Parimad kinnisvara veebisaidi mallid Leidke oma agentuurile sobiv kujundus

“Kinnisvara veebisaidi malli kasutamine on suurepärane viis enda aja ja raha säästmiseks. Mõelge sellele kui otseteele veebisaidile, mis aitab teil avaldada tugevat esmamuljet, loob teie brändi ja võidab potentsiaalsete uute klientide üle.”


Kuid õige kinnisvara veebisaidi malli valimine võib olla pisut raskem, kui arvate.

Sina’olete sellest valinud nii palju valikuid, et teada, kust alustada, võib olla pisut üle jõu käiv…

Mängi

Näete? Ja see’on ainult degusteerija!

Nüüd võiksime allpool ära laadida koormatud ekraanipilte, kuid mis kasu sellest on, kui teil pole ettekujutust sellest, mida soovite? Selle asemel soovime TEILE anda volitused teha teie kinnisvaraäris parima võimaliku otsuse.

Seda’s miks me’koostasin selle juhendi!

Allpool me’Näitan teile parimaid kinnisvara veebisaidi malle turul. Meie’Samuti saate läbi vaadata põhifunktsioonid, mida teie mall vajab teie ettevõtte kasvamiseks, säästes samal ajal aega, vaeva ja raha.

Meie uuringute põhjal olete teie’Leiate parimad kinnisvara veebisaidi mallid järgmiselt:

 • Ruuturuum
 • Wix
 • Weebly
 • Placester

Enne alustamist tutvuge meie kiire kokkuvõttega parimatest veebisaidiehitajatest:

Selle juhendi lõpuks olete teie’Tean peamisi asju, mida kinnisvara mallist otsida. Sina’Samuti olen näinud läheduses mõnda kõige inspireerivamat kinnisvara malli. See aitab teil teha oma ettevõtte jaoks parema otsuse.

ÜLEVAADE VÄLJAS

Konkreetsete jaotiste lugemiseks klõpsake järgmistel linkidel:

 1. Parimad kinnisvaramallide peamised asjad
 2. Parimad kinnisvara veebisaidi mallid
  • Ruuturuum
  • Wix
  • Weebly
  • Placester
 3. Järeldus: parim kinnisvara veebisaidi mall teie jaoks

PÕHINÕUDED PARIMA KINNISVARA VEEBILEHE mallid on olemas

“Võib-olla olete juba teadnud, kuidas soovite oma kinnisvara veebisaiti välja näha – kuid teie sait on midagi enamat kui brošüür! See’on tööriist teie ettevõtte kasvatamiseks. Seetõttu on oluline, et teie kinnisvara mall sisaldaks teatud põhifunktsioone.”

Selle asemel, et kulutada tuhandeid dollareid veebiarendaja palkamiseks, siis miks mitte kasutada ära kinnisvara veebisaidi malli pakutavat funktsiooni?

Meie allpool soovitatud mallid on pilkupüüdvad ja professionaalselt kujundatud. Samuti on need varustatud kõigi kellade ja viledega, mida peate oma ettevõtte järgmisele tasemele tõstmiseks!

Parimad kinnisvara veebisaidi mallid:

 1. Ole mobiilne sõbralik
 2. Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)
 3. Looge oma bränd + klientide usaldus
 4. Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida
 5. Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi

1. Ole liikuv sõbralik

“See’On oluline, et teie kinnisvara veebisaidi mall reageeriks mobiilile või oleks vähemalt mobiilisõbralik. Kui teie kinnisvara veebisait näeb mis tahes seadmes hea välja, siis teie’olete vähem tõenäoline, et jätate müügi vahele.”

Nüüd eelistab üle 70% ameeriklastest oma nutitelefoni või tahvelarvuti abil Internetti sirvida’Kunagi pole teie kinnisvara veebisait olnud olulisem, et see erinevates seadmetes hea välja näeks.

Ideaalis teie’Valite kinnisvaraga tegeleva veebisaidi malli, mis on mobiilselt reageeriv, võimaldades teie veebisaidil muuta ekraani suurust ja optimeerida seda’s vaadatud.

Kui teie mall pole’t reageeriv, siis peaks see olema vähemalt mobiilisõbralik. See võimaldab teil kohandada oma veebisaiti ehitaja väiksemate ekraanide jaoks’s toimetaja.

