Kuidas luua veebiportfelli

Ükskõik, kas teil juba on veebiportfell või mitte’Kui soovite oma tööd võrgus saada, on nüüd õige aeg oma profiilile tõuke anda. Kui sa’mõtled uuesti, kuidas teha vinge veebiportfell ja kuidas oma veebisaidi kaudu teistega ühendust saada, sina’olete jõudnud õigesse kohta!


Veebiportfell on veebisait, mis tutvustab teie tööd – olgu see siis’kunsti, graafilist disaini või midagi vähem visuaalset, näiteks kirjutamist – ning see aitab teil klientidega ühendust võtta ja oma järgnevat üles ehitada. Veebiportfelli omamine on reklaamide jaoks kohustuslik, kuid siiski’Samuti on see hea mõte kõigile, kes soovivad veebist hea mulje jätta.

Meie’Tutvustame veebiportfelli loomise võtmeetappe koos mõne tipptasemel näpunäite ja lahedate näidetega, et tutvustada teile kõiki teadmisi, mida vajate oma portfelli veebisaidi laadimiseks..

Veebiportfelli loomine: selgus 9 parimat sammu

 1. Valige ideaalne portfelliplatvorm – vali endale sobiv.
 2. Kujundage oma portfell – veenduge, et teie veebisait näeks selle osa välja.
 3. Esitage oma tööd – valige oma saidil kuvamiseks hoolikalt näiteid.
 4. Kasutage sotsiaalset tõendit – kasutage uute klientide haaramiseks iseloomustusi ja sotsiaalmeediat.
 5. Kirjutage kaasakiskuv “Umbes” lehel – laske külastajatel teid tundma õppida.
 6. Looge kontaktide leht – hõlbustada inimestel kontakti saamist.
 7. Kasutage SEO-d maksimaalselt ära – aidata inimestel teie veebiportfelli leida.
 8. Vürtsita see ja paista silma – mis teid lahutab?
 9. Hoia peal – hoidke oma portfell värske ja ajakohasena!

Veebiportfelli loomine on suur üleskutse kõigile, kes soovivad oma oskusi jagada ja teistega suhelda. Kas sina’Kui olete fotograaf või maastikuaedik, kes soovib teie veebis kohalolu suurendada, siis liituge meiega, kui oleme jõudnud esimesse sammu – valides oma portfelli jaoks ideaalse platvormi. Kas olete valmis? Lase’s minna!

1

Valige täiusliku portfelli platvorm

Parim koht suurepärase portfelli alustamiseks on suurepärane veebiehitusplatvorm. Sina’teil on mõne hulgast valida ja teie jaoks parim valik sõltub teie vajadustest ja eelistustest.

Veebisaitide ehitajad

Veebisaidi koostajad on suurepärased, kui soovite professionaalset veebisaiti, ilma et oleks vaja tehnilisi oskusi, või kui teie’soovite säästa aega ja raha. Vaja on ainult Interneti-ühendust – seejärel saate malli valida, pilte ja teksti lohistada, et neid oma kujunduse kohandamiseks, oma sisu üles laadida ja oma saiti avaldada.

Veebisaidi ehitajad on kiired, lihtsad ja taskukohased ning saate neid kasutada tõeliselt uimastamise saidi ehitamiseks – kui valite parima kvaliteediga ehitaja. Saadaval on palju tasuta ehitajaid, kuid reklaamivaba veebisaidi jaoks olete teie’vaadates alghinnaks umbes 5–15 dollarit kuus.

Veebiportfellide loomiseks sobivad eriti hästi sellised ehitajad nagu Wix, Weebly ja Squarespace – leiate täieliku loendi meie arvustuses 9 parimat portfelli veebisaidi ehitajat.

Leia rohkem

 • Kas soovite parimate portfelliehitajate kõrvutamist? Ärge enam öelge – vaadake meie Portfelli veebisaitide ehitajate võrdlustabel.
 • Avastage Parimad kunstnike veebisaitide ehitajad meie abistavas ülevaates.
 • Siit saate teada Parimad fotograafia veebisaitide ehitajad koos meie täieliku ülevaatega 10 parimatest platvormidest, mille abil teie pilte näidata.

WordPress

See’s maailm’populaarseim avatud lähtekoodiga platvorm ja seda mõjuval põhjusel. WordPress on veebiportfelli loomiseks kõige võimsam ja kohandatavam platvorm, mis annab teile täieliku kontrolli oma saidi üle’kujundus, funktsioonid ja funktsionaalsus.

Selle kontrolliga kaasneb aga vastutus – sina’vastutate ka turbe ja tarkvarauuenduste käitamise eest, et hoida oma portfoolio sujuvana. Paljud algajad kasutavad WordPressi, kuid see aitab olla üsna tehniliselt enesekindel ning alustades piisavalt aega ja kannatlikkust..

Hea teada…

Teie WordPressi veebisaidi majutamiseks soovitame kasutada Bluehostit. Miks? Noh, küll’on turu parim WordPress-host ja muudab teie elu palju lihtsamaks, nii et saaksite keskenduda värskendamise või SSL-i installimise muretsemise asemel hoone lõbusamale poolele.

