Lihtne viis väikeettevõtetel rohkem raha teenida

Lihtne viis väikeettevõtetel rohkem raha teenidaTuginedes Weebly tehtud ulatuslikele uuringutele, usun, et väikeettevõtete jaoks sageli tähelepanuta jäetud ja lihtsaim viis oma ettevõtte jaoks rohkem raha teenida ja majanduskasvu teenida on lihtsalt veebisaidi loomine.


Afterall, kes ei tee’Kas teil pole tänapäeval veebisaiti? Don’t kõigil ettevõtetel on veebisaidid?

Tegelikult… šokeerivalt – ei.

Mäletan, kui käisin veel keskkoolis 90ndate keskel’s, kellelgi polnud e-kirju, mobiiltelefone ja Internetist teabe otsimise kontseptsioon oli ikka üsna võõras. Meil olid raamatukogud (mäletate, kas tegelikult on füüsilisi raamatuid?) Ja need olid esimesed ja palju kordi, ainus viis korralike uuringute tegemiseks.

15 kuni 20 aastat edasi liikudes on kõik võrgus ja füüsiline raamat on peaaegu minevik. Google on hakanud Internetti domineerima vähem kui 20 aastaga (see loodi 1996. aastal) ja kõik on nüüd võrgus.

Seda’s mida ma arvasin. Aga kas on?

Paljud inimesed ikka Don’t omavad veebisaite

Weebly koostas hiljuti infosüsteemi veebisaitide kohta USA-s alates 2013. aastast. Infograafik (vt allpool) näitab põhimõtteliselt, kui palju inimesi (peamiselt väikesed organisatsioonid, näiteks ettevõtted ja mittetulundusühingud) endiselt’Teil pole veebisaite ja veebisaitide koostajate kasvupotentsiaal.

Minu arvates oli statistika väga huvitav ja samal ajal natuke šokeeritud. Siin on vaid mõned olulisemad punktid:

 • 58% ettevõtetel puudub veebisait
 • 56% tarbijatest ei usalda ettevõtet, millel pole veebisaiti
 • 40% mittetulundusühingutel puudub veebisait
 • 75% tarbijatest ei vaja’ei alusta veebisaite, kuna puudub usaldus, et nad suudavad luua kvaliteetse veebisaidi
 • 50% kes alustavad, näevad vaeva, et lõpetada nii, nagu nad ei taha’teil pole korralikku plaani / teekaarti
 • 67% inimestest, kes kasutavad Weeblyt veebisaitide loomiseks, tahavad teha võrgus äri või laiendada oma olemasolevat ettevõtet, et saada rohkem kliente

Kas inimesed saavad teie ettevõtet usaldada??

Weebly põhjal’s infograafika ja uurimistöö, seda’On raske uskuda, et enamikul väikeettevõtetest pole endiselt veebisaiti, eriti kui selliste veebisaidiehitajate nagu Weebly abil on veebisaidi kokku panemine üsna lihtne (vaadake meie täielikku arvustust Weebly kohta ja kui kasutajasõbralik see on siin).

See on eriti oluline punkt, kui uuringud seda viitavad 56% tarbijatest ei usalda ettevõtet, millel pole veebisaiti.

Nii et kui olete väikeettevõtte omanik, kes seda ikkagi ei tee’teil pole veebisaiti, See on teile tohutu võimalus oma äri kiiresti laiendada. Seda pean ma a “madalad rippuvad viljad” kus teil on võimalus oma ettevõtet kiiresti laiendada ilma suuri jõupingutusi ja investeeringuid tegemata, luues lihtsa, kuid professionaalse veebisaidi, mis annab teie ettevõttele veebis kohaloleku ja vajaliku usaldusväärsuse.

