Digitaalsed oskused, mida saate kodus õppida

Kuidas kõige paremini ära kasutada digitaalset õppetööd

Nagu enamik meist on nüüd kodus ummikus, võib teil esineda ootamatuid seisakuid. Seal’Pole häbi tunda seda uustulnukust “vabadus.” Kuid hea uudis on’Puudub ka digitaalsetest oskustest, mida saate õppida aja möödudes.


Ja nemad’See on midagi enamat kui lihtsalt tähelepanu kõrvale juhtimine – uued virtuaalsed oskused aitavad teil oma CV-d täiendada, alustada tõrget ja muidugi lõbutseda. Selles vaimus me’tuvastasite neli digitaalset oskust, mida saate kohe õppida:

Tipposkused, mida õppida

 1. Kujundus – kuidas luua uimastamist visuaalset tööd.
 2. Copywriting – kuidas oma sõnade mõju maksimeerida.
 3. SEO – kuidas optimeerida veebisaiti otsingumootori tulemuste paremusjärjestuses.
 4. Kodeerimine – kuidas õppida põhitõdesid ilma infotehnoloogia kraadita.

Internet on kõigil nendel teemadel täis ressursse, kuid meie’Olen uurimistööd teinud ja hea ja halva eraldanud. Ja mis kõige tähtsam, meie’oleme leidnud parimad tasuta ressursid digitaalse kvalifikatsiooni tõstmiseks. Lase’s heida pilk peale!

1

Kujundus

Esimesed muljed veebisaidist on seotud 94% -lise disainiga ja peaaegu pooled kõigist kasutajatest nimetavad veebisaidi kujundamist teguriks, mis kujundab nende arvamust ettevõttest. On selge, et disain on tulus oskus, mis’ei lähe kuhugi – ja see on suurepärane võimalus täiendada oma teadmisi sellest.

Sina’olete kuulnud sellistest disainigigaanidest nagu Photoshop ja InDesign, ja teil võib olla olnud nende platvormidega juba varem kogemusi. Kuid kas teadsite, et Internet indekseerib tegelikult tasuta kujundusressursside abil, mille abil saate end kurssi viia, inspiratsiooni saada ja isegi uusi oskusi õpetada?

Palusime disaineritelt parimaid tasuta materjale, mida nad kavatsevad kodus kinni pidades ära kasutada – ja saime vastuseks virtuaalsete õppimisvõimaluste aardelaeka.

Ameerika graafilise kunsti instituut on kureerinud 16 tasuta disaineritele mõeldud e-raamatu loendit, mida saate omal ajal oma arvutis lugeda. Pakutavad raamatud hõlmavad kõike alates sissejuhatavast logo kujundamisest kuni tüpograafiani ja lõpetades lihtsa inspiratsiooniga. Ja kuna nemad’sa oled vaba, sa ei tea’ei pea seisma silmitsi selle klassikalise raamatupoe otsusega, mille osta – need teadmised on hindamatud!

Rohkem praktilist õppijat? See töötab ka. Veebiakadeemia DesignDesign.Space pakub tasuta digitaalseid töötubasid vastusena koronaviiruse lukustumisele kogu maailmas. Järgnevate kuude jooksul on kavandatud mitu kuupäeva ja võite endale broneerida koha kursustele tüpograafia, visanditehnikate ja isegi oma praeguse tööala paremaks muutmiseks.

designdesignspace'i kodulehtDesignDesign.Space’i töötoad koosnevad tavaliselt mitmest seansist ning hõlmavad veebifoorumit, kus õpilased saavad töid jagada ja küsimusi esitada.

Kui pärast kogu seda uut leiuaega olete teie’oleme põnevil oma disainiteadmisi praktikas rakendamas, siis oleme meie’olete leidnud suurepärase viisi selleks. New Yorgis asuv digitaalne tootekujundusplatvorm InVision pakub tasuta ressursikomplekte, mis on täis korduvkasutatavaid ikoone ja malle, mida saate kasutada oma disainiprojektide uuendamiseks.

Alustamiseks valmis? Tutvuge meie juhendiga Veebisaidi kujundamine et hakata oma uusi oskusi ellu viima!