WordPress on tasuta platvorm, kuid teie’Peame maksma hostimise eest, samuti kõigi lisatasu võimalike pistikprogrammide või teemade eest. Iga WordPressi sait on erinev, seega ka see’Täpset maksumust on raske ennustada, kuid realistlikult’s langeb tõenäoliselt vahemikus 11–40 dollarit kuus.

Leia rohkem

 • Kui soovite lisateavet selle kohta, kui palju võite WordPressi eest maksta, lugege meie abistavat artiklit WordPressi hinnakujundus artikkel.
 • Huvitav, kas teie’d kas WordPress on kasutamiseks liiga keeruline? Uuri välja Kuidas luua WordPressi veebisaiti meie algajas’juhend.
 • Kõik WordPressi veebisaidid vajavad hostimist. Alustage võrdlemisega 8 parimat WordPressi hosti.

Portfelli ehitajad

Kui sa’Kui otsite midagi ülilihtsat ja selget, mis ehituse ajal teie käest kinni võiks hoida, võiks kaaluda portfelli-spetsiifilist ehitajat. See’on hea mõte enne selle valimist põhjalikult uurida, kuna nende kujundus ja funktsioonid võivad mõnikord olla piiravamad kui veebisaidi koostajal, näiteks Squarespace või Wix.

Soovite kontrollida võimsate SEO tööriistade, turunduse ja ajaveebi funktsioonide ning kohandamisvõimaluste olemasolu, mis võimaldavad teil luua teile loodud saidi’100% rahul.

Populaarsete valikute hulka kuuluvad Fabrik, Pixpa, Viewbook ja SmugMug – need ehitajad rahuldavad siiski nišše, nii et veenduge kindlasti’enne ehitusega alustamist olete täielikult pühendunud kindlale sektorile!

Leia rohkem

 • Loe meie SmugMugi ülevaade et näha’s on teie jaoks õige valik.

Siin on mõned kiired näpunäited teile sobiva platvormi valimiseks:

 • Proovige alati enne ehitamist või ostmist – pange platvorm enne tempot tegema, kui see olemas on’s on saadaval tasuta plaan või prooviversioon.
 • Proovige paari ja võrrelge neid – isegi kui esimene proovite seda, on seal’Pole mingit kahju, kui proovite teistega võrrelda ja veenduda’s parim valik.
 • Don’t ei pääse vaba plaanist segadusse – kõik armastavad tasuta kraami, ka meie! Veebisaitide ehitamiseks aga tasuta’See pole tõepoolest valik – mitte siis, kui soovite professionaalset portfelli. Vaadake odavaimat hinda, mis eemaldab teie saidilt kuulutused.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Uuris erinevaid portfelli loomise võimalusi
 • Testitud ja võrreldud paar erinevat platvormi
 • Valis oma portfelli jaoks sobiva platvormi

2

Kujundage oma portfoolio

Kumb platvorm teile sobib’Kui olete valinud oma portfelli loomise, on järgmine samm lõbus – peate hakkama oma portfelli veebisaiti kujundama.

Teil on vaja, et teie sait näeks välja oma parima, et näidata oma töid ja rõhutada, kui professionaalne olete. See on oluline, kuna inimesed hindavad teid oma portfelli kujundamise üle – tõepoolest, 75% inimestest lähtub ettevõtte usaldusväärsus selle veebisaidi väljanägemisest. Võite kihla vedada, et sama kehtib ka veebiportfellide kohta!

Muidugi on veebidisainerite palkamine suurepärane viis tagada, et teil on ilus portfell, kuid teil ei pruugi olla sellist raha, et sedalaadi teenuse eest maksta. Ja hea uudis on see, et te ei tea’t tõesti ei pea – eriti kui teil’kasutate veebisaitide ehitajat, näiteks Squarespace, mis pakub teile kohandamiseks hämmastavaid eelnevalt ehitatud kujundusi.

Kui sa’otsite ise oma veebiportfelli luua ja kujundada, meie’olete saanud mõned käepärased näpunäited, kuidas alustada.

# 1. Hoidke see lihtne

See võib olla ahvatlev visata kõike, mida sa’olete jõudnud teie veebisaidile, eriti kui teil on juba palju tööd, mida soovite näidata. Kuid siiski’on oluline vältida segaste portfellide loomist, kuna need saadavad otse põgenevad külastajad Google’i.

Selle asemel proovige hoida oma kujundus lihtsana. Inimesed loodavad veebisaidil näha teatud elemente – menüüd, jalus, mis sisaldab kasulikke linke, hõlpsalt leitavat linki tagasi kodulehele – seega järgige kindlasti neid kujundamise parimaid tavasid.

Don’ei loo ka sadu lehti. Portfell peaks olema lihtne ja piisavalt hõlbus ühe istungi ajal navigeerimiseks. Peamised kaasamislehed on avaleht, leht Minust, kontaktide leht ja teie töö tutvustus. (Meie’Tutvustame teid varsti nende lehtede loomisel!)

madeleine dalla portfelli kodulehtMadeleine Dalla’Portfell on ilusti lihtne. See on kogu koduleht – sellel on tema nimi, mida ta teeb, kus ta asub’põhineb ja tutvustab oma fotograafia viis näidet. See’s minimaalne, kuid töötab!