Veebisaidi ehitajad saavad teid aidata

Idee oma ettevõtte jaoks veebisait üles ehitada võib olla hirmutav. Sarnaselt sellele, et üritan automootorit nullist kokku panna (uskuge mind, kui ütlen seda’saab katastroofiks!). See’s võõras, see’See on hirmutav ja tundub võimatu ilma teenusepakkuja palkamiseta, kes lihtsa veebisaidi loomiseks ja haldamiseks võib võtta tuhandeid dollareid.

Õnneks on mitmeid tõeliselt häid, kindlaid ja hõlpsasti kasutatavaid veebisaitide koostajaid, mis aitavad teid kiiresti ja hõlpsalt (jah’Tõsi!) piitsutage enda veebisaiti (rohkem allpool).

See pole tegelikult nii’liiga keeruline on teksti, oma toodete või teenuste piltide, mõne reklaamvideo (kui teil seda on), kontaktvormi sisestamine, et inimesed saaksid teile meilisõnumeid, teie aadressi ja kaarti saata. Saate seda kõike teha mõne tunni jooksul, kui teete seda lihtsalt lihtsaks.

Don’t ei ürita maailma üles ehitada’kõige ilusam ja keerulisem veebisait. Sa ei tea’seda pole vaja. Kui sa’Kui olete kohvik, siis vajate lihtsalt oma aadressi, kontaktnumbrit, ilusaid ja professionaalseid pilte oma poest, kohvi, naeratavaid kliente, kellel on hea aeg, ja kaarti, et inimesed teid leiaksid. See’See on tõesti nii lihtne. Kõik muu teeb teile peavalu ja ei lase teil oma veebisaiti lõpetada.

Milline veebisaidi ehitaja saab aidata?

Enda käes kogemuste põhjal’d soovitan vaadata järgmisi veebisaitide koostajaid ja ma tõesti usun, et saate ühega neist lühikese aja jooksul veebisaidi luua, kuna nende eesmärk on aidata mittetehnilistel inimestel veebisaite üles ehitada.

Samuti võitsid nad’t ei nõua tuhandeid dollareid nagu nemad’see on väga soodne, eriti väikeettevõttele (tasuta kuni vähem kui 25 dollarit kuus).

 • Weebly
 • Wix
 • Ruuturuum
 • Jimdo
 • Veebid

Põhiline on alustada. Ole loominguline, kui sa tõesti ei tee’pole aega lihtsa veebisaidi loomiseks. Ülaltoodud veebisaidiehitajad pakuvad teile juba põhilisi tööriistu veebisaidi loomiseks. Proovige palgata teile keskkooliõpilane Craigslistissa. Tänapäeval on lastel sellise asja kallal vigurid ja enamik neist ei tee seda’t ei küsi palju raha. Ole loominguline võimendades “odavam” ressursse.

Kõik ülalnimetatud veebisaidiehitajad on pukseerimisteenused – see tähendab, et lohistate ja tilgutate veebisaidile sõnasõnaliselt pilte, teksti, slaidiseansse, kaarte jne. Oma veebisaidi vormistamiseks ei pea te teadma ühtegi koodi – see on põhjus, miks teie ettevõttele veebisaidi loomine on nii taskukohane.

See on üks lihtsamaid viise, kuidas saate oma ettevõtet laiendada, veebis laieneda ja uute vaatajaskondadeni jõuda, ja potentsiaalselt rohkem raha teenida. Rääkimata Weebly uuringu andmetest, et enamik tarbijaid ei tee seda’ärge usaldage ettevõtteid, kellel pole veebisaiti.

See’see on tõsi, kuna ma leian, et ettevõte pole nii usaldusväärne või “varjuline” kui nad seda ei tee’teil pole veebisaiti. Kas see on õiglane või mitte, seda ei tee’t on tõesti oluline. Tänapäeval suurendab veebisaidi olemasolu usaldusväärsust ja see suundumus kasvab lähiaastatel alles.

Siin’s Weebly’s Infograafik:

looge tasuta veebisait

Leitud, et see arvustus on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me