SmugMugi ülevaade 2020 – 10 küsimust, mida peate esitama


Parim

Portfelli veebisaidid


Üldine hinnang

4 viiest tärnist

Millised on SmugMugi plussid ja miinused?

Plussid

 • Kaunilt kujundatud, mobiilile reageerivad portfellimallid
 • Alustamine on kiire ja lihtne – saate oma saidi elada vähem kui tunniga
 • Lai valik e-kaubanduse võimalusi oma fotode müümiseks

Miinused

 • Vähem malle kui konkureerivatel veebisaitide ehitajatel
 • Kohandamise tööriistad pole’t intuitiivne
 • Tasuta SmugMugi plaani pole

SmugMugi ülevaade

“Küsige igalt fotograafilt oma edu saladust ja nemadki’ma ütlen ‘hea silm’. Muidugi, fotograafia on kunst. Aga sa võitsid’ilma õige komplektita ei pääse selles mängus kaugele – ja see hõlmab veebiportfelli.”

Veebidisainerid ei taha’t tulevad odavalt. Seda’Üks põhjus, miks paljud snappersid (arvatavasti purunesid pärast kogu raha kaameravarustusele kulutamist) sõltuvad oma pagaritoodete kuvamiseks sotsiaalsetel saitidel nagu Flickr, Tumblr ja isegi Instagram. See’s lihtne lahendus, kuid see’ei ole täpselt pro.

Seda’S kus SmugMug tuleb. See koodivaba veebisaidi koostaja võimaldab teil murdosa hinna eest luua veebiportfelli, mis on sama professionaalne kui eritellimusel valmistatud sait. Ja SmugMugi abil saate ka teie’uuesti kontrolli all.

Kuid kas SmugMug on teie jaoks ja teie fotograafia jaoks sobiv tööriist – kas teie pildid on lõbu pärast, kasumi teenimiseks või natuke mõlemaid?

Kelle jaoks on SmugMug kõige parem?

“SmugMugil võib olla rumal nimi, kuid see’Tõsiselt, et teie fotod näeksid fantastiliselt välja.”

Erinevalt turuliidritest veebisaitide ehitajatest Wixist ja Weeblyst pakub SmugMug ainult portfellimalle. Nende paigutused erinevad, kuid kõik kasutavad optimaalseid sätteid, et tagada piltide kiire laadimine ja ilusa kuvamine.

See teeb SmugMugist suurepärase veebisaidiehitaja valiku kõigile, kes soovivad oma visuaalset teost veebis näidata ja isegi müüa – sealhulgas kunstnikud ja disainerid ning fotograafid.

Sa ei tea’SmugMugi kasutamiseks peab siiski olema müüja. Paljud minu fotograafisõbrad kasutavad veebiportfelle kaupluste asemel aknaakendena, kasutades oma veebisaite äritegevuse toetamiseks ja klientide galeriide jagamiseks. SmugMug sobiks neile väga hästi.

Tegelikult sa ei tea’ei pea isegi mõtlema endast kui fotograafist. See’Nii kiire ja lihtne alustamiseks võite soovi korral avaldada nutitelefoni fotode SmugMugi galerii.

Siiski seal’Pärast tasuta kahenädalast prooviversiooni pole ühtegi SmugMugi plaani, nii et seal’Pole eriti mõtet selle veebisaidi ehitajat kasutada, kui just sina ise’olete oma fotograafia suhtes vähemalt üsna tõsine.

Klõpsake siin, et näha SmugMugi plaanide ja hindade täielikku loendit ning siin liikuda meie nende arutelule.

Kui populaarne on SmugMug?

SmugMug on eraettevõte (erinevalt oma konkureerivatest veebisaitide ehitajast Wixist), nii et ta ei tee seda’t oma kasutajanumbreid avalikustada. “Me ei tea’t ei saa sellega väga selgelt aru,” Ütles SmugMugi tegevjuht Don MacAskill. “Aga me’re päris alguses, mis meil on ‘Miljonid kirglikud kliendid, miljardid õnnelikud fotod’.”

Meie’d võite kihla vedada, et kogu meie fotokogu SmugMug saab’puudutage Wixit’kasutaja numbrid, kuid see’s sest see’s spetsialisti teenus. Võrreldes teiste portfelliehitajatega läheb SmugMug hästi.