# 2. Kasutage tühikut

Segaduse vältimiseks kasutage tühikut. See on tühi ruum, mis ümbritseb pilte, teksti, nuppe ja muid kujundusfunktsioone. Valge ruum aitab kasutajat suunata’tähelepanu ja hoiab ära lehtede liiga rahvarohke või räpane.

Kujutise, pealkirja või lõigu ümbritsemine tühiku abil tõmbab sellele suuremat tähelepanu. See võib olla külastaja juhendamisel väga kasulik’pilk oma kõige tähtsamate omaduste, näiteks positiivse iseloomustuse või teie parima teose poole.

Peamine näpunäide!

Valge ruum seda ei tee’t peab olema valge – see on nii’Tavaliselt on see teie saidi taustavärv, nii et see kipub olema valge, kuid võib olla ka must või erksavärviline!

kuidas teha veebiportfelli wokine näideSee veebiportfell Wokine kasutab heledat taustavärvi ja raamib teksti tühjale kohale, et juhtida oma sõnumitele tähelepanu.

# 3. Valige värvilahendus

Värviskeemi valimine on veebiportfelli kujundamisel oluline osa, kuna see võib teie saidi muuta või rikkuda. Vastuoluliste värvide valimine, liiga paljude värvide kasutamine või isegi liiga sarnaste värvide valimine võib külastajaid mõjutada’ kaasamine.

Erinevad värvid kutsuvad inimestes esile erinevaid reaktsioone ja tundeid – näiteks sinine peaks innustama usaldust, punane aga erutab. Niisiis, mõelge sellele, kuidas soovite, et külastajad tunneksid end teie portfellile maandudes.

Peaksite valima põhivärvi, mis on teie peamine värv’saate kasutada oma veebisaidil ja teisest värvi, mida kasutatakse kontrasti andmiseks ja tähelepanu juhtimiseks sellistele funktsioonidele nagu nupud või kastid.

Peamine näpunäide!

Kas teil on probleeme värviskeemi valimisega? Kasutage sellist tööriista nagu Coolors.co, mis loob värviskeemid, mida saate kohandada kuni sinuni’olete leidnud oma ideaalse paleti!

kuidas luua veebiportfelli erika senft miller värvinäide 1kuidas luua veebiportfelli erika senft miller 2. värvinäide

Erika Senft Miller’Veebiportfell kasutab peent, kuid kavalat värviskeemi, vahetades rahuliku sinise sinise päikesekollase vastu’olen klõpsanud ühel oma projektist.

# 4. Valige loetav font

Fondid on kõik loetavuse kohta – kui valite ülivõimsa fondi, mis näeb küll fantastiline välja, kuid mida on raske lugeda, võite leida inimesi, kes pole’t, et saaksite oma kirjalikust sisust maksimaalselt kasu saada.

Erinevatel fondidel on erinev “isiksused” – vaadake Google’i fondid tohutu tasuta fontide kogu jaoks koos kõigi kirjelduste ja näidetega. Google Fonts on hea viis hästi koos töötavate fondide leidmiseks, kui soovite kasutada rohkem kui ühte – fondid võivad põrkuda samamoodi nagu värvid, seega olge oma valiku osas ettevaatlik’t vali juhuslikult!

kuulame fondi näidet veebiportfelli loomiselWe are Listen kasutab lihtsat, väga loetavat fonti, mis sobib hästi oma portfelli minimalistliku ja puhta kujundusega.

# 5. Levitage oma sisu välja

Don’Ärge proovige kõike ühele lehele mahutada. See võib tunduda kõige lihtsam variant, kuid siiski’Tõeliselt hea ühelehelise portfelli loomine on tegelikult üsna keeruline.

Selle asemel jagage oma sisu mitmele lehele. Pange kogu oluline teave oma kodulehele – inimesed peaksid saama kohe aimu, kes te olete, mida saate nende heaks teha ja kuidas teiega ühendust võtta.

Nagu me enne ütlesime, don’Teil pole vaja luua liiga palju lisalehti, kuid pühendage lehed oma kõige olulisemale sisule. Näiteks teie “Umbes” teave väärib oma lehte, nagu ka teie tööesitlus.

kuidas luua veebiportfellide madeleine dalla näidisnäidePidage meeles Madeleine Dalla’Kas see on lihtne ja minimaalne koduleht? See on tema projekti leht, kus saate vaadata tema töö esiletõstmisi ja laiendada neid kõiki, et seda üksikasjalikumalt vaadata. Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Teie portfoolio jaoks valitud fondid
 • Valis värviskeemi
 • Mõeldi sellele, kuidas soovite oma portfelli kodulehte paigutada

Leia rohkem

 • Kas soovite palgata veebidisainerit? Lugege meie käepärast juhendit 8 näpunäidet veebidisaineriga töötamiseks partnerlusest maksimumi saamiseks.
 • Kas vajate kätt õige fondi leidmiseks? Tutvuge meie juhendiga Kuidas valida täiuslik font mõnede ekspertide näpunäidete jaoks.
 • Värviskeemi üle otsustamine võib olla keeruline. Õppige Kuidas valida head värviskeemi meie üksikasjalikus juhendis.
 • Jääge trendile kõige kuumemaga Veebikujunduse suundumused aastaks 2020.