2

Copywriting

Copywrite kirjutamine ei pruukinud teie tehniliste oskuste loendis kõrgel kohal olla. Kuid iga hea veebisait nõuab suurepärast koopiat, nii et kas teie’isikliku portfelli, ettevõtte veebisaidi või poodipoe taasloomine (või laiendamine)’Tasub oma kirjutamist paremaks muuta. Mitte ainult seda, vaid saate ka uusi näpunäiteid, mis käsitlevad eriti veebi kirjutamist.

Veebis on saadaval suurepäraseid tasuta ressursse, kuid esiteks meie’tuvastasite kaks lihtsat näpunäidet, mida saate kohe parema veebikoopia loomiseks rakendada:

 1. Pöörake tähelepanu pealkirjadele: 80% veebisaidi külastajatest loeb teie pealkirju – kuigi ainult 20% loeb ülejäänud lehte. Sel põhjusel sina’Ma tahan, et teie pealkirjad räägiksid nii lehelugejatele kui ka pühendunud lugejatele. Saate seda teha, tagades, et teie pealkirjad loovad õigesti lugedes täpse ja huvitava kokkuvõtte lehe ülejäänud sisust. Püüdke neid pidada lühikeseks, konkreetseks ja selgitavaks!
 2. Pöörake veelgi rohkem tähelepanu CTA-dele: Isikupärastatud kutsed tegevusele ehk CTA-d muudavad külastajaid 42% rohkem kui sihitud CTA-d. CTA-d esinevad tavaliselt veebisaidil nuppude kujul, mis viitavad tootelehele, vormile või lisateabele. Tavaliselt hüüavad nad selliseid asju nagu “Osta kohe!” või “Leia rohkem.” CTAd ei ole’ei kehti ainult poodisaitide kohta – igat tüüpi veebisaidid vajavad oma kasutajatel otseseid tegevusi. Saate oma CTA-dele veidi isikupärastada, muutes need konkreetselt lehepõhiseks – teisisõnu, miks öelda “Loe rohkem”, kui võiks öelda “Loe lähemalt [sisesta teema siia]”?

Las nüüd’Räägime parimatest digitaalsetest oskuste täiendamise ressurssidest, mis lootustandvatele copywriteerijatele saadaval on.

TeisendusXL’s Tõhusa veebisaidi tekstikirjutamise kiirkursus on virtuaalne krahhikursus kõigele alates uuringute läbiviimisest kuni konversioonide suurendamiseni. Lugege seda ja tehke märkmeid’s sama hea kui isiklik klass! Ja ükskord sinagi’ve “lõpetas,” saate KlientBoosti kasutada’s Sihtlehe copywriting kavand. See’Sisuliselt raamistik, millele saate tugineda, et luua veebisaidi sihtlehe jaoks suurepärane koopia.

Kas soovite keskenduda copywrite’ile kui oma tugevale digitaalsele ülikonnale? Tutvuge meie põhjaliku juhendiga blogi käivitamine! 3

SEO

Sel hetkel teate disaini- ja copywriting-põhitõdedest, mis loovad tugeva Interneti-kohalolu. Aga kuidas on-line reklaamida? Otsingumootori optimeerimine ehk SEO on üks olulisemaid digitaalseid oskusi, mida saate õppida, et aidata liiklust veebisaidile suunata.

SEO on veebisaidi suurendamise protsess’paremusjärjestusest otsingumootori tulemuste lehtedel (või SERP-del). Ja hea hinne on hindamatu: 67% kõigist klõpsudest annab SERP-i viie esimese orgaanilise tulemuse.

