Parimad veebiküljed 2020. aastal

See’on uus aasta ja teie’tahaksin hakata pisut lisaraha ära laskma – olgu see siis nii’s tagatisraha maja eest, kena puhkus, vihmane päev või suur reede õhtu. Mida’Veelgi enam, arvate, et teil on natuke lisaaega, et pühenduda küljehäiringutele.


Kuid peamine erinevus selle artikli ja teiste, kelle vahel olete võinud kokku puutuda, vahel on järgmine: võite ükskõik millise neist kõrvalhüpetest alustada ainult sülearvuti või nutitelefoni abil *.

* Peale numbri 7, kus me natuke pettisime, kuid see oli seda väärt.

Meie soovituste hulgast ei leia te koerte jalutamist, Deliveroo jalgrattaga sõitmist, allapanu korjamist ega küpsetamist. See pole see’t seitsmenda klassi küpsetiste müük ja te polegi’t triatloni treenimine.

Sa väärid koju tulla, istuda diivanil ja teenida pidžaamas pisut lisaraha – ja meie’olete saanud 18 parimat viisi, kuidas seda teha.

18 parimat veebis tehtavat tõrget 2020. aastaks:

Pea üles! Kui sa’Kui olete müünud ​​toote, olgu see siis füüsiline või digitaalne, on meil sellel saidil terve jaotis’Täis teavet veebipoe seadistamise võimaluste kohta – kuid me võitsime’t, ei peaks seda selles artiklis käsitlema. Selle asemel soovitame teil vaadata:

Veebipoe loomine – üheksa lihtsat sammu veebimüügi alustamiseks

5 parimat poodide veebisaitide ehitajat – meie parimad valikud teie veebipoe ehitamiseks

7 parimat tasuta e-poe platvormi – platvormid, mis võimaldavad teil hakata tasuta müüma

1

Avaldage keskkonnas

Küljehädad: avaldage keskmisel

Veebis raha teenimisel on veebi kirjutamine ilmselge tee (ma mõtlen, et hei, me võime olla natuke kallutatud). Aga kui sa seda ei tee’T-l on palju kogemusi, see võib vabakutseliste jaoks vajaliku väljakutsumise keeruliseks muuta ja sellest võib natuke osa saada. Kust siis alustada?

Blogi on suurepärane koht, kus näidata, kuidas saate millestki kirjutada’olete kirglik, kuid me hindame Mediumit ka teie artiklite postitamise (või uuesti postitamise) platvormina. See’See on suurepärane viis tööportfelli koostamiseks ja te saate vahepeal keskmise vahendusel teha tegelikult kaks või mitu dollarit’s Partnerprogramm.

Keskmine arvutab töötasu arvutamise viisi üsna ainulaadsena ja sellest saavad kasu nii nišikirjutajad kui ka need, kes on laialt levinud (või kellel on ‘viiruslik’ lugusid jagada). Lihtsamalt öeldes sõltub teie sissetulek sellest, kui palju kogu lugemisaega nad keskmisele liikmele teie artikli lugemiseks kulutavad. Kui vaid 8% keskmise aktiivsusega kirjanikest teenib rohkem kui 100 dollarit, siis seal teenitakse’ulatus, et saada palju enamat – 2019. aasta novembri kõrgeima tasuga keskmise autoriga teenis 22 658,57 dollarit. Kes see on, võib ametlikult nimetada Mediumit oma peamiseks saginaks.

2

Alustage nišš-Instagrami kontot

Küljehädad: nišš Instagrami konto

Sina’Näete palju artikleid kõrvalhüppade kohta, mis viitavad sellele, et saada ‘Instagrami mõjutaja’ selleks, et natuke lisaraha teenida. Ehkki see võis töötada viis aastat tagasi, on reaalsus selline, et Instagram on praegu seda tüüpi kontol üsna küllastunud. Kui teil pole juba mitu tuhat jälgijat, siis ka teie’Teil on raske mõjutaja tegevusse astuda.