3

Esitage oma tööd

Olgu, nii et teie veebiportfell hakkab hea välja nägema. Sina’sul on värviskeem paigas, sina’olete valmis kasutama palju ruumi tühja ruumi jaoks ja teie fondid on ausalt öeldes hämmastavad. Aga seal’s midagi puudu – midagi suurt.

Teie töö! Veebiportfelli loomise mõte on näidata oma oskusi, olgu teie ise’kunstnik või disainer, kirjanik või arhitekt. Inimesed tahavad enne tööle võtmist näha, mida saate teha, ja see on teie aeg särada.

Ole valiv

Oma projektide näiteid üles laadides on meie parimaks nõuandeks: ole valiv. See kehtib ka siis, kui teie’olete oma valdkonnas kümme aastat või kümme nädalat olnud. Kui sa’seda juba pikka aega olnud’Tõenäoliselt on teil aastaid’ väärt projekte näidata. Kui sa’alles alustades võite tunda vajadust ülekompenseerida, laadides üles kogu teie töö’olen kunagi teinud.

Don’t ületama oma külastajaid. Valige välja parimad projektid’olete kõige uhkem – nende üle, mis näitavad ära, mida saate teha. Küsige endalt, miks soovite seda konkreetset teost näidata, mida see teie kohta inimestele ütleb ja milliseid oskusi see näitab.

Pidage meeles, et teie isiklikud lemmikud ei pruugi alati olla parimad näited oma portfoolios esitlemiseks – vaadake kõiki oma töid avatud meelega ja proovige seda näha kliendilt’s vaatenurgast.

Esita ja kuva

Ükskord sa’olete valinud oma portfelli vitriini’on aeg seda oma veebisaidile hankida!

Soovitame pühendada oma töö tutvustamiseks lehe, kuid see, kuidas teete, on teie otsustada. Slaidiseanss, galerii, video, ajajoon või isegi kaart – kuidas te oma tööd kuvate, sõltub täielikult sellest, mida te’uuesti kuvamine.

Mängige erinevate vormingute ja stiilidega ringi, kuni maandute ühele, mis teile sobib. Pidage meeles, et kasutage tühja ruumi, et vältida lehe segadust, ja andke igale näitele oma oskuste esiletõstmiseks kontekst.

kuidas luua veebiportfelli IDI-töö tutvustusIntegreeritud Disain Inc.’Äriportfell tutvustab oma tööd lihtsal viisil, paigutades lehe piltide ja tekstiga, mis kirjeldavad projekti ja näitavad tulemusi.

Peaksite oma kodulehele lisama ka näiteid, kuna see annab külastajatele kohe ülevaate teie tehtud tööst ja sellest, kas teie oskuste komplekt vastab sellele, mida nad teevad’otsite uuesti. Veenduge, et kõik oma kodulehele pandud tööd oleksid kvaliteetsed ja näitaksid teie oskusi. Laske teosel enda eest rääkida – don’t leht ülerahvastatud.

cameron jones veebiportfelli kodulehtSellel üsna keerulisel Cameron Jonesi portfoolios on tema kodulehel kuvatud paar esitletud projekti. Sellel on ka interaktiivne element, mis aitab külastajale tähelepanu tõmmata’tähelepanu, kui nad kerivad.

Räägi lugu

Selle asemel, et lihtsalt oma portfooliosse juhuslikult teoseid paigutada, proovige sellega lugu rääkida. Kuduge kokku oma töö, kõik kliendi iseloomustused ja ka teie enda projekti kirjeldavad sõnad. Igal teosel on oma lugu, mis aitab külastajatel teie portfooliot mõista ja sellega ühendust luua.

Külastajad võitsid’Et teada saada, miks, millal või kuidas oma töö lõite, pakkuge konteksti, mis aitab neil täpselt mõista, mida te tegite ja millised olid tulemused.

See ütles, don’t liiga palju kirjutada – teos peaks olema kesksel kohal ja rääkima enda eest, kusjuures kõik tekstid peaksid olema lihtsalt toetavad ja tagaplaanile seatud, raamides iga teose kontekstiga.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Vaatas oma töö üle
 • Valis välja parimad näited
 • Mõeldi, kuidas oma tööd kohapeal kuvada
 • Laadis oma töö üles oma portfellis
 • Pakutakse konteksti ja jutuvestmist oma töö raamimiseks

4

Kasutage sotsiaalset tõestust

Viimases osas rääkisime ütluste lisamisest, mis on näide sotsiaalse tõestuse kohta.

