IX Огляд веб-хостингу

Оновлення: IX веб-хостинг закритий для бізнесу

Цей огляд IXWebHosting був вперше написаний нашим рецензентам веб-хостингу Candace Morehouse у 2013 році.


У липні 2014 року я додав більше деталей (оновлені профі & мінуси, огляд безперервного часу тощо) на основі мого досвіду використання в безкоштовній пробній версії. Це тривало близько 12 місяців, і я більше не маю облікового запису на IX веб-хостингу. 

Компанія, яка керувала IX веб-хостингом, ТОВ «Електронна комерція», була придбана Site5 – хостинг-компанією EIG у 2015 році.

Словом, IX веб-хостинг сьогодні належить тому самому топ-менеджменту, який керує iPage, BlueHost, Hostgator, PowWeb, реселлерським клубом, JustHost, FatCow та десятками інших відомих брендів хостингу.

Придбання 2015 року EIG

IX веб-хостинг був проданий Endurance International Group у 2015 році. Ця чутка підтверджується оголошенням фінансових результатів EIG за 2015 рік.

Електронна комерція, ТОВ – материнська компанія, яка управляє IX веб-хостингом, придбана приблизно на 28 мільйонів доларів.

IX Альтернативи веб-хостингу

Щодо сьогодні – бренд IX Web Hosting закритий для бізнесу. Користувачі Linux-хостингу тепер переглядаються Site5; тоді як Windows, що розміщує користувачів Verio та тих, у кого їх домен зареєстрований на IX, рекомендується перейти до Dotster. 

Якщо ви шукаєте веб-хостингу – ось мої 10 найкращих виборів веб-хостингу. Рекомендовані провайдери веб-хостингу, що продають за аналогічною ціною IX, включають:

Потрібна спеціальна IP-адреса – але у вас є лише невеликий бюджет для розміщення вашого веб-сайту? Тоді IXWebHosting просто може бути найкращим вибором, коли ціни продажу починаються від $ 3,95 на місяць для спільного хостинг-рахунку.

Погляньте, що вони пропонують і що ви можете очікувати, якщо ви вибрали IX для розміщення свого сайту.

IXWebHosting – Хто?

Починати завжди з огляду самого бізнесу. Часто це може сказати вам, чи має хостинг компанія необхідний досвід, знання та стабільність, щоб забезпечити найкращий сервіс для ваших потреб.

IXWebHosting існує з 1999 року, коли вони почали розміщувати сайти на сервері, розташованому в чиїйсь вітальні. Давно займатися бізнесом, і компанія з тих пір зросла, щоб обслуговувати 110 000 клієнтів і розміщувати понад 470 000 веб-сайтів. Їх штаб-квартира та центр обробки даних об’єднані в одному місці, в Колумбусі, штат Огайо, США.

IXWebHosting плани & Особливості

IXWebHosting пропонує три різні типи пакетів: дешевий спільний хостинг, хмарний хостинг та VPS-хостинг. Хостинг для спільного доступу доступний у трьох рівнях обслуговування (ціна плану експертного хостингу на основі спеціального промо-купона).

Спільний хостингExpertBusiness PlusUnlimited Pro
Вільний Доміан123
Виділений IP2315
Акційна ціна$ 1,95 / місяць *7,95 дол. / Міс7,95 дол. / Міс
Ціна поновлення6,95 дол. / Міс$ 9,95 / міс12,95 дол. / Міс

За допомогою хмарного хостингу ви маєте вибір операційних систем на базі Windows або Linux та (на щастя!) CPanel або Plesk панелі управління.

І нарешті, IX пропонує VPS хостинг. За допомогою цієї опції ви можете вибрати двоядерний сервер з вибором місця на диску, оперативної пам’яті та пропускної здатності. Ці пакети починаються від $ 54,95 на місяць при повному корінтовому доступі.

Усі плани хостингу IX постачаються з “необмеженою” пропускною здатністю хостингу, доменами, субдоменами, передачею даних та обліковими записами електронної пошти.

Всі популярні платформи блогу (WordPress, Joomla, Drupal) включені як установка одним натисканням кнопки, а також є створений веб-сайт, який допоможе тим, хто не має багато досвіду чи знань.

Панель управління

Для тих, хто шукає панель управління, до якої вони звикли, такі як cPanel, Plesk або vDeck, ви будете розчаровані. IX надає власну панель управління зі своїми спільними планами хостингу, і це дещо незграбно.

