Kuidas seadistada restorani veebipõhine tellimissüsteem

Ükskõik mis’toimub maailmas, seal’s üks asi, mis jääb samaks – inimesed peavad sööma. Ja mida’Veelgi enam, inimestele meeldib süüa head toitu – soovitavalt, et neil poleks’t pidid ise kokkama. See on koht, kus veebipõhise tellimissüsteemi olemasolu annab teie restoranile või kohvikule nendel ebakindlatel aegadel vajaliku tõuke.


Isegi siis, kui COVID-19 pole’t kõigi turvaliselt kodus hoidmine, restorani veebis tellimissüsteemi omamine on kasumlik otsus – 34% tarbijatest kulutab veebis tellides vähemalt 50 dollarit tellimuse kohta.

Praegu on paljude restoranide kättetoimetamine ainus viis näljaste klientide teenindamiseks. Kui sa’tahate oma ettevõtet säilitada või isegi täiendada’ sissetulek, meie’uuesti siin, et aidata teil alustada.

Restorani veebipõhise tellimissüsteemi seadistamiseks on kolm peamist viisi:

 1. Kasutage oma veebisaiti, veebisaidi ehitaja või WordPressi kasutamine tellimuste töötlemiseks.
 2. Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust, nagu Uber sööb.
 3. Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust koos POS-süsteemiga, nagu Kook.

Meie’Tutvustame teid igal võimalusel, et aidata teil valida oma ettevõttele parim tellimissüsteem.

Kui teie kliendid on läbi viinud viis kotti pastat, on nad seda teinud’Olen valmis millekski pisut teistsuguseks – ja sina’Olen uue toidu tellimissüsteemiga valmis nende tellimusi vastu võtma.

1

Kasutage oma veebisaiti

Mis see on? Teie enda restorani veebisait menüüde pakkumiseks ja otse klientidelt tellimuste vastuvõtmiseks.

Kuidas see töötab? Ehitate veebisaidi ja haldate seejärel klientide tellimusi, kui need teie veebisaidi kaudu tulevad.

Mida sul vaja on? Interneti-ühendus, veebisaidi loomise platvorm ja meeskond tellimustega tegelemiseks nende saabumisel.

Kuidas sa seda sättisid? Looge oma restorani veebisait veebisaidi koostaja või WordPressi abil, seadistage kohaletoimetamine ja maksed ning seejärel käivitage oma sait.

Kui palju see maksab? Saate tasuta ehitada ja mõnel veebisaidi ehitajal on plaanis juba 6 dollarit kuus! Reaalselt, aga küll’Maksame vahemikus 6–40 dollarit kuus.

Veebitellimuste vastuvõtmine oma veebisaidi kaudu võimaldab klientidel tellida otse sinult, mis tähendab, et hoiate protsessi täiesti ettevõttesiseselt. Sina’Kui olete kontrolli all, saate kogu kasumi ja hoiate oma klientidega otsekontakte.

Selle külg on see, et saate ka kogu töö, alates maksete haldamisest kuni kohaletoimetamise korraldamiseni.

Soovitame oma veebisaidi üles ehitada veebisaidi koostaja või WordPressi abil. Veebisaidiehitaja juures on vaja vaid Interneti-ühendust ja võite ehitama hakata – veebisaidiehitajatel on veebisaidi loomine kiire, lihtne ja taskukohane ning te ei’t ei vaja mingeid tehnilisi oskusi.

WordPressi kasutamise alustamiseks peate esmalt leidma veebimajutuse – siis võite hakata ehitama. Teil on täielik kontroll oma veebisaidi üle, turvalisusest disainini, kuid see tähendab ka, et WordPress nõuab rohkem hooldust kui veebisaidi koostaja.

Hea teada…

Me soovitame Sinine vaim oma WordPressi veebisaidi majutamiseks – sellel on kõik teie elu lihtsustamiseks vajalikud funktsioonid, näiteks automaatvärskendused ja tasuta SSL-turvalisus. See’s on ka WordPressi enda soovitatud veebimajutaja number üks ja seda me ka suudame’ei vaidle sellega!

Veebisaitide loomine - veebisaitide koostaja v wordpress

Alustage oma veebisaidi loomist

 • Valige Parimad restoranide veebisaitide ehitajad kiireks, lihtsaks ja professionaalseks viisiks oma restorani veebisaidi loomiseks.
 • Avastage Parimad WordPressi hostingu pakkujad astuda esimene samm oma WordPressi restorani veebisaidi poole.

Kui sa’Kui kasutate veebisaitide koostajat, on veebis tellimissüsteemi lisamine saidile ülilihtne. Minge lihtsalt oma ehitaja juurde’ja lisage restoranirakendus – näited hõlmavad rakendust Wix Restaurant Orders ja Weebly restoranisüsteemirakendust.