See on nähtus, kus inimesed teevad midagi tõenäolisemalt, kui nad näevad, et teised teevad seda kõigepealt. Sotsiaalne tõend on põhjus, miks klientide arvustused ja tärnihinnangud on nii olulised ning miks iseloomustused on portfell’parim sõber.

Koguge iseloomustusi

Kui sa’Kui olete kunagi kliendi heaks tööd teinud, paluge tal esitada iseloomustus. Soovitused on nagu kullatud – saate neid oma veebiportfellile puistata ja panna külastajaid istuma ja minema “Huh, see inimene kõlab nagu kunstnik / kujundaja / kirjutaja / arhitekt, kellega ma tahan töötada!”

See võib olla keeruline ütluste kogumine, kui olete’uuesti alustama, kuid don’ei ole end vallanud, kui te seda ei tee’teil pole veel ühtegi hõõguvat arvustust, mida oma portfelli panna. Proovige teha projektis koostööd kellegi teisega, et saada pakkumist kelleltki, kes’s töötas teiega, isegi kui te seda ei tee’t klientidelt tagasisidet pole.

Vaadake arvustusi sotsiaalmeedias või e-posti teel ja kui saate’t ei leia ühtegi, siis pöörduge klientide poole ja küsige, kas nad seda leiavad’tahaksin teile selle anda.

Saage sotsiaalseks

Samuti saate sotsiaalse tõendusmaterjali kasutada sotsiaalmeedia abil. Looge oma portfelli veebisaidil kontod ja linkige nendega – see näitab külastajatele, et teised inimesed on teie tööst huvitatud ja teie projektidest huvitatud.

Saate oma portfelli kinnistada isegi oma sotsiaalse voo. See võib olla suurepärane viis enda näitamiseks’töötate praegu või vestelda kõigist pooleliolevatest töödest, mis pole veel arenenud’t pole veel valmis oma portfoolios täielikult esinema.

Kui lähete mööda sotsiaalmeedia marsruuti, siis veenduge, et see oleks alati ajakohane, asjakohane ja professionaalne!

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Kogusid kokku kõik olemasolevad teie iseloomustused
 • Mõeldi sellele, kellelt võiksite uusi iseloomustusi küsida
 • Seadistage professionaalse sotsiaalmeedia kontod
 • Lingi need kontod veebiportfelliga

Leia rohkem

 • Avastage iseloomustuste võimsus meie infograafikas: Kuidas kasutada veebipõhiseid ülevaateid erinevatele põlvkondadele turustamiseks

5

Kirjutage kaasamine “Umbes” Leht

Tule ja lase meil natuke sinuga tutvuda. Kes sa oled? Millised on teie oskused? Kuidas sa alguse said? Mis teid lahutab? Miks peaks klient teid palkama?

Nüüd, meie’Ma ei ütle, et peaksite kogu oma eluloo välja kirjutama, kuid need on vaid mõned küsimustest, millele soovite oma eluloo kirjutades vastata “Umbes” lehel. Inimesed tahavad teada, kes on portfelli taga – lõppude lõpuks nad’Enne tööle võtmist tahan teid natuke tundma õppida!

Tavaline viga, mida inimesed kirjutades teevad “Umbes” lehekülgedel on vaja keskenduda liiga palju endale. Jah, soovite, et teie isiksus ja oskused puutuksid kokku ja muudaksid lehe nii ainulaadseks kui te olete – aga te ei tohi seda teha’Ärge unustage kliente.

Inimesed tahavad teada, mida saate nende heaks teha, nii et veenduge, et sidute selle omaga “Umbes” lehel. Okei, sina’Lõbus ja kerge inimene – see tähendab, et saate luua oma klientidele nauditava elamuse. Või töötate surve all hästi – see tähendab, et saate saavutada kiireid tulemusi ka piiratud tähtaegadel.

Soovite leida tasakaal mitte näiliselt õrna ja mitte liiga enesekeskse vahel, mis on lihtsamini öeldud kui tehtud!

kuidas teha veebiportfelli mänguvõitluse näideToyFight-i portfellil on oma asutajatega lõbus’ bios, kuid ei jäta kahtlust kogemuste taset kerge südamega taga. Peamine näpunäide!
Lisage oma kontaktivorm “Umbes” lehel. Kui külastaja on valmis teid pärast palga lugemist palkama “Umbes” leht, don’Ärge pange neid otsima viisi, kuidas ühendust võtta – kutsuge nad üles tere ütlema ja tehke see ka neile lihtsaks!

Lase oma isiksusel särada, aga mäleta ka sind’potentsiaalsete klientidega uuesti rääkima. Tooge see alati tagasi selle juurde, miks just teie’olete töö jaoks parim, mida saate teha ja kuidas saate neid aidata.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Otsustasin, mida soovite oma keeles öelda “Umbes” lehel
 • Kirjutage oma “Umbes” lehel
 • Lisati kontaktvorm, et inimesed saaksid ühenduse võtta

Leia rohkem

 • Me paljastame Kuidas kirjutada “Meist” Leht meie kasulikus juhendis koos üheksa olulise dos ja don’iga’ts, mida peate enne alustamist teadma!
 • Siit leiate meie 19 parimat näpunäidet Veebile kirjutamine mõne kasuliku näpunäite jaoks.

