Gatori ülevaade 2020: kas HostGatori uus veebisaidi ehitaja sobib teile?

HostGator on üks maailmast’suurimad pakkujad, kui tegemist on veebimajutusega. See pakub laia valikut teenuseid, mis pole ületamatud, millest üks on tema enda veebisaidi koostaja Gator.


Gator on lihtne veebisaitide looja, mis on suunatud neile, kellel on vähe tehnilisi teadmisi ja kes vajavad põhilist veebisaiti. See ühendab intuitiivse pukseerimisredaktori ja käputäis malle, oodates vaid, et saaksite neile oma keerutuse panna.

See’Süsteemil on palju funktsioone (ehkki mõned neist on tavalised), mis muudab selle ideaalselt sobivaks igale väikeettevõttele, kes peab mõnda teenust reklaamima, või isiklikele saitidele, nagu ajaveebid.

HostGatori veebimajutuse ülevaade

Kogu selle ülevaate jooksul oleme’Annan Gatorile lühikese jaotuse’ja võtke oma hambad oma tugevatesse ja nõrkadesse külgedesse. Aga kõigepealt siin’s ülevaade Gatorist’plussid ja miinused:

Gatori plussidGatori miinused
  • Uskumatult lihtne kasutada redaktorit
  • Suur sotsiaalse meedia integratsioon
  • Odavad registreerumishinnad
  • Ei sobi keerukate veebisaitide jaoks
  • Pole sisseehitatud e-posti turundust
  • Piiratud abikeskus

1

Kasutuslihtsus

Gatoriga alustamine on käkitegu. Ükskord sa’olete registreerunud, esimene asi, mida sina’Teil on vaja valida mall (A.K.A teema).

Gator teeb selle ülilihtsaks, liigitades kõik mallid tööstusharudesse (kuid sellest lähemalt järgmises jaotises). Seal’on ka otsinguriba, kui soovite konkreetset kujundust täiendada.

Pärast seda sisenete redaktorisse, mis kasutab puhast lohistamist. Selle all peame silmas seda, et saate lohistada külgpaneelilt ükskõik mida oma veebilehtedele ja paigutada selle täpselt sinna, kuhu soovite.

Kui sa’olete kunagi kasutanud PowerPointi, kus saate oma slaididel asju teisaldada’Teil pole probleeme Gatoriga hakkama saamiseks.

Ka muud veebisaitide ehitajad, näiteks Wix, kasutavad pukseerimisredaktorit ja seda’üldiselt peetakse seda lihtsaimaks viisiks oma veebisaidi kujundamisel.

Lisaks on Gatoril kaasas käepärane sisselogimisõpetus, kus teiegi’Õpin kohe, kus kõik on õigesti. Ei kuluta pool tundi, et proovida aru saada, kus ‘Redigeeri teksti’ nupp on!

Gator pardaleGator’Kiire õpetus tähendab sind’Ma tean täpselt mida sina’teed uuesti, kohe algusest peale.

Tekstist rääkides saate vaevata suurust muuta, fonte muuta ja värve vahetada. Sama kehtib piltide sortimise ja lahedate funktsioonide, näiteks ajaveebide, sotsiaalmeedia postituste ja videote kinnistamise kohta.

Lühidalt, Gator teeb igaühele oma veebisaidi loomise hõlpsaks, hoolimata nende arvutioskusest.

2

Malli kujundus & Kohandamine

Nagu me eespool puudutasime, annab Gator teile mallidekogu, mille vahel valida. Nemad’uuesti jaotatud kategooriateks, näiteks äri & nõustamine, ilu & mood ja muusika & meelelahutus, mis muudab teie filtreerimise lihtsaks’otsite uuesti.

Gatori mallidIga mall on selgelt kuvatav, liigitatud kategooriasse ja otsitav.

Üks asi, mida me ütleksime, on mallide kujunduse mitmekesisus pisut piiratud. Nemad’Samuti on see siis põhiline, mis sobib teatud vajaduste jaoks, kuid pole soovitatav, kui te seda teete’loomemajanduses nagu fotograafia graafiline kujundus. Kui see’Sel juhul vaadake ruutu.

Liigume Gatori redigeerimise juurde’s mallid, meie’mainisite, kui lihtne on asju ümber tõsta ja nende suurust muuta, kuid uue sisu lisamisel tuleb silmas pidada ühte olulist asja.

Erinevalt Wixist ja teistest veebisaitide koostajatest võitis Gatoriga teie sisu’t reguleerib automaatselt uue elemendi või funktsiooni ilmumisel. Mis juhtub, on see, et teie sisu hakkab kattuma või istuma üksteise peal. See tähendab seda’Enne kui lisate sinna uusi asju, on oluline oma lehele ruumi luua.

