Огляд GoDaddy

Заснована ще в 1997 році, GoDaddy є найбільшим у світі реєстратором доменів із понад 13 мільйонами клієнтів.


Компанія надає хостингові плани для малого бізнесу, професіоналів веб-дизайну та приватних осіб та має офіси в деяких найпопулярніших технологічних коридорах у світі, включаючи Кремнієву долину, Кембридж, Сіетл, Хайдерабад, Белфаст та Фенікс.

Навіть якщо ви не знайомі з індустрією хостингу / реєстрації доменів, ви, ймовірно, чули про GoDaddy через одну з їхніх рекламних роликів Super Bowl або NASCAR..

Цікаво, що GoDaddy також займається підтримкою цілого ряду благодійних причин – у Phoenix, де GoDaddy обладнано 270 000 квадратних футів, компанія зробила значні пожертви для дитячої лікарні Фенікса, Арізонського гуманного товариства та зоопарку Фенікс.

IPO GoDaddy зібрало 460 мільйонів доларів у квітні 2015 року.

У червні 2014 року GoDaddy Inc. подала заявку на IPO у червні 2014 року із вартістю заповнення у розмірі 100 мільйонів доларів США. Зрештою, компанія зібрала 460 мільйонів доларів від свого IPO 1 квітня 2015 року.

Детальніше про бізнес GoDaddy

godaddy ipo

Якщо ви подивитесь на дев’ять місяців, які закінчилися дев’ять місяців GoDaddy, не підтверджені фінансові результати, ви можете побачити, що компанія зосереджується на трьох бізнесах:

 • Домени – 55,5% від загального доходу
 • Хостинг та присутність – 36,5% від загального доходу
 • Бізнес-додатки – 8,0% від загального доходу

Компанія отримала 1,01 мільярда доларів (відповідно до фінансових результатів), але все одно втрачає гроші (компанія зробила чисту втрату майже 200 мільйонів доларів у 2013 фінансовому році).

Домени

Найбільша частина доходів GoDaddy складається з реєстрації доменних імен та оновлення доменних імен.

Протягом перших дев’яти місяців 2014 року категорія послуг домену принесла дохід у розмірі 564 мільйонів доларів.

Дохід, який GoDaddy отримує від реєстрації, може істотно відрізнятися. Компанія стягує різні ціни за різні типи доменів. Наприклад, на момент написання нової реєстрації .com коштує $ 8,99 / рік на 2-річний термін. Цікаво, що домени .net і .org коштують однаково, тоді як .today коштує $ 24,99 / рік.

Хостинг та присутність

Друга найбільша частина доходу GoDaddy – це те, що вони отримують від пропонування продуктів для розміщення хостингу та присутності.

Розділ хостингу та присутності GoDaddy за перші дев’ять місяців 2014 року приніс майже 370 мільйонів доларів.

Дохід із розділу “Хостинг та присутність” включає в себе продукти для створення веб-сайтів, SEO, сертифікати SSL, безпеку веб-сайту SiteLock, приватні IP-адреси та багато іншого. Що стосується хостингу, GoDaddy пропонує спільні, VPS та спеціалізовані сервери за цінами, що починаються всього в кілька доларів на місяць за домен. Крім того, хостинг включає в себе інструменти для створення сайтів, щоб навіть початківці могли зрозуміти, як швидко створити сайт і запустити його.

Бізнес-додатки

Частина ділових додатків GoDaddy принесла дохід у розмірі близько 81,6 мільйонів доларів протягом перших дев’яти місяців 2014 року.

“Ділові програми” GoDaddy включають такі елементи, як облікові записи електронної пошти, онлайн-бухгалтерія, онлайн-зберігання даних, маркетинг електронної пошти та система онлайн-платежів.

Деякі конкретні продукти, що інтегруються в бізнес-додатки, включають:

 • Microsoft Office 365, який починається з ціни 4,99 дол. / Місяць на користувача
 • Послуга маркетингу електронною поштою, яка починається з ціни 9,99 дол. США на місяць для до 1000 абонентів. Він має схожі можливості з MailChimp та GetResponse.