Siin’kuidas SmugMug’Igapäevane statistika on võrreldav teiste fotomajutuse saitidega vastavalt andmete kogumise saidile HypeStat:

 1. Flickr: iga päev külastab 997 500 unikaalset külastajat, 4 miljonit leheküljevaadet päevas
 2. 500 pikslit: 183 000 külastajat, 896,7 000 vaatamist
 3. SmugMug: 99,5 000 külastajat, 591 000 vaatamist
 4. Zenfolio: 55,5 000 külastajat, 275,5 000 vaatamist
 5. Kiirsõnumi looja: 30,1 000 külastajat, 88,1 000 vaadet

Meie’Lisasite tugipunktina Flickri, kuid SmugMug vs Flickr pole’t tõesti õiglane võrdlus. SmugMug on portfelli koostaja, samal ajal kui Flickr on kogukonna fotovoog. Don’Valige nende vahel – kasutage mõlemat. Meie’Ma näitan sulle, kuidas hetkega.

smugmug ülevaade hypestatSmugMug on olnud aastaid olemas, kuid selle populaarsus on endiselt tõusuteel

Kui lihtne on SmugMugi kasutada?

“SmugMugi konto loomine on imelihtne ja oma esimese galerii loomine on peaaegu sama kiire ja lihtne – kuid see on ‘sisuplokid’ võib peagi muutuda teetõketeks.”

SmugMugi kiirus ja lihtsus’Seadistamisprotsess täitis mind kohe enesekindlalt.

Sa ei tea’SmugMugi konto loomisel ei pea te valima malli, fotosid üles laadima ega makse üksikasju üle andma. See’s kiiremini kui tänaval kohvi oodata.

See’Samuti on see kiirem kui Wixi või Squarespace’iga alustamine. Erinevus on marginaalne, kuid leidsin, et SmugMug esitas seadistamise ajal vähem küsimusi.

Sina’kutsuti uuesti üles valima SmugMugi URL (tekst, mis eelneb ‘.smugmug.com’ oma veebiaadressil) ja öelge, kas plaanite fotosid müüa, kuid soovi korral võite mõlemad otsused praegu vahele jätta.

smugmug ülevaatekontoSee’SmugMugi konto loomine on kiirem kui tassi kohvi

Ükskord sa’olete oma konto loonud’siis on teie esimese galerii loomiseks peaaegu sama kiire. Kui sa’olete saanud hulga fotosid, mida peate kohe veebis kasutama – olgu see siis’s ehtsast pulmapildist või telefonist klõpsatus eilsest õhtust’peol – siis lubab SmugMug teil seda teha a… klõps.

Esiteks peate need fotod oma uude SmugMugi kontole hankima. Meie’uuesti SmugMugi valikust ja efektiivsusest nii muljet avaldanud’S impordi valikud, mida meie’pühendasin neile terve sektsiooni (olge kursis, see’s tuleb järgmine).

Kui teie fotod on üles laaditud, peate ainult avaldama. Sa ei tea’Kui soovite, ei pea te malli valimisel rippuma’uuesti kiirustades.

Erinevalt turuliidrist veebisaidi ehitajast Wixist on SmugMugil vaikemall, mida saate kasutada galerii loomiseks peaaegu kohe.

Nüüd pole vaikemall malli’t täiuslik. Selle profiili / kaanefoto kombinatsioon näeb välja täpselt nagu Facebook ja te ei pruugi seda väärtustada, kui soovite luua professionaalse ilmega galerii. Kuid mõnele külastajale võib selle tundmine meeldida.

smugmug malli galeriiAvaldage galerii mõne minutiga, kasutades vaikimisi SmugMugi malli

Minu peamine vaikemalli probleem on see, et peate täitma profiili ja katma fotokastid õige kujuga fotodega, mis võivad proovida ja tõrkuda.

Näete, et SmugMug kasutab süsteemi ‘sisuplokid’ et saate’t muuta nende servi lohistades. Sa saad’Samuti ei tohi fotosid plokkide sees ümber paigutada – sellepärast ei saanud ma seda teha’t liiguta mu kassi’nina minu nimest eemal ülaltoodud ekraanipildil.

