Must reede ja küber esmaspäev 2020: kuidas oma pood edukaks seada

musta reede pood


Must reede ja küber esmaspäev on populaarseimad ostupäevad. Kui sa’olete jälle poodide omanik, teie’Ma tahan natuke tegevust.

Möödunud aastal kulutasid ameeriklased ainuüksi Mustal Reedel veebis rekordilisi 6,22 miljardit dollarit.

Kui te seda ei tee’Ärge valmistage ette musta reede ja küber esmaspäeva jaoks, sina’Ma ei jäta kasutamata tohutut müügivõimalust.

Juhend poodide omanikele sellel mustal reedel

See juhend on teie pood personaaltreener. Aasta lõpuks saate:

 • Tea, mis on must reede ja küber esmaspäev.
 • Saage aru, miks nad seda teevad’on see teie poodisaidi jaoks nii oluline.
 • On 9 peamist sammu et veenduda, et teie pood on valmis ja müügiks maksimeeritud.

Ärge tehke midagi ja aasta kahe suurima ostukuupäeva jooksul võidakse teid tähelepanuta jätta.

“See oleks nagu jalgpalli matšil tähelepanu karjumine – teie’uuesti lihtsalt üks hääl rahvamassis ja see’on väga raske ennast kuuldavaks teha.”

Kas teie pood Must reede on valmis??

Kui suur päev läheneb, siis sina’Leian end küsimas ‘on minu pood valmis?’ ‘Kas ma annan endale parima võimaluse raha teenida mustal reedel ja küber esmaspäeval?

Me teame, et see näeb välja palju, kuid seal on palju’s ei pea kiirustama paanikajaamadesse.

Meie’Näitan teile, kuidas natuke jalga pannes saate oma poe must reede ja küber esmaspäev valmis saada.

9 ettevalmistamise viisi

Musta reede ja Küber esmaspäeva müügistrateegia aukude täitmine võib tunduda hirmutav ülesanne, kuid lühikese aja jooksul võite palju saavutada, eriti kui kasutate ära poodide spetsialiseerunud veebisaidi ehitajate, näiteks Shopify ja BigCommerce.

Veebisaidiehitaja juures võib tekkida tunne, nagu oleks ta täiskohaga äripartner. Nad tahavad, et teil õnnestuks, sest mida paremini teete, seda paremini nad teevad.

Don’Ärge muretsege, kui te seda ei tee’Kui arvate, et teil on aega, siis järgige neid 9 sammu, et anda oma saidile parim võimalus pühade müügi suurendamiseks.

 1. Optimeerige oma tooteid müügiks
 2. Rakendage õigetele toodetele allahindlusi
 3. Parandage ostukogemust
 4. Muutke oma ostuprotsess nii heaks kui võimalik
 5. Kasutage liikluse suurendamiseks sotsiaalmeedia turundust
 6. Saatke kvaliteetseid meiliturunduskampaaniaid
 7. Sorteerige oma sait välja’s pilte
 8. Otsustage, mida saatekulude osas ette võtta
 9. Pakkuge klienditeenindust

1. Optimeerige oma tooteid

7 kümnest ostjast pole kindel, mida nad teevad’kavatsen osta, nii et’Oluline on, et annate oma toodetele kõik võimalused silma paista.

“Oma saidil toodete näksimine ja müügi ootamine oleks nagu ilma söödata kalastamine!”

Kui osalesite eelmisel aastal mustal reedel ja küber esmaspäeval, on esimene samm oma müügiandmete analüüsimine, et näha, mis hästi läks. Kasutage seda teavet olemasolevate tootepaigutuste ja tootekirjelduste muutmiseks.

Planeerige ette, luues tootegraafiku, mis määrab toote müügi aja ja hinna. Haaramise mängimise asemel võite mängu ette jõuda ja siis teha kergeid katsumusi, selle asemel, et teha seda mansetist välja. Veebisaitide ehitajatel nagu Shopify on rakendusi, mis aitavad teil tooteid automaatselt postitada. Meile meeldib BigCommerce’s Soodushaldur (sellest lähemalt hiljem).