Kuid see ei tee seda’t tähendab, et pole olemas’t Instagramis (ja kiiresti) teenitavat raha – sina’Pean lihtsalt natuke loovamaks saama. Nagu näeme, on nišikontod nüüd parim viis Instagrami lähenemiseks. Lojaalse fännibaasi kiireks saamiseks võite kasutada olemasoleva platvormi või populaarse sarja võimalusi. meie lemmiknäited on @chandler_holding_ur_fav_album, @depopdrama ja @meme_appetit. Kõik need kontod on kiiresti saanud tuhandeid jälgijaid ja kaks tuginevad eranditult jälgijate esitatud sisule.

Ükskord sa’olete saanud hea jälgimise, saate oma konto raha teenida mitmel erineval viisil. @depopdrama võtab makseid erinevate Depopi poodide reklaamimiseks oma lugudes, @chander_holding_ur_fav_albumil on annetuste leht ja @meme_appetit on hakanud kaupu müüma RedBubble’i kaudu, mis on meie platvorm’Räägime hiljem natuke lähemalt.

3

Õpetage inglise keelt eemalt

Külgkõrge: õpetage inglise keelt

Arvad, et ei tea’Kas teil pole oskusi pakkuda? Mõtle uuesti. Kui sa’kui räägite vabalt inglise keelt (või mis tahes keelt), siis teie’olete saanud midagi, mida keegi teine ​​tahab õppida. Kuna inglise keel on nii populaarne keel, on see siin’s kõige rohkem võimalusi. On palju inimesi, kes soovivad õppida eemalt, ja palju ettevõtteid, kes on valmis tegutsema vahendajana.

Teach Away, VIPKID ja QKids saavad seda teha kõik maksavad teie teenuste eest kuni umbes 25 dollarit tunnis. Sa ei tea’Nende saitidega liitumiseks pole vaja mingit õpetamiskogemust, kuid enamik eeldab, et teil on bakalaureusekraad’kraadi. Ükskord sa’oleme võtnud paar püsiklienti ja pannud endale nime, seadnud end juhendaja veebisaidile (meile meeldib mall ‘Eraõpetaja’ Wixi poolt), nii et võite hakata ise tasusid võtma ja kogu tasu kinni hoidma.

4

Täielikud veebiküsitlused

Külgmised tõrked: veebiküsitlused

Meie’Olen selles osas ülipõhjalik – võitis veebis uuringute tegemine’t suuri dollareid sisse tuua, kuid see on väga lihtne. Tegelikult peaaegu mõttetu. See’on täiuslik tegevus, mis sobib maasoleku aegadega – töölesõit, telerist kordusmängu vaadates jne. Survey Junkie on populaarne uuringufirma ja on üks väheseid, kes maksab teile 24 tunni jooksul pärast teie maksetaotlust, kas PayPali kaudu või kinkekaardina.

Iga uuring annab teile 50–450 punkti, 100 punkti võrdub 1 dollariga. Pidage meeles, et mõned neist uuringutest on üsna ulatuslikud ja nende täitmiseks kulub umbes pool tundi või rohkem.

5

Tõlgi

Külgminek: tõlge

Kui sa’oled õnn, et räägid rohkem kui ühte keelt, sina’Külgkõrguse valimisel on teil veelgi rohkem võimalusi. Tõlkimine on konkurentsivõimeline, kuid tulus äri ja olgu teie’Ilmselt on teil raske ilma kirjandustõlkeid või suuri kommertsprojekte ilma suhtelise kraadi omandamata hankida, võite väiksemate projektide valimiseks teha koostööd agentuuriga (või ise välja lüüa)..

Fiverri-sugused saidid sobivad kiireks alustamiseks, kuid enamus konkurente laadivad selle ringi 5 dollarit iga 500 sõna kohta, seda’Kulub natuke aega raha kogumiseks – ja nii paljude konkurentidega see ka on’Neid kõiki olulisi ülevaateid saab raskesti lukustada.

Meie’d soovitan kindlasti proovida hoopis agentuuritöö otsimist või jõuda ettevõteteni / vastata reklaamidele iseseisvalt. Ja et usutav välja näha, siis sina’Ma tahan, et veebisait näitaks näiteid teie töö kohta ja klientide positiivseid tunnistusi. Me armastame selle jaoks Squarespace’i malli Sofia – see loob ideaalse tasakaalu isikliku ja professionaalse vahel.

