Kuidas meiki veebis müüa

See’Kodust meiki on lihtsam kui kunagi varem müüa

Ameerika ilu- ja kosmeetikatoodete turg ei lähe ükskõik kus. See oli 2016. aastal väärt 60 miljardit dollarit ja selleks aastaks peaks see arv jõudma 90 miljardi dollarini. Seda’Selle jaoks on palju kasumit, nii et miks mitte sellesse sisse saada?


Meie’ve koostas selle juhendi, et kodust meigi müümine oleks võimalikult lihtne. Nii et ilma täiendava vaevata tutvuge meie samm-sammulise jaotusega:

Meigi müümine veebis

 1. Leidke oma nišš
 2. Allika tootja
 3. Brändige ja pakkige oma meik
 4. Valige platvorm
 5. Reklaamige oma meiki

Nüüd lase’Vaadake kõiki neid samme lähemalt.

1

Leidke oma nišš

Ilutööstus on juba tohutu ning USA turu kasv peaks eeldatavasti jätkuma 3,5% aastas. Kuigi see tähendab sind’teil on tohutu potentsiaalne publik, see tähendab ka teid’Peate leidma viisi, kuidas silma paista teiste, veebist ilutooteid müüvate inimeste hulgast.

Et ennast lahku seada, don’proovige pöörduda iga tarbija poole – kui viskate liiga laia võrgu, siis võidavad teie tooted’t lööma isikliku akordi kedagi. Selle asemel küsige enda sihtrühma kitsendamiseks kahte küsimust:

 1. Mida muudab teie toote ainulaadseks?
 2. WHO kas see ainulaadne müügipunkt (USP) köidab?

Teie USP võib olla nii lihtne kui madalad hinnad või ebatavalised värvid või sama keeruline kui päikesepõletust tagurdav niisutaja (ja kui teil õnnestub see välja mõelda, andke meile sellest teada). Kõik, mis eristab teie toote selgelt ja julgelt konkurentsist, on see, mille poole peaksite püüdma.

autor Sarah nahahooldusettevõteIlubränd By Sarah on teinud endale nime, keskendudes ainult orgaanilistele, kemikaalidevabadele nahahooldustele. Oma kaubamärgi lihvimisega’s määratlevad omadused (antud juhul looduslikud koostisosad), sina’Saate luua selge identiteedi.

Kui sa’kui teil on probleeme originaalse idee väljatöötamisega, proovige mõelda USP-le, mis veendaks sina osta. Lõppude lõpuks, seal’s pole ühtegi demograafilist, mida teate paremini kui teie oma! Jooge vaimselt läbi oma igapäevase ilurutiini ja vaadake, kas on lünki, mida uus toode võiks täita. Kas teie ripsmetušš keeldub alati pesemast? Võib-olla saate müüa tugevaimat silmameigieemaldajat turul. Kas teie ilurutiin on igav? Võib-olla on naljakas näomask teie pilet edule.

2

Allikas tootja

Kui sa’Kuna te oma ilutooteid nullist ei tee, on küsimus järgmine: millise tootjaga soovite koostööd teha?

Tootja hankimisel on kaks peamist võimalust. Esimene võimalus on koostööd tootjaga, et toota oma ainulaadne toode. See tähendab kosmeetikatoodete tootjate uurimist – nii kohalikul kui ka välismaal -, kes teevad teiega koostööd originaalse tootesarja loomisel. See on suurepärane võimalus, sest brändingueelis on teie toodete märgistamisel ikkagi eeliseks “originaalne.” Võib-olla suudate isegi leida oma piirkonnas sobiva tootja, mis hõlbustaks loomise protsessi jälgimist. Vaadake seda USA kosmeetikatootjate loendit, et teada saada, kas see olemas on’s hea tarnija, et’ka teie jaoks kohalik.

Teine võimalus on valge märgistamine või kasutades geneerilist toodet, mille tootja lubab teil kaubamärgi all oma kaubamärki ümber nimetada. Mis puutub kosmeetikasse, tähendab see tavaliselt värvi / aroomi / jne pisut muutmist. ilutoodete müümiseks ja seejärel oma kaubamärgi all müümiseks. Valge märgistamine on mugav, kuna teie’valmistate ühe nupuvajutusega valmistoote, mida saate siis oma kaubamärgi kaudu müüa. Valge märgistuse puuduseks on muidugi see, et see’Usaldusväärsust on keeruline kindlaks teha, kuna saate’Te ei väida, et teie tooted on ainulaadsed.