Üldiselt küll, Gator’s-mallid on rohkem kui otstarbeks sobivad ja pakuvad teile suurepärast lähtealust, mille abil seda ära kasutada.

3

Funktsioonid

Gator pakub teile kõiki põhifunktsioone’d ootan veebisaidi koostajalt koos paari toreda boonusega.

Gatori omadusedLisatavaid elemente vaadates teeb Gator väga selgeks, milliseid funktsioone pakutakse.

Kõigis hinnakujunduskavades on SSL-turvasertifikaat, mobiilile reageerivad mallid, sotsiaalse meedia integreerimine, veebisaidi analüüs ja domeeninimi.

Esitamaks konteksti, mis need täpselt on:

SSL-sertifikaadid muuta oma sait külastajatele sirvimiseks turvaliseks. Neid sümboliseerib teie URL-i kõrval väike tabaluku ikoon ja need on turvalisuse tagamiseks olulised – kui te seda ei tee’seda pole, külastajad näevad sõnu ‘pole kindel’ teie URL-i kõrval.

Mobiilne reageerimisvõime tähendab, et teie veebisait kohandatakse automaatselt vastavalt erinevatele ekraanisuurustele. Kuna üha rohkem inimesi sirvib mobiiltelefonides seda’Tore teada, et te seda ei tee’t ei pea kujundama oma saidi mobiilsidepõhist versiooni.

Sotsiaalse meedia integratsioon võimaldab manustada Facebooki, Twitteri ja Instagrami sisu otse oma saidile. Suhtlusnuppude, reaalajas voogude ja pildigaleriide olemasolu aitab kogu teie veebis viibimise ühenduses hoida.

Veebisaidi analüüs võimaldavad teil jälgida olulist teavet, näiteks saidi külastajate arvu’uuesti saada. Sellel silma peal hoides näete, kui vähe muudatused teie lehtedel võivad mõjutada seda vaatavate inimeste arvu.

Domeeninimi on sisuliselt teie veebisait’nimi, nagu ‘veebisaitbuilderexpert.com’. Kui te ei pea domeeni mujalt ostma, säästate teie aega ja raha.

Nüüd neile mahlakatele boonusfunktsioonidele, mida me puudutasime. Muljetavaldavalt, HostGator – olles parim hostimise pakkuja – katab oma veebisaidi koostaja piiramatu ribalaiuse ja salvestusruumiga.

See tähendab, et seal’Teie saidi sisu ega külastajate hulgal pole piiranguid. Meie silmis teeb see Gatorist täiusliku valiku veebisaitidele, mis vajavad suuri pildigaleriisid, näiteks kinnisvaravoldikud.

4

Abi & Toetus

Gator’Sõbralikud tugiteenistujad aitavad teid ööpäevaringselt telefoni, otsevestluse ja e-posti teel. Samuti saate tuge Gatori kaudu’abikeskus, ehkki teil on piiratud kolm otsingusõna, nii et see on’pole soovitatav keerukate või nišipäringute korral.

Üks asi, mida tuleb meeles pidada, on see, et tugiteenistujad võivad päringutega üsna uppuda, nii et peate võib-olla vastust ootama mõnda aega.

Seda saab vältida Gatorisse registreerumisega’keskmise hinnaga või kõrgem plaan, kus saate prioriteetset tuge ja saate peaaegu kohe kellegagi rääkida. Mõelge sellele, nagu näiteks teemapargis järjekordade hüppamiste ostmine – kindlasti, teie’maksad rohkem, aga seal’pole aega kaotanud, et järjekorras oodata!

99% ajast, meie’d kujutage ette, et võitsite’t puudutage abi- ja tugiteenuseid. Harval juhul on teil siiski abikäsi vaja’veenduge, et saate ööpäevaringset tuge.

5

Hinnakujundus

Gator pakub kolme erinevat hinnakava, millega saate registreeruda kas kuu, aasta või kahe aasta jooksul. Loomulikult, mida kauem Gatorile pühendute, seda rohkem raha säästate iga kuu.

Allpool näitame, kui palju iga hinnakujunduskava maksab, kui registreerute kaheks aastaks, ning kokkuhoid’Teen seda võrreldes kuu tellimisega.