Teie tootekirjeldused peaksid kiireloomulisust esile kutsuma. Tuletage inimestele meelde, et neil on vaid teatud aken pakutavate sooduspakkumiste kottimiseks, lisades fraasid nagu:

 • Ainult piiratud aeg
 • Ainult üks on jäänud
 • Suur nõudlus
 • Varsti välja müüdud

Lisage tootekirjeldustesse must reede ja küber esmaspäev et näidata nende vastavust ostjale.

Kui sa’varuda tooteid kõigi tuntud kaubamärkide hulgast, veenduge, et tootenimed oleksid nähtaval kohal – seda ei tehta’t lihtsalt parandab orgaanilisi paremusjärjestusi (mis võrdub suurema liikluse ja seega suurema läbimüügiga), lisab see teie poe usaldusväärsust ja muudab kliendid tõenäolisemaks korduvateks ostjateks.

Samuti võiksite mõelda märksõnaotsingu käivitamisele Google’is ja Google Trendsi kasutamisele, et leida oma toodetest mõne musta reedega seotud märksõna. Nende lisamine teie kirjeldustesse võib teie saidile Google’i abil ronides anda SEO-i (otsimootori optimeerimine) tõuke’s asjakohaste terminite paremusjärjestusest, sina’Te saate päeval rohkem liiklust ja loodetavasti ka rohkem müüki.

See’tasub ka oma kategooriate ja tooteloendite kiiret auditeerimist, et need veenduksid’re ajakohane. Seal’Pole midagi hullemat kui teie reklaamitud toode’uuesti ei suuda toimetada.

2. Rakendage sobivatele toodetele õigeid allahindlusi

Musta reede ja küber esmaspäeva ostjad on soodsad jahimehed.

Ole valmis: sina’sa pead konkureerimiseks oma kaupadest vähemalt 20 protsenti väiksema kallakuga. Võib-olla võiksite kaaluda tasuta kingituse pakkumist koos oma toodetega väikese magustajana; veebiehitajad nagu Shopify võimaldavad teil oma poodi kinkekaarte tasuta lisada.

Kui rääkida allahindlustest, siis mida loovam, seda parem.

Paljud jaemüüjad pakuvad 20% soodsamalt, kuid kui paljud pakuvad ‘Esmakordsetele ostjatele 50% soodsamalt’, või ‘30% soodsam, kui ostate rohkem kui 5 paari kingi’? Lase oma kujutlusvõimel rihmast lahti!

Kuidas kujundada oma e-poe poodide jaoks kliendi võitnud tootelehte: 1. osas on kõik, mida vajate oma e-poe saidi tootelehe kujundamiseks.

3. Parandage ostukogemust

Kõik teie poe kohta’Mustal reedel ja küber esmaspäeval peaks kujundus olema suunatud müügi tegemisele ja brauserite muutmisele ostjateks.

Kas ristmüügiks ja müümiseks on piisavalt võimalusi?? Näiteks kui teie’olete saanud kingapaari eest suure allahindluse, müüge sellele kliendile mõnel madala hinnaga sokke, kuvades need samal tootelehel. Või reklaamige kingade paremat versiooni. See on lihtne, kui loote tootekategooriad, mis sobivad loomulikult kokku (näiteks sokid ja kingad).

Klient peaks saabuma teie poodi’kodulehel ja pole kahtlust, kuhu minna.

Kaaluge erinevate musta reede ja küber esmaspäeva lehtede ehitamist, et oleks selgelt viidatud sellele, kuhu teie kliendid peavad pakkumiste saamiseks minema. Lõppkokkuvõttes soovite, et teie kliendid jõuaksid teie soodushinnaga toodete juurde nii vähese klõpsuga kui võimalik.

“Kujutage ette, kui sõidate lõbustusparki ja seal polnud mingeid silte, mis ütleksid teile, kuidas sinna pääseda. Sina’d ära eksida ja ilmselt väga pahane, eks?”

Seda’Mis see oleks, kui saabuks pood poodi ja ei teaks, kus tehingud asuvad.