WordPressil on sarnane pakkumine pistikprogrammide kujul, mis lisavad teie saidile lisafunktsioone. Valida on sadade vahel – eriti populaarne on WooCommerce’i pistikprogramm, mida saate kohandada veebitoitlustuste seadistamiseks.

Hea teada…

Veebisaitide koostajatel on juba sisseehitatud funktsioone, kuid saate lisada rakendusi, kui vajate lisafunktsioone, näiteks ülevaateosa või veebivorm. WordPress on rohkem tühi lõuend, nii et teie’Peate enamiku funktsioonide jaoks pistikprogrammid lisama.

Sina’Peate saama makseid vastu võtta, tellimusi töödelda, kohaletoimetamist korraldada ja veebisaiti oma restoraniga värskendada’teave – näiteks millised menüüelemendid on laos ja otsas.

Niisiis, kui palju maksab veebis tellimissüsteemi seadistamine, kasutades oma veebisaiti? See sõltub – Weebly ja Wixi ehitajatel on tasuta plaanid ning alghinnad vastavalt 6–13 dollarit kuus.

WordPress on tasuta, kuid peate tasuma hostimise ja kõigi pistikprogrammide eest, mis seda ei vaja’t ei tule tasuta – näiteks selleks, et luua koos teiega WooCommerce’Samuti vajan pistikprogrammi WooCommerce Product Table, mis maksab vähemalt 49 dollarit aastas.

Tavalise saidi puhul ennustame tavaliselt, et WordPress maksab 11–40 dollarit kuus.

Key Takeaways

 • Võimaldab hõlpsalt olemasolevate klientidega ühenduse luua
 • Annab teile 100% kasumist ja täieliku kontrolli
 • Kõige vähem mugav võimalus – peate hakkama saama kõigega alates maksetest kuni kohaletoimetamiseni

restorani veebisait ja kolmanda osapoole rakenduse tellimissüsteem pho to näide

Sa ei tea’ei pea valima ainult ühte meetodit – siin on Pho Kohvikul a “Pho minna” oma veebisaidil, kus kliendid saavad valida kogumise või kohaletoimetamise. Kohaletoimetamist haldab kolmanda osapoole rakendus, kuid Pho Cafe’Veebisait paneb valiku kindlalt kliendile’s käed.

2

Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust

Mis see on? Kasutate kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust, näiteks GrubHub või Uber Eats.

Kuidas see töötab? Klient esitab tellimuse, rakendus edastab tellimuse teile, seejärel võtab nende kättetoimetamisteenus kliendi jaoks toidu kätte.

Mida sul vaja on? Põhiteave teie restorani kohta registreerumisvormi jaoks, näiteks teie asukoht, köögi tüüp ja eeldatav iganädalane tellimuste arv.

Kuidas sa seda sättisid? Minge valitud rakendusse ja täitke oma restoran’üksikasjad alustamiseks!

Kui palju see maksab? Tavaliselt seal’Ei vaja ettemaksu, kuid rakendus võtab iga tehingu kokku.

Kui sa’Kui te ei tunne end päris ise tellimuste haldamise ja kohaletoimetamisega, siis on selleks hea võimalus kasutada veebipõhist tellimisrakendust kolmanda osapoole kaudu. See’See on äärmiselt populaarne valik, kuna see viib teie restorani nii uute klientide kui ka püsiklientide ette.

Kolmandate osapoolte veebipõhiste tellimisrakenduste hulka kuuluvad sellised ettevõtted nagu Uber Eats ja GrubHub, mida viimast kasutab 19 miljonit inimest ja kus on üle 350 000 restorani!

Alustamiseks peate lihtsalt valima rakenduse, mida soovite kasutada, ja suunduma nende veebisaidile. Järgmisena täitke registreerimisvorm oma restorani põhiandmetega – see edastatakse seejärel rakenduste meeskonnale, et nad saaksid need üle vaadata ja heaks kiita.

kolmas rakendus veebitoidu tellimine grubhubi restoranivormi jaoksGrubHubi abil on alustamine üsna lihtne – täitke lihtsalt veebisaidil olev vorm!

Siin’kuidas see kord töötab’uuesti partneriks kolmanda osapoole edastusrakendusega:

 • Pärast seadistamist lähevad klientide tellimused rakenduse kaudu.
 • Tellimus edastatakse teile – keegi peab tellimusega rakenduses nõustuma’tablett – nii saate valmistada õigeid roogi.
 • Sina’Samuti peate tellimuse käsitsi sisestama oma postkasti.
 • Seejärel üks rakendustest’Kohaletoimetamise juhid saabuvad kliendi juurde toitu viima.

restorani tellimissüsteem uber sööb rakendust, kuidas see töötabKolmanda osapoole rakenduse, näiteks Uber Eats, kasutamine muudab veebipõhiste toidutellimuste käsitlemise palju mugavamaks!