Kui otsustate selle mudeliga minna, siis teie’Peate oma tarnija kohta põhjalikult uurima. Siin on mõned küsimused, mida tuleks silmas pidada, kui arvestada võimalike valgete siltide tootjatega:

 • Kas on koostisosi, mida te ei kasuta?’ei taha oma tooteid? Kui sa’Kui soovite näiteks müüa orgaanilist või vegan meiki, veenduge, et teie tarnija suudab neid nõudeid täita. Samamoodi sina’Tahaksin teada saada, milliseid säilitusaineid tarnija toodete värskena hoidmiseks kasutab.
 • Kas tarnija on teie riigis heaks kiidetud? USA-s asuvate ettevõtete jaoks teie’Tahan veenduda, et teie tarnija vastab nii föderaalsele toidu-, ravimi- kui ka kosmeetikaseadusele (FD&C seadus) ja õiglase pakendamise ja märgistamise seadus (FPLA). Erinevalt ravimitest, kosmeetika ei vaja FDA heakskiitu enne kui nad müüki lähevad, kuid FDA teostab siiski kontrolle ja kehtestab määrused selle tagamiseks “võltsitud ja valesti ühendatud” tooted eemaldatakse turult.
 • Kas tellimuste miinimumid on olemas?? Ärge unustage’t lõpuks tarnijaga, kes nõuab rohkem mahtu kui sina’uuesti valmis pühenduma alguses. Kuna teie ettevõte on väljakujunenud ja saab juurde rohkem kliente, kasvab teie varude tellimus. Kui me esmakordselt meiki veebis müüma hakkate, siis see’on kõige parem säästa raha ja ressursse, kus vähegi võimalik – ka laos!
 • Kas tarnija pakub toote pakendeid? Kui teie tarnija ei tee’t saate toote füüsilise pakendi, teie’Pean aru saama, kus sa oled’hakkan seda saama. Saate oma tooteid kodus pakkida, eeliseks on see, et tagate ise kvaliteedi – kuid me ei tahaks’t ei soovita seda, kui teil pole projekteerimiskogemust! Selle asemel saate hankida eraldi tarnija kaudu. Kosmeetikatoodete pakendite tarnijate hulgast on palju valida, enamik neist võimaldab teil pakendit oma kaubamärgiga vastavusse viia.

Ükskõik, kas otsustate teha oma kosmeetikat, teha koostööd tootjaga või kasutada valge sildiga tooteid, aitab see uurida FDA-d’s Kosmeetikatoodete hea tootmistava (GMP) juhised. Need on lihtsalt suunised (erinevalt raskest ja kiirest regulatsioonist) ja nemadki’see on suurepärane lähtepunkt, mis aitab tagada, et teie tootmisprotsess on teid edu saavutamiseks valmis seadma.

3

Bränd ja paki oma meik

“Bränding” hõlmab kõiki näiliselt väikseid elemente, mis kokku annavad viis, kuidas inimesed teie toodet tajuvad. See hõlmab teie pilte, hääletooni ja logosid. Võib tunduda ülemäärane töötada nii paljude liikuvate osadega, kuid trikk on valida üks element, kohandada see väga hästi ja sobitada teised elemendid lihtsalt sama tooniga. See säästab teie aega ja tagab teie kaubamärgi ühtsuse. Ja ühtekuuluvus on oluline: 70% ühe uuringu osalejatest teatas, et järjepidev bränding on klientidega suheldes ülioluline.

Soovitame alustada oma kaubamärgiga’Kujutised – konkreetselt teie bränd’s värvid! See teavitab hiljem logosid, pakendamist ja tooni puudutavatest otsustest. Värviskeemid don’See ei juhtu juhuslikult – tegelikult on igal tänaval edastataval kaubamärgi logol selle taga olnud mitu tundi mõtteid.

Siin on kasulik oma niši tundmine. Värvipsühholoogia abil saate oma brändi värve oma nišis olevate inimeste huvidega vastavusse viia. Näiteks lillad kutsuvad meelde motiive, nagu enamiku inimeste rikkus ja luksus. Nii et kui teie’Kui turustate keeruka, kalli toote, on see ideaalne värv, mida kasutada. Samal ajal kutsub sinine esile usalduse ja turvatunde, mistõttu teie’Näete palju panku, kes kasutavad seda oma kaubamärgi tootmiseks (arvan, et Chase ja American Express). Kui sa’otsime rohkem värvispetsiifilisi näpunäiteid, meie’olete kirjutanud selle jaotuse veebisaidi värviskeemi valimiseks ja samad põhimõtted kehtivad ka brändi värviskeemi valimisel.

