Toodete saatmine: üksikasjalik juhend

Enda poodiettevõtte loomine on päris põnev. Seal alates toodete hankimisest või isegi nende valmistamisest kuni oma poe kujundamiseni ja sellest parema reklaamimiseni’see on terve nimekiri lõbusaid ülesandeid, mida oma kaubamärgi seadistamisel proovida.


Laevanduse võib sageli jätta mõneti vastumeelseks järelmõtteks – selle seadistamine võib olla keeruline, tüütu ja lausa pettumust valmistav, muutes selle üheks neist töödest, mida hiljem teha. Kuid siiski’see on ka mis tahes veebipoe – või igatahes eduka – üks olulisemaid osi!

79% USA tarbijatest ostaks suurema tõenäosusega veebis tasuta saatmise tõttu – kuid kas see tähendab, et peaksite pakkuma kõigile oma toodetele tasuta saatmist? Ja kuidas sa oma tooteid pakid, vedajaid leiad ja – šokeeri õudust – saatekulude arvutamisel?

Meie’siin, et juhendada teid läbi saatmisprotsessi, koos kasulike näpunäidetega teile sobiva saatmismeetodi valimiseks ja üksikasjalikud juhised esmakordse tarnimise kohta.

Saatetooted: 9 sammu eduka saatmise jaoks

 1. Otsustage oma saatmismeetodi üle.
 2. Arvutage saatmiskulud.
 3. Valige pakend.
 4. Valige vedaja.
 5. Mängige seda kindlustuse ja jälgimisega.
 6. Saatmine välismaale? Märgistage seaduspärasused ära.
 7. Märgistage oma saatetooted.
 8. Suhtle, suhtle, suhtle.
 9. Pakkuge selget tagastamise poliitikat.

Meie’Tutvustame neid samme ja selgitame ka kord saatmisprotsessi’olete saanud veebipõhise tellimuse. Kas olete valmis edastama oma klientidele järgmise taseme veoseid? Siis lase’s minna!

Leia rohkem

 • Kas alles alustad? Õppige Kuidas ehitada veebipoodi meie abistavas juhendis.
 • Avastage Parimad poodide veebisaitide ehitajad , et anda oma ettevõttele parim algus.

Enne kui alustad

Enne kui hakkate tutvuma meie üksikasjaliku saatmisjuhendiga, peaksite mõned asjad, mida peaksite teadma või vähemalt mõtlema hakkama:

 • Tooted – kas kõik teie tooted on suuruse ja kaaluga sarnased või erinevad need drastiliselt? See mõjutab teie valitud saatmisviisi. Näiteks ehete saatmine erineb midagi raske nagu mööbli saatmist!
 • Sihtkohad – kuhu te olete nõus saatma? Olge realistlik, kas teie’kas olete valmis välismaale saatma või mitte. Soovitame alustada väikestest ja laieneda väljapoole, kui enesekindlus kasvab.
 • Eelarve – kui palju raha olete saatmiskulude katmiseks eraldanud? See’Pole hea pakkuda kõigile klientidele tasuta saatmist’Teil on teie pangakontot rikkuda, nii et teie eelarve hindamine aitab teil nüüd teha olulisi otsuseid selle kohta, millist saatmisviisi klientidele pakkuda.

Siit, et meid ära lüüa’on teile kohe saatmisprotsessi kokkuvõte’uuesti seadistatud:

 1. Saate veebipõhise tellimuse
 2. Hankige tooteid, mis vajavad saatmist – kontrollige nende suurust ja kaalu
 3. Kontrollige ja kinnitage saatmissihtkoht uuesti
 4. Otsustage, milline vedaja te olete’uuesti koos
 5. Arvutage saatekulu
 6. Pakkige toode
 7. Märgistage toode
 8. Saada toode kohale

Etapile pääsemiseks, kus saate alustada toodete saatmist, peate esmalt seadistama kohaletoimetamise protsessi – ja seda kõike’kuhu me sisse tuleme’Tutvustame teid oma ettevõtte jaoks saatmise seadistamise igas etapis alates kulude arvutamisest kuni teie jaoks sobiva operaatori valimiseni – alustades saatmismeetodi valimisest!