Võite kasutada rohkem kui ühte kolmanda osapoole rakendust, kuid hoolitsege kõigi tellimuste korraliku haldamise eest ja hoidke neid eraldi!

Kolmanda osapoole rakenduse kasutamise peamine puudus on see, et nad vähendavad teie sissetulekut. Mõned rakendused, näiteks Uber Eats, laadivad ka ühekordse käivituse või “aktiveerimine” tasu enne teenustasu võtmist protsentides teie tellimustest.

See on asi, millest ka teie kliendid on teadlikud. Kas teadsite, et 70% tarbijatest eelistavad rakenduste kaudu tellimise asemel tellida otse restoranidest, nii et nende raha läheb otse ettevõttele?

Sellegipoolest saab kolmanda osapoole rakenduse kasutamise mugavust’t ei saa eitada – kui sina’otsite kiiret ja lihtsat viisi oma restorani veebis tellimissüsteemi käivitamiseks, see on võitja!

Key Takeaways

 • Näitab oma toitu paljude klientide ees
 • Kohaletoimetamine toimub teie eest – mugavam kui ise kõigega toime tulla
 • Sa ei tea’t ei pea kogu oma kasumit hoidma – kolmanda osapoole rakendused vähendavad seda

Kolmanda osapoole rakenduste toidu tellimine shake shack uber sööb näite Seda näevad teie kliendid Uber Eatsi kaudu tellimuse vormistamisel. Seejärel edastatakse see tellimus teile vastuvõtmiseks või tagasilükkamiseks. 3

Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust koos POS-süsteemiga

Mis see on? Kasutate kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust koos integreeritud POS-süsteemiga, näiteks CAKE või Checkmate.

Kuidas see töötab? Klient esitab tellimuse; rakendus saadab teile tellimuse, mis sisestatakse automaatselt teie POS-i, ilma et töötaja peaks käsku käsitsi üle kandma.

Mida sul vaja on? Konto kolmanda osapoole rakenduses ja üks POS-i integreerimisrakenduses.

Kuidas sa seda sättisid? Minge lihtsalt oma valitud integratsioonirakendusse, näiteks Checkmate, ja sisestage oma andmed ühenduse võtmiseks ja alustamiseks.

Kui palju see maksab? See sõltub – Checkmate maksab 85 dollarit kuus, CAKE aga umbes 69 dollarit kuus.

Kui sa’kavandate mitmete kolmandate osapoolte rakenduste kasutamist või proovite hallata tellimuste hulka, siis ühendate kolmanda osapoole veebipõhised tellimisrakendused POS-integreerimisega täieliku mugavuse.

Siin saate kasutada integratsioonirakendust – näiteks KOOK või Kontrollimees – tegutseda vahendajana teie kolmanda osapoole rakenduse (näiteks Uber Eats) ja teie POS-i vahel.

Kolmanda osapoole tellimisrakendus töötab samamoodi – klient esitab oma tellimuse ja rakendus edastab selle teile. Välja arvatud nüüd, teie töötajad don’Peate minema õigele tahvelarvutile, nõustuma tellimusega ja sisestama tellimuse käsitsi oma müügikohta.

Selle asemel laseb integratsioonirakendus rakendusel ja teie POS-il omavahel rääkida, see tähendab, et tellimus sisestatakse automaatselt teie POS-i. Minimaalne vaeva, kiirem ja vähem vigu, see on ideaalne valik eriti hõivatud restoranidesse.

seadistage Internetis toidu tellimise kontrollimees post integreerimineCheckmate näitab, kuidas selle rakendus töötab vahendajana, võimaldades kolmanda osapoole rakendustel ja POS-süsteemidel omavahel rääkida – mis omakorda muudab teie elu palju lihtsamaks!

Nagu arvata võis, on selle ülima mugavuse eest makstav hind ka hind. Sina’tasute nii kolmanda osapoole kättetoimetamisteenuse kui ka integratsioonirakenduse, muutes selle kõige kallimaks veebis tellimissüsteemiks.

Näitena küsib Checkmate 85 dollarit kuus – enne selle lubamist soovitame tutvuda tasuta prooviversiooniga!

Kui sa’Kui teil on eelarves ruumi, võtab see meetod suure osa tööst teie käest. See’s parim valik restoranidele, kes tegelevad suure hulga tellimustega või žongleerivad mitme kohaletoimetamise rakendusega.