Маючи особистий досвід роботи з панеллю управління, я можу сказати, що це зовсім не зручно для користувачів, і якщо ви новачок з веб-сайтів, IX ускладнює налагодження і роботу вашого блогу. CMS потрібно встановлювати вручну, щоб URL вашого блогу знаходився на рівні домашньої сторінки. Так, це встановлення одним клацанням миші – якщо ви не заперечуєте проти адреси www.example.com/blog. Якщо ви хочете, щоб ваш блог був чимось на кшталт www.example.com, вам доведеться встановити його вручну (або налаштувати його з .htaccess або жорсткого коду, конфігураційного файла WP). Для новачків це може бути трохи заплутано.

IX Панель керування веб-хостингом - не звичайний cPanel або vDeckПанель керування IXWebHosting – не звичайний cPanel або vDeck

Підтримка клієнтів

Як і багато інших веб-компаній, що розміщують веб-сайти, IX надає підтримку своїм клієнтам за допомогою різних варіантів: телефон, онлайн-квиток, електронна пошта та цілодобова підтримка онлайн-чату..

Компанія з гордістю говорить про те, що їх представники проходять навчання для надання “унікального та персоналізованого досвіду підтримки клієнтів”. З цією метою кожному клієнту присвоюється персональний представник, коли він підписується на послуги IXWebHosting. Це дуже приємний штрих.

Дуже багато компаній рекламують, що вони пропонують американську підтримку та рідну англомовну команду, тому незвично, що IX робить те саме. Їх представники працюють поряд з іншими співробітниками компанії, що повинно бути ефективнішим, ніж аутсорсинг обслуговування клієнтів.

Підтримка ixwebhosting

Моя особиста думка та досвід використання

Спеціальна пропозиція IP-адрес = Добре для SEO хостингу

Якщо ви копаєте трохи глибше, ви побачите, що IXWebHosting оснащений кількома унікальними функціями, які інші веб-хости не пропонують: 

По-перше, веб-хост надає спеціальну IP-адресу * – принаймні одну – для кожного облікового запису хостингу.

По-друге, вони дають вам семиденний період, протягом якого ваш рахунок безкоштовний. Звичайно, вам потрібно надати номер кредитної картки, щоб розпочати свій рахунок, але він не стягуватиметься до восьмого дня, і ви можете скасувати будь-який час до цього. Поза першим семиденним періодом ви можете скасувати свій рахунок будь-коли протягом 30 днів, щоб отримати повне повернення плати за хостинг.

І третє, веб-хост підтримує хостинг для Windows та Linux – отже, ваша база даних може бути або MySQL, або MsSQL.

Плюси IXWebHosting проти мінусів

Я підписався та користувався послугами IXWebHosting двічі за минуле. У 2012 році я придбав обліковий запис IXWebHosting Unlimited Pro і розмістив у них близько 20 днів (тоді обліковий запис було скасовано до закінчення 30-денного пробного періоду).

У квітні 2014 року мене запросили безкоштовно випробувати послугу хостингу IX і відтоді я відстежую IXWebHosting. Під час мого перебування на IXWebHosting є і хороший, і поганий досвід.

Для ваших простих посилань, ось короткий список плюсів і мінусів.

 • Щедрі спеціалізовані IP-пропозиції – виділений IP – це велика перевага для багатьох!
 • Доступний – Відмінна ціна стосовно функцій.
 • Англійськомовні представники служби обслуговування клієнтів, розташовані на місці, – відмінна особливість, особливо для клієнтів США.
 • Надійний сервер – 99,9% гарантії безперервного часу (дивіться огляд IXWebHosting uptime нижче).
 • Чесна ділова практика – Як згадувалося, я придбав рахунок у 2012 році та скасував протягом безкоштовного пробного періоду. На наступний день IXWebHosting повернув мені гроші, без запитань.
 • Панель управління – не проста у використанні.

* Примітка. Для чого потрібна спеціальна IP-адреса?

Коли ваша IP-адреса надана спільним, вона використовується для кількох веб-сайтів. Проблема цієї конфігурації полягає в тому, що якщо хтось із цих власників веб-сайтів робить щось, щоб заборонити пошукову систему, ваш веб-сайт також може потрапити до чорного списку. Це дійсно може завдати шкоди SEO. Ще одна причина, що вам потрібна спеціальна IP-адреса? Потрібно створити веб-сайт електронної комерції, тому, якщо ви хочете продавати продукти чи послуги в Інтернеті, IX може бути хорошим вибором.

