Ako začať úspešný blog mamičky, časť 3: Vytváranie sietí vo vašom výklenku

Prečítajte si tiež: E-mail pre blogerov – 5 úspešných správ, ktoré vytvárajú vzťahy


2. Partner s celebrít a veľkých mien vo vašom výklenku

Čo musíte zdieľať s vodcami myšlienok vo svojom výklenku, vďaka ktorým môžete byť uznávanou autoritou?

Títo ľudia nemusia byť blogermi, ale musia mať silnú prítomnosť na sociálnych sieťach. A keď poviem „silný“, nemyslím tým 1 milión sledovateľov.

Na koho zamerať?

Niekto, kto má 5 – 10-násobok vašich sledovateľov, vás môže stále počuť nad jedlom, najmä ak ste za nich silným obhajcom. Pri výbere týchto ľudí opäť nezabudnite na prvé miesto.

Vo svojom výklenku chcete nájsť vedúcich myšlienok na strednej úrovni, s ktorými súhlasíte s väčšinou (ale nie všetkými) času, ktorí poskytujú informácie, ktoré sú pre vaše publikum cenné a dokonca prekvapujúce. Trocha nezhody čas od času udržuje veci zaujímavé a robí vás jedinečnými.

Tieto príčiny by ste prirodzene mali podporovať pomocou blogových príspevkov a zdieľaní v sociálnych sieťach. Mnoho reklamných kampaní, na ktorých som v minulosti pracoval bezplatne, je teraz príjmom. V tom čase som si myslel, že toto je dôležitá otázka, o ktorej by moji čitatelia mali vedieť, ale v tejto oblasti sa potvrdila moja povesť. Nikdy nepremeškajte príležitosť pomôcť vodcovi myšlienky v oblasti, v ktorej ste nadšení.

Okrem toho je tento druh zdieľania skvelý pre vaše sociálne médiá. Vďaka nedávnym zmenám na stránkach Facebook a odstráneniu spamových účtov sa väčšina mojich kolegov zasiahla sledovateľov fanúšikovskej stránky. Zdieľaním dôležitých informácií týkajúcich sa môjho výklenku od popredných blogerov v mojom odbore sa mi však v posledných mesiacoch moji sledovatelia, angažovanosť a viditeľnosť skutočne rozrástli..

zelené sesterstvo

Karen Lee, zakladateľka zeleného sesterstva – 

„Blogy som blogoval už niekoľko rokov a zistil som, že som okolo seba ako zmýšľajúci ľudia, čo je rozhodujúce pre zlepšenie mojej prevádzky. Dôrazne odporúčam vytváranie sietí s ostatnými blogermi, ktorí píšu o podobných témach, pripojením sa ku skupinám a komunitám na Facebooku, LinkedIn alebo Google Plus. Zdieľanie nápadov, príspevkov a vzájomná podpora sú veľmi dôležité, ak chcete vylepšiť blogovanie. Ďalším skvelým spôsobom, ako sa zapojiť do siete, je pripojiť sa k sieti blogov, napríklad Green Sisterhood, ktorú som spoluzaložil. Vytvoril som sieť, aby sme sa mohli navzájom posilňovať, učiť sa od druhých av prípade potreby podporovať [navzájom]. Je to rodina blogov, z ktorej majú úžitok všetci. Nájdite sieť blogov, ktorá vyhovuje vášmu štýlu a témam blogu. A budete mať úžitok na základe toho, čo doň vložíte. “

3. Budujte solídny vzťah so značkami

Keď premýšľame o značkách, často myslíme na niečo: produkt, sponzorstvo a prácu v blogoch. To sú skvelé veci, ale nepotrebujete, aby ste začali budovať vzťah so značkami.

Spustenie Tweeting, Instagramovanie a označovanie svojich najlepších a obľúbených značiek. Napríklad, ak ste blogerka pre potraviny, uverejnite fotografiu svojej obľúbenej značky a ako ju používate na raňajky, obedy, večere atď. Napíšte atraktívny komentár, stiahnite správne značky hash a úžasné fotografie – a buďte konzistentní!

Blíži sa značky

Nedávajte iba jeden výkrik. Namiesto toho si vyberte niekoľko značiek, ktoré už máte radi, a spievajte ich chválu. Značky si nakoniec všimnú, ale pravdepodobne nebudete vidieť veľmi veľké značky. Disney ich možno ani nevidí pochváliť na Twitteri, ale malú mamu a popový obchod alebo značku, ktorú zbožňujete?

Budú pozornejší a môžu zvážiť spoluprácu s vami.

Preto je dobré skontrolovať svoje obľúbené produkty o stránkach, ktoré sa premiešajú v pozadí a čo je s nimi nové. Bol som úplne nadšený, keď mi Nutiva, jedna z mojich najobľúbenejších značiek, minulý týždeň na Twitteri kričala. Vyskúšajte tieto osvedčené postupy pre spoluprácu značiek a blogerov.

4. Zúčastnite sa správnych konferencií

O tom som už hovoril: ako vám konferencia môže pomôcť nadviazať vzťahy, nadviazať kontakty a ďalšie. Mali by ste hľadať tie, ktoré sa špecificky zameriavajú na vaše miesto, napríklad cestovné spisovatelia & Fotografická konferencia alebo ShiftCon pre oblasť prírodného zdravia. Mali by ste sa však zúčastniť aj konferencií o umení a remesle blogov a sociálnych médií.

Nebudem ďalej odporúčať službu BlogHer, ale existuje toľko skvelých konferencií, najmä pre blogerky mamičky: Rodičovská konferencia typu A, samit Mom 2.0, konferencia Bloggy. Jedným z mojich obľúbených pre jeho intimitu je iRetreat, ktorý sa pripravuje na to, čo vyzerá ako jedna z najlepších konferencií tohto roku. Z minuloročného programu iRetreat som mal veľa informácií!

Miestne, menšie, intenzívne konferenčné semináre sú tiež lepším treskom pre vaše peniaze. Od 100 dolárov do 250 dolárov vám tieto ušetria náklady na prenocovanie, sú intímnejšie pri budovaní vzťahov s inými blogermi a poskytujú intenzívne a cielené školenie na konkrétnu tému. Napríklad blogovanie Koncentrované má veľa intenzívnych jednodňových workshopov po celom svete za primeranú cenu.

Type-A je tiež hostiteľom jednodňového workshopu a po celom blogosfére sa objavuje množstvo menších miest. Nenechajte si ujsť tieto skvelé príležitosti, ak si nemôžete dovoliť trojdňový výlet na väčšie konferencie bloggerov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map