Kuidas veebisaidilt raha teenida

Kas see ka poleks’Kuna tegemist on väikese kõrvaldamise või kogu teie igakuise sissetulekuga, pole veebisaitide raha teenimine kunagi olnud populaarsem ega ka tulusam.


“Aga aren’t poodlehed on ainsad, mis teenivad kasumit?”, me kuuleme teid küsimas. No ei – tegelikult kaugel sellest!

Veebisaidi kaudu saab raha teenida mitmel viisil. Muidugi, veebipoed mängivad oma osa, kuid nendel päevadel võib igaüks haarata viilu magusat kasumipirukat… ja me saame teile näidata kuidas.

Veebisaitidelt raha teenimise viisid

Mõned monetiseerimismeetodid on lihtsad, mõned pisut keerukamad, kuid kõik võivad imet teha – kui seda õigesti teha. Allpool me’Saate tutvuda kaheksa levinuma veebisaidi raha teenimise viisiga ning anda hinnangu selle hõlpsa seadistamise kohta..

1

Toodete müük

Seadistamise lihtsus: 3/5

Toodete müük. See’s ilmselt esimene asi, mis meelde tuli, eks?

Täna on üle 650 000 pood-veebisaidi, mis teenivad 1000 dollarit + aastakasumit – arv, mis kasvab ainult aasta-aastalt. Ja parim osa on see, et igaüks saab selle üles seada!

Kuidas luua oma poodide veebisait?

DIY poodide veebisaitide ehitajad, näiteks Shopify ja BigCommerce on mitte-techie-rahval oma e-poe loomise lihtsamaks teinud kui kunagi varem.

Need on võrgutööriistad, millel on eelnevalt kavandatud mallid. Teil jääb vaid valida mall, lisada oma sisu ja tooted ning manustada kõik vajalikud funktsioonid.

Funktsioonid on näiteks tellimisvormid või veebisaidi analüüs. Enamik põhifunktsioone võib leida juba sisseehitatud Shopify ja BigCommerce’i, kuid mõlemad pakuvad rakenduste poode, kuhu saate installida kõik vajalikud lisad.

Shopify ülevaade – Saate teada, kuidas Shopify saaks teie poodide müüki suurendada

BigCommendi ülevaade – Avastage veebimüüki BigCommerce’iga

Teist tehnilisema jaoks on WordPress.org marsruut, mida enamik lootustandvaid ettevõtjaid valib. WordPress on sisuhaldussüsteem (CMS), mis on ise hostitud ja võimaldab teil oma saidi algusest peale üles ehitada.

On olemas eelprojekteeritud malle, mida saate kasutada, kuid WordPress on palju sujuvam, pakkudes piiramatut kohandamist. Kahjuks teie’Selle tõhusaks kasutamiseks peavad teil olema põhjalikud teadmised koodist – või üsna kopsakas eelarve veebiarendaja palkamiseks -.

WordPress.com vs WordPress.org – Mida’s erinevus?

Edulugu: Harry’s pardlid

Harry’s Razors sündis ühest lihtsast kontseptsioonist – raseerimisvahendid ei peaks olema’t see nii kallis pole! Asutatud kahe tavalise poisi poolt – keda kumbki Harryks ei kutsuta – lõi ettevõte Shopify abil oma poodide veebisaidi.

Tänu platvormile’sisseehitatud tööriistad ja hõlpsasti kasutatav liides, asutasid asutajad sellega kiiresti hakkama ja hakkasid oma habemeajamislahendust üles ehitama.

Harry pardlidHarry’s Razors on kasutanud Shopify oma raseerimise revolutsiooniliseks muutmiseks.

10 kuud hiljem, Harry’s Razors ostis Saksamaal tootmisvabriku, turustas 100 000 e-posti tellijale ja oli kogunud üle 122,5 miljoni dollari. Mitte liiga räbal. Selle aasta alguses müüs paar äri Wilkinson Swordile hinnanguliselt 1,4 miljardi dollari eest.

See on vaid üks näide, kuid näitab, et iga idee, olgu see lihtne või väike, saab muuta e-kaubanduse impeeriumiks.

Pood veebipoodide ehitajate võrdlustabel – Vaadake, kuidas Shopify ja BigCommerce võrdlevad

14 poodäriettevõtte tüüpi – Mida peaks proovima?