6

Tehke YouTube’i õpetusi

Külgmised tõrked: YouTube'i õpetused

Google ‘kuidas lipsu siduda’, ja tulemuseks on YouTube’i video. Selles videos on tavalise välimusega mees end lipsu sidunud ja hääleõiguse kohta selgitusega filminud. Ta pole seda teinud’t pole kasutanud ühtegi väljamõeldud varustust ja video on alla kuue minuti pikk. Sellel on üle 66 miljoni vaatamise. Eeldusel, et enamik inimesi vaatab seda videot lõpuni, on see asjatundlik lipsuõmbleja endale ise teeninud vahemikus 200 000–450 000 dollarit puhtalt reklaamidest, mida YouTube tema video alguses näitab.

Sel viisil YouTube’i kanali rahaks tegemiseks on siiski mõned nõuded.Sulle’Vajan viimase 12 kuu jooksul kanalite vaatamise aega, mis on üle 4000 minuti, millele lisandub üle 1000 tellija, mis kõik võtab natuke aega. Kasutage tööriistu nagu ‘TubeBuddy‘ et aidata teil tuvastada sisulünki, mida võiksite täita, ja seda lahendada!

7

Laenutage asju Fat Llamal

Külgminek: paks laama

Olgu, meie’ve petnud siin natuke. Fat Llama on sait, kus saate ‘rentida (peaaegu) ükskõik mida’. Nii et kui soovite seda kasutada oma küljehädade osana, teie’Mul on vaja midagi välja rentida. Tehnilised seadmed kipuvad Fat Llamal tõesti hästi hakkama saama; mõelge väljamõeldud kaameraobjektiividele, droonidele, DJ-seadmetele, projektoritele ja isegi muusikariistadele. Ainus mitteanonüümne konto Fat Llama töötasude edetabelis on fotograaf, kes üürib päevas peaaegu eranditult kaameraläätsesid umbes 15–20 dollarit ja teenisid viimase kuu jooksul mitu tuhat dollarit.

Tööriistad ja masinad hangivad vähem raha, kuid nende järele on suur nõudlus. Survepesurid, vaipade puhastusvahendid, jootekolvid – võimalused olete teie’Mul on midagi, mida keegi teine ​​vajab, kuid seda pole’ei taha osta.

Ja kui ei, siis võtke mõni aeg Fat Llamas ringi vaadata ja turgu hinnata; kas on midagi sellist, mida saaksite osta, mis tasuks kiiresti ise ära? Kas suudate konkurente õõnestada ja pakkuda midagi, mida nad suudavad’t – nagu tasuta kohaletoimetamine? Saate postitada üksusi Fat Llama tasuta ka teie’hüvitatakse kahjud summas kuni 30 000 dollarit.

8

Viige läbi veebisaidi kasutajate testimine

Külgkõrge: kasutaja testimine

Veebisaidi kasutajate testimine on sama lihtne kui veebiküsitluste tegemine ja potentsiaalselt palju tulusam (ehkki teie ise’pean rohkem tähelepanu pöörama). Sellised saidid nagu usertesting.com paluvad teil toimingu kliendi jaoks teha’veebisaidil (nt konkreetse toote ostmine) ja kirjeldage oma kogemusi, samuti andke oma muljeid saidist.

Iga video võtab aega 10 kuni 20 minutit ja teenib teile 10 dollarit, mille saab seejärel üle kanda teie PayPali kontole. Sina’Teid lepitakse klientidega teie asukoha ja demograafiliste andmete põhjal ning seal’Teil pole vaja muretseda oma tehnilise mõistmise või kogemuste taseme pärast – nad tahavad lihtsalt kuulda tüüpiliste klientide ausaid mõtteid, et heidutavaid tõrkeid siluda..

9

Proovige sidusreklaami

Sidusettevõtte turundus on see, kus lisate oma sisuga toodete või teenuste linke ja teenite siis väikese vahendustasu, kui teie lugejad pärast nende saidil klõpsamist neid tooteid ostavad. Moeblogijad näiteks postitavad linke nende kantavate rõivaste juurde ja teenivad väikest kasumit, kui nende lugejad jätkavad samade rõivaste ostmist.

Sidusettevõtte turunduse kaudu raha teenimise osas on meil sarnane nõuanne Instagrami konto avamisega – minge niši.