Ükskord sa’Kui olete oma värvivaliku lõpetanud, saate seda kasutada kõige muu teavitamiseks. Ilmselt kui valite sinise värvilahenduse, siis teie’Ma tahan seda kajastada oma logos ja tootepiltides. Kuid saate seda kasutada ka oma kaubamärgi välja mõtlemiseks’s hääletoon – a “sinine” bränd peaks kasutama seda sõnumsidet’näiteks usaldusväärne ja rahustav.

Soovite brändingu kohta põhjalikumaid näpunäiteid? Meie Kuidas luua brändi juhend ütleb teile kõik, mida peate teadma

Kui teate, milline teie bränd välja näeb, võite hakata mõtlema pakenditele. See’On tõsi, et pakend loodi selleks, et hoida tooteid transpordi ajal ohutuna, kuid sina’Ma piiran oma ettevõtet, kui see nii on’s kõik, milleks seda kasutate!

Brändiga pakend loob kliendile täpsema elamuse’s on eriti oluline veebiettevõtte jaoks. Kuna ostjate jaoks elamuse loomiseks pole tellise- ja mördikauplust, peate lootma oma “boksi kasutamise kogemus” osa lõtvust korjata. Stiilne, lõbus ja kogemuslik pakend on ka vaevatu turundustaktika Instagrami ja YouTube’i ajastul.

youtube'i turundusnäide

Kuigi mõned ettevõtted maksavad sotsiaalmeedia mõjutajatele toodete veebis levitamise eest, loovad paljud inimesed ikkagi orgaanilisi videoid ja postitusi, mis võivad samuti palju veojõudu saada. Isegi ilma veebipõhise kaasamise tegurita on suur pakkimine siiski pikk tee: veebiettevõtted, kes pööravad oma pakenditele erilist tähelepanu, näitavad tarbijate huvi keskmiselt 30% kasvu. Seda’See on suurepärane viis püsiklientide hoidmiseks!

Meigi sildistamine

Kui sa’olete meiki Internetis müümas, sina’Ilutoodete pakendite märgistamisel peate tähelepanu pöörama oma riigi, osariigi ja piirkonna konkreetsetele nõuetele. Need nõuded käsitlevad selliseid elemente nagu koostisosade loetelud, ohutus- ja allergiahoiatused ning pakendil olevad sõnumid / väited. FDA’s Kosmeetikatoodete märgistamise juhend on ressurss, mida saate kasutada enne meikimise saatmist, et teie meik oleks õigesti märgistatud.

4

Valige platvorm

Nüüd kui sina’loonud toote, millest inimesed on vaimustatud, järgmine küsimus on: kus müüa ilutooteid veebis? Kolm kõige tõhusamat platvormi on poodide veebisaitide ehitajad, veebiturud, ja tilgavedu. Parim viis meigi veebis müümiseks on see, mis sobib teie jaoks kõige paremini, kuid meie’Selgitan nende kolme parima meetodi üksikasju, et saaksite teha teadliku otsuse.

Poodide veebisaitide ehitajad

Poodide veebisaidi ehitajate eesmärk on muuta oma veebisaidi loomine võimalikult lihtsaks ja stressivabaks. Seadistamisprotsess hõlmab tavaliselt malli valimist ja seejärel saidi kohandamiseks juhendatud pukseerimisredaktori kasutamist’s paigutus. Pärast seda saate hõlpsalt e-kaubanduse funktsioone lisada rakenduste ja vidinate kaudu, mis on sageli isegi eelinstalleeritud.

E-poe veebisaitide koostajad lühidalt

Maksumus20–30 dollarit kuus, millele lisanduvad tehingutasud
PlussidSisseehitatud klienditoe teenused, hõlpsasti kasutatavad, kuid siiski äärmiselt kohandatavad
MiinusedPeate ise saidile liiklust reklaamima ja seda suunama
ParimNeed, kes soovivad luua isikupärastatud ostlemiskogemuse
Parimad pakkujadShopify, BigCommerce

Shopify ja BigCommerce on kaks parimat poodide veebisaidi loojat turul ja meie’hakkan meie juhtumianalüüsina kasutama Shopify’i, kuna see’on meie siseuuringute parimate tulemustega ehitaja.

