1 ja 1 IONOS-i ülevaade 2020 | Kas see on parim ettevõtte veebisaidi ehitaja?


Parim

Parim valgekraega ettevõtetele


1 ja 1 IONOS

Üldine hinnang

4 viiest tärnist

Kui olete üritanud oma väikeettevõttele veebisaiti luua, on abi käes. 1&1 IONOS MyWebsite pakub teile kõiki tööriistu’Peate looma hiilgava saidi ja teeb seda tulevikus poole silmaga.

Mis on 1 plussid ja miinused?&1 IONOS?

Plussid

 • Skaleeritavad tööriistad, mis aitavad ettevõtetel kasvada
 • Mallid hõlmavad suurt hulka tööstusharusid
 • Palju funktsioone, mida on lihtne manustada

Miinused

 • Malle ei arendata’t, samuti hästi disainitud nagu teiste veebisaitide ehitajad
 • Tasuta kava pole saadaval
 • Kuupäeva liides

Ülevaade 1&1 IONOS

1&1 IONOS MyWebsite on professionaalidele mõeldud veebisaitide koostaja. Selle disain, funktsioonid ja liides on suunatud väikeettevõtete võrku pääsemisele.

Aga enne kui sellesse puutume, lase’s minge sammu tagasi.

Veebisaidi koostaja on veebiprogramm, mis aitab teil luua oma veebisaidi. Sa ei tea’sa ei pea teadma, kuidas kodeerida, sa ei pea’Pole vaja välja raisata tuhandeid dollareid, ja see’Loomine võtab teil ainult paar tundi!

Testime siin veebisaidi ehitaja ekspertis tonni veebisaitide ehitajaid. Me ei tea’me ei taha teile lihtsalt rääkida parimatest turul pakutavatest – soovime teid siduda teie isiklikele vajadustele vastava veebisaidi koostajaga.

Nüüd siis’s on klaaritud, meie’Juhendan teid, kui hea 1&1 IONOS tegelikult on.

Kui lihtne on seda kasutada?

Kas see on mõeldud ainult väikeettevõtetele?

Loe edasi, et teada saada…

Lisateave

See ülevaade hõlmab 1&1 IONOS’ veebisaidi koostaja, MyWebsite. Ettevõte pakub ka majutust – saate lugeda meie 1&1 IONOS-i hostingu ülevaade siin.

Kui lihtne on 1&1 IONOS kasutamiseks?

Veebisaidi koostaja eesmärk on muuta veebisaidi kujundamine võimalikult kiireks ja lihtsaks. Nagu enamik, 1&1 IONOS annab teile malle, millest alates töötada.

Need mallid toimivad teie lähtealusena. Nemad’jagunevad kategooriatesse ning sisaldavad näidisteksti ja pilte, nii et saate kiiresti teada saada, milline teie sait välja näeb.

1 ja 1 mallid1&1 IONOS-il on palju malle, mille vahel valida, et saaksite suurepärase alguse.

Ükskord sa’Kui olete oma malli kasuks otsustanud, võite hakata seda oma sisuga reklaamima. Tundub piisavalt lihtne, eks?

Õige. Kuid me tahame teada, kui lihtne see teil on. Selleks saime igapäevastel inimestel testida 1&1 IONOS ja tagasiside nende mõtete kohta. Siin on vaid mõned nende kommentaarid:

Mallide kasutamine pakub teatud tüüpi mugavust, teades, et suur osa tööst on juba teie heaks ära tehtud.

Mõni asi oli hõlpsasti mõistetav ja üsna intuitiivne, nagu näiteks lehe muutmine. Klõpsate lihtsalt ja nad hüppavad üles.

Ainus peamine probleem, millega inimesed kokku puutusid, oli 1 kohandamine&1 IONOS’ mallid. Saate oma sisu malli panna, kuid asjade teisaldamine lehe ümber võib olla pettumust valmistav.

Seda seetõttu, et redigeerimisliides töötab sektsioonides. Saate asju liigutada igas täpsustatud jaotises, kuid mitte lehele, kuhu soovite. See tähendab, et teie veebisait ei tundu kunagi räpane.