Sidusettevõtte turundus võib olla tõesti kasumlik, kuid konkurents on tihe. Sina’Enda niši leidmiseks tuleb otsida sisulünki ja jälgida tekkivaid suundumusi.

10

Alustage infolehte

Külgminek: infoleht

Kõigile, kes’Kuna kunagi on kontoripõhine töö olnud, võib vabatahtlikult e-kirjade saamiseks registreerumise mõte tunduda täiesti võõras. Kuid infolehtede loomine võib olla suur äri kõigile, kellel on loominguline vilumus, hea idee ja valmisolek tundi sisse viia.

Infolehe käivitamine pole veel’t kiire viis raha saamiseks – kuid see võib kindlasti olla hea. Ükskord sa’Kui olete loonud abonentide lojaalse andmebaasi (kasutades sellist tööriista nagu MailChimp või TinyLetter), võite hakata oma infolehte monetiseerima. Kõige populaarsem viis selleks on sidusettevõtete linkide lisamine (ülalpool vaadake, mis need on ja kuidas edasi liikuda), või raha teenimine sponsorilt, lisades nende toote või teenuse jaotise.

See’on raske numbrit panna, kui palju võiksite oma infolehest teenida, kuid pidage meeles, et mõne inimese jaoks on see nende täiskohaga töö – nii et’seal on turvaline öelda’S siin on tõsist teenimisvõimalust. Samamoodi sina’mõne tõsise konkurentsi vastu, seega soovitame teil uurida ja registreeruda võimalikult paljudele infolehtedele. Järgmine mustand ja mida me’re Lugemine on kaks meie lemmikut.

Sina’Tahaksin luua lihtsa saidi, kus inimesed saaksid registreeruda teie uudiskirjaga ja postitada näiteid varasema sisu kohta. Meile meeldib Squarespace’i valukoda Foundry, nagu see’üsna tüpograafiale keskendunud – sobib suurepäraselt oma sõnade rääkimiseks!

11

Kirjutage vabakutselist sisu

Külgkõrge: kirjutage vabakutselist sisu

Kui sa’Kui teil on huvi vabakutseliste kirjutamiste kohta natuke raha teenida, on huvi tekkinud uudiskirja või keskkonnas avaldamise idee tõttu..

Paljud inimesed soovivad end kirjanikuna turundada. Seal’on eksiarvamus, et peate olema järgmine F. Scott Fitzgerald, et teie töö oleks väärt tasumist. Kuid tegelikkus on see, et suur osa kommertskirjutamisest seisneb vaid selles, et suudetakse asju lühidalt ja lihtsas inglise keeles selgitada. Ja muidugi on kohustuslik hea kirjaviis ja grammatika.

Ükskord sa’Kui teil on vabakutselisena kogemusi, võite teenida ühe sõna kohta vahemikus 0,12–0,20 dollarit. Kuid sellesse etappi jõudmiseks olete teie’Ma tahan luua hea profiili ja see hõlmab ka sind’arvasite seda – veebisait! Siin saate kuvada oma töö varasemaid näiteid, kirjutada oma huvide ilmutamiseks ajaveebi postitusi ja anda inimestele võimalus teiega ühendust võtta. See Wooden Writingi veebisait on suurepärane näide ja meie lemmikportfelli mall on Henson by Squarespace.

12

Korrektuur

küljehädad: korrektuur

Kas olete kotkasilmne grammatika ja õigekirja meister, kuid mitte kirjutamise fänn? Korrektuur võib põhjustada täiusliku külje tõrke.

Kuid korrektuuriga alustamine pole’t alati kerge sõit. Vastupidiselt levinud arvamusele te ei tea’Vabakutselise korrektorina tööle saamiseks pole tegelikult vaja inglise keelset kraadi, kuid peate oma väärtust tõestama. Kirjanikuna on see lihtne – saate lihtsalt oma töö näiteid portfellis postitada. Kuid korrektorina teie’Pean oma oskusi teistmoodi näitama. Oma esimese töökoha saamiseks sina’Peate pakkuma tõeliselt konkurentsivõimelist hinda ja / või toetama teie võrku. Saate kontrollida vabakutseliste korrektuuritööde olemasolu sellistel saitidel nagu vabakutselised kirjutamiskontserdid.