2

Teenuse müümine

Seadistamise lihtsus: 4/5

Teine levinud viis, kuidas inimesed Internetis raha teenivad, on oma teenuste müümine. See võib olla ükskõik mida – alates kohandatud toitumiskavade koostamisest kuni aknapesu ettevõtteni välja.

See toimib sarnaselt veebipoodidega. Suur erinevus on selles, et te ei tea’t ei vaja veebipõhist veebisaitide koostajat.

Kuidas oma teenust veebis müüa

Veebisaidiehitajaid, nagu Wix ja Squarespace, on veelgi lihtsam kasutada kui poodiplatvorme. Eriti Wix on vaieldamatult lihtsaim viis oma veebisaidi loomiseks.

Sarnaselt e-poe platvormidega võimaldab see teil valida enam kui 500 Wixi eelseotud malli hulgast. Wixi teeb lihtsamaks selle pukseerimisredaktor, mille abil saate oma veebisaidil sõna otseses mõttes ükskõik kuhu lehele teisaldada.!

Wixi ülevaade – Vaadake üldiselt, mida Wix teile pakkuda võib

Wixi mallide ülevaade – Wixi põhjalik analüüs’s paigutused

Teenuse müümise trikk on teie USP (ainulaadne müügipunkt) leidmine. Mille poolest teie teenus teistest erineb? Ja miks peaksid inimesed ostma selle, mida teie’uuesti pakkudes?

Edulugu: Isis King

Isis King oli esimene Ameerikas ilmunud transseksuaalide mudel’s järgmine tippmodell. Kuna tema karjäär jõudis tugevusse, lõi ta Wixi abil omaenda veebisaidi, mis tutvustas portfelli tema töödest.

isise kuningasIsis King on oma modelleerimisteenuste reklaamimiseks loonud Wixis portfelli veebisaidi.

See on ka võimaldanud agentuuridel ja kaubamärkidel temaga potentsiaalse koostöö nimel kontakti saada. Sellest ajast alates on see kujundanud oma modelleerimiskarjääri aluspõhja, kuna ta määratleb jätkuvalt, mida mood tänapäeval tähendab.

Veebisaidi ehitaja võrdlustabel – Võrrelge parimaid platvorme kõrvuti 3

Reklaamipinna müümine

Seadistamise lihtsus: 4/5

Võite neid leida mõttetuid või tüütuid, kuid tõde on see, et veebisaitidel reklaamide kuvamine on üks lihtsamaid raha teenimise viise.

Kõige tavalisem viis reklaamipinna müümiseks on klõpsamise eest maksmise mudeli kasutamine. Siin saate reklaamijatelt komisjonitasu iga kord, kui keegi teie veebisaidil teie reklaamile klõpsab.

Reklaamipinda müüvate saitide keskmine CPC (klõpsutariif) on 0,25 dollarit. Kui mingisse konteksti panna, siis teie’Kui teenite aastas 100 000 dollarit kasumit, peate teenima päevas umbes tuhat klikki.

Reklaamivagunisse saab hüpata kahel viisil. Esimene (ja kõige populaarsem) on läbi Google Adsense’i abil. See hõlmab Google’i reklaamimiseks koodi manustamist teie veebisaidile ja teie lehe lugemist, et veenduda, kas kõik reklaamid on teie sisuga seotud.

Teine eesmärk on reklaamipinna müümine otse ettevõtetele. Loomulikult nõuab see teie käest natuke rohkem jalavaeva, kuid see asetab teid saidil kuvatavate reklaamitüüpide valimisel ja suurema väljamaksega klõpsamisel läbirääkimistel tugevama positsiooni saavutamiseks..

Veebisaidireklaame on lihtne üles seada, kuid see ei vaja suurt rahakinnitust – välja arvatud juhul, kui teie veebisait kogub palju igakuist liiklust.

4

Sidusettevõtte turundus

Seadistamise lihtsus: 3/5

Tänu blogijate tõusule ja ‘mõjutajad’, sidusettevõtte turundus on populaarsem kui kunagi varem. Võib-olla olete ka siduslinki kasutanud, isegi seda mõistmata. Kuid mida see tegelikult tähendab ja kuidas see võib teile raha teenida?

Sidusettevõtte turundus on teie veebisaidi ja ettevõtte vaheline kokkulepe, millega suunate potentsiaalsed kliendid nende saidile.

Kuidas sidusettevõtte turundus töötab??

Sidusettevõtte turundusest kasumi teenimiseks on kaks erinevat viisi: CPC (kliki hind) või CPA (soetusmaksumus).