Kui sa’otsides täielikku loomingulist kontrolli pakkuvat veebisaidi koostajat, peaksite tutvuma meie Wixi ülevaatega.

Parimad veebisaitide ehitajad – Vaadake veebisaidi hoone maastiku saagi koort.

Kliendirahulolu

Mida arvavad kasutajad 1-st&1 IONOS MyWebsite?

Noh, kui me küsisime, 60% inimestest ütles, et soovitavad 1&1 IONOS sõbrale.

See ei näita mitte ainult seda, et enamikul inimestel oli positiivne kogemus 1-ga&1 IONOS, kuid see viitab ka sellele, et platvormil on rohkem kasutamist kui lihtsalt äri.

On 1&1 IONOS sobib teile?

1&1 IONOS blogimiseks

Blogimine on üks 1-st&1 IONOS’ suurimad tugevused.

1&1 IONOS pakub funktsioone, mis on spetsiaalselt loodud ajaveebide jaoks, näiteks artiklite kategooriate kuvamine, postituste kommenteerimise võimaldamine, sotsiaalne järjehoidja, otsimisfunktsioon ja RSS-kanal.

See teeb sellest suurepärase veebisaitide koostaja, mida saab kasutada, kui vajate ajaveebisaidi või kui teie ettevõttel on ajaveeb, mida ta soovib reklaamida. Kui sa’Kas soovite oma blogi loomise kohta rohkem teada saada, lugege meie juhendit.

1&1 IONOS ettevõtetele

Siin on 1&1 IONOS on enda oma. MyWebsite veebisaidi koostaja on loodud selleks, et aidata väikeettevõtetel võrku pääseda.

1&1 IONOS sisaldab esimest aastat tasuta domeeni, isiklikku e-posti kontot, sisseehitatud e-posti turundust, sotsiaalmeedia integreerimist ja SEO tööriistu (otsingumootori optimeerimine).

Samuti võib see teie saidi tõlkida mitmesse keelde. See on suurepärane, kui teie’otsite reklaamida oma teenuseid erinevates riikides, kuid sellest hiljem.

5 parimat väikeettevõtte veebisaidi ehitajat – Tutvuge teiste väikeettevõtete veebisaitide populaarseimate platvormidega.

1&1 IONOS poodide jaoks

Varem nägime 1&1 IONOS’ e-poe funktsionaalsus kui lihtsalt kasulik lisandmoodul, kuid see on see’s on sellest ajast pikk tee. Nüüd on pakkumisel kolm kava, millest kõige arenenum (veebipoe ekspert) võimaldab teil oma poe integreerida Facebooki, Instagrami, Ebay ja Amazoni ning müüa kuni 1 000 000 toodet / teenust. Pole üldse paha!

Kuigi see’Siduspoodide, näiteks Shopify it, jõudmiseks on veel pikk tee minna’S on kindlasti palju skaleeritavam kui teised veebipõhise plaaniga veebisaidi ehitajad.

 • Poodide veebisaidi ehitaja võrdlustabel – Veebipoodide ehitajate turu täieliku jaotuse leiate meie üksikasjalikust diagrammist.
 • 5 parimat poodide veebisaitide koostajat – Klõpsake siin meie parimate veebipoodide ehitajate nimekirja saamiseks.

1&1 IONOS portfelli jaoks

Portfelli saite kindlasti ei ole’t tugevus 1&1 IONOS. Mallid tunnevad neid korporatiivsema tunnusena ja arvestades teie loova kontrolli puudumist, ei lähe nad malli’t ei tööta tegelikult kunstitööstuses.

Saate luua fotogaleriid, lisada iseloomustusi ja manustada oma sotsiaalmeedias reaalajas vooge. See sobib suurepäraselt mõne töö tutvustamiseks, kuid see on küll’s sellest ei piisa’s on teie saidi põhirõhk.

Ruumiruum on loominguliste portfellisaitide loomisel selge võitja. Selle mallid on kaasaegsed ja stiilsed, ja see’me mitte ainult ei ütle seda – see’mida kasutavad ka paljud professionaalsed fotograafid ja kunstnikud.