Kui soovite veenduda, et teie kinnisvara veebisaidi mall näeb välja mis tahes seadmes hea, on seda hõlpsalt sirvida igal ajal ja igal pool. See võib aidata võita potentsiaalseid uusi müügivihjeid ja viia rohkem päringutele.

2. Esitage oma kinnisvara (varasemad + praegused)

“Kui soovite ostjate tähelepanu tõmmata, on oluline valida oma kinnisvarakuulutusi tutvustav kinnisvara veebisaidi mall. Varasemate kirjete kuvamine näitab ka seda, et võite kinnistud sulgeda, suurendades usaldust.”

See’On oluline, et teie kinnisvara mall näitaks teie kirjeid ja tõmbaks silma. See teeb inimestest soovitud kinnisvara kiire leidmise tõeliselt lihtsaks.

Sina’Samuti tahan näidata oma varasemaid kirjeid. Kui te seda ei tee’t, kuidas saavad potentsiaalsed kliendid sellest teada’olete suletud kõik tehingud või omanditüübid, mida saate sulgeda?

Meie allpool olevad soovitatud mallid panevad teie nimekirjad esiplaanile ja keskele, suurendades usaldust, et ostjad ei saaks’t ei vaata mujalt.

Valige kinnisvara veebisaidi mall, mis näitab teie praeguseid + eelmisi kirjeid parimal võimalikul viisil. See köidab potentsiaalseid ostjaid ja aitab luua usaldust.

3. Looge oma bränd + kliendi usaldus

“Teie kinnisvarabränd tähendab enamat kui kinnisvara müüki. See’mõjutatud esmamuljest, kuvatavatest teadmistest ja sellest, kas potentsiaalsed kliendid ostavad teie pakkumisi. Õige kinnisvara malli valimine võib teie brändi kasvatamisel olla reaalajasäästja.”

Kõige lihtsamalt peab teie kinnisvara veebisaidi mall kuvama teie brändi logo, kaubamärgi värvid ja ruumi paljudele kaunitele kinnisvarapiltidele. See teeb kohe kindlaks, kes te potentsiaalsetele müügivihjetele olete – ostjad + müüjad.

Sina’Samuti soovin malli, mis võimaldab teil end maailmale tutvustada. Võttes ‘Meist’ malli leht säästab teie lisamiseks aega ja võib tõesti aidata kiiresti usaldust luua.

Hoidke silmad avatuna ka ajaveebiga mallide jaoks. Sa ei tea’ei taha veeta aega ajaveebi seadistamisel + seadistamisel, kui saate lihtsalt valida malli, mis juba sisaldab seda!

Blogi kirjutamine on suurepärane viis oma teadmiste jagamiseks ja oma veebisaidi täiustamiseks’s SEO. Kui ajate mõnda teemat regulaarselt blogi, võib see aidata teie Google’i paremusjärjestust tõsta, seades teie ettevõtte rohkemate inimeste ette.

Allpool olevad kinnisvaramallid võivad kõik aidata teie kaubamärgi kasvatamisel ja klientide usalduse suurendamisel. Need on varustatud ajaveebide ja muude sisurikaste lehtedega, mis säästab aega ja vaeva nende enda lisamiseks.

4. Aidake teil luua uusi müügivihjeid

“Kui meie digitaalses maailmas saavad ostjad ja müüjad seda teha’t ei võta teie veebisaidi kaudu ühendust’Ma lähen mujale. Valige kinnisvaravorm koos kontaktvormiga, et kliendid saaksid teiega hõlpsalt ühendust võtta.”

Sina’Ve kümmekond konkurenti üritasid sama turuosa hõivata, nii et peate tegema asjad võimalikult lihtsaks. Muidu vaatavad väljavaated mujale.

See tähendab, et teie kinnisvara mall peaks võimaldama inimestel teie veebisaidi kaudu teiega ühendust võtta.

See mitte ainult ei lihtsusta päringuprotsessi, vaid annab teile võimaluse juba esimesest päevast alates koduhinnanguid genereerida.

Malli valimine, millel on juba kontaktvorm, on suurepärane viis aja kokkuhoiuks, mida saaksite kulutada olulisematele asjadele – näiteks pakkumiste sulgemisele!