Nii nagu teie tootekirjeldused, peaks kogu teie sait pakkuma kiireloomulisust. Siin on kaks DIY sammu kiireloomulisuse loomiseks samal ajal, kui teie õhtusöök sööma võtab:

 • Kuva allahindlused kodulehel selgelt – see võib tunduda ilmne, kuid siiski’tootelehtedele on nii lihtne järele jõuda, et unustate vaateakna sorteerida.
 • Lisage loenduri riba – must reede ja küber esmaspäev viibiv taimer võib tõesti põnevust tekitada. Tööriistad nagu Powr (täielikult integreeritud BigCommerce’iga) aitavad teil seda mõne minutiga tasuta teha.

Siin’See on näide Shopify kaudu lisatud loenduri loendurist:

Suurendage põnevust sellise loendusribaga, nagu see on Shopify

4. Muutke oma ostuprotsess nii heaks kui võimalik

Võite arvata, ‘mu kassas töötab hästi, kui see pole nii’t katki, miks proovida seda parandada?’.

See oleks viga.

Musta reede ja küber esmaspäeva ostjad on varjatud – nemad’saite tuhandeid poode külastada ja piiratud aja jooksul, nii et võitsite’mõtle veel kaks korda sellele, kas jätta sind kassas rippuma.

“Teie väljamakse on nagu võistluse viimane tõke: seda ei tehta’pole vahet, kas sina’kustutasite kõik ülejäänud, kui kukute viimasel takistusel alla’te pole kulda võitnud.”

Mõne aja väljamakseprotsessi parandamiseks võiks päeval tasuda.

Kas saate lisada täiendavaid maksevõimalusi, näiteks PayPal või Bitcoin? Mida rohkem teie pood vibutab, seda parem, sest teie’et anda oma klientidele rohkem võimalusi teile oma raha anda.

Kuna 3 USA-st 10-st ostab veebis rohkem kui ühte seadet, tähendab ostukärude sidumine kontodega seda, et teie kliendid seda ei tee’t kaotavad tellimusi, kui nad seadet vahetavad, ja te ei tee seda’t võite kaotada peaaegu kolmandiku oma tuludest.

See’s võidavad kõik!

5. Kasutage liikluse juhtimiseks sotsiaalmeediat

Kampaaniate korraldamine sotsiaalmeedia saitidel, nagu Pinterest, Facebook, Twitter ja Instagram, võib olla suurepärane võimalus silmamunade saamiseks oma poodide saidil; kuid see’see ei ole piisav, et lihtsalt reklaame sinna saata, vaid peate lisama need lisad õigetele inimestele.

“Kui soovite jäähokit armastavale inimesele oma vanade jalgpalli särkide reklaami saata, oleks see nagu proovida torgata ümmargusesse auku.”

Vaadake tähelepanu musta reede ja küber esmaspäeva ajaviitemärkidele, millel saate näppu minna. Poodide veebisaitide ehitajatelt saadavate sotsiaalmeedia pistikprogrammide abil saate oma poe integreerida Facebooki või Twitteriga.

Meie kogemustega poodide testimisel on Facebook kõige tõhusam kanal teie saidi liikluse suurendamiseks ja müügi suurendamiseks. See kajastub statistikas: ostuhinnad tõusid 42% poodiettevõtete jaoks facebookis Mustal Reedel 2016.

Oma sotsiaalmeedia kampaaniate jaoks parimate õnnestumisvõimaluste saamiseks valige kvaliteetse toote pilt ja lisage oma logo ja mõni tekst, mis reklaamib teie pakkumisi. Põnevuse tekitamiseks alustage kindlasti vähemalt paar päeva ette kuulutust. Jätke see viimasele minutile ja kliendid võivad teie reklaami näha ainult üks kord, mis tähendab, et nad näevad’tõenäoliselt läbi ei klikkima, kui palju jaemüüjaid nende tähelepanu nõuab.

6. Saatke kvaliteetseid e-posti turunduskampaaniaid

Paljude jaoks võib must reede ja küber esmaspäev tunda end üleolevalt. E-post annab teile võimaluse müra vähendada ja pakkuda klientidele tõeliselt isiklikku pakkumist.

Oma klientide meelitamiseks alustage oma e-posti kampaaniat kindlasti nädal varem’ söögiisu teile järele’kavatsen neid nädalavahetusel pakkuda.

Lihtne, kuid tõhus e-posti kampaania hõlmaks:

 • Üks iganädalane e-kiri neljast nädalast kuni musta reedeni.
 • E-kiri nii õhtul enne musta reedet kui ka küber esmaspäeval.
 • E-kiri mustal reedel ja küber esmaspäeval.