# 1. Otsustage oma saatmismeetodi üle

Oma klientidele saate pakkuda erinevaid saatmisviise, näiteks tasuta saatmine või kindla hinnaga tarnimine. Siin’s peamiste meetodite valimine, millest valida…

Tasuta saatmine

See’s kõik’lemmik, eks ole’t see? Tasuta kohaletoimetamine võib teha imesid, et kliendid saaksid ostuprotsessi kaudu oma tellimusest loobumata. Ootamatud kulud on ostukorvist loobumise number üks põhjus, mis tähendab, et saatekulude osas peate olema ettevaatlik.

Üks lihtsamaid viise ostjate potentsiaalselt edasilükkamiseks tekkivate lisakulude probleemi eemaldamiseks on nende täielik eemaldamine!

toodete saatmise superdry tasuta saatmise toote lehtKui sa’pakkudes tasuta saatmist, karjuge selle üle kindlasti oma tootelehtedel, nagu näiteks SuperDry näitel!

Tasuta saatmine on populaarne ja edukas saatmisviis, kuid siiski’s pole kõigile võimalik. Siin on mõned viisid, kuidas pakkuda tasuta saatmist panka lõhkumata:

 1. Kaasa saatmine toote hinnas – peate olema ettevaatlik, see ei lähe nii’t suruge toote hind läbi katuse, kuid see’See on hea viis veenduda, et katte endiselt oma kulud. Saatmiskulude alandamiseks võite katta kogu kulu või ainult osa sellest.
 2. Kui klient on kulutanud minimaalse summa, pakkuge tasuta saatmist – näiteks, “tasuta saatmine tellimustele, mis ületavad 50 dollarit!” See võib isegi aidata müüki suurendada, kuna inimesed lisavad tasuta tarnimise saamiseks oma ostukorvi lisad.
 3. Premeerige kliente tasuta saatmisega – sel moel peate aeg-ajalt pakkuma ainult tasuta saatmist. Võite tasuta kohaletoimetamist kasutada uute ostjate esmakordse stiimulina või olemasolevate klientide kaasamiseks autasuna.

Peamine näpunäide! Võite pakkuda tasuta saatmist ja tasulist saatmist, kuid muutke tasuta saatmine aeglasemaks kättetoimetamisteenuseks. See võib julgustada inimesi kiirema kohaletoimetamise võimaluse eest maksma, tundmata, nagu oleksite sina’olen neile lisakulusid tekitanud’s on ikka nende valik. Või järgige ASOS-i’ allpool toodud näide ja kasutage suurte tellimuste korral kiiret tasuta saatmist!asos tasuta saatmise näide toodete tarnimise kohtaASOS kasutab suuremate klientide tellimuste soodustamiseks tasuta saatmist, pakkudes järgmisel päeval kohaletoimetamist klientidele, kes kulutavad üle 150 dollari.

Kindlasummaline kohaletoimetamine

Kindlasummaline saatmine on teie jaoks täiuslik’müüvad üsna ühtlasi tooteid, mis ei ole vajalikud’t ei erine suuruse ja kaalu osas liiga palju. Siit võtate tellimuse eest sama summa, sõltumata sellest, kui kopsakad teie tooted on.

Peate olema ettevaatlik, et mitte oma kliente üle ega liiga palju maksta, nii et see on’Parim on vältida kindla hinnaga tarnimist, kui müüte suurt hulka erineva suurusega tooteid.

toodete saatmine õnnelikud sokid kindla hinnaga saatmineHappy Socks müüb ainult ühte tüüpi tooteid – meie’Lasan teil arvata, mis see on – muutes selle ideaalseks kindla tariifiga vedamiseks. Kogu USA saatmiskulud on 4 dollarit. Lihtne!

Kindlasummalise saatmise üks peamisi eeliseid on see, et see lihtsustab kliendi jaoks saatmisprotsessi, muutes selle saatmiskulude ettevalmistamise ülilihtsaks. See peaks omakorda vähendama tõenäosust, et nad loobuksid oma korraldusest.

Kindlasummalise saatmise näide on see, kui kogu saatmine maksab 5 dollarit, olenemata tellimuse väärtusest.

Reaalajas kohaletoimetamine

Reaalajas vedaja tariifide laadimine pakub klientidele kõige täpsemat saatehinda. Lihtsaim viis reaalajas saatmise pakkumiseks on oma poe integreerimine saatmisettevõttega. Saate luua konto mõne konkreetse operaatori juures ja rääkida tariifide üle ning seejärel kuvada neid oma poes.

Seda on lihtne teha poodiehitaja (nt BigCommerce) abil, mis pakub palju saatmisfunktsioone ja integratsioone.