IXWebHosting Огляд часу

Є кілька речей, важливіших для власника веб-сайту, ніж те, як часто сайт працює та доступний для відвідувачів (а також доступний для вас, щоб робити оновлення / зміни).

Питання, яке потрібно задати: наскільки надійною є компанія-хостинг, яку ви розглядаєте?

Завдяки IX ви гарантуєте, що ваші сторінки будуть доступні 99,9% часу протягом 12-місячного періоду. Якщо відсоток протягом одного місяця опускається нижче цього, ви маєте право на повернення ваших зборів за хостинг у повному місяці. Мабуть, все, що вам потрібно зробити, щоб подати запит на повернення коштів – це зв’язатися з представником служби обслуговування клієнтів через Інтернет-довідковий відділ.

Я подивився в Інтернеті і виявив, що три сайти, розміщені IX, за якими проводили моніторинг протягом останніх семи років, не сподобалися 99,9 відсотків часу роботи. Насправді, загальний відсоток часу роботи тривав 99,839% (але 100 відсотків за останні сім днів, коли я перевіряв). Не величезна різниця, але достатня, щоб, можливо, викликати проблеми.

Гаразд, тому вам може бути цікаво, що IX робить для забезпечення максимального часу роботи. Хороша новина полягає в тому, що IX володіє власним центром обробки даних, який використовує провайдерів рівня 3 та резервування n + 1. Це забезпечує додаткове джерело резервного копіювання даних. Будучи розміщеним у власному центрі обробки даних, IX може контролювати навколишнє середовище, мережу та обладнання (усі вони розташовані в одній будівлі, що і адміністрація, відділи продажу та маркетингу компанії). Доступні два важких генератора, які підтримують та працюють сервери у разі відключення електроенергії.

Що стосується безпеки, IXWebHosting використовує мережеве програмне забезпечення, яке здійснює постійний моніторинг, виявлення і відновлення зловмисних програм. Приємною особливістю служби зловмисного програмного забезпечення є те, що якщо у вашому обліковому записі виявлені заражені файли, шкідливий код автоматично відфільтровується та файли виправляються.

Динамічне зображення праворуч вказує на тривалість тривалості для IXWebHosting за останні 7 днів.

IXWebHosting бал часу роботи (на основі результатів мого тестового сайту)

А зображення нижче – це екран, знятий з тестового сайту, який я відстежував протягом квітня – липня 2014 року.

IX Оцінка часу проведення хостингу (21 червня - 22 липня 2014 р.) - Зауважте, що простої спричинені помилками зв’язку (мій безкоштовний рахунок на короткий час призупинено). Коротше кажучи, IX отримав надзвичайно добре (100% тривалість тривалості) протягом періоду випробувань.IX Оцінка часу проведення хостингу (21 червня – 22 липня 2014 р.) – Зауважте, що простої спричинені помилками зв’язку (мій безкоштовний рахунок на короткий час призупинено). Коротше кажучи, IX отримав надзвичайно добре (100% тривалість тривалості) протягом періоду випробувань.IX Веб-хостинг час за останні 30 днів (11 серпня 2014 р.)IX Веб-хостинг час за останні 30 днів (11 серпня 2014 р.)

Висновок: Якщо ви хочете розмістити на IXWebHosting?

Відповідь, як завжди, і так, і ні.

Коротше кажучи, IXWebHosting – це дуже доступна хостингова послуга, яка постачається з винятковим сервісом обслуговування клієнтів, надійними хостинг-серверами та всебічними можливостями хостингу – не кажучи вже про те, що кількість безкоштовних виділених IP-адрес у Unlimited Pro (що є величезною угодою).

Однак, як і у всіх інших веб-хостів, IXWebHosting не є ідеальним. Найбільшою проблемою IXWebHosting є його панель управління – Дизайн інтерфейсу користувача застарів і дуже непридатний для користувачів; плюс, існує стільки незвичайних обмежень (наприклад, ви не можете автоматично встановити CMS у свій корінь).

Тож ось мій вердикт – Якщо виділена IP-адреса важлива для вас, у вас обмежений бюджет, і вам зручно розробляти / розробляти веб-сайт, то IXWebHosting був би прекрасним вибором. З іншого боку, якщо ви новачок, який тільки почав працювати, то ні, я не думаю, що IXWebHosting є хорошим вибором.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map