Плани хостингу GoDaddy

Гаразд, достатня кількість компанії та фінансові номери. У цьому огляді ми зупинимося на хостингових послугах GoDaddy. Компанія пропонує три різні хостингові плани як для приватних осіб, так і для підприємств:

 • Економіка: $ 4,99 на місяць за 1 веб-сайт, 100 Гб пам’яті, необмежену пропускну здатність та до 100 адрес електронної пошти.
 • Делюкс: $ 5,99 на місяць для необмежених веб-сайтів, необмеженого обсягу пам’яті, необмеженої пропускної здатності та до 500 адрес електронної пошти.
 • Кінцева: $ 7,99 на місяць для необмежених веб-сайтів, необмеженого обсягу пам’яті, необмеженої пропускної здатності та до 1000 адрес електронної пошти.

Усі плани включають безкоштовний домен з річним планом, цілодобовий моніторинг безпеки та захист DDoS та зручну панель управління.

Майте на увазі, що хоча всі плани технічно мають необмежену пропускну спроможність, і обидва плани Deluxe і Ultimate рекламують необмежену кількість пам’яті, це технічно не є необмеженим. GoDaddy залишає за собою право повідомляти користувачів, якщо їх пропускна здатність у використанні пам’яті загрожує стабільності серверів GoDaddy або впливає на час роботи. У цьому випадку від користувачів буде потрібно перейти на віртуальний приватний сервер або виділений приватний сервер.

пропозиції хостингу для godaddyПлани хостингу GoDaddy – Економ, Делюкс та Остаточний. Екран, знятий з веб-сайту GoDaddy http://www.godaddy.com, будь ласка, зверніться до службовців для кращої ціни в ціні & можливості хостингу.

GoDaddy vs інші подібні хостингові послуги

Швидке порівняння GoDaddy з іншими подібними веб-хостингами.

ОсобливостіGoDaddyiPageBlueHostHostMetroA2HostingWebHostingHub
План в оглядіЕкономікаОсновніСтартерMegaMaxШвидкийІскра
Зберігання100 ГБНеобмежений100 ГБНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
SSD?НіНіТакНіТакНі
Передача данихНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Дозволений домен1Необмежений1НеобмеженийНеобмежений1
Панель управлінняcPanelvDeckcPanelcPanelcPanelcPanel
Пробний період45 днівУ будь-який часУ будь-який час30 днів30 днів90 днів
Ціна підписки (24-місячна підписка)3,99 дол. / Міс2,25 дол. / Міс3,95 дол. / Міс2,45 дол. / Міс4,90 дол. / Міс3,74 дол. / Міс
ОглядОглядОглядОглядОгляд

Огляд користувачів GoDaddy Hosting

Так само GoDaddy хостинг будь-який товар?

Щоб відповісти на грошове питання – “Чи рекомендовано GoDaddy хостинг?” ми попросили користувачів GoDaddy хостингу, Saurabh Tripathi з Getting Geek, поділитися своїм досвідом. Saurabh є клієнтом GoDaddy з листопада 2014 р. Наступні розділи (про плюси і мінуси та підсумки; неодноразові, мої нотатки курсивом) написані Saurabh. 

Ось іде Саураб.

По-перше, невеличка історія

шаруба

Я підписався на найдешевший план на GoDaddy. Коштує він близько 3 доларів – за ці гроші ви отримуєте 512 Мб оперативної пам’яті та необмежену пропускну здатність, це те саме, що й інші хостинги. Є одна основна відмінність: на відміну від інших хостинг-сервісів, які пропонують необмежений обсяг пам’яті, ви отримаєте 30 Гб пам’яті. Також вам обіцяють 99,9% часу роботи.

 Що мені не подобається в хостингу GoDaddy?