Võite isegi kaaluda oma pikaajaliste klientide erilise VIP-pakkumise pakkumist e-posti teel. Näiteks võiksite neile anda ülevaate musta reede ja küber esmaspäeva allahindlustest ning pakkuda neile varajast võimalust neid osta. See võib olla suurepärane viis kaubamärgi usalduse loomiseks; kuna korduvkliendid on teie jaoks väärtuslikumad, on sellel ka äriline mõte.

Isegi kui teete kõik ülaltoodu, teete seda’uuesti pole tehtud.

Jälgige kindlasti pärast musta reedet ja küber esmaspäeva, et küsida tagasisidet ja kutsuda neid oma poodi uuesti külastama.

Automatiseeritud hüljatud ostukorvi taastamise e-posti aadressi lisamine on suurepärane viis peatada klientide libisemine võrgus. Kui klient jõuab kassasse, kuid ei suuda seda siis osta, siis nad’Saate järelmeili, mis võimaldab neil otse tagasi ostukorvi minna (Shopify sisaldab standardina tegelikult hüljatud ostukorvi taastamist).

See on kasulik tööriist teie klientidele ja potentsiaalselt kasumlik tööriist teie jaoks!

Shopify ja BigCommerce on mõlemad MailChimpi integreerimisega; peate vaid külastama rakenduste poodi ja lisama selle. Meie kogemus MailChimpiga on selline’on suurepärane tööriist oma e-posti turunduskampaaniate laiendamiseks ja suhtluse viimiseks järgmisele tasandile. See’S on väga lihtne kasutada ja töötab samadel lohistamispõhimõtetel nagu veebisaidi ehitajad, nii et te ei pea seda tegema’selle kasutamiseks peab olema üldse tehniline.

Proovige 14 päeva jooksul Shopify TASUTA

Proovige BigCommerce’i täna

7. Sorteeri oma sait’s pilte

Musta reede ja küber esmaspäeva ostjad on halastamatud. Kuna nii paljud jaemüüjad konkureerivad tähelepanu pärast, saavad nad endale lubada.

Kui teie poe laadimine on isegi eemalt aeglane, hääletavad paljud ostjad lihtsalt jalgadega ja sulgevad vahekaardi. Suured, värvilised tootepildid ja kodulehe ribareklaamid muudavad teie saidi ilusaks, kuid need võivad mõjutada ka laadimisaega ja mõjutada teie konversioonimäära (ostu sooritavate külastajate protsenti) ja teie Google’i paremusjärjestust..

“OK, kuid minu tooted vajavad pilte, nii et mida ma saaksin sellega teha?”

Selle probleemi lahendamiseks on lihtne kasutada piltide optimeerijat. Need on tööriistad, mis tihendavad teie pildi väiksemaks, ilma et see mõjutaks mõõtmeid ega kvaliteeti. Shopifyl on oma tööriist, mis aitab kaupluste omanikel piltide suurust muuta ja optimeerida, kuid meie’oleme varem kasutanud tööriista nimega Kraken.io, mis töötab samuti hästi.

8. Otsustage, mida saatekulude osas ette võtta

Musta reede ja küber esmaspäeva ostjad on õigustatud pakk ja paljud ootavad tasuta kohaletoimetamist.

See’Teil on vaja tasuta saatmise hind kaaluda allahindluse alusel’uuesti pakkuma. Näiteks eelistavad paljud ostjad veidral kombel tasuta saatmist väärtusega 6 dollarit, mitte allahindlust 10 dollarit.

64% ostjatest ütles NRF-ile, et nad on veendunud, et ostavad ostu tasuta saatmisega, nii et võite seda pidada liiga heaks võimaluseks.

Tasuta saatmisalanduste lisamine on enamikes korralikes kaupluseehitajates üsna lihtne. Näiteks Shopify abil saate oma poe kaudu saata tasuta saatmise sooduskoodi’s allahindluste sektsioon (suurepärane püsiklientide premeerimiseks) või seadistage oma poes tasuta saatmishind’s seaded.

Alustage Shopify kasutamist juba täna

9. Pakkuge klienditeenindust

Kui Walmart ja Amazon domineerivad Musta Reede ja Küber Esmaspäeva müügis, võite tunda end väikese kalana suures tiigis.