6

Looge kontaktleht

Isegi kui võtaksite meie nõu ja paneksite omale kontaktvormi “Umbes” leht, seda ei tehta’Teil pole valus, et ka teie veebiportfellil on eraldi kontaktleht. Tahad teha inimestega teiega kontakti võimalikult lihtsaks!

Kui sa’Kui soovite oma portfelli ülesehitada, et luua rohkem tööd, luua kontakte ja luua inimestega ühendust, siis on teie saidi peamine eesmärk saada inimesteni jõudmine. See muudab teie kontaktlehe oluliseks osaks teie portfellist.

See’Kontaktlehte on üsna lihtne luua – enamikul kujundusteemadel on juba sisseehitatud kontaktide leht, mida peate lihtsalt kohandama. Kui teie teema seda ei tee’Kui teil pole kontaktlehte, leiate rakenduse (või pistikprogrammi, kui olete)’WordPressi kasutamist) ja lisage see mõne klõpsuga oma lehele.

Siin on mõned näpunäited oma kontaktlehe loomiseks:

 1. Tehke selle leidmine hõlpsaks – loetlege see oma peamenüüs ja veebisaidi jaluses.
 2. Tehke kokkuvõte sellest, kes te olete, mida teete ja miks peaksid inimesed teiega ühendust võtma – ära anna’t eeldada, et inimestel on olnud aega ülejäänud saidi lugemiseks.
 3. Esitage mõned kontaktandmed – näiteks professionaalne e-posti aadress või telefoninumber, et inimesed saaksid kiiresti ühendust võtta.
 4. Lisage kontaktvorm, mida inimesed saavad täita – see aitab teil esildisi sortida.
 5. Hoidke see lihtne – tehke täpselt selgeks, mida külastaja peab sellel lehel tegema.

Don’ärge kartke oma kontaktlehel lõbutseda – laske oma isiksusel läbi paista ja pange külastajad tõesti tahama, et nad jõuaksid tere ja ütleksid tere!

mängulise portfelli kontaktlehe näideMänguline portfell on isikupärane, kuid ühtlasi annab see selgeks, kuidas kontakti saada. See annab teile kohe e-kirja – te ei tea’kontaktandmeid ei pea üldse jahtima! Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Lisas oma portfooliosse kontaktlehe
 • Teie kontaktlehe kirjalik sisu
 • Sisestatud kontaktandmed ja / või vorm

7

Kasutage SEO kõiki võimalusi

Et inimesed teid imetleksid ja palkaksid, peavad nad teid kõigepealt leidma. Saate aidata neil oma veebiportfelli avastada, optimeerides oma saiti otsingumootoritele, näiteks Google. Otsimootori optimeerimine (SEO) on protsess, mille eesmärk on aidata teie veebisaidil otsingutulemustes kõrgemal astuda.

SEO on täiesti uus pidevalt arenevate taktikate maailm, kuid me saame alustada teid põhitõdedest kohe:

1. Kasutage pealkirju

Jaotage oma lehed pealkirjadeks – nagu meie’siin tehtud – aitab Google’il “loe” teie leht.

Google seab esikohale kasutajakogemuse, nii et seda ei tehta’ei taha saata inimesi ühe suurepärase tekstiga veebisaitidele. Pealkirjade kasutamine näitab Google’ile, et teie leht on seeditav, struktureeritud ja hõlpsasti loetav.

2. Optimeerige pilte

Võimalik, et teie portfellis on palju pilte ja võib-olla isegi mõnda videot. See sobib suurepäraselt oma töö näitamiseks, kuid see võib teie veebisaiti aeglustada’s laadimiskiirused.

Aeglaselt laadivad veebisaidid on tohutu ei-ei, kui soovite Google’is kõrgel kohal olla’otsingutulemid, nii et peate leidma viise, kuidas oma lehti kiiresti laadida. Üks parimaid (ja lihtsamaid) viise selleks on piltide optimeerimine.

Faili suuruse tihendamine tähendab, et see laaditakse kiiremini – mida rohkem pilti tihendate, seda rohkem see kvaliteeti mõjutab, nii et’● tihendage sama pilti ikka ja jälle.

Peamine näpunäide!

Pilte saab hõlpsalt tihendada, kasutades tasuta kompressoritööriista, näiteks Kraken, TinyPNG või Optimizilla – laadige lihtsalt kokku pakitavad pildid, seejärel salvestage tihendatud failid oma portfellis kasutamiseks.!

3. Kirjutage metapealkirjad ja kirjeldused

Kui otsite Google’ist midagi, siis teie’uuesti kohtutud lehtede ja tulemuste lehekülgede kaupa. Tulemused koosnevad tavaliselt lingist ja lühikesest kirjeldusest, mis näevad välja järgmised:

veebiportfelli seo metaandmete näite loomine

Kas teadsite, et seda nimetatakse metaandmeteks? Sinine link on metapealkiri ja lühikest eksemplari nimetatakse meta kirjelduseks. Enda metaandmete kirjutamine võib muuta selle veenvamaks ja julgustada rohkem inimesi sellel klõpsama!