E-poe veebisaidi ehitajad, nagu näiteks Shopify, sobivad suurepäraselt teie veebisaidi ja seejärel ka teie klientide kohandamiseks’ ostukogemus. Kui sa’Kui olete oma toodetele tugeva brändi loomisel tõsiseltvõetav, siis on tee minna poodide ehitajatele. Vaadake allpool olevat Shopify redaktorit – see on tõesti nii lihtne kui klõpsamine “lisa toode” või “teema kohandamine” oma saidi üles ehitamiseks ja käitamiseks!

kaupluse redigeerimisekraan

Sest sa’Kui loote oma saidi ja mitte müüa tooteid suurema turu osana, on miinuseks see, et võitsite’t pole sisseehitatud vaatajaskonda, kellega koos töötada. Selle asemel võite oma saidi tõstmiseks kasutada sellist taktikat nagu otsingumootori optimeerimine (SEO)’paremusjärjestusest otsingumootorite (nt Google) tulemuste lehtedel. Don’Ärge laske akronüümil teid hirmutada – SEO võib tegelikult olla tõesti väga lihtne ja meie’olete kirjutanud laiaulatusliku Shopify SEO ülevaate, mis teid tõesti teie teele suunab.

Hinnakujunduse kokkuvõte

Shopify’Kõige odavam täieõiguslik pood on põhiplaan, mis maksab 29 dollarit kuus. See hind hõlmab mitmesuguseid poodirakendusi ja funktsioone ning sisaldab kõike, välja arvatud 2,9% tehingutasu, mis muutub 0% -ks, kui otsustate kasutada Shopify makseid. Võite proovida Shopify riskivabalt läbi selle 14-päevase tasuta prooviversiooni.

Pole Shopifyga elevil?

Lugege meie paremusjärjestust 7 parimat poodiplatvormi et leida rohkem võimalusi

Veebiturud

Võite mõelda veebiturgude kohta järgmiselt “kogukondlik” veebiruumid, kus paljud erinevad müüjad müüvad tooteid samal veebisaidil. Kõige ilmsem näide veebiturust on Amazon. Kliendid kasutavad veebiturge nende valitud sordi jaoks’suudate pakkuda.

Online-turuplatsid lühidalt

Maksumus20¢ börsil noteerimise tasu, millele lisandub 3,5% teie müügihinnast
PlussidSisseehitatud vaatajaskond, kiire seadistusprotsess
MiinusedKonkurents ostjate jaoks’ tähelepanu, mitte nii kohandatav kui veebisaidi ehitajad
ParimNeed, kes soovivad kiiresti müüa
Parimad pakkujadEtsy, Glambot.com

Etsy ja Glambot.com on kaks suurepärast meigimüügi veebiturgu. Glambot on spetsiaalselt keskendunud ilutoodetele, kuid meie’kavatsen keskenduda Etsyle, sest see meelitab tohutut publikut – ja seda’s on veebituru peamine veetlus.

etsy meigitulemuste leht

2018. aasta seisuga ostis Etsy veebisaidil üle 39 miljoni kasutaja. See tähendab, et kui müüte ilutooteid veebis Etsy kaudu, pääseb teie toodetele juurde enam kui 39 miljonil otsijal – nii et erinevalt poodide veebisaidi koostajast võitsite’t ei pea väga muretsema, et liiklust teie kirjele suunata. Seda öeldes, sina tahe peavad konkureerima tähelepanu eest miljonite teiste Etsy aktiivsete müüjatega, mis võib vaeva näha.

Teine suur erinevus veebiturgude ja poodide veebisaitide ehitajate vahel on see, et saate veebiturgude abil kiiremini alustada. Näiteks kui Etsy platvorm ise on juba üles seatud, peate vaid lisama oma tootenimekirjad olemasolevale saidile – kui Shopify puhul peaksite esmalt võtma aega, et luua veebileht. Kuid kompromiss on see, mida veebiturud saavad’t ei paku isikupärastatud eristatavaid ostukogemusi viisil, mida e-poe veebisaitide ehitajad saavad.

Hinnakujunduse kokkuvõte

Etsy laadib 20¢ börsil noteerimise tasu, millele lisandub 3,5% teie müügist. Mida sa’tõesti maksab siin on Etsy’olemasolevat vaatajaskonda ja selle platvormi seadistamise lihtsust.

Dropshipping

Dropshipping on üllatavalt lihtne mudel, milles teie, jaemüüja, ei tea’t ei pea tegelikult käitlema mis tahes tooteid ega tarnima varusid. Selle asemel tellivad kliendid tooteid teie e-poe kaudu ja te teavitate tarnijat. Seejärel tarnib tarnija toote kliendile. Dropshippingu üks suuremaid veetlusi on see’Selle jaoks on eelarvet lihtne koostada – kuna te seda ei tee’Tegelikult ei pea te ise varusid varuma, te ei tea’t ei pea muretsema selle pärast, et ei lähe tasa!