Millise saatmismeetodi peaksite valima?

Hea uudis on see, et te ei tea’ei pea lihtsalt ühte valima ja selle lõpuni kinni pidama. Selle asemel võite valida põhimeetodi, näiteks kindlasummalise saatmise, ja seejärel pakkuda tasuta saatmist kallimate tellimuste korral või müügi edendamise osana.

Lihtsalt olge ettevaatlik ja ärge ajage oma kliente segadusse saatmismeetodite segamisega – tehke sõnumite edastamine võimalikult selgeks ja ärge tehke seda’t liiga palju kliente liiga palju võimalusi.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Otsustasite, milline saatmisviis on teie ettevõttele kõige parem
 • Mõeldi, kuidas kliente erinevate saatmismeetodite abil kaasata

Leia rohkem

 • Kas vajate käibemaksu kõrval oma tootehindasid ja saatekulusid? Tutvuge meie juhendiga Kuidas toodet hinnata mõne käepärase näpunäite jaoks.
 • Eelarve koostamisel pidage meeles oma veebisaidi kulusid. Meie hinnakujundusjuhend Kui palju peaks veebisait teile maksma? aitab teil veenduda’olete oma veebisaidil mitte enam maksnud.

# 2. Arvutage saatmiskulud

Sageli paneb see osa inimesi minema. Postikulude arvutamisel võib meelde tulla palju võrrandeid ja keerulist matemaatikat, kuid tegelikkuses see nii on’s vaevalt raketiteadus.

Toote väljasaatmine maksab järgmistest:

 • Toote kaal
 • Toote suurus
 • Kus sa’uuesti saatmine
 • Kus sa’uuesti saatmine

Lisakulud, millega võite kokku puutuda, hõlmavad makse, tollimakse ning kindlustus- ja jälgimistasusid. Kuid kokkuvõttes on neli ülaltoodud tegurit peamised asjad, mis määravad paki saatmiskulud.

See’Postikulude osas on raske konkreetseid prognoose teha, kuna kauplused ja vedajad erinevad. Üldine reegel on aga see, et suuremad, raskemad tooted maksavad saatmisele rohkem ja välismaale saatmine on kulukam kui kohapeal saatmine..

Postikulud võivad kiiresti lisanduda, seega’oluline on uurimistöösse panna, et leida parimat lahendust. Seda saate teha kandja abil’veokalkulaatorid – see’eks, sa ei tea’kogu see matemaatika peab olema üksi!

Sisestage oma toote üksikasjad (näiteks kaal ja mõõtmed) sinna, kuhu viibite’kui lähete teieni ja tagasi, ning teie saatmiskuupäevad ning vedaja genereerib saatekulud ja valikud.

Selle FedExi saatmiskalkulaatori abil on lihtne välja mõelda, kui palju toote saatmine maksab, sõltuvalt selle kaalust ja saatekohast.Selle FedExi saatmiskalkulaatori abil on lihtne välja mõelda, kui palju toote saatmine maksab, sõltuvalt selle kaalust ja saatekohast.

Selle asemel, et kõike seda ise välja töötada, saate võrrelda erinevaid kandjaid’ hinnad kasutades ülaltoodud saatmiskalkulaatorit. Kõik neist on pisut erinevad, kuid enamus põhiteavet, mida peate pakkumise saamiseks, on üks ja sama’See on kiire, lihtne ja tasuta täitmine.

Siin on mõned populaarsed pakkujad, kellega alustada:

 • UPS
 • FedEx
 • DHL
 • USPS
 • Kanada Post

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Kogutud on teave, mida vajate saatekulude arvutamiseks
 • Genereeritud tsitaadid erinevatelt operaatoritelt
 • Võrreldes erinevaid hinnapakkumisi, et leida oma ettevõttele parim hind

# 3. Valige pakend

Pakendamisel on kaks funktsiooni. Esimene on anda oma toode ohutult oma klientide kätte. Teine eesmärk on oma toote turustamine ja kaubamärgi maine tõstmine.

Meie’Kaante pakendid’esimene töö, millega alustada. Teie valitud pakend sõltub suuresti teie toote tüübist’uuesti saatmine. Õrnad esemed vajavad täiendavat kaitset, samas kui rasked esemed vajavad tugevat pakendit, mis võitis’t lagunema.