Kõigil meie soovitatavatel kinnisvara mallidel on kontaktide leht või vorm, mis muudab nii ostjate kui ka müüjate kontakti saamise lihtsaks. Lisaboonus on see, et see’Vabandan teile väärtusliku aja’d muidu kulutage ühe lisamine oma veebisaidile.

5. Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi

“Kui selgitate, kuidas asjad töötavad, ostavad teie kliendid teid sisse. Proovige valida kinnisvara mall, millel on ruumi selle olulise sisu jaoks.”

Nagu iga müügipõhise töö puhul, on ka kliendi usalduse võitmine edu saavutamiseks oluline (mida ma eeldan, et teete siis, kui’loe seda juhendit uuesti!).

Üks parimaid viise, kuidas saada väljavaateid teile sisse osta, on selgitada nende toimimisprotsessi’uuesti läbi minna.

Teie kinnisvara veebisait peaks toimima digitaalse versioonina esitlustest, mille annate koduomanikele ja koduostjatele teie reaalainete kontoris. Mõelge sellele kui veebipõhisele usaldusfaktorile.

Seal’pole ka põhjust, miks see peab olema tekst. Võib-olla oleks seda parem edastada video või pildiseeria abil? Ükskõik, mille kasuks otsustate, veenduge, et saaksite selle võtmesisu teie valitud kinnisvaramallis edastada.

Kasutage oma veebisaiti, et anda potentsiaalsetele kasutajatele teada, kuidas töötate. See on suurepärane läbipaistvuse jaoks ja aitab ka ootusi hallata. Allpool olevad kinnisvara mallid aitavad teil usaldust luua, selgitades oma protsesse potentsiaalsetele isikutele.

PARIM KINNISVARA VEEBILEHE VORMID

“Enamik väljavaateid leiab teie kinnisvarafirma veebist – nad võitsid’ei kõnni uksest läbi. Teil on vaja kinnisvara veebisaidi malli, mis jätab tugeva esmamulje ja tutvustab teid brändiklientidena’ saab usaldada.”

Valitud kinnisvara mall mõjutab teie digitaalset edu tohutult – nii et ühe valimine pole’t otsus, mille peaksite vastu võtma kergekäeliselt.

Et elu oleks võimalikult lihtne teie jaoks, teie allpool’Siit leiate meie parimad kinnisvaraveebisaidi mallid.

Kõik allpool olevad mallid on pärit ühelt meie soovitatud kinnisvara veebisaidi ehitajalt. Neil on ülalloetletud olulised omadused ja neid on lihtne redigeerida. Nemad’see on parim viis pilkupüüdvaks esmamulje tegemiseks.

1) ruut (1+ miljonit veebisaiti)

“Ruuturuum on hea valik veebisaidi ehitajaks teie kinnisvara veebisaidile, kui olete pärast tipptasemel professionaalset tunnet.”

Ruuturuum pakub üle 80 malli, mille hulgast saate valida, kuid ainult paar spetsiaalset kinnisvara malli.

Don’Ärge laske sellel end siiski eemale hoida, kuna saate kogu ruutu Ruutu kohandada’malle oma hõlpsasti kasutatavas redaktoris. See muudab hõlpsaks oma kaubamärgi lisamise ja veebisaidi silma paista.

Ruuturuum’mallid on puhtad, stiilsed ja karjuvad professionaalselt. Need on suurepärane valik maaklerite jaoks, kes soovivad anda mõjuka esmamulje ja võita klientide usalduse.

Viis malli

Mängi

Viis kinnisvara malli on väga atraktiivsed ja tunnevad seda tõeliselt luksuslikult. See ühendab endas suured pilkupüüdvad kujutised õrnade fondide ja rohke valge alaga, luues stiilse vibratsiooni, mida potentsiaalsed kliendid võivad.

Kohapealne navigeerimine on selgelt viidatud, mis muudab asja sirvimise hõlpsaks. Kontaktvorm sobib ideaalselt valutu kohapealse plii genereerimiseks ja seda saab hõlpsasti kohandada, et see sobiks teie maakleri tööga.