 • Основні проблеми з WordPress: Не дозволено кешування, випадкові помилки
 • Випадкові помилки: Я бачив “Помилка встановлення підключення до бази даних” 3 рази за останні два місяці, хоча виправити це легко, але все-таки це справді дратує.
 • GoDaddy продає все, що стосується: Кожен раз, коли ви намагаєтесь поновити хостинг або доменне ім’я, GoDaddy дуже намагається продати додаткові оновлення. Коли ви натискаєте на “Відновити хостинг”, ви побачите додатковий безлад, він намагається продати вам додаткове ім’я домену та хостинг електронної пошти тощо.

Більше про час роботи GoDaddy & кошмар помилок сервера

Запис часу

Спочатку все здається нормальним [коли я вперше зареєструвався на GoDaddy]. Використання пам’яті WordPress в хостінгу трохи більше 150 Мб, швидкість не така швидка, але ви також не можете її називати повільною. Я використовую оновлення Jetpack Email для відстеження часу роботи веб-сайту. Він регулярно перевіряє веб-сайт і надсилає вам сповіщення електронною поштою, коли сайт вниз або вгору. Два-три рази на тиждень я отримую сповіщення про те, що веб-сайт не працює, і зазвичай це працює протягом 10 хвилин. Найдовший час простою, який я бачив, – 39 хвилин. Це боляче.

Помилка серверу

За останні 3 місяці я бачив “Помилка встановлення підключення до бази даних” 4 рази. Ці помилки є випадковими за своєю природою, і я впевнений, що у WordPress немає нічого поганого. Однак ці проблеми легко вирішити. Компанія не дозволяє користувачам використовувати плагін кешування, і я виявив, що це важкий шлях. Після встановлення WPSuper Cache сайт зламався, і це зайняло багато зусиль, щоб виправити це. Іноді я теж стикався з помилкою 520, і ці помилки є випадковими.

Огляд часу на GoDaddy

godaddy uptime 072016GoDaddy червень / липень 2016 року: час прийому: 99,97%

Підсумок: Якщо ви йдете з GoDaddy?

Це залежить від двох речей. Перший: ви збираєтесь використовувати WordPress? Інша справа – ваш бюджет.

Бюджетний хостинг GoDaddy підходить людям, які хочуть невеликий веб-сайт і просто хочуть демонструвати свою присутність в Інтернеті (наприклад, невеликий статичний веб-сайт, який демонструє ваш офлайн-бізнес). Якщо ви хочете, що вам добре піти. Однак якщо ви плануєте використовувати такі CMS, як WordPress, GoDaddy має для вас безліч обмежень. Можливо, вам доведеться витратити багато часу на виправлення речей у своєму cPanel. Тож, якщо ви хочете розмістити веб-сайт WordPress, будь ласка, перейдіть до своїх планів хостингу WordPress або шукайте будь-який інший веб-хост.

Мій рейтинг GoDaddy – 3 з 5.

Порівняйте GoDaddy з іншими

Ось як GoDaddy налагоджується з іншими хостинг-провайдерами:

 • GoDaddy проти BlueHost
 • GoDaddy проти хостингу InMotion
 • GoDaddy проти хостингу A2
 • GoDaddy vs SiteGround
 • GoDaddy проти DreamHost
 • GoDaddy проти мережевих рішень

Важливо: примітка редактора про огляд GoDaddy від Saurabh

Зауваження від Джеррі: Саураб згадав про те, що час роботи сайту є однією з переваг GoDaddy, але я не погодився. Зниження сайту раз на тиждень – це не добре. Для порівняння, iPage, який на 50% дешевший, у березні та квітні 2015 року набрав 100% (див. Деталі). А ціна хостингу GoDaddy насправді не така дешева, коли зберігається з іншими (ціна зросла з моменту підписання Саураб, план економіки GoDaddy тепер коштує $ 4,99 / місяць). Я не кажу, що GoDaddy – це не піде. Але, мабуть, є й інші кращі варіанти. Якщо ви шукали бюджетний хостинг, будь ласка, ознайомтеся з моїм дешевим посібником з хостингу, опублікованим тут. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me