Sarnaselt reklaamidega on CPC see, kus saate raha iga kord, kui keegi klõpsab teie saidil linki, mis edastab selle sidusettevõttele (partnerfirma).

CPA-ga te ei tee’t ei saa raha, kui see kasutaja tegelikult ei tee ‘teisendab’ – s.t ostab tütarettevõttelt toote või registreerub teenusega. Nagu sina’Kui oodata, on CPA tasud palju kõrgemad kui teie CPC-d’teenite sidusettevõttele raha otseses mõttes – erinevalt CPC-st, kus nad võivad lihtsalt sirvida.

Selle asemel, et lihtsalt pakkuda kasutajatele reklaame kõrvalnäitusena, saab sidusettevõtte turundus teie sisuga kenasti lingida. Täna’kasutajad on seda tüüpi turunduse suhtes palju tolerantsemad ja teie’Üldiselt on see palju tulusam variant.

Näiteks võivad teil olla Harryga sidussuhted’s pardlid. Kui see nii oleks, siis oleks’s tõenäoliselt sina’Valmistame habemeajamistoodete kohta sisu, mis sisaldab ainulaadseid linke Harryga’s Razors sait.

Need ainulaadsed lingid on olulised. See’kuidas teie sidusettevõtte suudab jälgida, et kliendi ost pärineb teie veebisaidilt. Neid nimetatakse sidusettevõtete linkideks ja need’Reaalselt üsna lihtne luua.

Kui sa’Kui lingite palju platvormi (nt Amazon), saate konto luua ja luua sidusettevõtte linke otse nendega. Muul juhul saate konto luua saidil nagu Skimlinks, mis loob siduslinki iga sisestatud URL-i jaoks – ehkki see võtab väikese vahendustasu.

Loomulikult, mida rohkem teie veebisaidi liiklust saab, seda rohkem liiklust saate sidusettevõttesse suunata. Selles suhtes see’Sarnaselt reklaamipinna müümisele – peate saama palju saidikülastajaid, et see oleks väärt tuluallikas.

5

Annetuste vastuvõtmine

Seadistamise lihtsus: 4/5

Reklaamipinna müümisel ja sidusettevõtte turunduses loodetakse, et teie veebisait saab palju liiklust, annetused võivad olla tõhusam viis raha teenimiseks, kui loote tõeliselt kaasatud kogukonna.

Kui külastajad (sõna otseses mõttes) ostavad teie sisu sisse, on mõistlik, et mõned on nõus näitama annetuse kaudu üles teie tööd..

Lisaks heategevusele on annetused tavalised taskuhäälingusaitide veebisaitide seas, millest paljud loodavad oma saate ülalpidamiseks kuulajate helde rahastamisega.

Vikipeedia on ehk suurim näide mittetulunduslikust saidist, mis võtab vastu annetusi. See’s avatud lähtekoodiga teabekogu, mis’on tasuta kasutamiseks ja asutajad soovivad seda säilitada. Ressursi väärtustamise näitamiseks võite nüüd jätta annetuse.

Kuidas oma veebisaidil annetusi üles seada?

Enamik peamisi makseväravaid võimaldab manustada annetusnuppe oma saidile. Tavaliselt valivad inimesed PayPali selle universaalse populaarsuse ja selle kasutamise lihtsuse tõttu.

Pärast PayPali konto seadistamist saate luua ja kohandada omaenda annetusnuppu.

paypali annetusedPayPal muudab teie annetusnupu loomise ja kohandamise lihtsaks.

Saate nupu teksti muuta, lisada määratud annetussummasid või lasta külastajatel valida, kui palju nad tahavad maksta. Sina’Seejärel antakse teile HTML-kood, mida on vaja nupu manustamiseks oma veebisaidile.

Pärast seda, kui inimesed nuppu klõpsavad, nemad’Teid saadetakse PayPali’veebisaidil, kus nad saavad oma andmed täita ja annetuse lõpule viia. Lihtne üles seada, kuid nagu mainitud, peab teil olema lojaalset jälgimist ja selle väärtustamiseks suurepärase sisu tootmist.

6

Spondeeritud postitused

Seadistamise lihtsus: 4/5

‘Spondeeritud postitused’ on fraas, mida hakatakse Instagramis üsna palju riisuma. See’on mõjurite sünonüüm, kes kasutavad oma massilist jälgijate baasi toodete reklaamimiseks raha eest. See’Kuid mitte ainult Instagrammerid, kes saavad selle sündmuse osaliseks.