Koguge kindlasti õnnelike klientide iseloomustusi. Nii saate luua veebipõhise CV, milles on täpsustatud teie projektid’olen selle kallal töötanud ja tutvustame seda tulevastele klientidele tõendina, et nende koopia oleks turvalistes kätes. Jällegi on palju malle, mis selle jaoks töötaksid – meie lemmik on Squarespace’i Suhama, kuna see paneb teie kliendid maksimaalse mõju saavutamiseks ette ja keskele.

13

Looge veebikursus

küljehädad: veebikursus

Kui sa’Veenduge, et kirjutuskesksed külgmised tõrked on tekkinud, ja mõistke oma võimete puudumist selles valdkonnas, siis kuulake üles: siin’kus saate raha teenida peaaegu kõigi oma oskuste olemasolul, kui teil seda on’olete nõus seda jagama.

Isiklikud kursused on vapustavalt kallid, nii et see on’Pole ime, et üha enam inimesi pöördub veebikursuste täiendamiseks. Udemy on üks sedalaadi kursuste suurimaid saite, mis pakub kõike alates Photoshopi õpetustest kuni enesekindluse õpetusteni koos hindadega ulatudes umbes 15 dollarist kuni mitmesajani.

Nende kursuste kokkupanek võib võtta veidi aega, kuid ükskord need läbi’uuesti tehtud, see’s suures osas käed rüpes. Sina’Pean vastama küsimustele ja aeg-ajalt jaotisi värskendama, kuid raske töö saab tegelikult tehtud. Udemy-l on isegi juhendaja tugimeeskond, kes aitab teid sellel teel – ja see selleks’Pole ime, kui neid arvestada’Võtan jaheda 50% teie müügist läbi nende platvormi. Seda’s miks jälle, kui kord’kui olete Udemy-sugusele saidile pisut ärevust kogunud, soovitame pakkuda kursust ka oma platvormil, luues lihtsa veebisaidi, kus oma sisu kuvada.

14

Paku ekspertide vastuseid

küljehädad: asjatundjate vastused

Kui sa’olete oma ala kvalifitseeritud ekspert, kuid ärge unustage’Veebikursuse loomise idee teile meeldib, kui pakute ekspertidele vastuseid, ja saate teenida pisut raha. Sellised saidid nagu JustAnswer ja PrestoExperts võimaldavad teil registreeruda eksperdina kõigis küsimustes alates rahandusest kuni loomadeni, ehkki’Peate oma valiku toetuseks taotlema tõendusmaterjali.

Ükskord sa’uuesti tööle hakates võib see olla üsna tulus küljehäda. JustAnswer’is saate oodata, et teenite ühe küsimuse kohta 20–50 dollarit +, PrestoExperts-is saate aga teenida teenige rohkem kui 2 dollarit minutis.

15

Mäng Twitchil

küljehäda: tõmblema

Kui peate end profimängijaks, on tõenäoline, et olete ka teie’olete Twitchist juba kuulnud. Kui teil on varjupaika’t, meie’Ma täidan teid lühidalt.

Twitch on sait, kus saate end videomängude mängimiseks voogesitada, samuti vaadata, kuidas teised inimesed videomänge mängivad. See’see on asi, mis ei tee seda’ei kõla nagu peaks asi olema, aga see’s tegelikult päris suur tehing; Twitchil on päevas üle 15 miljoni aktiivse kasutaja.

Nagu YouTube, saate ka Twitchi videote alguses reklaamide kuvamise pealt raha teenida. Sest see’see on Amazoni omanduses olev platvorm’Samuti on tõesti lihtne luua sidusettevõtte Amazoni linke mängudele või muudele toodetele. Võimalik, et saate isegi sponsorlepinguid hankida, kui saate piisavalt vaateid koguda.

16

Müüge veebis t-särke

küljehädad: müüge t-särke veebis

Kõik teavad, et üks inimene, kellel on alati tõeliselt head t-särgid. Kui teil on kahtlus, et võite tegelikult see inimene olla, siis kuulake järele: saate t-särke veebis müües raha teenida, ilma et peaksite kunagi makse töötlema – või isegi hoidke t-särki.