Key Takeaways

 • Kõige mugavam variant, kuna peaaegu kõik on teie jaoks automatiseeritud
 • Kõige kallim variant – sina’kahe eraldi rakenduse maksmine
 • Ainult seda väärt, kui sina’suure hulga tellimustega tegelemine või mitme edastusrakenduse žongleerimine

Internetirestoran, kes tellib viis meest - integreerimise näideViis meest on üks Checkmate’ist’s kliendid. See on suur kaubamärk, mis töötleb kahtlemata paljusid veebitellimusi, mistõttu on mõistlik neid võimalikult palju automatiseerida.

Kuidas veebikorraldusteks valmistuda?

Mõte luua veebipõhine toidukaupade tellimise süsteem võib teie jaoks hirmutav tunduda’ma pole seda kunagi varem proovinud. Siin on meie peamised näpunäited oma restoraniettevõtte ettevalmistamiseks veebisaadeteks.

1. Mõtle kohalikule

Võimalik, et teie püsikliendid otsivad teie maitsvaid roogasid – tehke sellest siis teile teada’uuesti kätte! Seda saate teha sotsiaalmeediasse postitades või pannes aknasse registreerumise, et inimesed saaksid igapäevast jalutuskäiku märgata.

Uurige ka oma piirkonna populaarsemaid edastusrakendusi. Mõned on erinevates kohtades populaarsemad kui teised, nii et see on’tasub hüpata enimkasutatavatele rakendustele, et meelitada rohkem kliente.

2. Valmistage oma personal ette

Tavaliselt peavad restoranid tasakaalustama veebipõhiseid tellimusi siseklientidega – kuid paljudes ettevõtetes, mis on praegu üldsusele suletud, olete teie’tõenäoliselt ei pea te sellega praegu tegelema.

Sellegipoolest’Hea mõte on anda töötajatele selged rollid ja vastutus, mis aitavad tellimusi täita ja maksimeerida tõhusust. Segadus protsessi ja tööülesannete vahel põhjustab vigu ja viivitusi, nii et veenduge, et kõik oleksid uue süsteemiga rahul.

Kui saate, tehke mõni prooviversioon, et töötajad harjuksid veebitellimusi käsitlema ja muudaksid protsessi võimalikult sujuvaks.

3. Optimeerige oma menüüd

Lase’s olgem ausad, mõned toidud lihtsalt ei vaja seda’t reisida hästi. Samal ajal näivad teised, nagu oleks nad tehtud teie pidžaamas teleri ees sööma (meie’vaatan sind uuesti, pitsa).

Mõelge toidule, mida pakute, ja sellele, mida saate reaalselt välja saata. Võite oma meeskonna jaoks lihtsamaks muuta tavalise menüü lühikese versiooni – võib-olla ka klassikaliste klientide lemmikute hulka või roogasid, mis on teie arvates kodus hõlpsasti söödavad.

Saate oma menüüd alati proovida ja näpistada seda vastavalt vajadusele’s on õppimiskõver kõigile!

Kuidas seadistada restorani veebis tellimissüsteemi: kokkuvõte

Me teame, et praegu on igas vormis ja suurusega ettevõtetele ebakindel aeg. Võimalik, et restoranid pidid oma uksed kinni panema, kuid võite kihla vedada, et kui loote veebipõhise toidutellimussüsteemi, avavad kliendid (hoolikalt) uksed teie tarnetele.

Kas soovite hoida võimalikult palju kasumit või hindate mugavust täieliku kontrolli üle’s on siin meetod teile. Meie’tutvustasite kolme peamist moodust, kuidas saate oma toidu tellimise süsteemi üles seada, et aidata teil valida endale parim.

Kuidas oma veebitoidu tellimissüsteemi käivitada: kokkuvõte

 1. Kasutage oma veebisaiti, veebisaidi ehitaja või WordPressi kasutamine tellimuste töötlemiseks.
 2. Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust, nagu Uber sööb.
 3. Kasutage kolmanda osapoole veebipõhist tellimisrakendust koos POS-süsteemiga, nagu Kook.

Pidage meeles, et te ei tea’ei pea valima ainult ühte meetodit. Näiteks saate luua oma veebisaidi ja võtta vastu tellimusi kolmandate osapoolte kättetoimetamisteenustelt – leida oma ettevõttele sobiv tasakaal ja hoida õnnelikke kliente tagasi tulemas.

Järgmisena…

Tutvuge meie käepärase juhendiga Kuidas Internetis toitu müüa õppida tundma Interneti kaudu toidukaupade müügi eeliseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me