Kui teil on sihtmärksõnu, proovige neid metaandmetes kasutada. Näete näites paksus kirjas esiletõstetud sõnu? Need on märksõnad, mida kasutaja otsis teie lehe leidmiseks, nii et proovige meta pealkirjas ja kirjelduses kasutada asjakohaseid märksõnu.

Tehke selgeks, mida teie sait endast kujutab, ja proovige kasutada mõnda veenvat keelt. Näiteks esitab ülaltoodud tulemus küsimuse ja kasutab sõnu “avastama” ja “täna” julgustada inimesi sellel tulemusel klõpsama, mitte kellelgi teisel’s.

Hoidke metaandmed alati lühikesed, vastasel juhul’Ma saan ära lõigatud!

4. Looge linke

Google’i abistamiseks ühendage link oma lehtede vahel’robotid mõistavad teie veebisaiti. Seda nimetatakse sisemine sidumine, sest sa’uuesti linkimine oma veebisaidil. Näiteks võite linkida oma lehel Teave oma kontaktide lehega.

See’Samuti on kasulik hankida teistele veebisaitidele link teie portfooliole. Seda nimetatakse tagasilinkimine.

Mida usaldusväärsemad need muud veebisaidid on ja mida rohkem linke saate, seda rohkem see teie enda saiti abistab. Selle põhjuseks on see, et need lingid ütlevad Google’ile, et muud väljakujunenud ja usaldusväärsed saidid toetavad teid ja räägivad teist, mis suurendab teie veebis usaldusväärsust.

Võite paluda klientidel kinnitada teid nende veebisaitidel või kirjutada kasulikku sisu teistele ajaveebidele ja lisada link oma portfooliosse.

5. Loetlege oma teenused

Veenduge, et potentsiaalsed kliendid leiavad teid näiteks Google’i nimekirjade ja Yelpi kaudu – kõikjal, kus inimesed võivad veebist teenuseid otsida. Kui sa’Kui olete kohalik vabakutseline või ettevõte, võib see aidata teiega konkurentsi kitsendada’ilmuvad “minu lähedal” otsib kelleltki teie piirkonnas.

Oma teenuste veebis loetlemisel, veenduge alati, et teie kontaktandmed oleksid kõikjal ühesugused. Google märkab, kui nad seda teevad’uuesti mitte ja hindab sind madalamale, kui sa’uuesti vastuoluline.

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Sisu struktureerimiseks kasutatud pealkirjad
 • Tihendatud pildid
 • Lisatud lingid teie lehtede vahel
 • Portfelli veebisaidi kirjalikud metaandmed
 • Lisas oma ettevõtte veebis mitmes kohas

8

Vürtsita seda ja paista silma

Teie portfell näeb fantastiline. Ei, tõsiselt – kõik on paigas ja sina’oleme selle otsingumootoritele optimeerinud, et aidata inimestel seda leida. Aga oota… teadusuuringuid tehes märkate, et ka kõik teised’Ka portfell näeb päris hea välja. Hämmastav, tegelikult. Nii et hakkad mõtlema: miks inimesed valiksid mind nende hulgast?

Meie’ma ei võitle siin enesekindluse üle, kuid see on tegelikult suurepärane küsimus. Miks valib keegi teid konkurentide hulgast? Teie ainulaadne stiil ja sädelev isikupära võidavad nad enamiku viisidest, kuid mis veel eristab teid?

See’on aeg oma portfelli vürtsitada mõne toreda lisaga, et inimesed tõesti istuksid ja tähelepanu pööraksid. Selle abil saate ise kujutlusvõime, kuid siin on mõned ideed, kuidas alustada oma veebiportfelli loomise ajal…

1. Hankige ajaveebi

Alustage ajaveebi, ütlesid nad. See’Nad ütlevad, et mul on lõbus. Noh, me võime teile kogemusest öelda – see on lõbus! Ja see’see on suurepärane viis külastajate püüdmiseks’ tähelepanu, näidates, et tead, mis sa oled’uuesti rääkida ja inimestele seda teada anda’on veebis aktiivne.

Blogi sobib suurepäraselt teie portfelli koostamiseks’maine – see’on suurepärane linkide hankimiseks ja SEO edendamiseks, samuti jälgijate kaasamiseks. Saate anda värskendusi projektide kohta, kirjutada mõtteid tööstuse edenemise kohta ja küsitleda kaastöid klientide või vabakutselistega..

Alustage blogi, kui teil on midagi öelda. Don’ei peaks blogi pidama just selle pärast – see teeb rohkem kahju kui kasu. Ja kui sina’Kui teil on juba asjakohane ajaveeb, saate selle alati oma saidil linkida “Umbes” leht – lihtne!

2. Karju oma saavutuste üle

Kas teil on auhindu? Seda’See on hämmastav ja peaksite sellest ka teistele teada andma. Don’ei ole vapper, kuid ärge unustage’Ärge ka häbelik – hankige oma portfooliosse need auhinnad, kiitused või nominatsioonid, et kõik potentsiaalsed kliendid neid näeksid.