Üldiselt peaks pakend siiski olema:

 • Tugev – purustatud, katkine karp seda ei tee’ei jäta suurepärast esmamuljet.
 • Hästi suletud – sa ei tea’ei taha, et pakk tuleks lahti.
 • Sobiv suurus – mida väiksem see on, seda lihtsam on seda saata!
 • Lihtne käsitseda – nii kullerile kui ka kliendile.
 • Nii kerge kui võimalik – see aitab teie kulusid vähendada.

Peamine näpunäide!

Pappkastid on klassikaline lemmik igasuguste ja suurusega asjade saatmiseks, kuid kui te seda teete’Kui paned need ise kokku, tugevda kindlasti kõik õmblused tugeva teibiga, et need läbisõidul ei puruneks. Proovige enne toodete pakkimist see ühe meetri kõrguselt alla visata ja uurige, kas see säilib – kui jah, on teie kast hea minna!

Ükskord sa’Kui praktiline külg on kaetud, võite mõelda, kuidas teie pakend saaks teie kaubamärgi osaks. Teie pakend on esimene asi, mida teie kliendid tellimuse saabumisel näevad, nii et see on’on võimalus jätta suurepärane esmamulje.

Mõelge, kuidas teil läheb’oma toodete tutvustamine pakendis, samuti pakendi enda väljanägemine.

kuidas saata tooteid amazon kastide pakendissePappkastid on toodete saatmiseks usaldusväärne viis – küsige lihtsalt Amazonilt! Kuid see ei tee seda’t tähendab, et saate’t kaubamärgige oma kaste või pange neile olulisi sõnumeid, näiteks “Habras”. Ikkagi mitte kõige põnevam pakend ümberringi. kuidas saata tooteid ilu pirukate pakendamiseksTellimisettevõte Beauty Pie läheb oma pakenditega sammukese edasi – roosad karbid ja julge bränding muudavad need koheselt äratuntavaks!

Kas see ka poleks’lihtsalt veenduge, et teie pakendil oleks oma sõnumside, fondi ja värvi kasutamisega bränd, või lisate isikupärase tänuteate, väikeste puudutuste lisamine võib teie ettevõttel tõesti silma paista.

Kui teie ettevõte tegeleb keskkonnasõbralike toodetega, proovige taaskasutatud pakendit hankida. Kui teie kaubamärgil on karm või tööstuslik vibe, siis võib teie pakend lubada, et see on servade ümber pisut karedam kui siis, kui müüksite näiteks väljamõeldud tehnikat.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Teie toodete turvaline ja sobiv pakend
 • Mõeldi sellele, kuidas lisada pakendile kaubamärgiga puudutusi
 • Esitage ideid, kuidas oma tooteid pakendites esitleda

Leia rohkem

 • Pakend on teie brändingu oluline osa. Tutvuge meie juhendiga Kuidas brändi veebis üles ehitada oma ettevõtte brändingu kohta lisateabe saamiseks.
 • Turundus on oluline, kui soovite oma tooteid rohkemate inimeste ette tuua. Me kõnnime teid läbi Kuidas toodet veebis turundada meie ekspertide juhendis.

# 4. Valige vedaja

Sina’pärast saatekulude uurimist ja võrdlemist olete juba sammu võrra lähemale oma ettevõttele sobiva operaatori valimisele. Kuid on ka mõned muud asjad, mis aitavad teil ka valida.

1. Millised on nende tootepoliitika?

Sõltuvalt müüdava toote tüübist võivad kehtida saatmispiirangud või lisatasud – näiteks väga raskete või habraste toodete puhul. Toidu veebimüügiga kaasneb sageli pikk nimekiri reegleid ja määrusi, nii et tehke oma uurimistööd, et vältida üllatusi.

2. Kuhu te lähete??

Kõik vedajad ei paku rahvusvahelist saatmist või võivad nad selle eest nõuda palju kõrgemat tasu. Kui sa’Kui plaanite palju välismaale toimetamist, veenduge, et teie vedaja on teie vajaduste rahuldamiseks täielikult üles seatud.

3. Kui usaldusväärsed nad on?

Töökindlus on ideaalse kandja valimisel tohutu tegur. Tegelikult see’see on hinna kõrval tõenäoliselt kõige olulisem – peate suutma usaldada, et teie vedaja kavatseb teie tooteid teie klientidele ohutult edastada!

Enne usaldusväärsete klienditellimuste usaldamist lugege arvustusi ja täitke isegi mõni harjutuskäsk, et kontrollida vedaja usaldusväärsust ja professionaalsust..