Kui sa’Kuna olete fototöötlustarkvara lohistamise ja suumimise vabadusega harjunud, võite leida SmugMugi’s fikseeritud plokid tüütu.

Mina’Mul on plokkide kohta rohkem kohandamise jaotises, kus ma’Selgitan, kuidas neid oma tahtmise järgi painutada (omamoodi). Nemad’ei ole täiesti paindumatu, kuid nad’pole ka intuitiivne.

Kui vaikemalli jaoks sobivad fotod valimisel õnnestub ja see näeb esmakordselt hea välja, saate oma esimese galerii mõne minutiga avaldada.

Kas saate importida rakendusest Flickr ja Dropbox oma SmugMugi fotodesse?

“Sina’ve said fotod tõenäoliselt juba veebis. Võib-olla olete aastaid veetnud oma parimate kaadrite postituse Flickrile ja jaganud neid Dropboxis – nii see on’Tore, et SmugMug võimaldab teil pilte otse nendelt kontodelt kopeerida.”

Kui juba salvestate ja kuvate oma fotosid veebis (ja meie’uuesti kihla vedada, et teete), siis SmugMug’Sidusimportimise võimalus võib säästa palju aega ja vaeva.

See on esimene mitmest võimalusest, kuidas saate oma SmugMugi kontole fotosid lisada. Lubades teil importida otse veebimajutusest fototeenuste osutamise teenusest, möödub see vajadusest kõigepealt fotod arvutis läbi sortida – või üldse fotosid oma arvutisse salvestada.

Toetatud fotomajutusteenuste hulka kuuluvad praegu Flickr, Dropbox ja Amazon Drive.

Tööriist töötab ilusti. Ühe klõpsuga lingite SmugMugi konto olemasoleva fototurismi kontoga. Seejärel klõpsake fotode valimiseks, mida soovite importida, ja oodake minut või kaks, kuni need kuvatakse’uuesti kopeeritud SmugMugi. See’turvaline, tõhus ja lihtne.

smugmug flickr fotode üleslaadimineImpordi fotod kiiresti ja turvaliselt oma Flickri kontolt SmugMugi

Kui fotod on teie kontole lisatud, saate SmugMugi kasutada’sisseehitatud failihaldur, et korraldada need galeriideks ja kaustadeks ning isegi põhikultuuride ja muudatuste rakendamiseks.

Flickri import on minu lemmikviis fotode SmugMugi lisamiseks, ilmselt seetõttu, et mina’olete juba veebis nii palju fotoalbumeid saanud. Kui teil on varjupaika’t, võiksite eelistada ühte SmugMugist’muud piltide lisamise meetodid.

Näiteks saate importida fotosid oma telefonist või tahvelarvutist, kasutades Androidi ning iPhone’i ja iPadi ametlikke SmugMugi rakendusi.

See võimaldab teil ka fotosid üles laadida’uuesti läbi ja umbes, SmugMug’Mobiilirakendused võimaldavad teil luua ja jagada galeriisid liikvel olles – ja nemadki’uuesti täiesti tasuta.

Teise võimalusena võite oma fotod lihtsalt oma arvutist SmugMugi üles laadida. ma ütlen “lihtsalt” justkui see’See on järelmõte, kuid see meetod on lihtne ja kiire. Foto on minu keskpärasest WiFi-ühendusest üles laaditud kiirusega umbes 1 MB / s.

smugmug fotode importEsimese SmugMugi galerii loomiseks lohistage arvutis pildifailide partii

Kuid arvutist fotode üleslaadimiseks peavad fotod alustamiseks olema teie arvutis.

Nendel päevadel, sina’olete tõenäoliselt suurema tõenäosusega pilte telefonis või veebis kui töölaual. Pakkudes nii palju uuenduslikke impordivõimalusi, näitab SmugMug seda’olete kursis oma klippide hoiustamisviisidega.

Lisage SmugMug Lightroomi pistikprogrammiga fotosid nagu profid

Kas teile meeldib Adobe’i kasutamiseks piisavalt fotograafiat?’premium tarkvara, Lightroom? Seejärel vaadake SmugMugi Lightroomi pistikprogrammi.