Vaadake neid leide täpsematest veebinimekirjadest, kus CTR tähendab klikkimise määra ja täpne asukoht viitab igale veebisaidile’SERP edetabel:

seo näidisgraafik

Põhilise SEO õppimine aitab teil reklaamida kõike alates veebisaidist kuni ühe ajaveebi postituseni’Samuti on üha enam praktiline oskus areneda, kuna üha enam töö muutub peamiselt digitaalseks. Õnneks on veebis saadaval palju tasuta ressursse, mis aitavad teil alustada. Siin on mõned meie lemmikud:

 • Tarkvarafirma Moz pakub terviklikku Algaja’s SEO juhend, koos seitsme peatüki ja sõnastikuga, mis on mõeldud algajatele ja hõlmab kõike alates märksõnadest kuni hoone ühendamiseni.
 • Moz’s Tahvel reedeti videoseriaal aitab teil olla kursis uute arengute ja teooriatega SEO maailmas.
 • Google’i õppimine’s SEO juhend on suurepärane võimalus õppida SEO populaarseima otsingumootori seast.
 • Populaarne SEO ettevõte Yoast pakub selle tasuta versiooni SEO koolitus, mis hõlmab täpselt seda, mida Google’roll on pluss näpunäiteid “kiired võidud” oma saidi täiustamiseks’s paremusjärjestus. Seal’Yoasti tasulise versiooni kohta pakutakse rohkem teadmisi’muidugi, kuid meie arvates on tasuta versioon omaette kasulik.

Huvitatud on veebis nähtavuse saavutamine? Loe meie Kuidas oma veebisaiti reklaamida? juhend lisateabe saamiseks, mõned SEO-põhised ja mõned muudest valdkondadest! 4

Kodeerimine

Me teame, me teame – kodeerimine näib olevat selline oskus, mis nõuab kindlasti vaeva nõudvat tööjõudu või ülikoolikraadi. Ja kindlasti ei lähe’Oma veebisaidi loomiseks pole vaja teada ühtegi koodi.

Kuid keegi ei pea muretsema iseõppinud eksperdiks saamise pärast – selle asemel oleme meie’räägime erinevatest tasuta võimalustest koodiga tutvumiseks. Pisut tuttavlikkus võimaldab teil oma veebisaidil veelgi kohandada. Lisaks võite saada ressursiks teiste sarnases olukorras olevate inimeste abistamiseks.

Niisiis, kust alustada? Meie’oleme kokku kogunud parimad tasuta ressursid, mis aitavad kodeerivatel algajatel hüpata starti:

 • Odini projekt võimaldab täieliku veebiarenduse algajatel saada programmeerimise ekspertideks. Kui mõte saada eksperdiks hirmutab, siis ärge andke’muretsege – võite õppida nii palju või vähe kui soovite! Projekti täielik ulatus jaguneb seeditavateks mooduliteks. Näiteks aitab veebiarenduse 101 kursus uurida selliseid keeli nagu HTML ja CSS, mis on kasuks, kui kõik, mida soovite teha, on oma veebisaidi uuendamine.
 • Codecademy on interaktiivne platvorm, mis pakub klasse 12 erinevas programmeerimiskeeles. Codecademy abil võitsite’Teil pole vaja ainult märkmeid teha’Harjutan oma tehnilisi oskusi!

codecademy kodulehtCodecademy on laialt tuntud kui suurepärane algtaseme ressurss.

Veebisaidi koostaja kasutamine on suurepärane võimalus testida oma kasvavat mugavuse taset kodeerimisega. Sest sa ei tea’Veebisaidi koostaja kasutamiseks pole vaja teada ühtegi koodi, enne õppima asumist saate luua praktikaveebisaidi ja seejärel hakata tasapisi koodiga kurssi viima. Meie’ve juba reastas 2020. aasta 10 parimat veebisaidiehitajat, millest kõik peale ühe pakuvad tasuta prooviversioone või tasuta plaane – võite harjutama hakata igal ajal, kui soovite!

Kas pole kindel, kust alustada? Meie’olete kirjutanud juhise Kodeerimine algajatele artikkel inspiratsiooni saamiseks!

Digitaalne kompetents: kokkuvõte

Interneti ajastul see’Kunagi pole olnud lihtsam ennast konkursist eraldada, õppides midagi uut. Kokkuvõtteks võib öelda, et need on meie 4 parimat tehnilist oskust, mida uurida:

Parimad digitaalsed oskused kodus õppimiseks

 1. Kujundus
 2. Copywriting
 3. SEO
 4. Kodeerimine

Rohke vaba ressursi ja rohke ajaga olete teie’teil pole midagi kaotada – ja võite saada uue hobi või äriidee!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me