4. Kui kiire nad on?

See käib käsikäes töökindlusega, kuid on piisavalt oluline, et õigustada oma sammu siin! Kiirus on saatmisel ülioluline – keegi ei taha oma toote saabumiseni oodata kuus nädalat. Tegelikult ütles 54% alla 25-aastastest USA tarbijatest, et nende peamine ostutegur on samal päeval kohaletoimetamine!

Ehkki te ei pruugi pakkuda pakkumist samal päeval, näitab see kiirete tulemuste olulisust. Kui sa’Kohaliku kauba kohaletoimetamine, siis kasutage kohalikku tarnijat ja tähtsustage kiire saadetise garantiid – isegi kui see tähendab, et maksate pisut lisa.

5. Kas nad tulevad teie juurde?

Kui sa’Kunagi pidin oma lõunatunnil kunagi postkontoris järjekorda panema, sina’Ma tean, et see võib olla aeganõudev. See on vähem kui ideaalne, eriti kui teie ettevõte sõltub tarnete kiirest ja vähese vaevaga saatmisest.

Kui sa’kui olete hõivatud teise tööga või peate oma energia suunama oma ettevõtte juhtimisele, võite leida vedaja, kes tuleb ja kogub pakke otse sinult!

See tähendab, et sa ei tea’ei pea minema välja ja pakkima, kaasa vedama pakke kaasa – selle asemel võtab vedaja teie majast, kontorist või laost pakendeid, säästes teie aega ja vaeva.

Peamine näpunäide!
Ükskord sa’olete vedaja valinud’on hea mõte luua ettevõtte konto, kuna see võib avada allahindlusi või lisateenuseid, mis võivad olla kasulikud regulaarse tarnimise alustamisel.

Hooldus, kiirus ja vaev, mida teie vedaja teie toodete saatmiseks rakendab, mõjutavad otseselt teie ettevõtet ja seda, kuidas kliendid teie kaubamärki tajuvad. Nii et veenduge, et kulutaksite kõige õigema vedaja valimiseks aega, mitte lihtsalt kõige odavamat.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Uurinud erinevaid kandjaid
 • Võrreldes iga vedajat, kasutades ülaltoodud kriteeriume
 • Valis teile sobiva vedaja

# 5. Mängige seda kindlustuse ja jälgimisega

Kas müüte kõrge väärtusega esemeid? Kui jah, võib kindlustuse lisamine pakkuda palju vajalikku meelerahu. Enamik vedajaid pakub kindlustust ja seda ei peakski’t ei maksa teile ka kogu maailm. Mõnel on see lisavarustusena, samas kui teised lisavad selle automaatselt saatmishinda, seega nii’tasub kontrollida.

Jälgimine on funktsioon, mis pakub meelerahu nii teile kui teie kliendile. Saate vaadata, millal teie saadetis on ohutult kohale toimetatud, samal ajal kui klient saab oma pakendile värskendusi’edusammud – see’s võidavad kõik!

toodete saatmise tellimuste jälgimise näideAndke oma klientidele pakkide tundmise teadmine, et nad saavad kätte oma värskendused ja jälgimise ID.

Jälgimine kuulub mõnikord kindlustuse alla, seega kontrollige enne saatmist alati kindlasti.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Otsustati, kas soovite oma pakettide jaoks kindlustust ja / või jälgimist
 • Uuriti, kas teie operaator osutab neid teenuseid

# 6. Kohaletoimetamine välismaal? Märkige Off Legalities

Teie tooted on hämmastavad, te armastate neid ja teate, et ka maailm armastab neid. Tahad rõõmu levitada, kuid nüüd on globaalse laevanduse keerukus teie ees. Don’muretsege: meie’tutvuge siin seaduspärasuste märgistamisega, et teie tooted saaksid ohutult riigipiire ületada.

Peamine asi, mida peate välismaale saatmisel arvestama, on toll. Kõikide rahvusvaheliselt lähetatavate pakendite jaoks peate täitma tollideklaratsiooni vormid. Ole täiesti läbipaistev selles osas’s pakendi sees, kus see asub’on pärit, kus see on’minek, selle väärtus ja fakt, et see’kauba (näiteks kingituse asemel).

Sina’Peate kontrollima, milliseid vorme te vajate, oma kohaliku postiteenusega. Seejärel saate vorme hankida oma kohalikust postkontorist või isegi veebist poodide ehitajate, näiteks Shopify kaudu.