Tasuta pistikprogramm on teie loodud pisike tarkvaraosa “ühenda” installitud tarkvara funktsioonide lisamiseks – sarnaselt brauseri laiendiga. Kui see on Lightroomi lisatud, võimaldab see teil luua ja hallata SmugMugi galeriisid Lightroomis endas, isegi kui te’uuesti offline.

Pisike see võib olla, kuid pistikprogramm on piisavalt võimas, et saaksite pulmaveebisaiti üles ehitada ja avaldada enne, kui teie kliendid on isegi saalist lahkunud. Plusside jaoks see’s kohustuslik kohustus – ja see teeb ka SmugMugi kohustuslikuks.

smugmug ülevaade lightroom pluginTäiustage oma galeriisid võrguühenduseta SmugMug Lightroomi pistikprogrammi abil

Kui head on SmugMugi mallid?

“SmugMug’Malligalerii on väike, kuid suurepäraselt vormistatud. Lihtsalt pole vaja katta tonni mallikategooriaid ja tööstustüüpe.”

SmugMug pakub praegu 26 portfellimalli (‘kujundused’) – ekslik arv, võrreldes 510-pluss mallidega, mida pakub turuliidri veebisaidi ehitaja Wix. (Siin’s meie Wixi mallide ülevaade.)

Ja kui uuendate SmugMugi’Kõige odavam 5,99 dollarit kuus pärast tasuta kahenädalast prooviversiooni langeb teie paigutuste valik kuuele. Täis 26 eest peate maksma 8,99 dollarit kuus või rohkem.

Kohutav, eh? Tegelikult arvame, et SmugMug on mõistlik oma mallide numbreid piirata.

Selle asemel, et mall malli järele kiskuda, keskendub see mallide valimisele, mis on nende töös suurepärased – see tähendab, et teie fotod näeksid võimalikult head välja.

Mida’rohkem, vähem malle on kergem sirvida kui suurt teeki. Oma lemmiku leidmiseks pole vaja eelvaate lehte järel kaevata.

smugmug ülevaatuse mallidIga SmugMugi mall on loodud selleks, et teie fotod näeksid välja vapustavad

Nagu sina’Loodan, et iga SmugMugi mall on loodud teie fotode parimaks kuvamiseks. Nad kõik tunnevad end moodsa, nutika ja minimalistlikuna.

Kuid eri tüüpi fotograafidele sobivad erinevad mallid.

Mõni mall, näiteks Sierra, kuvab kõiki fotosid täisekraanil. Seda’Ideaalne, kui teil on väike portfell hämmastavaid suure eraldusvõimega pilte, mida soovite müüa väljatrükkidena. Muud mallid, näiteks Vida, pakuvad mitteametlikumat fotopäeviku moodust oma töö tutvustamiseks.

Enamik SmugMugi malle lööb nende kahe äärmuse vahel siiski õnneliku keskmise.

Octavia (allpool) on eriti tõhus galerii kujundus. See kuvab mitu teie fotot korraga ja võimaldab külastajatel kiiresti veel paljusid sirvida. See’ideaalne pulma- ja üritusklientide jaoks.

smugmug ülevaate mallid octaviaEsitage oma parimaid fotosid ilusa ja kasutajasõbraliku Octavia malli abil

Kui kohandatavad on SmugMug’s mallid?

“Kujutage ette’maja ehitamine. Teie veebisait on maja ja SmugMug’sisuplokid on tellised. Võite telliseid mõistlikkuse piires sinna panna, kuhu soovite, kuid võite’t neid ümber kujundada.”

Nagu me’oled juba näinud, SmugMug’s mallid näevad välja suurepärased, kuid nad’uuesti üsna paindumatu. Võite klotse ümber tõsta, kuid saate seda teha’t lohistage nende servi või paigutage oma fotod nende ümber.

Sina’d saate andeks, et olete ainuke viis oma saidi näpistamiseks’Paigutus on teistsuguse malli valimine. See’s kindlasti kiireim viis. Kuid kui soovite tõesti oma unikaalset SmugMugi saiti meisterdada, saate seda teha.

Selleks kustutage lihtsalt vajalikud plokid’Kui soovite, siis asendage need plokkidega, mis näitavad teie fotode täielikku potentsiaali.