Kui mõnda teie tööd on ajakirjanduses kajastatud või isegi kui aitasite kohalikus kogukonnas tasuta abi, rääkige sellest oma portfoolios – see’sellised asjad, mis teile seda näitavad’uuesti lõigatud üle ülejäänud.

kuidas luua mänguasjadega võitlemise auhindade veebiportfelleToyFight portfell pole’ei karda karjuda, kui palju auhindu tal on!

Don’t higi, kui te seda ei tee’Teil pole veel ühtegi auhinda. Ole oma karjääri suhtes aus – inimesed võitsid’Eeldatavasti olete relvastatud trofeedega hammaste juurde’alles alustad!

3. Mõelge kastist väljapoole

Kas saate oma oskusi kasutada oma portfelli eristamiseks? Näiteks kas saate veebiportfelli koostamisel luua animatsioone või lisada interaktiivse elemendi??

Don’proovige midagi väljamõeldud just selle huvides, kuid mõelge, kuidas teie ainulaadsed oskused võiksid teie portfooliosse uue taseme viia.

Sageli palgatakse loomingulisust nii kujutlusvõime kui ka oskuste pärast, nii et kui suudate näidata oma võimekuse mõelda väljapoole oma portfoolio kasti, võite olla juba sammu ees konkurentsist!

kuidas teha veebiportfelli mariah weathersby mängu jätkamineProgrammeerija ja graafiline disainer Mariah Weathersby on muutnud oma veebiportfelli mänguks, kus te mängite, et tema kohta rohkem teada saada. Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Mõelge sellele, mis teie portfelli silma paistab
 • Otsustasin, kas soovite hakata blogi pidama
 • Lisas oma portfooliosse kõik auhinnad või saavutused
 • Esitage ideid, kuidas oma portfoolioga kujutlusvõimet saavutada

9

Hoia peal

Istuge ja puhake – teie’olete lõpetanud oma veebiportfelli loomise!

Töö aga pole’t veel tehtud. Konkurentsist eemale hoidmiseks peate oma portfellil silma peal olema – kellelegi ei meeldi vananenud veebisait, nii et hoidke seda värsket ja asjakohast, lisades uusi projekte, mille kallal võiksite töötada.

Veenduge alati, et teie kontaktandmed oleksid õiged ja ajakohased ning et teie sisu oleks liiga – kui kolite uude piirkonda või vahetate näiteks oma projekti fookust, värskendage seda teavet kindlasti oma elulookirjelduses!

Kui sa’ajaveebide või erinevate sotsiaalmeediakontode pidamiseks postitage kindlasti regulaarselt ja pidage meeles, et värskendage oma portfoolio lehtedel olevaid iseloomustusi, kuna uusi tuleb juurde. Mõne kuu pärast’ aega, vaadake oma portfell üle’kujunduse ja sisu ning vaadake, kas see sobib ikkagi teie tööga’uuesti tootma.

Inimesed, ideed, kaubamärgid ja eesmärgid muutuvad – kasvades veenduge, et ka teie portfell püsiks!

Enne liikumist veenduge, et teil on:

 • Veendus, et teie portfell on ajakohane
 • Seadke meeldetuletus selle vaatamiseks mõne kuu pärast’ aeg
 • Uute projektide ilmumisel hakkas värskendusi tegema

Veebiportfelli moodustamine – kokkuvõte

Meie’olete tutvunud sammudega, mida peate oma veebiportfelli loomiseks järgima, ja nüüd peaksite olema valmis looma.

Veebiportfell on reklaamide jaoks kohustuslik. Kuna Internet on tähtsam kui kunagi varem, siis see’See on nutikas samm igaühe jaoks, et mõelda, kuidas nad saaksid teha portfoolioti, et teistega võrgus suhelda.

Siin on jälle sammud, mis aitavad teil oma teele asuda:

Veebiportfelli loomine: kokkuvõte

 1. Valige ideaalne portfelliplatvorm – vali endale sobiv.
 2. Kujundage oma portfell – veenduge, et teie veebisait näeks selle osa välja.
 3. Esitage oma tööd – valige oma saidil kuvamiseks hoolikalt näiteid.
 4. Kasutage sotsiaalset tõendit – kasutage uute klientide haaramiseks iseloomustusi ja sotsiaalmeediat.
 5. Kirjutage kaasakiskuv “Umbes” lehel – laske külastajatel teid tundma õppida.
 6. Looge kontaktide leht – hõlbustada inimestel kontakti saamist.
 7. Kasutage SEO-d maksimaalselt ära – aidata inimestel teie veebiportfelli leida.
 8. Vürtsita see ja paista silma – mis teid lahutab?
 9. Hoia peal – hoidke oma portfell värske ja ajakohasena!

Me saame’Ärge oodake, et näha, mida loote, seega ärge andke’pane see ära. Alustamiseks toimige järgmiselt ja tehke oma veebiportfell juba täna… siis tule tagasi ja jaga meiega, kuidas edasi sai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me