Teie veebisaidi populaarsuse kasvades võite leida, et ettevõtted teiega lootuses teiega ühendust võtavad’Ma reklaamin nende kaubamärki.

Olge siiski ettevaatlik – et maine puutumata jääksite ka teie’Ma tahan ainult asjakohaseid sponsoreeritud postitusi, mis vastavad teie külastajatele’ huvid.

Seal’s ka väga ranged juhised, mis ütlevad, et peate oma külastajatele teatama, et teie sisu on teie’taastootmist toetatakse. Kui see’s midagi sellist’arvestades uuesti, on hea koht alustamiseks FTC suunistega varjamine.

Näiteks kui haldate saiti, mis vaatab üle ja võrdleb kellasid, siis see ei toimiks’pole mõtet majutada mööblit müüva ettevõtte sisu. Mida võiksite vaadata, on kellade remondibränd või võib-olla ehted, mis täiendavad teie poolt üle vaadatud kellasid.

Niimoodi, sina’pakute külastajatele mitte ainult asjakohast ja huvitavat sisu, vaid ka teid’teenite raha ka lihtsalt teise kaubamärgi tutvustamisega. Räägi võidavad kõik!

Teine võimalus sponsoreeritud postituste rahaks tegemiseks on see protsess pähe pöörata. Kui sa’Kuna teid peetakse oma ala eksperdiks, võivad teised saidid soovida, et looksite oma teadmiste rikkaliku teabe põhjal oma sisu.

See’pole iseenesest teie saidiga otseselt seotud, kuid saate oma raha omistada’teete uuesti teie sisu’uuesti välja pannes.

9 parimat blogimisplatvormi – Uurige erinevaid võimalusi, kuidas oma enda blogi alustada 7

Plii genereerimine

Seadistamise lihtsus: 2/5

Plii genereerimine on potentsiaalsete klientide kontakti loomine ettevõtetega, kellest võib neile kasu olla. See’on natuke keeruline, nii et siin on abi’s näide:

Kui teil on veebisait, siis’Kuna tegemist on kergejõustikuga, võiksite teha koostööd spordibrändidega, et aidata neil ühendust saada sportlastega, kes soovivad oma tulemusi parandada.

See’erineb sidusettevõttest turundusest selle poolest, et teie’ei üritata inimesi teatud toodet ostma sundima – see’S tutvustab neile huvitavat teenust.

Saate teha koostööd toitumisspetsialistide, personaaltreenerite või sporditeadlastega ning aidata inimesi suunata – või ‘viib’ – nende äriteeninduse poole.

Kuidas alustada müügivihjete genereerimist

Plii genereerimine on pisut keerukam kui selle loendi muud meetodid. Peate mitte ainult leidma ettevõtteid, kes on huvitatud teiega ärisuhetest, vaid peate ka seda tegema ‘optimeerida’ teie saidil, et see oleks edukas.

Selle all peame silmas sina’vajan puhast, hõlpsalt liikuvat veebisaiti, millel on selged CTA-d (üleskutsed tegevusele). CTA on nupp, mis meelitab inimesi sellel klõpsama.

CTA õnnestumine peab külastajatele olema ilmne, mis juhtub, kui nad sellel klõpsavad. Enamikul juhtudel suunatakse nad ümber vormile, mis palub neil täita isiklikud andmed ja kontaktandmed.

Pärast selle täitmist nad’võetakse ühendust – või ‘kvalifitseeritud’ – ettevõtte poolt, et näha, kui huvitatud nad nende teenindusest on.

Teid kontrollitakse ka kvaliteet toodetud müügivihjetest – lõppude lõpuks ei vii palju liiklust ettevõtetele suunamine’vahet pole kellelgi’on valmis registreeruma.

8

Tellimused

Seadistamise lihtsus: 3/5

See’Pole ainult trükitud ajakirju ja ajalehti, mida inimesed nende päevade eest tellivad! Kõiki alates veebipõhistest juhendamistest kuni tarkvara juurde pääsemiseni ja esmaklassilise digitaalse infosisu saab teenida liitumismudeli kaudu.

Ainuüksi tellimuste e-kaubanduse turul on kasvanud üle 100% viimase viie aasta jooksul. See’See on suurepärane viis korduva tulu tagamiseks.

Tellimused toimivad kõige paremini siis, kui teil on mõni toode või teenus, mida inimesed saavad kasutada’t ei osta füüsiliselt, kuid peab regulaarselt juurde pääsema. Veebisaidi koostaja on suurepärane näide, kus maksate kuutasu, et kõigepealt luua, seejärel hostida oma veebisait veebis.