1&1 IONOS skaleeritavuse jaoks

Tänu sisseehitatud turundustööriistadele, SEO funktsioonidele ja mitmekeelsele tõlkele oleme meie’d öelda 1&1 IONOS on väga skaleeritav.

Teie veebisait võib koos oma äriga laieneda ja võite isegi soovi korral veebimüüki hakata. Jälle 1&1 IONOS on mõeldud väikeettevõtetele ja ajaveebisaididele: kui see nii on’s teie valitud saidi tüüp’uuesti pärast sind’Teil on võimalik oma ettevõtet / ajaveebi kasvatada, pole probleemi.

Tööriistad ja funktsioonid

Funktsioonide (või vidinate, nagu nad neid nimetavad) lisamiseks, 1&1 IONOS muudab protsessi võimalikult lihtsaks.

Selle külgpaneelilt (paremal) saate lohistada kõike, mis teile meeldib, otse oma saidile – jah, seda’nii lihtne!

Mõelge sellele natuke nagu PowerPointile. Valige lihtsalt soovitud vidin ja lohistage see sinna, kuhu soovite’tahaksin selle oma lehele paigutada.

Tekst, videod, suhtlusnupud, kaardid, kontaktvormid – pange sellele nimi, 1&1 IONOS võimaldab teil selle manustada.

Need vidinad on liigitatud kategooriasse, et neid oleks lihtne leida. Ülaltoodud ribalt saate otsida ka midagi konkreetset.

Tööriistade osas see’On mõned suurepärased, mis aitavad teil kasvada ja silma paista. Allpool on kolm kõige olulisemat:

Mitmekeelne tõlge

Sa ei tea’pole vaja tugineda mõnikord veatule Google’i tõlkele. 1-ga&1 IONOS, saate oma saidi tõlkida’sisu 62 erinevasse keelde. Mitte ainult seda, kui sina’kui soovite oma saidil korraga mitut keelt, võib teil igal ajal olla kuni 25 keelt. Muidugi bien!

1 ja 1 vidinad

See on fantastiline tööriist kõigile, kes töötavad rahvusvaheliselt. Sa ei tea’t ei pea piirduma USA ja Suurbritannia turgudega – reklaamige oma teenuseid hispaania, prantsuse või isegi mandariini keeles!

Sihikülastajad

Üks puhas tööriist 1&1 IONOS-i pakkumine võimaldab teil oma saiti muuta’sisu põhjal, kes’või millisel aastaajal see on.

Lase’s ütlevad sulle’hambaarstipraktika ja soovite uutele klientidele teada anda, et nad saavad tasuta konsultatsiooni. Saate oma saidi sättida nii, et uued külastajad näevad tasuta konsultatsioonipakkumist, kuid teised võitsid’t – hämmastav!

See toimib ka hooajaliste tehingute korral. Kalendrikuu kajastamiseks saate muuta seda, mida inimesed teie saidil näevad.

Abi ja tugi

1&1 IONOS pakub ööpäevaringset e-posti ja telefoni tuge. Lisaks on sellel live-vestlus, mis on saadaval kell 8–20, ja spetsiaalne teadmistebaas.

Koogi jäätumine on aga uus personaalne konsultant. See on töötaja, kellega saate otse pöörduda soovituste, selgituste ja nõuannete saamiseks.

1 ja 1 abiNeed isiklikud konsultandid on eksperdid ja saavad teid aidata mis tahes konkreetsete probleemide korral.

On 1&1 IONOS Hea hinna ja kvaliteedi suhe?

1&1 IONOS-il on kahte tüüpi hinnakujunduskavasid – pood ja mitte-pood.

Ainus mitte-poodne plaan on ‘Veebiplaan’. See’s teie põhiline veebisaidi ehitaja, kellel on kõik need 1&1 IONOS’ põhifunktsioonid. Kuna tegemist on mitte-poodkavaga, saate seda teha’t sellega võrgus müüa.