Peamine näpunäide!

Müüte rahvusvaheliselt? 75% inimestest ostaks tooteid pigem oma emakeeles, samal ajal kui 92% eelistaks sisseoste teha saitidel, kus on esitatud hinnad omavääringus. Toitlustage kõiki oma ostjaid, kohandades oma poodi mitmele rahvusele ja looge mitmekeelne veebisait.

See’Samuti on hea mõte kontrollida, kas seal tuleb maksta täiendavaid makse, tariife või tollimakse. See sõltub teie asukohast’uuesti põhineb, nii et see’on kõige parem teada saada need üksikasjad teie täpse ettevõtte jaoks.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Otsustas, kas sina’välismaal edasimüük
 • Uurisite, millist tollidokumentatsiooni vajate
 • Kogusin sobivad vormid
 • Sain teada, kas tasumisele kuuluvad lisakulud või -tasud

# 7. Märgistage oma tooted

Toodete märgistamine on viimane ülesanne teie ja teie toote reaalse saatmise vahel.

See pole see’t nii keeruline, kui võite arvata – tegelikult võite alustada oma siltide käsitsi kirjutamisega. Professionaalsemate, usaldusväärsemate ja vähem aeganõudvate siltide jaoks on see siiski olemas’tasub need ametlikult trükkida.

Siin’S saate kiiresti vaadata põhitõdesid, mida saate saatelehtedele lisada:

 • Päritolu (või tagastamise) aadress
 • Sihtkoha aadress
 • Kaal
 • Saatmisklass (näiteks esimene klass)
 • Jälitusnumber ja vöötkood

See’E-kaubanduse platvormide (nt Shopify või BigCommerce) kasutamisel on saatmissiltide loomine palju lihtsam. Näiteks saate Shopify Shipping abil valida kõik tellimused’olete valmis siltide saatmiseks, eelvaateks ja redigeerimiseks ning printige need oma printerisse!

Siin on mõned käepärased teenused, mis aitavad teil saatelehti luua:

 • USPS Click-N-Ship
 • UPS looge saadetis
 • FedEx Ship Manager Lite

Muud lahendused hõlmavad rakendusi ja teenuseid, näiteks ShipStation ja ShipperHQ.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Kogunud kogu teabe, mis on tarvis saatelehel
 • Otsustasime, kuidas soovite oma silte printida
 • Teie pakendile on loodud, trükitud ja lisatud trükisildid

# 8. Suhtle, suhtle, suhtle

Palju õnne! Nüüd peaksite saama oma tooteid saata. Kuid selleks, et lõppkokkuvõttes saaksite õnnelikke kliente, olete ka teie’Peaksin panema lihtsalt natuke rohkem tööd. Peate suhtlema ja peate viima selle järgmisele tasemele (see on’s miks me selle kolm korda panime, vaata?)

Kuigi sina’Olen teie toodete saatmiseks ettevalmistamiseks kõvasti tööd teinud, teie klient pole seda teinud’te pole näinud mitte midagi sellest verest, higist ja hoolikast saatelehest. Nad esitavad tellimuse ja siis… mitte midagi. Kolm kuni viis tööpäeva hiljem saabub nende pakk ja nemadki’uuesti kergendust kui põnevust. Lõpuks nad nurisevad, kui nad selle avavad, ma polnud’t isegi kindel, et see selgub.

Don’Laske sellel pildil olla, mis teie tooteid ootab. Selle asemel saatke kena kinnitusteade kohe, kui klient on tellimuse esitanud – kui saate’t ei anna kohe kohaletoimetamise üksikasju, anna neile sellest teada’Varsti võtame lisateabe saamiseks ühendust.

Peamine näpunäide!

Lisage kindlasti oma kliendile lihtne viis teiega ühenduse võtmiseks, kui tal on küsimusi või probleeme.

Proovige anda eeldatav väljastusaken – näiteks võiksite öelda, et kaubad saadetakse tavaliselt 72 tunni jooksul.

Saatke toode e-postiga kliendile, kui toode on saadetud, määrake talle eeldatav tarnekuupäev ja saatke talle ka jälgimisnumber’s võimalus. Ükskord nad’Kui olete paki kätte saanud, võite alati uue saata “aitäh” e-posti teel tagasisidet küsides või hinnaalandust pakkudes, et neid jälle teie poodi meelitada.

kuidas saata tooteid suure metsiku mõttega e-posti tellimuse kinnitusBig Wild Thought saab kinnitusmeilisõnumid kohapeal, lubades lisateavet saatmise kohta ja nuppu, et saaksite oma tellimust jälgida’edusammud.