Ostupakkumine lühidalt

MaksumusPoodiehitaja kulud või veebiturg, pluss umbes 30,00 dollarit kuus tilgutranspordi tarnija / rakenduse jaoks
PlussidMuudab eelarve koostamise lihtsaks, toodete muretsemise pärast pole vaja muretseda
MiinusedIseseisv kogemus nii ostjale kui ka müüjale, kallim kolmanda osapoole müügi tõttu
ParimTugitooliettevõtja
Parimad pakkujadOberlo rakendus (Shopify kaudu)

Sa võid kasutada kumbagi poodide veebisaitide koostaja või veebiturg, kus saate alustada kaubavedu. Ülaltoodud jaotised annavad teile piisavalt teavet plusside ja miinuste kaalumiseks ning oma otsuse langetamiseks, kuid kui te seda küsite, on e-poe veebisaitide ehitajad parem vahend meigi veebis müümiseks. Nad pakuvad rohkem isikupärastamist, ilma et see hõlbustaks kasutusmugavust, ja Shopify pakub isegi tilkade saatmise rakendust nimega Oberlo.

oberlo rakendus

Oberlo on loodud integreeruma Shopify kauplustega ning võimaldab teil tooteid kiiresti importida ja toiminguid automatiseerida. Muidugi on Oberlo vaid üks paljudest tilkade saatmiseks kasulikest rakendustest, kuid see on see’Haruldane on leida poodiehitaja ja otselaadimisrakenduste kombinatsioon, mis sobib kokku nii sujuvalt kui Shopify ja Oberlo.

Hinnakujunduse kokkuvõte

Kättetoimetamine sisaldab poodide veebisaidi koostaja kulusid või teie valitud veebiturul, pluss poesaatmise rakenduse / tarnija hind, mis on umbes 30,00 dollarit kuus.

Huvitav? Lugege meie täielikku juhendit Dropshippingu ettevõtte loomine lisateabe saamiseks 5

Reklaamige oma meiki

Nii et teil on veebis kohalolek. Nüüd siis’on aeg sõna levitada! Lihtsaim viis oma toodete reklaamimiseks on sotsiaalmeedia kasutamine – arvasite ära -.

See’Pole saladus, et sotsiaalmeedial on suusõnaliselt kõige lihtsam viis oma mainet tõsta ja enamik brände kasutab seda aktiivselt ära: praegusel hetkel on vähemalt 96% ilubrändidest sotsiaalmeedia konto. Sotsiaalmeedias esinemise peamine eesmärk on võimalus, mida see pakub tegelema oma publikuga.

Alustamiseks võite jälgida oma valitud niši populaarseid inimesi ja lehti ning suhelda nendega järgneva saamiseks. Samuti saate piiksutada, kinnitada, postitada ja jagada asjakohast originaalsisu, et inimesed saaksid teie brändist rääkida. Reaalsete inimeste sotsiaalne tõendusmaterjal on parim reklaamimisviis, mida saate teha, kuna 92% tarbijatest usub, et tuttavate inimeste soovitused ebaisikulise reklaami kohta on suuremad. Mõelge sellele: teie’d ilmselt usaldate sõbra või töökaaslase restoranisoovitust reklaamtahvlil häbitu reklaamimise kohta. Kui keegi’s Facebooki sõber jagab teie ettevõtet’postitus, tähendab see palju enamat kui siis, kui oleksite seda ise reklaaminud.

Kas soovite põhjalikumaid näpunäiteid reklaamimise kohta? Meie Kuidas toodet turustada juhend ütleb teile kõik, mida peate teadma

Kuidas meiki veebis müüa: kokkuvõte

Sel hetkel teate kõiki põhitegevusi, mis on vajalikud koduse meigi edukaks müümiseks. Kõik algab õigete õiguslike aluste saamisest ja sealt saate pääseda lõbusate asjade juurde, näiteks oma toote kohandamine ja veebis reklaamimine.

Kokkuvõtteks: siin on kõik viis sammu:

Parimad näpunäited meigi veebis müümiseks

 1. Leidke oma nišš
 2. Allika tootja
 3. Brändige ja pakkige oma meik
 4. Valige platvorm
 5. Reklaamige oma meiki

Kui on vaja platvormi valida, siis see’See on üsna suur otsus poodide veebisaitide ehitajate ja veebiturgude vahel. Sõltuvalt sellest, millise meetodi valite, soovitame vastavalt Shopify ja Etsy. Ja saate ka’ei lähe Shopifyga valesti’s Oberlo rakendus, kui otsustate proovida laevatoomist.

Vaatamata valitud platvormile’on suurepärane kogemus müüa midagi teile’kirglik uuesti – ja iluturg seda ei saaks’t olema parem koht alustamiseks. Õnn ja hoia meid kommentaarides!

Kuidas meiki veebis müüa: KKK

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map