Trikk on see enda kasuks pöörata.

Üks viis selleks on isikliku ja kvaliteetse klienditeeninduse pakkumine. Kui teil on varjupaika’Juba praegu kirjutage üksikasjalik KKK-sektsioon, mis puudutab konkreetselt Musta Reede ja Küber Esmaspäev, nii et teie klientidega seotud küsimustele saaks võimalikult sujuvalt vastata. Kindlasti katke võtmevaldkonnad, näiteks:

 • Teie tagasimakse ja tagastamise eeskirjad.
 • Kui kaua teie müük kestab.
 • Eeldatav tarneaeg.

Kui võtate kaupluse haldamiseks tööle töötajaid, rääkige neile lühidalt viisakas ja abivalmidusest..

Kõik, mida saate teha kohapealse teeninduse taseme parandamiseks, võib olla suur mõju. Võite kaaluda näiteks rakendusse investeerimist oma poe ehitaja platvormi kaudu, mis võimaldab teil integreerida reaalajas vestlusteenuse. LiveChat, esmaklassiline veebivestlustarkvara, mida saate hõlpsalt oma BigCommercei kauplusega integreerida, pakub tasuta 30-päevast prooviversiooni, nii et aeg oleks käes ja saate TASUTA lisada tõeliselt atraktiivse klienditeeninduse tööriista.

Alustage BigCommerce’i kasutamist täna

Kõik rakendused või tööriistad, mis võivad aidata?

Meie’Olen esile tõstnud käepäraseid tööriistu, mis on saadaval veebisaitide koostajate kaudu’ rakenduste kauplustes kõikjal, kuid siin’See on meie parimate musta reede rakenduste esiletõstetud rull’olete leidnud poodide veebisaitide testimisel ja loomisel.

 • Soodusjuht / müügi planeerija (BigCommerce): see rakendus võimaldab teil automatiseerida tootehindade värskendamise ja müügi ajakava, hoides kokku aega, mille saate kulutada tipptasemel turunduskampaaniate korraldamiseks. Algset hinda hoitakse tootelehel, et kliendid näeksid selgelt saadavat allahindlust. Kui müük lõppeb, taastab rakendus automaatselt algse hinna.
 • Tagasi laos (Shopify): see ülimalt hea tööriist võimaldab klientidel paluda, et teid teavitataks, kui teie toode on’otsa saanud on jälle laos. Seejärel saate neid uuesti turundada e-kirjaga, kui teil on soovitud toode. Meile meeldib see rakendus, kuna see tähendab, et teie saidi võimalikult vähe külastajaid libiseb läbi pragude.
 • Lihtne kliendikontakt (WixeCommerce): ühekordne lahendus teie klienditeeninduse peavaludele. Lihtne kliendikontakt võimaldab teil pakkuda reaalajas vestlust, tagasihelistamist, tekstsõnumeid, e-posti ja isegi Facebooki Messengeri. Teie kliendid on tänulikud mitmesuguste suhtlusvõimaluste eest (ja võivad teid isegi ostuga premeerida).
 • PageFly (Shopify): uskumatult sujuv pukseerimislehe koostaja’s on mõeldud Shopify jaoks. PageFly võimaldab teil luua iga turunduskampaania jaoks sihtlehti ja neid testida. Näiteks kui teie’olete saanud konkreetse toote reklaamimiseks mõeldud Facebooki kampaania, looge sellele ainulaadne sihtleht. Kohandatud sihtlehe omamine suurendab külastaja võimalust muutuda müügiks. Shopify on tööriista kavandanud tasulisi kampaaniaid silmas pidades ning sihtlehe mallid sobivad Facebooki ja Google AdWordsi parimate tavadega.

Saadaval on sadu kasulikke tööriistu, mis aitavad mustal reedel ja küber esmaspäeval edu saavutada. Need on vaid mõned neist. Poodiprobleemile õige lisandmooduli leidmine nõuab mõningaid katse- ja tõrkevõimalusi, nii et sukelduge sisse ja alustage katsetamist.

Proovige Shopify täpsemaid plaane

Proovige BigCommerce Plussi

Kuidas te teate, et teie sait saab liiklusega hakkama??