Kliendid hindavad pingutusi kõrgelt – 83% USA ostjatest eeldab regulaarset suhtlust oma ostu kohta.

Saate oma elu lihtsamaks muuta, automatiseerides mõnda või kõiki oma e-kirju – enamikul poodiplatvormidel on rakendused, mis saavad seda teie heaks teha.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Lõi e-posti plaani, mida saata oma klientidele pärast seda, kui nad on’ve tellimuse teinud
 • Koostatud oma e-kirjad
 • Teie aja kokkuhoid oli e-kirjade automatiseerimine

# 9. Paku selget tagastamise poliitikat

Kas teadsite, et 63% USA veebipoodidest ostjaid ütlesid, et ei taha’kui nad ei saanud, siis nad ei osta’t leida tagastamise poliitikat?

Veenduge, et teil oleks olemas tagasisaatmispoliitika ja veenduge, et see toimiks’Teie veebisaidilt on seda ülimalt lihtne leida – täieliku läbipaistvuse tagamiseks proovige tootelehtedele tagastada teavet. Tagastamise lihtsustamine – ja võimaluse korral tasuta – sisendab ostjate usaldust ja annab neile klõpsamiseks täiendava põhjuse “Osta” kui nad’sa pole kindel, selle asemel, et seda turvaliselt mängida.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Otsustati tagasisaatmispoliitika üle
 • Teatasite tagastamispoliitika teie poes selgeks

Saadetised: kokkuvõte

Laevandus on mis tahes äri tohutu osa’ edu. Teil võivad olla maailma parimad tooted, kuid kui teie saatmine on häbiasi, siis võite õnnelike klientidega hüvasti jätta või müüki korrata.

Investeerides oma aja ja vaevaga, et saatekulud õigesti seadistada, olete ka teie’olete oma poe edukaks seadnud. Sa ei tea’Selle paremaks saamiseks pole vaja lõputut eelarvet ega mingit salajast ärikastet – saate koju saata ja teha fantastilisi töid. Lihtsalt järgige meie samme!

Saadetised: 9 sammu kordamine

 1. Otsustage oma saatmismeetodi üle.
 2. Arvutage saatmiskulud.
 3. Valige pakend.
 4. Valige vedaja.
 5. Mängige seda kindlustuse ja jälgimisega.
 6. Saatmine välismaale? Märgistage seaduspärasused ära.
 7. Märgistage oma saatetooted.
 8. Suhtle, suhtle, suhtle.
 9. Pakkuge selget tagastamise poliitikat.

Teie esimesed sammud on oma toodete tundmaõppimine seest ja väljast. Sina’Teil on vaja mõõdulint ja mõned kaalud, et saaksite iga toote üles märkida’kaal ja mõõtmed. Sina’Samuti peab teil olema ettekujutus oma eelarvest ja sellest, kas soovite alustada kohalikust saatmisest või minna ülemaailmselt esimesest päevast peale.

Pärast seda asuge esimeses etapis uurima, milline saatmisviis teile sobib. Me teame, et see tundub palju tööd, kuid see on nii’pole nii hirmutav kui tundub. Sellise hea poodiehitaja nagu Shopify või BigCommerce valimine muudab saatmisprotsessi ka palju lihtsamaks – nad teavad, mida nad’teed uuesti, ja nemad’eesmärk on teid aidata.

Pidage meeles, et te ei tea’t ei pea seda kohe esimesest päevast peale saama – õppige, kui lähete, ja meie juhend on siin kogu aeg abiks!

Leia rohkem

Sina’oleme kuulnud, et me mainime Shopify ja BigCommerce kui kahte parimat laevanduse e-poe platvormi. Lisateavet nende kohta leiate meie ekspertide arvustustest:

 • Meie Shopify ülevaade näitab kõike, mida peate selle populaarse poodiehitaja kohta teadma, sealhulgas kuidas me selle testimisel leidsime.
 • Meie BigCommendi ülevaade sukeldub selle võimeka ehitaja üksikasjadesse, et teada saada, mis teeb selle kasvavatele ettevõtetele nii heaks.
 • Nende kahe vahel rebitud? Suunake meie juurde BigCommerce vs Shopify võrdlus külg külje kõrval.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map