Kui olete aru saanud, et saate seda teha, on mall ühtäkki palju vähem jäik.

Seal’isegi HTML- ja CSS-redaktor, kui soovite koodi kasutada, aga teie’Selle kasutamiseks peab olema plaanitud 8,99 dollarit või kõrgem. Meie’Mul on SmugMugi kohta rohkem’s hinnaplaanid siin.

Kuidas SmugMug fotomallide lahingus mõõdab? Vaadake meie täiesti uut ülevaadet parimate portfelli veebisaitide mallide kohta.

Kas teie SmugMugi sait näeb mobiiliekraanidel hea välja?

“SmugMug optimeerib teie saidi automaatselt mis tahes ekraanile’s vaadatud, nii et te ei tea’t ei pea looma spetsiaalset mobiilisõbralikku versiooni.”

SmugMug tagab teie saidi hea väljanägemise ja toimib hästi nii telefonide ja tahvelarvutite kui ka arvutiekraanide ekraanidel. See mobiilne sõbralikkus viib selle kooskõlla teiste veebisaitide loojatega, nagu disainile keskendunud ruut Ruum, ülilihtne Weebly ja universaalne Wix.

Kõigil neil veebisaidi koostajatel on aga mobiilse eelvaate režiim ja SmugMug seda ei tee’t. Wix võimaldab teil redigeerida isegi eraldi mobiiliversiooni.

Kõik SmugMugi ütlevad, et on “Anname endast parima” (paremal lehe allosas), et tagada teie saidi hea väljanägemine, olenemata selle suurusest ja ekraanitüübist’s vaadatud.

Kas see on probleem? Üldse mitte, minu arvates.

Kui soovite teada saada, kuidas teie sait mobiiltelefonis välja näeb ja käitub, otsige lihtsalt oma telefoni ja koputage unikaalset URL-i, mille SmugMug teile seadistamise ajal andis.

smugmug ülevaade fotograafia mobiilSmugMug tagab teie saidi hea väljanägemise mobiilis – olenemata sellest, kuidas telefoni hoiate

Vaikimisi võitsite’pole sisse logitud, nii et teie’Ma näen täpselt seda, mida teie külastajad näevad.

Seejärel saate sellega puutetundliku ekraani abil suhelda, sirvimise ja libistamisega uurida ja vaadata, kuidas see horisontaal- ja portreerežiimis välja näeb. Arvan, et seda’on palju usaldusväärsem kui a ‘mobiili eelvaade’ arvutiekraanil.

Mul oli oma SmugMugi saidi üle hea meel’mobiilisõbralik versioon – ja ma ei teinud seda’Selle loomiseks ei pea tegema mingeid lisatöid.

Milline SmugMugi hinnakujunduskava peaksite valima??

“SmugMug pakub oma 8,99 dollarise energiarežiimi abil tohutult raha ja raha, mis võimaldab teil oma portfelli nii palju kui soovite kohandada – ja müüa oma fotode väljatrükke.”

Meie suurim hämming SmugMugi kohta’hinnakujundus on olemas’s pole vaba plaani. Nii Wix kui ka Weebly võimaldavad teil luua ja avaldada tasuta nii palju portfellisaite kui soovite – nii kaua kui soovite – SmugMugi abil saate’olete saanud alles kahenädalase prooviversiooni, enne kui peate uuemale versioonile üle minema.

Kuid kui uuendate, saate oma kopsaka eest palju paugu.

smuuti hinnakujundusKlõpsake pilti, et külastada SmugMugi hinnaplaanide lehte

Siin’s, mida saate iga SmugMugi plaani eest, 5,99 dollarit kuus ja rohkem:

 • Laadige üles piiramatu arv fotosid ja videoid – ja varundage need kõik koos Amazon Web Services’iga
 • Müüa fotopilte, fotoraamatuid ja fotokinke, mille autor on SmugMug’s trükipartnerid
 • Jälgige oma külastajaid ja müüki, kasutades sisseehitatud analüüsivahendeid
 • Hankige piiramatu ribalaius – nii saate meelitada nii palju külastajaid kui soovite
 • SEO (otsingumootori optimeerimise) tööriistad teie saidi Google’i tõstmiseks’paremusjärjestusest
 • 24/7 e-posti tugi

Nii et 5,99 dollarine põhiplaan on päris magus tehing – kuid ainult siis, kui te seda ei tee’pidage meeles, et teil on SmugMugi kaubamärgiga URL. Erinevalt Wixist SmugMug seda ei tee’isegi ei lase teil oma domeeninime odavaima paketiga linkida.