Kui sa’Kui soovite oma saidi kaudu müüa, on teil valida kolme poodide vahel:

 • Online pood – 15 dollarit kuus
 • Veebipood Advanced – 25 dollarit kuus
 • Veebipoe ekspert – 45 dollarit kuus

1 ja 1 IONOS-i poodide plaanid1&1 IONOS pakub kolme poodide pakkumist vahemikus 15–45 dollarit kuus.

Peamine erinevus poodikavade vahel on teie toodete arv’on võimalik laos; Veebipoe plaaniga saate müüa kuni 5000. Veebipoe Advanced abil saate seda kavandada’s 10 000 ja veebipoe eksperdi plaaniga saate müüa kuni 1 000 000 toodet.

Teine oluline erinevus on teie muude kanalite arv’on võimeline integreeruma. Veebipoe plaaniga olete teie’uuesti piiratud Facebooki pood. Veebipoe edasijõudnute plaan lisab segusse Instagrami ja koos veebipoe eksperdiga plaanite teid’Teil on võimalus valida ka Amazon ja Ebay. Isegi kui soovite ainult teiste kanalite vahel lobiseda, on veebipoe eksperdi plaan 45 dollari eest kuus kindlasti tee.

Kõik plaanid (e-kaubandus või mitte-pood) on tasuta domeeni ja e-posti kontode, sotsiaalmeedia ja ettevõtete vidinate ning mitmekeelse tõlkimisriistaga. Võime mõelda palju hullemaid viise kulutades!

Seal’s ei ole tasuta prooviversiooni ega plaani koos 1-ga&1 IONOS, kuid kogu aasta 60 dollariga arvestame seda’tasub vaadata ja vaadata, mida arvate.

1&1 IONOS ülevaade: kokkuvõte

1&1 IONOS on kindel veebisaitide ehitaja, kes seda ei tee’teeselda, et see on midagi’s mitte.

Kui soovite mõnda toredat, asjalikku veebisaiti, on seal palju muid platvorme, mille vahel valida. Kui soovite aga oma ettevõtte reklaamimiseks tõsist veebisaiti, 1&1 IONOS MyWebsite on teie jaoks veebisaitide koostaja. Saate saidi kiiresti ja hõlpsalt kokku panna, ilma varandust kulutamata või isegi üldse palju kulutamata.

Selliste suurepäraste tööriistadega nagu e-posti turundus, mitmekeelne tõlge ning ööpäevaringne abi ja tugi olete teie’Teil on kõik vajalik veebisaidi kiireks käitamiseks ja töötamiseks, kui aeg saab.

Meie’d soovitage väikeettevõtetel ja blogijatel registreeruda 1&1 IONOS ja vaata, mida nad arvavad. See’See on nii odav kui viis dollarit kuus ja võib aidata teil oma unistuse teoks teha.

1&1 IONOS ülevaade: KKK

Aga 1&1 IONOS-i hostimine?

1&1 IONOS’ hostimisteenused on veebisaidi koostajale eraldi. See pakub veebimajutust, pilvemajutamist ja spetsiaalset hostimist. Kui sa’olete uuesti huvitatud hostimisest, lugege meie artiklit ‘mis majutab’ siin.

Kuidas saab 1&1 IONOS aitab mul Google’is edetabelit saada?

Oma veebisaidi täiustamiseks on palju võimalusi’paremusjärjestus, kuid 1&1 IONOS-il on mõned tõeliselt kasulikud SEO funktsioonid, et anda teile parim võimalus. Sellised asjad nagu oma metapealkirjade ja kirjelduste kirjutamine, märksõna toe saamine ja Google Analyticsi integreerimine on kõik võimalikud.

Kas 1&1 IONOS’ mallid mobiilisõbralikud?

Jah! Kõik 1&1 IONOS-i mallid reageerivad mobiilile, mis tähendab, et need kohanduvad automaatselt vastavalt telefoni ja tahvelarvuti ekraanisuurustele. Üks asi, millega tuleb siiski ettevaatlik olla, on see, et saate’t mallide muutmiseks pärast saidi ilmumist. Midagi, mida esialgu valides silmas pidada: otsige malli, mis võib teiega koos kasvada.

Leitud meie 1&1 IONOS-i ülevaade on abiks?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map