Mis tahes saidiomaniku suurim õudusunenägu on teie veebisaidi lagunemine just siis, kui teile lisandub ostmist soovivate klientide arvu.

See’on piisavalt, et ärgata keset ööd külma higiga. Seisaku aeg veebisaidil on nagu sildi üles panemine oma välisuksele, mis kutsub oma kliente üles konkursile minema.

Liiklus jaemüüjate rakettideni toimub mustal reedel ja küber esmaspäeval ning võite muretseda, et teie pood pole’t selle käsitsemiseks korralikult varustatud. Oluline on mitte paanikasse sattuda: veebisaidi krahh võtab tavaliselt palju liiklust. Isegi nii’tasub ikkagi enne suurt nädalavahetust oma saidile stressitesti anda.

“Mõelge sellele, et annate oma autole MOT-i enne, kui võistlete Nascari ralliüritusel.

Mida saate teha, et veenduda, et teie pood võitleb hästi?

 • Kontrollige kandevõimet (kui palju teie kauplus võib selle enne pakkimist teha), kasutades selliseid tööriistu nagu LoadImpact.com. Kui teie pood on ise hostitud, võiksite kaaluda teenuse või hostimisplaani täiendamist piiramatu ribalaiusega.
 • Testige e-posti turundust eelnevalt – kui sa’saadate automaatseid e-kirju selle perioodi jooksul uuesti, kontrollige ja kontrollige uuesti, kas need edastavad õigesti ja et eksemplar on selge. Vale e-kirja saatmine valele kliendile võib mõjutada müüki ja kahjustada teie brändi pikas perspektiivis, muutes teid amatöörlikuks.
 • Testige oma saiti erinevates brauserites (Google, Firefox, Internet Explorer) ja erinevates seadmetes (mobiiltelefon, tahvelarvuti, lauaarvuti) ja veenduge selles’töötab kõigil neil sujuvalt. Teie ostjad kasutavad mitmel seadmel mitmesuguseid brausereid, nii et ka see’Müügist ilmajäämise vältimiseks on oluline levitada oma võrku võimalikult laialt.

Proovige 14 päeva jooksul Shopify tasuta

Kas olete oma saatekulud sortinud?

Puudutage puitu, sina’Mustal reedel ja küber esmaspäeval saab tavapärasest rohkem tellimusi. Loodetavasti palju rohkem tellimusi.

See’Äärmiselt oluline on veenduda, et teie saatmisprotsess saab hakkama ja teie’te ei kavatse jätma tellimusi toimetama, kui nad’tulete läbi paksult ja kiiresti, või et sa võitsid’t ei müü liiga kiiresti välja ega suuda lõpuks nõudlust rahuldada. Võtke ühendust tarnijaga ja veenduge, et nad teaksid mida’s toimub.

Testige oma tellimuse täitmise protsessi, olgu teie ise’kasutate dropshipperit, manuaalset süsteemi või täitmisrakendust, näiteks ShipStation.

Miks peaksite tähelepanu pöörama mobiil- ja lauaarvutitele

Veendudes, et teie pood on aasta kõige tihedamateks ostupäevadeks valmis, tehke seda’Lihtne on unustada, kui oluline on veenduda kõigi muutuste tegemises’Ve soovitas töötada nii mobiilis kui ka töölaual.

Meie’meenutan teile nüüd, nii et teil pole vabandust.

Vapustav 1,2b dollarit kulus mobiilile Mustal Reedel 2016 ja mobiilikasutus muutub ainult populaarsemaks. Eelmisel aastal moodustasid mobiiliostud 36% Musta reede müügist ja 29% Cyber ​​esmaspäeva müügist.

Don’Ärge unustage vaadata navigeerimist mobiilis, mobiilset reageerimisvõimet ja ostuprotsessi.

Veebisaidiehitajad, näiteks BigCommerce, võimaldavad hõlpsalt töölaualt mobiiltelefonile lülituda, võimaldades teil näha, kuidas teie sait igas seadmes ilmub. Veenduge, et kasutate neid tööriistu, et märgata oma mobiiliversioonis mis tahes räpasust, et saaksite enne suurt päeva sisse logida ja seda parandada. Võite isegi mõelda, et kavandaksite spetsiaalse mobiilse sihtlehe, kasutades tööriistu, mida me varem mainisime, et maksimeerida mobiilipoodidest ostjaid.

