fotografovania, ako napríklad osvetlenie osoby a pravidlo tretín. Svoju fotografiu môžete odoslať a predať ju aj cez niektoré veľké sklady.

Predaj produktu

Keď ste si vybrali ideálny produkt pre svoj výklenok a svoj súbor zručností, budete musieť zistiť, ako budete produkt predávať..

stanovenie ceny

Ak neviete, kde začať, urobte nejaký prieskum. Nájdite podnikateľov, ktorí predávajú podobné výrobky, a zistite, čo účtujú. Majte na pamäti, že pri koučovaní a službách budú pri určovaní hodinových sadzieb zohrávať úlohu skúsenosti. Neposkytujte však svoje služby zadarmo, aby ste si vytvorili skúsenosti. Tým sa nastaví očakávanie od klienta i od vás, že všetko, čo by ste mohli účtovať, je príliš vysoké. Tí, ktorí účtujú viac, sa považujú za profesionálnejších ako tí, ktorí ponúkajú nízke náklady alebo služby. Môžete však urobiť bezplatnú konzultáciu, aby ste zistili, či ste pre svojho potenciálneho klienta vhodní.

partnerstva

Partnerstvá sú skvelým spôsobom, ako osloviť väčšie publikum a ponúknuť viac možností. Niektoré nápady na partnerstvo zahŕňajú webový dizajnér pracujúci s grafikom, profesionálny blogger pracujúci so manažérom sociálnych médií alebo tréner pre zdravie pracujúci s niekým, kto predáva doplnky výživy. Svoj produkt môžete tiež predávať prostredníctvom väčších blogerov nastavením partnerského programu, ktorý im poskytne určité percento z predaja ako stimul.

marketing

Uplatňujú sa rovnaké marketingové techniky ako pri blogovaní: nájdite cieľový trh, vytvorte hlavný magnet a vstupnú stránku a vytvorte si svoj zoznam e-mailov. Váš blog sa okamžite stane marketingovým nástrojom, ale zachováva svoj hlas a výklenok, zatiaľ čo svoj produkt prepája do svojho obsahu.

Zarábanie peňazí predajom výrobkov je rýchlejšia cesta k stabilnému a spoľahlivému príjmu. Majte na pamäti, že váš existujúci blog je už pripravený na predaj všetkého, čo je laserovo zacielené na vaše súčasné publikum. Pomôže vám to zvážiť a vytvoriť produkty, ktoré môžu váš blog prežiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map