Kontrola stálych kontaktov: porovnávanie cien, šablón a MailChimp

Dnes je online toľko webových stránok, že keby ste boli maloobchodníkom s elektronickým obchodom alebo dokonca niekým, kto dúfa, že oslovia a poskytnú bezplatné informácie, pravdepodobne by ste sa mali obávať. Vo svete push oznámení a agresívneho marketingu je schopnosť osloviť prostredníctvom e-mailu kritická. E-mailový marketing môže byť fantastickým spôsobom, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok, ak sa to urobí správne.


Medzi mnohými ďalšími nástrojmi pre e-mailový marketing je ConstantContact meno, ktoré sa objavuje neustále (nie je určené pre slovné hračky). Okrem hlavnej kompetencie v oblasti e-mailového marketingu sa stránka rozšírila o ďalšie služby súvisiace s marketingom, čo je plus.

Dnes sa pozrieme na to, čo ponúka spoločnosť Constant Contact a skúsenosti, ktoré môžete očakávať, ak sa rozhodnete ju navštíviť.

Viac informácií: Pozrite si všetky e-mailové šablóny na webe neustále.

Každá zo šablón obsahuje všetky základné informácie potrebné na to, aby váš e-mail vyhovoval väčšine štandardných predpisov. Zahŕňa to zahrnutie fyzickej adresy vašej firmy, povinný odkaz na zrušenie prihlásenia a niektoré ďalšie užitočné informácie.

Ak máte vlastné médiá, ako sú logá alebo proprietárne obrázky, môžete ich nahrať do systému a použiť ich aj vo svojich spravodajcoch. Máte k dispozícii až 2 GB úložného priestoru, preto je nepravdepodobné, že vám dôjdu v dohľadnej dobe.

Naplánujte si e-maily na automatizované vydanie.

Po pomenovaní, úprave a spokojnosti s e-mailovou kampaňou, ktorú ste navrhli, ju môžete uložiť a okamžite ju odoslať alebo naplánovať na neskorší automatizovaný čas a dátum doručenia. Nepretržitý kontakt sa riadi austrálskym západným štandardným časom (AWST), takže po tomto čase budete musieť previesť miestny čas a správne naplánovať e-maily..

Jedinou nepatrnou chybou, ktorú som považoval za dôležitú, je, že sa nezdá, že by mohol byť systém nakonfigurovaný tak, aby automaticky odpovedal na odpovede používateľov. Konštantný kontakt považuje za automatickú reakciu skôr ako spúšťací efekt, ktorý sa vyskytuje v nastavených časoch, aby sa uvoľnila séria e-mailov.

3. Kontrola výsledkov vašich kampaní

Získajte okamžité aktualizácie svojich marketingových kampaní

Po každej kampani môžete vidieť jej výsledky na karte Prehľady.

Konštantný kontakt má ľahko čitateľný graf vašich výsledkov a obsahuje dôležité štatistiky, ako je miera kliknutí a otvorené sadzby. Ak sa rozhodnete integrovať službu Google Analytics, budú k dispozícii ďalšie informácie. Okrem výsledkov jednej kampane môžete svoje výsledky porovnávať aj v rôznych kampaniach.

4. Aplikácie a integrácie s konštantným kontaktom

V službe Marketplace sú k dispozícii stovky doplnkov

Konštantný kontakt obsahuje otvárací zoznam viac ako 300 aplikácií a ďalších modulov, ktoré môžete integrovať do svojho hlavného účtu. Tieto možnosti siahajú od jednoduchých aplikácií na import e-mailov, ako sú vaše účty Google alebo Outlook, až po spoluprácu so Zoho a Azureplus pre správu vzťahov so zákazníkmi a automatizovanú správu potenciálnych klientov a predpovede predaja..

Aplikácie sú uvedené na trhu, kde ich možno triediť podobným spôsobom ako doplnky WordPress, podľa mena, hodnotenia, recenzie alebo dokonca po pridaní. Tieto aplikácie ponúkajú bezprecedentnú schopnosť značne rozšíriť svoj e-mailový marketing.

Tepelná mapa sledujúca kliknutiaĽahká segmentácia používateľovFacebook / Instragramový marketingZľava pre neziskové organizácieZľava 20 – 30%Zľava 20 – 30%Navštívte stály kontaktNavštívte MailChimp

Úspešné príbehy

Vin Bin sa za posledné desaťročie osvedčuje svojou odbornosťou tým, že zákazníkom ponúka sofistikovanú škálu vín, remeselných pív, destilátov, remeselných syrov a gurmánskych potravín. Tento osobitný obchod, ktorý je duchovným dieťaťom Ricka Lombardiho, sa rozrástol zo sily na silu a urobil z jeho vášne prosperujúce podnikanie..

Neustály kontakt je jedným z nástrojov, ktoré Rick používa, a pripisuje mu to, že je veľkou časťou jeho úspechu. Systém mu ponúkol cenovo dostupný spôsob budovania vzťahov so zákazníkmi a priviedol ich k Vin Binovi. Rick a mnoho ďalších, ako je on, využili e-mailový marketing, aby posilnili svoje podnikanie a zvýšili rast.

Poznámka Jerryho Lowa

Používam MailChimp pre WHSR Newsletter. Približne pred rokom mi spoločnosť Constant Contact ponúka bezplatný účet. Neprešiel som z niekoľkých dôvodov:

 1. Lacnejšie z dlhodobého hľadiska – MailChimp je o 5 – 10% lacnejší ako jeho konkurenti.
 2. Som spokojný s nástrojom na tvorbu e-mailov MailChimp – preto nemám náladu vyskúšať ostatných (prečo niečo opraviť, keď to nie je rozbité?).
 3. A predovšetkým som vynaložil obrovské úsilie a peniaze na zvládnutie používania MailChimp a na nastavenie môjho súčasného systému automatizácie e-mailov. Náklady na prepínanie nadváhy peňazí, ktoré môžem ušetriť z bezplatného účtu.

Konštantný kontakt je podľa môjho názoru ľahko jedným z troch najlepších uchádzačov o nástroje na e-mailový marketing.

Sú ako predbežná verzia MailChimp.

Ceny spoločnosti Constant Contact sú o niečo vyššie, ale dostanete to, za čo platíte. Niektoré marketingové funkcie, ako napríklad SMS marekovanie, upozornenia o predaji v reálnom čase, sociálne CRM, ľahká segmentácia používateľov a fakturácia (ktoré nemôžete získať na MailChimp), by mohli byť pre organizáciu veľkých firiem životne dôležité. Pre začiatočníkov odporúčame prečítať si príbehy o úspechoch na webe Constant Contact, aby ste sa dozvedeli viac.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map