Kui soovite oma portfelli saidile anda oma URL-iga tõeliselt professionaalse ilme, siis ignoreerige kõige odavamat plaani ja minge järgmisele üles.

8,99 dollari suurune SmugMugi toiteplaan võimaldab teil müüa väljatrükke ja fotokinke, luua eraklientide galeriisid, saada täielikku valikut malle, kohandada neid HTMLi ja CSS-i abil ning kasutada oma domeeninime. Kõik hinnaga burger kuus.

Enamikule meist pakub energiaplaan parimat hinna ja kvaliteedi suhet. Aga kui sina’Kuna teil on suur portfell ja ärilised ambitsioonid, võiksite liikuda uuendusredelil ülespoole.

Digitaalsete allalaaditavate failide ja raamitud väljatrükkide müümiseks olete teie’Mul on vaja SmugMugi portfelli plaani (23,99 dollarit). Priciest kava SmugMug Pro (41,99 dollarit kuus) võimaldab teil pakkuda ka kingituste pakkimist.

Hinnad meil’Ve noteeritud on kuutasud – pikema lepingu sõlmimisel saate natuke raha säästa. Näiteks põhiplaan maksab kuus 5,99 dollarit, kuid aastas 48 dollarit, mis tähendab, et aastaplaani valimisel säästate 33%.

smugmug elektrienergia hinnakujunduskavaSmugMug Power plam pakub väga head hinna ja kvaliteedi suhet

Kui hea on SmugMugi abi ja tugi?

“SmugMug’tugimeeskond vastab teie e-kirjadele ööpäevaringselt ja artiklid on suurepärased. Kuid selleks, et olla maailmatasemel, peab SmugMugi tugi olema interaktiivsem – reaalajas vestluse tööriist oleks teretulnud lisand.”

Minu esimesed muljed SmugMugist’S tugikeskus oli suurepärane.

Seal’- andmebaas artiklite otsimiseks andmebaasides, näiteks sisuhaldus, trükiste müük ja ‘Privaatsus ja turvalisus’. Artiklid on selged, sõbralikud ja informatiivsed.

Seal’s ka hiilgav videoõpetuste kogumik (neist parimad teie.)’Samuti leiate SmugMugist’s YouTube’i kanal) ja SmugMugi ärikool, mis sisaldab e-poe näpunäiteid ja pro-inspiratsiooni.

smugmug ülevaade youtubeVaadake ja õppige: kohandage oma malli SmugMugi abiga’s YouTube’i kanal

SmugMug aitab teil isegi oma fotograafiat parendada. Näpunäidete saamiseks lugege SmugMugi’s Digital Grini foorum ja partnerite sait, The Photographer Academy.

Ja kui vajate üks-ühele abi, saate e-kirja saata a “päris inimene” 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas, 364 päeva aastas. (Isegi SmugMugi päkapikud vajavad jõule ära.)

Tabasin siiski paar blokki.

Esiteks soovisin leida lihtsat ja hõlpsasti mõistetavat juhendit poodide võimaluste kohta igal tellimustasandil. Tahtsin teada, kes teie trükkimisega tegeleb ja täpselt, kui palju komisjonitasu maksate. Teave on olemas, kuid see on olemas’s segane ja kohati ebajärjekindel.

Siis meenus mulle, kui vanasti ehitasin kliendi galeriisid. “Millal”, nagu: mis kell. See’d pärast rasket pildistamis- ja fototöötluspäeva olge alati keset ööd. Teadsin, et mu kliendid vaevavad mind hommikusöögi abil URL-i pärast.

Mis oleks, kui mul oleks kella viieks tehnilisi probleeme? Mis siis, kui minu fotod keelduvad korralikult kuvamast? Mina’tahaksin telefoni võtta SmugMugi tugimeeskonna poole või käivitada kiirsõnumivahetuse tööriista, näiteks Squarespace live chat.