Jep, meie’uuesti tõsine. RedBubble’i abil peate oma kujunduse üles laadima – nemad’Ma hoolitsen ülejäänu eest. Muidugi, teie sisselõige on üsna väike, kuid arvestades, et võitsite’Arvame, et ei pea investeerima aktsiatesse või maksma veebipoe eest’See on päris armas ettevõtmine. See seadistus sobib ideaalselt väikese kõrvalprojekti jaoks, mis hoolitseb suures osas iseenda ja selle eest’ei ole ainult t-särgid – saate üles laadida ka oma telefoniümbriste, seinapildi ja terve hulga muude toodete kujundusi.

Ainus miinus? No las siis’lihtsalt öelda, et üks või kaks inimest jõudsid sinna esimesena. RedBubble on superkonkurentsivõimeline, nii ka teie’Tahan ka teie tooteid turustada. Meie’Mulle meeldib öelda, et teie fantastilised disainilahendused müüvad end ise, kuid kuna pakutavate toodete arvu on nii palju, vajavad isegi parimad stiilid pisut tõuke.

Kas otsite uut läikivat turgu, kuhu hüpata? Tutvuge meie juhendiga Kuidas müüa CBD veebis kui sa’tunnete end natuke seikluslikumana! 17

Investeerige aktsiatesse ja aktsiatesse

küljehäda: aktsiate ja aktsiate rakendus

Aktsiatesse ja aktsiatesse investeerimine võib tunduda väga suurejoonelise tegevusena’ainult neile, kes on nõus mega mega dollareid sisse tooma, on reaalsus, et mis tahes rahasumma arukas kasutamine on parim viis natuke rohkem raha teenida.

Niisiis, kui teie’Kui olete selle nimekirja ühest küljest tõrjunud pisut lisaraha, siis miks mitte investeerida seda pisut kaugemale? Kunagi eeldas börsil edu leidmine tunde põhjalikke uuringuid ja pidevat trendide jälgimist. Ja kindlasti, see on endiselt võimalus – kuid eelistame rakenduste lähenemist.

Robinhood on tasuta investeerimisrakendus, kuid see on parem neile, kellel on ettekujutus sellest, mida nad pakuvad’samal ajal keskendub Swell Investing investeerimisele ettevõtetesse, millel on maailmale positiivne mõju. Seal’See on põhimõtteliselt investeerimisrakendus ükskõik kellele, olenemata teie kogemuse tasemest.

Minge tippu 18

Videote transkribeerimine

Minge tippu Küljehädad: videote transkribeerimine

Kui sa’andekas masinakirjutaja, võib ümberkirjutamine olla hea viis, kuidas teenida paar lisa dollarit. Sina’Ma tahan olla kiire masinakirjutaja, kuna enamik saite maksab teile selle asemel, et kulutada selle töötamise eest tunni eest transkribeeritud heli või video tundi.

TranscribeMe-d peetakse laialdaselt transkriptorite jaoks üheks paremini tasustatud platvormiks, makstes vahemikus 15–22 dollarit helitunni kohta (juriidilise või meditsiinilise taustaga inimesed teenivad kõrgemat määra). Kirjutage mulle aruanded ümber keskmine kuupalk tellijate jaoks on 250 dollarit, ja kõrgeim kuutulu oli väidetavalt 2200 dollarit.

Minge tippu 19

18 parimat veebis leiduvat tõrget: selle kokku pakkimine

Minge tippu

Täname, et kleepisite end kokku, kui pakkisime lahti oma 18 parimat veebipõhist tõrget 2020. aastaks – loodame, et seal oli kõigile midagi vähe!

Siin’s see nimekiri veel üks kord:

Nagu ikka, meie’tahaksin selle teile, meie imeliselt nutikad lugejad, tagasi visata – kas on näpunäiteid vähese raha teenimiseks? Ükskõik ‘rikkaks saama’ skeeme, mida peaksime vältima nagu katku? Kas teil on õnnestunud kõrvalkõrgendus muuta täiskohaga tööks? Meie’d armastan sinust kuulda! Jagage oma kogemusi kommentaarides, nii et saaksime seda saiti jätkuvalt kasutada kasuliku ja koostööallikana.

Õnnelik sagin!

Minge tippu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me