BigCommendi tasuta prooviversioon

Musta reede ja küber esmaspäeva parimad tavad

Pole kiireid ja kiireid reegleid, kasutage lihtsalt oma mõistust.

Paljud jaemüüjad haakuvad musta reede ja küber esmaspäeva konkurentsivõimega ja võivad oma kaubamärki ebaeetiliste tavadega kahjustada. Siin on mõned meeles olevad rusikareeglid:

 • ÄRA’T rämpspostita kliente järeleandmatute e-kirjadega. Ainult sellepärast, et nemad’olete teie käest ostnud või uudiskirjaga liitunud’ei anna teile õigust nende postkasti kuritarvitada.
 • TEHA kõigil meilidel on alati tellimusest loobumise nupp.
 • ÄRA’T pakkuda tasulises reklaamis oma tootega tutvustusi või tooteid’t saidil pakkumist. Tasulisele kuulutusele klõpsates peavad kliendid saama selle, mida neile lubati.
 • TEHA pakkuda tõelisi allahindlusi. Don’t tõsta hinda nädal enne hinda ja langetada seejärel tagasi algsesse hinnasse, kuid reklaamida seda allahindlusena. Sina’Teid tabatakse ja ostjad karistavad teid pikemas perspektiivis.
 • ÄRA’T ole ebaviisakas tagasimakseid taotlevate või järelepärimisi esitavate klientide suhtes. Must reede ja küber esmaspäev võivad olla stressirohked, kuid peaksite alati olema professionaalne ja viisakas.
 • TEHA veenduge, et kõik oma veebisaidile lisatud hüpikaknad oleksid võimalikult märkamatud ja asjakohased. Meie’d soovitavad neid ilmuda alles siis, kui külastaja on teie lehel olnud 10 sekundit. Pole midagi muud, kui lihtsalt veebilehele jõudmine, et neid hüpikaken kohe ründaks.

Selle mähkimine

Pole kiireid ja kiireid reegleid, kasutage lihtsalt oma mõistust.

Must reede ja küber esmaspäev on kalendri suurimad ostmiskuupäevad ja seetõttu on nad väga konkurentsivõimelised. Rahvarohkus võib end tunda võimatuna’uuesti väike veebipood piiratud ressurssidega.

Kuid kui esitate endale õigeid küsimusi ja astute õigeid samme, võite sõita Musta reede ja Küber esmaspäeva lainele ja asuda sammukese.

Loodetavasti on see juhend näidanud teile lihtsaid meisterdamise meetodeid, kuidas oma pood mustaks reedeks ja küber esmaspäevaks valmis teha, ilma et oleks vaja palgata kallist arendajat või kujundajat, ning juhtis teid mõne tõeliselt kasuliku tööriista poole, mis on saadaval ülemisel poodide veebisaidil. ehitajad.

Kui teil on varjupaika’pole isegi oma poodipoe üles ehitanud’Kunagi pole liiga hilja, et tõusta ja joosta.

Meie 5 parimat veebikaubandustarkvara, mis aitavad teil veebimüüki näidata, näitavad teile, kui kiiresti ja hõlpsalt saate veebipoe üles ehitada ja müüma hakata, ilma et oleks vaja mingeid tehnilisi teadmisi..

Kui sa’kui juba e-poe kauplust haldate ja soovite selles juhendis käsitletud teemade kohta lisateavet, soovitame teil oma saidi järgmisele tasemele viimiseks lugeda järgmisi juhendeid:

Kuidas kujundada oma e-poe poodidele kliente võitva toote leht: 1. osa – 8 sisutüki jaoks, mis teie poodide tootelehel peab olema, kui soovite oma veebipoe üle laadida.

Kuidas Internetis müüa 4 suurepärast e-kaubanduse lahendust, mis aitavad teil edu saavutada – teie ühekordne eduka veebimüügi juhend, mis hõlmab kõike kaubamärgi loomisest tehnoloogiani, mis aitab teil müüa.

Lase’kuuleme seda eduka musta reede ja küber esmaspäeva jaoks!

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map