Ma ei tahaks’ei soovi meilisõnumit kirjutada, oodata vastust sellele, siis kirjutada veel üks e-kiri, milles täpsustatakse, mida ma mõtlesin, ja oodata siis vastust sellele..

Võib-olla küll’on ebaõiglane SmugMugi tõhususe kahtluse alla seadmine’e-posti tugi. Mina’olen teistelt kasutajatelt selle kohta häid asju kuulnud ja mul pole seda’ma pole seda veel ise katsetanud (ma vaatan seda ruumi). Kuid tänapäeval on e-post liiga rämps, et tunda end kasuliku vestlusena.

SmugMug’Teadmistebaas on kaunilt esitatud ja üldiselt väga kasulik. Aga ma’armastan näha interaktiivsemat üks-ühele tugitööriista, sarnaselt Squarespace’i vestlusega. Mõnikord saab’Ärge oodake e-kirja vastust – soovite kohe SmugMugi eksperdiga rääkida.

SmugMugi ülevaate kokkuvõte: kas peaksite seda kasutama oma veebipoe loomiseks?

“SmugMug on suurepärane valik portfelli veebisaidi koostajaks, olgu teie ise’alustate digitaalse fotograafiaga alustamist või olete valmis alustama mastaapset veebiettevõtlust.”

SmugMug saab’t Wixiga mitmekülgsuse või laialdase atraktiivsuse jaoks sobiv, kuid see ei vasta’t proovida. See’huvitab ainult üks asi (noh, kaks asja): et teie fotod näeksid välja uskumatud ja aitaksid neid müüa.

Selle kureeritud portfellimallide valik on väike, kuid ideaalselt vormistatud ning poodivalikud on suurepärased. Saate oma fotosid müüa väljatrükkide või digitaalsete allalaadimistena ja isegi kingituseks pakkida – sõltuvalt valitud hinnakavast.

Siis on nutikaid ideid, nagu kohandatud paremklõpsu teated, digitaalsed vesimärgid ja Adobe Lightroomi pistikprogramm. Näib, et nad kõik vihjavad, et SmugMug on fotograafide loodud ja fotograafidele mõeldud teenus.

Kuid mitte kõik selle omadused pole nii sünkroonisõbralikud. Hindame Wixit fotograafiaportfelli loomiseks parima veebisaidi koostajana, kuna selle malliredaktor on palju mitmekülgsem ja intuitiivsem kui SmugMug’s.

Mida’Veelgi enam, Wix võimaldab teil luua ja avaldada tasuta nii palju portfelle kui soovite, samas kui SmugMug seda ei tee’t pole üldse vaba kava.

Meie’d armastan näha ka reaalajas vestlust või telefonitugi. SmugMug’e-posti tugi ja teadmistebaas on suurepärased, kuid mõnikord vajate viivitamatut üks-ühele abi – eriti kui vajate’oleme saanud kliente galeriisse ootama.

Kui SmugMug on hea, siis see’s väga väga hea. Sina’Vaja on kannatlikkust ja (natuke) sularaha, et sellest kõige paremini kasu saada, aga teie ise’Teid premeeritakse saidiga, mis paneb teie fotod särama. See on üks veebist’parimad tööriistad oma hobist elatiseks muutmiseks.

Saate SmugMugist üle’ja avage jaotis Lood, et leida uusim valik tõsielusaateid, mille on teinud rahulolevad SmugMugi kliendid.

Meie’Jätan teile meie lemmikud, mis kõik on loodud SmugMugi mallide abil…

 • Gilmore Gang – Austini, TX fotograafi Brent Gilmore’i lahedad kaasaegsed pereportreed (allpool)
 • ShooTokyo – Jaapani linnatänavad, nagu näha fotograafi Dave Powelli objektiivi kaudu
 • VonWong – eriefektide fotograafia Torontos asuvalt Benjamin Von Wongilt, kes ütleb: “SmugMugist on saanud minu töövoogude jaoks oluline tööriist, nagu Lightroom või Photoshop”

smugmug ülevaade veebisaitide fotograafiaSaage inspiratsiooni SmugMugi saitidest, näiteks Gilmore Gang

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me