Armastan ka seda, et saate ajaveebi kohe väljastpoolt’See on suurepärane viis oma kaubamärgi loomise alustamiseks, klientidega ühenduse loomiseks ja ostmise kohta lisateabe saamiseks & müügiprotsess.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 7/10
Jah see’s mobiilne reageeriv
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(kontaktvorm + iseloomustused)
&# 10008;
(lihtne lisada)

Bryant Hilli mall

Mängi

Hindan ruutu’s Bryant Hilli kinnisvaramoodul on selles juhendis üks moodsaimaid kujundusi. See hävitab klassi ja tänu nutika välimusega fondidele, julgetele piltidele ja valgele taustale on teie kirjetel potentsiaalsete klientide tähelepanu garanteeritud -.

Bryant Hill on väga lihtne kinnisvaramall, mis on vaikimisi suunatud üüriturule, kuid see on see’vajadusel on lihtne lisada täiendavat sisu või lehti.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 7/10
Jah see’s mobiilne reageeriv
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(kontaktleht)
&# 10008;
(lihtne lisada)

Looge oma ruut Kinnisvara veebisait nüüd

2) Wix (110+ miljonit veebisaiti)

“Wix on hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis pakub laias valikus atraktiivseid malle, mida saab hõlpsasti kohandada.”

Wix pakub üle 500 malli, mis hõlmavad igasuguseid veebisaite. Sellel on 12 pühendatud kinnisvara malli, nii et saate korraliku valiku kujundusi, millest alustada.

See’väärib märkimist, et Wix’mallid on pigem mobiilisõbralikud kui mobiilile reageerivad, nii et peate oma saidi teistes seadmetes võimalikult hea väljanägemise huvides optimeerima välimust ja heaolu redaktoris.

Wix’Suur müügiargument on selle mitmekülgsus. Redaktorit on lihtne kasutada ning saate oma kinnisvara malli muuta ja kohandada nii palju või vähe kui soovite – see on tõesti teie otsustada!

Kinnisvarafirma mall

Mängi

Atraktiivne, funktsionaalne ja väga professionaalse ilmega Wix’s ‘Kinnisvarafirma’ mallil võib olla üldine pealkiri, kuid see kujundus pole kaugeltki tavaline.

Kui otsite kinnisvara malli, mida saab kasutada otse karbist minimaalse redigeerimisega, siis on see suurepärane valik.

Teie nimekirjad on olulised, sina’olete saanud kodulehelt kontaktvormi ja palju ruumi, et lisada täiendavat sisu oma protsesside selgitamiseks või vahendustegevuse tutvustamiseks potentsiaalsetele klientidele.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 9/10
Jah see’mobiilne sõbralik
(saab redigeerijas kohandada)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(lihtne lisada)

Omandirühma mall

Mängi

Kui otsite lihtsat, kuid funktsionaalset kinnisvara veebisaidi malli, siis ‘Kinnisvaragrupp’ võiks olla üks, mida uurida.

Mulle väga meeldib selle malli lihtsus, mis teeb sellest suurepärase valiku väiksemate, sõltumatumate vahendajate jaoks. See’Tänu kasutajasõbralikule Wixi redigeerijale pole oma brändide ega lisalehtede lisamisega raskusi.

‘Kinnisvaragrupp’ malli võiks kasutada otse kastist, säästes sellega palju aega. Kuid väikese armastuse ja hoolitsuse abil saate selle kinnisvara malli tõesti omaette teha.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 9/10
Jah see’mobiilne sõbralik
(saab redigeerijas kohandada)
&# 10004;
&# 10004;
(peate lisama ajaveebi)
&# 10004;
(kontaktvorm)
&# 10008;
(lihtne lisada)

Tehke oma Wixi kinnisvara veebisait nüüd

3) Weebly (üle 40 miljoni veebisaidi)

“Weebly on väga hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja, mis keskendub võimalikult kasutajasõbralikuks muutmisele.”

Sina’Leian, et Weebly pakub üle 50 teema (Weebly-räägime malli jaoks), mis kõik on mobiilile reageerivad. Weeblyl on ainult üks teema, mis on suunatud kinnisvara veebisaitidele.

See võib tunduda piiratud, kuid seni, kuni teate oma kinnisvara veebisaidil sellist sisu, mida soovite’miski ei takista teil olemasolevate teemade redigeerimist.

