Огляд Textoptimizer: Оптимізуйте старий вміст та знайдіть нові ідеї

TextOptimizer (сайт – https://textoptimizer.com/) – постачальник послуг, який в основному обертається навколо двох фронтів – допомагає користувачам придумувати творчі ідеї контенту та допомагає оптимізувати вже наявний контент. Однак, окрім того, що ним керує компанія, зареєстрована Маврикієм під назвою Webinfo LTD, більше нічого не можна продовжувати.


Оголошуючи “кращий рейтинг” як основний маркетинговий напрямок, TextOptimizer стверджує, що його система може допомогти вам знайти правильні зміни, що вносяться до вашого тексту, щоб більше звертатись до пошукових систем. Це може допомогти оптимізувати текст для двох основних пошукових систем, Google та Bing.

Домашня сторінка TextOptimizer (відвідайте Інтернет).

Використання TextOptimizer для оптимізації вмісту

Основна передумова проста. Ви вибираєте пошукову систему, для якої хочете оптимізувати, вводите потрібні пошукові терміни, вибираєте місце націлення, а потім або надаєте веб-посилання на існуючий вміст або вставляєте текст у їхню систему.

Система націлювання настільки ж проста, як переміщення інтерактивної карти, але мені це здається трохи неточним

Я не дуже прихильник їх механізму націлювання з двох причин. Перше – це, здається, трохи розпливчасто. Наприклад, якщо я переміщу стрілку на Сполучені Штати, це означає, що я не можу орієнтуватися на конкретні регіони в країні? Друга полягає в тому, що, здається, немає варіанту глобального націлювання.

Є третій варіант, за допомогою якого ви можете просто запустити оптимізатор на основі бажаних пошукових термінів та інших варіантів, але це призводить до пошуку контент-ідей (докладніше про це пізніше). Після того, як ви все запустите, вам буде представлена ​​сторінка звіту, яка документує результати та пропозиції;

Аналіз

TextOptimizer спочатку покаже вам аналіз вашого наявного вмісту. Сюди входить простий відсотковий бал того, наскільки добре він в даний час оптимізований. У тесті, який я провів, він повернув 57%.

Пропозиції щодо ключових слів та фраз

Під цією шкалою знаходиться величезний блок ключових слів, затінених білим або сірим фоном. Ключові слова або фрази сірого фону – це ті, які ви вже маєте у своїй статті. Білі – це інші пропозиції, які ви можете додати, щоб підвищити якість своєї статті.

Далі є сегмент під назвою “Дії”. Я не зовсім впевнений, що це таке, і в цій темі немає великої інформації. Моя найближча здогадка полягає в тому, що це теж ключові слова, але ті, що мають більше діючого наміру, наприклад, заклик до дії.

Змістові пропозиції

Наступний сегмент на сторінці пропонує пропозиції щодо питань, на які може запропонувати відповідь ваша стаття. Це, мабуть, ґрунтується на обсязі пошуку та наскільки конкурентоспроможним є поле для цього контенту.

Як пошукові системи переглядають ваш вміст

Пошукові системи, як правило, розглядають наміри, коли вони підшукують статті під час пошуку. TextOptimizer може допомогти вам передбачити, як обрана вами пошукова система буде інтерпретувати те, що пропонується вашим вмістом і наскільки він підходить для конкретних намірів.

Наприклад, у своєму тесті я проаналізував сторінку з ключовими словами “Найкраще доменне ім’я”, і результати, які повернув TextOptimizer, показали, що пошукові системи розглядають її як багато в чому навчальну.

Форматування

Вашу статтю також оцінюватимуть за чотирма рейтингами ключових форматів; Довжина змісту, дієслова, кількість речень та довжина речення.

Звідти ви можете або завантажити весь звіт у форматі PDF або почати нову оптимізацію.

Використання TextOptimizer для пошуку ідей контенту

Обсяг та конкурентоспроможність є лише репрезентативними, і це не вселяє певної впевненості

Пошук ідей щодо вмісту в TextOptimizer майже такий же простий, як і за допомогою пошукової системи, хоча це набагато більш цілеспрямовано та орієнтовано на ціль. Будь-який термін, який ви введете на панель пошуку, поверне рядок можливих питань, які можуть задати люди, які шукають цей термін.

Результати відображають сегмент звіту “Пропозиція щодо вмісту” в аналізованих текстових результатах, і я впевнений, що вони однакові. Ви зможете розповісти не лише про те, які запитання задають люди, а й те, скільки шукають відповіді на це питання та наскільки конкурентоспроможним є поле у ​​вирішенні цієї теми..