Gatori hinnakujunduskavaMaksumus (üle 2 aasta)SalvestamineStarter

Lisatasu

e-kaubandus

7,68 dollarit kuus (tavaliselt 9,98 dollarit)23%
11,98 dollarit kuus (tavaliselt 12,98 dollarit)8%
18,45 dollarit kuus (tavaliselt 24,98 dollarit)26%

Nagu näete, seal’pole Gatoris nii palju väärtust’s Premium plaan nagu kahes teises. Peale selle, pääsete juurde kogu Gatorile’s funktsioone oma stardiplaanis – ainus erinevus on see, kas sa võitsid’t saada prioriteetset tuge.

E-kaubanduse plaan on mõeldud neile, kes soovivad veebipoe üles ehitada – põhimõtteliselt saate selle plaani sõlmimisel müüa tooteid oma veebisaidi kaudu. Niisiis, kui veebis müümine pole’t midagi sinust’vaadates on nutikas valik Gator’s Stardikava.

Gator seda praegu ei tee’teil pole tasuta plaani või prooviperioodi. Sel põhjusel oleme meie’d soovitame välja võtta ühe kuu stardikava – kui teile meeldib see, mida saate, siis võite kahe aasta jooksul tellida odavamad hinnad.

Esimene kuu maksab teile vähem kui pitsa ja see võib viia teie enda veebimaailma viiluni.

6

HostGatori veebisaidi ehitaja ülevaade: järeldus

Kahjuks meie’olete jõudnud lõppu. Loodetavasti leidsite meie HostGatori veebisaidi koostaja ülevaate kasulikuks!

Kordamiseks laske’s kokkuvõtlikult, mida me’olete õppinud:

  • HostGator’Veebisaidi koostaja Gator on uskumatult kasutajasõbralik. Ehitajal on eelprojekteeritud mallid ja pukseerimisredaktor.
  • Templid ise näevad pisut lihtsad välja, kuid on’sobib suurepäraselt lihtsate veebiettekannete, näiteks ajaveebide loomiseks.
  • Gatoril on mõned geniaalsed omadused. Lisaks sellele, et teid võõrustatakse, pakub see teile ka piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi.
  • Seal’Pole ühtegi tasuta plaani ega prooviversiooni, kuid hinnad on väga mõistlikud. Gator’s Stardiplaan kujutab endast parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Meie’d vaadake HostGatorit’veebisaidi ehitaja kui suurepärane võimalus inimestele, kellel pole veebisaidi kujundamise kogemusi ja kes vajavad lihtsat meisterdamislahendust.

Kuna Gatoris on palju salvestusruumi ja hämmastav sotsiaalse meedia integreerimine, sobib see nii teenuspõhistele saitidele kui ka saitidele, mis vajavad suuri galeriiosasid, kus on palju meediasisu.

Don’Võtke vaid meie sõna, kuid võtke Gator ise keerutamiseks ja vaadake, mida arvate. Kõik see’Maksab teile paar dollarit ja paar tundi.

7

HostGatori veebisaidi ehitaja ülevaade: KKK-d

On hostGator’Veebisaidi koostaja sobib väikestele ettevõtetele?

Vastus sõltub tõesti teie ettevõttest. Gator’Suur mälumaht ja piiramatu ribalaius muudavad selle ideaalseks ettevõtetele, kes vajavad pildigaleriisid või palju meediumisisu. Seda ei tehta’teil pole siiski sisseehitatud e-turundust, nii et’on midagi, mida meeles pidada.

Kas saate Gatoriga veebipoe üles ehitada??

Absoluutselt. Gator’tipptasemel plaan, ‘e-kaubandus’ on ehitatud selleks, noh, täpselt selleks. See võimaldab teil tooteid müüa ja makseid töödelda ning sellel on ka lahe analüüsikomplekt, et saaksite kõigel silma peal hoida. Seal on ka muid poodide võimalusi, kuid Gator on mõistlik valik.

Mida peaksin otsima veebisaidi koostajalt?

Õige veebisaidi ehitaja valimine on alati subjektiivne otsus – kui kõik on öeldud ja tehtud, vajate oma vajadustele vastavat. Üldiselt tuleks arvesse võtta pakutavaid funktsioone, hinda ja seda, kui hea abi ja tugi on. Kõigi selle ja muu võrdlemiseks minge üle meie veebisaidi ehitajate võrdlustabelile.

Millised veebisaidi ehitajad on parimad?

Meie’Sellele küsimusele on mitu tundi uuritud. Meie avastuste põhjal on Wix parim kõikehõlmav veebisaitide ehitaja, kuid muud tipptasemel platvormid teenivad konkreetseid vajadusi. Näiteks ruuturuum sobib suurepäraselt disaini jaoks, samas kui Shopify sobib suurepäraselt, kui vajate veebipoodi.

Meie hinnangust oli abi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me