Kui teie veebisait on piisavalt populaarne, võite ka tasulise seina taha paigutada premium-sisu, millele teie külastajad maksavad juurdepääsu. See võib olla riskantne strateegia – eriti kui kogu teie sisu oli algselt tasuta.

Kui seda turustatakse õigesti, võib see olla kena väike rahakeerutaja ja paneb külastajaid tundma, nagu oleksid nad osa eksklusiivsest kogukonnast.

Kuidas tellimismudelit üles seada

Enamik platvorme võimaldab teil luua a ‘ainult liikmed’ ala oma veebisaidil. Seda saab kaitsta kasutajanime ja parooliga, mille inimesed peavad sisestama, mille nad peavad sisestama’Saan, kui nad tellivad.

Selles piirkonnas saate salvestada kogu oma esmaklassilise sisu. Artiklitele, uurimustele, videotele, netisaadetele ja muule pääseb juurde. Oma kaubamärgi edendamiseks võite isegi tellijatele kinkida tasuta kaupu’apellatsioonkaebus.

Lõplikud mõtted

Möödunud aastatel arvasid inimesed, et poodide veebisaidid on ainus viis võrgus raha teenida. Kuid ka nendel päevadel, kui Internet kasvab, kasvab ka selle taga olev rahabassein.

Nüüd on palju rohkem võimalusi, kuidas sukelduda ja haarata oma osa sularahast – ja see ka’ei piirdu isegi suurte veebisaitidega (ehkki sellest on muidugi abi).

Kokkuvõtteks siin’s on kiire ülevaade kaheksandatest meetoditest, mida me kasutame’arutasin.

8 veebisaidi raha teenimise viisi

Raha teenimise viis Häälestamise kirjelduse lihtsus Toodete müük

Teenuse müümine

Reklaamipinna müümine

Sidusettevõtte turundus

Annetuste vastuvõtmine

Spondeeritud postitused

Plii genereerimine

Tellimused

3 Veebipoe loomine ja oma toodete või kolmanda osapoole reklaamimine’s.
4 Oskuse müümine või kaubandus ja selle veebis reklaamimine, nt. aknapesu, isiklik koolitus või koerte jalutamine.
4 Lastes teistel ettevõtetel teie veebisaidil reklaamida. Google Adsense’i abil saate vältida seda, et peaksite ise ettevõtetega ühendust võtma.
3 Ettevõttelt komisjonitasude võtmine, suunates kas potentsiaalseid kliente või kindlustades neile tegelikult müügi.
4 Võimaldades külastajatel toetada teie tegevust ja näidata üles nende tunnustust, aidates oma veebisaiti rahastada.
4 Kas majutada teisi inimesi’oma saidi sisu eest raha eest või teistel saitidel ise esineda.
2 Hankige oma sait’külastajad saavad registreeruda mõne teise brändiga, tutvustades neile brändi pakutavat ja soovitades selle teenuseid.
3 Võimaldades külastajatele kuu- või aastatasu eest juurdepääsu võrgutööriistadele, tarkvarale, lisateenustele või sisule, mis on palkseina taga.

Millist meetodit peaksite kasutama?

Kõigil neil meetoditel on omaette tõestusmaterjal. Millist neist peaksite kasutama, sõltub paljudest asjadest:

  • Teie veebisaidi eesmärk
  • Viis, kuidas soovite oma sisu kuvada
  • Kui palju teie veebisaidi liiklust kuus saab
  • Teie naasvate külastajate arv

Nende saitide jaoks, mille külastajate arv on tohutu, on loogilised võimalused uurida näiteks sponsoreeritud postitusi, annetuste vastuvõtmist ja tellimusi.

Saidid, mis saavad palju uusi külastajaid, tahavad siiski vaadata reklaamipinna müüki, sidusettevõtte turundust või müügivihjete loomist.

Kui teil on uus ajakohane veebisait, kipub see olema teie toodete ja teenuste reklaamimine. Võite isegi jõuda kindlamate saitideni, tehes neile spondeeritud postitusi, mis omakorda aitab teie järgnevaid üles ehitada.

Muidugi on kõik need võimalused kõigile kättesaadavad. Aga kui sa tahad teha suuri dollareid, siis sa’sa pead oma kodulehte kasvatama’s populaarsus esimene.

Õnn ja õnnelik raha teenimine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me