Weebly’redigeerijat on väga intuitiivne kasutada, mis eemaldab igasuguse õppimiskõvera. Sina’Valite selle kiiresti ja saate kiiresti luua imelise kinnisvaraveebisaidi!

Bayside Inn’i mall

Mängi

‘Bayside Inn’ on Weebly’s on lähim asi spetsialiseerunud kinnisvara veebisaidi mallil. Vaikimisi see’mis on kohandatud rentimise ja rentimise jaoks, kuid kujunduse luustikku saab hõlpsasti teie vajadustele kohandada.

Mina’m on suur horisontaalsete pildiplokkide fänn, mis levitavad lehe lahti ja hoiavad sisu eraldi – muutes asjade lugemise hõlpsamaks. Sina’Ve sai ka palju ruumi piltide jaoks, nii et saate oma kirjeid näidata, et huvi tõesti tekitada ja usaldus luua.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 8/10
Jah see’s mobiilne reageeriv
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(tuleb olemasolevale kontaktvormile lisada veel välju)
&# 10004;
(vajadusel saaks lisasisu jaoks rohkem lehti lisada)

Looge kohe oma Weebly Kinnisvara veebisait

4) Placester

“Placester on spetsialiseerunud kinnisvaraplatvorm, mille kaudu saate kogu oma ettevõtet hallata. See on vähem mitmekülgne kui kõikehõlmavad ehitajad nagu Wix ja Squarespace – nii et spetsialiseerumine on loomingulise vabaduse kerge kompromiss.”

Placester pakub arvukalt veebisaidimalle, kuid annab teile peaaegu nii palju loomingulist vabadust kui Wix, Squarespace ja Weebly.

Sina’Te näete vaeva, et leida mall, mis oleks ilus nagu Squarespace pakub, ja teie võitsite’t suudaks midagi nii pilkupüüdvat teha, kui võiks Wixiga teha.

Seega ma’d soovitame Placesterit’kinnisvara mallid nendele maakleritele, kes vajavad asjatundlikku veebisaiti.

Phoenixi kinnisvara

Mängi

‘Phoenixi kinnisvara’ mall pole kuskil nii ilus ja atraktiivne kui Wix’s ‘Kinnisvarafirma’ mall, kuid sellega on kaasas palju muid funktsioone.

Võite kohe öelda, et Placester tunneb kinnisvaramängu, kuna nende mallidel on kõik kellad ja viled, mida teil võib vaja minna. Kohati võib see end isegi pisut liigsena tunda’s on iga malli kohta lihtsalt nii palju.

Saate ajaveebi brändide loomiseks + sisuturunduseks, kontaktvormid on enamikul lehekülgedel kujundusega täpilised ja teil on oma agentuuri kohta teabe jagamiseks palju ruumi – see on klientide usalduse suurendamisel veel pikk tee.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 4/10
Jah see’s mobiilne reageeriv
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(kontaktvormid enamikul lehtedel)
&# 10004;

Fremont Kinnisvara

Mängi

Ma arvan, et eelistan seda ‘Fremont’ mall ‘Fööniks’ kujundus ülal.

Värvipaletid on pehmemad – ehkki seda on lihtne oma kaubamärgi värvides redigeerida – ning lehekülje paigutused tunduvad lihtsalt pisut korrektsemad ja avaramad. See’s vähem kramplik, see’s kindlasti.

Lisaruum aitab sisul tunduda vähem näojoontes, mis on oluline, kuna te seda ei tee’ei taha, et potentsiaalsed kasutajad ja veebikülastajad tunneksid, nagu avaldaksite neile survet.

See on hea mall klientide usalduse suurendamiseks, kuid on samal ajal ka teie ettevõtte vajaduste jaoks äärmiselt praktiline.

Kas see mall on kastist väljas?…Ole optimeeritud erinevate ekraanide jaoks?Esitage oma kirjeid (varasemad + praegused)?Looge oma bränd + klientide usaldus?Aidake teil uusi müügivihjeid genereerida?Aidake teil selgitada ostu-müügi protsessi?Selle malli kohandamise vabadus? 4/10
Jah see’s mobiilne reageeriv
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(kontaktvormid enamikul lehtedel)
&# 10004;

TEILE PARIM KINNISVARA VEEBILEHE

Leitud, et see artikkel on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map