Я хотів би зазначити одну річ, і це той факт, що обсяг пошуку та конкурентоспроможність є лише репрезентативним. Для вас немає фактичних важких даних. Особисто я відчуваю, що це може бути меч з двома кінцями.

З одного боку, це може бути дуже просто у використанні для тих, хто не є шанувальниками жорстких SEO. Це настільки спрощено, що кожен може прочитати його та прийняти рішення на його основі. Однак відсутність реальних даних викликає сумніви в тому, як саме вони отримують це уявлення.

Плагіни для Chrome та WordPress

Крім запуску TextOptimizer на їхньому веб-сайті, ви також можете використовувати їх плагіни WordPress та Chrome. Це робить його набагато більш корисним і практичним. Що викликає занепокоєння, це те, що плагіни не мають високих рейтингів, а їх плагін WordPress не оновлювався більше року.

Насправді він навіть не був протестований жодною з останніх ітерацій WordPress. Зважаючи на те, наскільки змінилось WordPress, це може стати причиною тривоги. І все-таки варіанти є, якщо ви вирішили піти в цьому напрямку.

Для розробників

Для тих, хто зацікавлений у створенні на платформі TextOptimizer, у них є API, який дозволяє працювати з ним у веб-додатках (спробуйте демонстрацію тут). Ви можете витягнути наміри користувача з тексту, який він вводить, і приймає введення на 14 мовах. Це дещо розширює корисність системи.

Тестування системи TextOptimizer

Перед –

Раніше: органічне ключове слово до оптимізації (дані від AHREFS).

Після –

Після: Органічне ключове слово після оптимізації (через 2 тижні).

Вибравши одну статтю в Інтернеті як свій зразок, я провів оптимізацію та записав рейтинг ahref до і після того, як я вніс зміни на основі пропозицій TextOptimizer. Я робив лише дуже незначні твірки, щоб побачити, чи щось підберуть.

Як бачимо, після двотижневого періоду кількість органічних ключових слів збільшилась, а також незначне покращення в рейтингу ахрефу. Це може означати одну з двох речей; або TextOptimizer дійсно працює, або це був природний ріст з часом.

Журі все ще не в курсі, працює він чи ні, але теоретично відбулося поліпшення, тому вони отримують користь від сумнівів.

Для кого підходить TextOptimizer?

Я мушу сказати, що, використовуючи систему короткий час протягом певного часу, сама простота використання означає, що цей інструмент легко використовувати для широкої громадськості. Насправді, якщо ви користуєтесь будь-яким веб-сайтом, ви, ймовірно, зможете скористатися цим інструментом, щоб допомогти вам в чомусь. Це не кидає язик жаргону і використовує терміни, які мирянин зрозумів би здебільшого.

Через цінність, яку вона приносить, вона може бути навіть підходящою для використання в деяких просунутих випадках для ветеранів веб-сайтів, які не бажають роздрібнювати великі гроші за більш всебічний і детальний інструмент, як Moz SEO, який починається мінімум з 99 доларів США. місяць.

І повірте, на ринку є ще дорожчі інструменти.

Ціноутворення та плани

На своїй ціновій сторінці TextOptimizer перераховує два стовпці, план Free та Pro. Це трохи оману з двох причин. Перше – це те, що вони насправді не мають Вільного плану. Це стартує як безкоштовний пробний період після придбання плану Pro.

Друга – ціна їхнього плану, який вказаний на рівні 45 доларів на місяць. Однак ця ціна діє лише в тому випадку, якщо ви заплатите за цілий рік заздалегідь. До речі, я ще не знайшов жодних гарантій повернення грошей.

На мою думку, 45 доларів на місяць – це все-таки здорова сума за такий інструмент.

Висновок: Простий у використанні, але є сумніви

TextOptimizer видається дуже корисним та легким інструментом, який робить оптимізацію та планування вмісту для простого користувача простою. Він безладний і настільки спрощений, що, я б сказав, він близький до ідіотів. Потрібні були справжні навички, щоб не мати можливості ним користуватися.

Однак через ціноутворення я трохи не впевнений, де стоїть цей інструмент. Навряд чи середній власник веб-сайту заплатить за цей інструмент 45 доларів США на місяць, а також досвідчений користувач SEO не заплатить за такі невеликі важкі дані.

Як бачимо, це трохи загадка, оскільки ціна, схоже, не відповідає потенційному цільовому ринку. Якби це було дешевше, я б сказав, що це приносить реальну потенційну цінність для мас, але на сьогодні це ще трохи дискутується..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map